Witaj
Gość

Wątek: [3.3.5a][HIGH] Stormrage - Oficjalna Grupa Fanów Sunwell  (Przeczytany 2980 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

[3.3.5a][HIGH] Stormrage - Oficjalna Grupa Fanów Sunwell
« dnia: Marzec 16, 2016, 01:33:14 am »

Oficjalnie Witamy!
Chcemy z przyjemnością zaprezentować projekt Stormrage, który bazuje na pomyśle stworzenia serwera dla grupy Fanów realmu High Rate serwera Sunwell.
Projekt Stormrage całkowicie powstał z inicjatywy dwóch graczy realmu Stormrage, dla których teraz możliwość odwzorowania tego właśnie serwera z lekkimi dopalaczami, jest jak spełnienie marzeń, ponieważ poprzednio brakowało im strasznie tych udogodnień.
 
Trochę bardziej o projekcie:
 
W momencie przeczytania wiadomości, że Administracja serwera Sunwell'a postanowiła zakończyć support dla swojego projektu, to dotarło do nas, że to nie powinno zakończyć się w ten sposób. Mimo, że cały fakt strasznie nas zabolał, a przecież nie spędziliśmy tam jednego dnia, a dłuższy okres czasu, który był dla wszystkich cenny. Możemy tutaj rozpisywać się na ten temat dogłębniej, ale czy jest sens? Nie lepiej po prostu przejść do rzeczy i zapomnieć o tamtej sprawie na dobre? Takie właśnie mamy podejście do tej sprawy, lecz wychodzimy do Was z miłą inicjatywą.
 
Nie od dziś wiadomo, że SunwellCore jest ogólnodostępne, w innym wypadku wątpimy, że ten projekt miałby rację bytu. Nie, nie chodzi tutaj o nasze możliwości lub zdolności programistyczne, lecz o wymagany czas, żeby doprowadzić przykładowe TrinityCore do tego stopnia, jakie doprowadzili znakomici developerzy Sunwell'a. Faktem jest, że ten emulator jest pod każdym względem idealny, również my posiadamy odpowiednią wiedzę do zarządzania tym kodem źródłowym. Chcemy przede wszystkim stworzyć miejsce, które będzie nie tylko skierowane do Fanów serwera Sunwell, a ogólnie do wszystkich osób uwielbiających realmy High Rate, na dodatku Wrath of the Lich King. Nie zamierzamy wchodzić w scenę międzynarodową, nie taki jest cel projektu. Za granicą znajduje się wiele projektów, które już zapewne posiadają kod źródłowy serwera Sunwell, są i realmy High Rate, ale wątpimy, żeby osoby, które preferują serwery na Polskiej scenie miałby ochotę grać właśnie tam.
 
Faktem jest to, że 3 lata temu wybraliśmy studia o profilu informatycznym, więc mniejsze / większe pojęcie o tej dziedzinie posiadamy. Aktualny poziom wiedzy spokojnie wystarcza nam do prowadzenia tego projektu oraz sam projekt daje nam możliwość szkolenia. Zamierzamy o ten projekt dbać, jak o własne dziecko, nie będzie tolerancji dla tzw. win-traderów itp. (Tak wiemy, bardzo w skrócie opisane osoby, ale chyba większość wie co chcieliśmy w ten sposób przekazać.)
 
Serwer utrzymuje się z naszych funduszy, aczkolwiek zamierzamy wprowadzić minimalne dotacje na tak zwane itemy non-combat w grze oraz usługi naszego typu zmiana rasy / nicku (każdy powinien mieć taką możliwość, skoro Blizzard również ją udostępniał). Na serwerze staraliśmy się nie wprowadzać custom things, oprócz kilku dopalaczy, o których wspominaliśmy wcześniej typu teleporter lub npc z reagentami.
 
Informacje ogólne realmu Stormrage:
 
Wersja Klienta: 3.3.5a
Emulator: SunwellCore
Experience / Quest: x20
Reputacja: x3 Honor: x2 Drop: x3 Gold: x2
Darmowy Teleporter: Tak
Darmowe Reagenty: Tak
Pay-To-Win: Nie
GAME IP: set realmlist auth.stormrage.pl
TS3 IP: teamspeak.stormrage.pl (aktualnie w przygotowaniu)
 
!UWAGA! Powyższe ustawienia będziemy jeszcze regulować z opiniami graczy na naszym forum, dlatego są one AKTUALNE lecz nieoficjalne jakkolwiek by to zdanie zabrzmiało.
 
Link do naszej strony: Kliknij Tutaj : )
Link do naszego Fanpage'a: Kliknij Tutaj : ) (za każdy like jesteśmy wdzięczni!)
 
Data otwarcia? Niebawem, więcej o tym na naszej stronie. W momencie jej potwierdzenia zostanie dodana informacja w temacie.
Bywajcie, Intelmate & Xatab.


  • Wiadomości: 402

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: [3.3.5a][HIGH] Stormrage - Oficjalna Grupa Fanów Sunwell
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2016, 02:35:57 pm »
Na miły początek - przypinam. :)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [3.3.5a][HIGH] Stormrage - Oficjalna Grupa Fanów Sunwell
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2016, 12:08:45 am »
Super, dzięki za wsparcie. Jestem tutaj tylko w celu poinformowania zainteresowanych projektem, że forum serwera jest już dostępne i można z niego korzystać.

Link do naszego forum: Kliknij Tutaj : )