Witaj
Gość

Ankieta

Jaki sub dla Necro??

WL/Glad
6 (12.2%)
Bishop
3 (6.1%)
Dark Avenger/Paladin
8 (16.3%)
Sorceror
3 (6.1%)
Warlock
7 (14.3%)
Prophet
17 (34.7%)
Hawkeye
4 (8.2%)
Treasure Hunter
1 (2%)

Głosów w sumie: 49

Głosowanie skończone: Maj 27, 2006, 08:11:38 am

Wątek: Jaki Sub dla Necro??  (Przeczytany 8164 razy)

  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 16, 2006, 09:07:31 am »
No lineage 2 evolution ma to do siebie że z evolucji ma 5. Nic tam nie jest normalnego... wszystko coś ma dodane od admina itp. Chodzą ownerzy tacy TH + DA.... heavy armor, tarcza, stun, backstab.
A co do nekro to top pvp/pk na serverze evo to jest nekro z subem sorca.
Wali ci curse of gloom, surrender to fire i dostajesz 3k z prominence... porażka
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 16, 2006, 01:27:30 pm »
O kurde, to admini bonusowe chromosomy musza miec:)

Nie grajcie tam chociaz, bo to z l2 malo wspolnego ma ;|
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 17, 2006, 10:23:48 am »
Jak już pisałem i pisał Koni jest fajny mix surrenders to fire i curse gloom. Ja byłbym za tym żeby nekro jescze więcej dmg zadawał a nie był bardziej wytrzymały po Ci wytrzymałość jak nikt nie podejdzie? W końcu tak się magiem gra. Można się pobawić choćby slowem, na maga masz silence. Jedyna szansa wrogów to stun lub dobry łucznik ;).


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 18, 2006, 05:58:42 am »
Cytat: Mateles
Ja bym wybrał sorca, mamy silence, 2 sleepy, spowolnienie, curse gloom i surrenders to fire sie chyba sumuje... A na nabuffowanych wrogów mamy cancel ;) Ja sam mam necro i zamierzam wziąć mu subklasę sorcerer (dobry do pvp jak i na siege oraz jak każdy mag do pve :] ).


Matko Boska....to jest juz zownowanie L2 przez L2 do kwadratu :shock:
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 18, 2006, 10:39:31 am »
Tzw. L2-Deathmatch :P I niektorym to odpowiada.. :d


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 8

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 18, 2006, 10:44:12 am »
Ale w tym jest najgorsze to ze ludzie sie naucza takich glupot i potem beda gadac o tym i myslec ze maja racje.


Spal Heretyka. Zabij Mutanta. Oczyść Niewiernych.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 18, 2006, 02:38:21 pm »
Czemu od razu glupot? Niektorzy luba zrobic sobie Quake'a z L2 xP


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 18, 2006, 03:01:31 pm »
Grałem na tym serverku 4 dni - zrobiłem sobie ownera sorc/necro no ludzie toż to masakrator. Z karmą biegałem gdzie chciałem bo nikt nie podskoczył.  Sleep, cancel, silence, summon, curse of gloom, surrender to fire to tylko pikuś. Taką masakre robi taka hybryda że głowa boli. Na 1 kozaczka 3 nuki - zgon na drugiego sleep (żadko włazi na Evo) jak nie wejdzie to mass slep albo slow. Zależy na kogo. Drugi surrender to fire + gloom 5k nie jego. Najlepszą zabawę miałem jak młuciłem Warlord/Pal. 20k HP + UD + Heal. Koleś po 2 nukach zwątpił użyl UD i cfaniaczy bo juz ma full HP. Naładowałem seeda (na evo to proste) dostał z elemental assault potem z dark vortex i dokończyłem z prominence.
Drugo owner to Dark Avenger + TH. Podbiegasz to kozaka i walisz z blowów stabów aż padnie. Druga opcja walisz stuna i staby+blowy. Mass pk ? Nic prostrzego Ultimate evasion i ganiasz w krytycznych sytuacjach fake death albo UD - co wolisz ??
Jak twój primary server padnie albo nudzi cie nabijanie levela po 0.2% włazisz na pół godzinki na evo robisz rozpierduche i kryzys mija. Znowu zasiadasz za swoim ulubionym charem i grasz dalej.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 18, 2006, 03:31:11 pm »
Takie rzeczy to tylko w erze....
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 09, 2006, 02:03:45 pm »
Najlepszy jest dla niego Hawkeye necro przywoluje stwory.Pozniej pozostaje walic z luku z daleka. :o ze wy tego nie wiecie? :o


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 09, 2006, 02:15:52 pm »
Cytat: bartol1995
Najlepszy jest dla niego Hawkeye necro przywoluje stwory.Pozniej pozostaje walic z luku z daleka. :o ze wy tego nie wiecie? :o


po co ma walic nekro z luku skoro nie ma skillow na luk ?
a jesli aktualnie grasz subem (czyli w tym wypadku HE) to nie mozesz przywoalc sobie nieumarlych.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 09, 2006, 03:46:47 pm »
Nightbird oni nie graja w L2 przecież :) W L2 nie ma takich rzeczy jak sub z którego zostaja ci skille :P Oni graja w dragon network i kilka innych fajnych gier - takich troszke kojarzących się z L2, ale nie dajcie się zwieść pozorom - to zupełnie inna gra :)


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 09, 2006, 03:49:21 pm »
Co za nooby, nie wazne jaka ma subclasse... nie mozna uzywac skilli 2 klasy... jesli mozecie to macie bugged server.


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 09, 2006, 04:02:34 pm »
po prostu server jest inny... a inny nieznaczy przecie gorszy :P


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 21, 2006, 06:29:01 pm »
PP czasting speed
Serwer: Dragon network Shadow
Nick:Lockhart
Level:65
Rasa:Orc
Profesja:Warcrayer
klan:Khazavar


Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 21, 2006, 11:56:28 pm »
Cytuj
Takie rzeczy to tylko w erze....


Chyba takie pierdoły to tylko na Dragon Network. Przeniose ten temat do specjalnego działu Sub-klasy żeby nie denerwować innych użytkowników.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 22, 2006, 07:44:50 am »
wiesz ja bym bral sub klase... taka jaka chcesz bo po cholere brac sub klase ktorej pozniej bys nie chcial to zalezy od ciebie bo pozniej i tak masz statystyki tego suba tylko wyglad sie nie zmienia


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 13, 2006, 10:16:25 pm »
no wiec tak...nie tylko moim zdaniem dobry jest Necro/DA ale jest tylko jedno ale.bo DA ma taki skill co przez jakis czas zwieksza defa. wiec jak na serverze dziala on jak masz na sobie Robe to jestes panem,u nas kolo jest Necro/DA i jak jeszcze byla taka opcja ze skill dzialal z Robe to 20osbow rozwalal sam,ale Admin zrobil tak ze dziala tylko z Heavy i przestal grac...jak gracie na Dragonie to pewnie wiecie o kim mowie:D :roll:
bakshish


  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: 0

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 25, 2006, 09:33:42 pm »
prophet


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 26, 2006, 04:42:07 pm »
Jezeli jest mozliwosc wziecia  nukera to brierz necro..jesli nie to propheta..jecszez be doszlem do subclas wiec jesczez sie o tym nie dowiedzialem jak jest
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"