Witaj
Gość

Wątek: Wymiana poglądów na temat serwerów prywatnych  (Przeczytany 1370 razy)

Wymiana poglądów na temat serwerów prywatnych
« dnia: Styczeń 15, 2017, 09:07:12 pm »
taneroth, moze wypierdalaj ze swoja reklama do swojego tematu?

czlowiek zalozyl temat i powiem ci ze duzo chetniej zagralbym na rosyjskojezycznym serwerze niz na gownie na ktore pojdzie 50 osob i nie bedzie pvp(bo tak zalosne proby reklamy swiadcza tylko o tym ze nie bedzie tam ludzi)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2017, 10:50:07 pm wysłana przez Shanique »

• Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2OFF] Lineage.club - HF x2 - START 24.02.2017
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2017, 09:09:39 pm »
Beka z kolesia.

« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2017, 10:11:28 pm »
1. To nie moje żałosne próby reklamy, bo L2Hallate to nie mój serwer. Podałem jedynie zalety polskiego serwera na tle tego - zwykłe porównanie.
2. To ty z góry skazujesz polski serwer na porażkę - nie ja, choć nadal obaj nie wiemy jak się sprawy potoczą.
3. Akurat ja mimo wszystko wolę grać na serwerze z 50 online bez doty i takim, który długo postoi lub nawet wcale niż na ruskim dziadostwie, gdzie 95% osób pisze cyrylicą, a cała reszta to biedni desperaci, którzy muszą iść na jakiś kompromis (grać z ruskimi bo tylko u nich jest online) i wkładają własne pieniążki w cudzy portfel.
4. Swoim słownictwem tylko pokazujesz jaki jest poziom użytkowników i VIPów na tym forum. Ciekawe co na to administracja...
5. W temacie tego serwera toczy się drama, a nie tamtego, więc tutaj się robi syf.
6. Nie będę sztucznie nabijał wyświetleń i zwiększał popularności projektowi, który mi kompletnie nie odpowiada i mnie kompletnie nie interesuje, więc tym zdaniem kończę swoje wywody.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2017, 10:25:45 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala

« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2017, 10:37:17 pm »
2. To ty z góry skazujesz polski serwer na porażkę - nie ja, choć nadal obaj nie wiemy jak się sprawy potoczą.
no, wiemy - gram 5ty miesiac na ruskim serwerze, ciekawe ile czasu postoi twoj polski h5 x1

a co do mojego poziomu, pasuje mi taki jaki jest, jezeli widze ze atakujesz kogos tylko dlatego ze twoim zdaniem moze zabrac online twojemu wymarzonemu x1 20 online, to pisze ci zebys ==, nie ma w tym nic zlego moim zdaniem

=edited=
Skończcie tą wojnę na serwery, bo to nie temat o tym i proszę tutaj o poszanowanie drugiego człowieka. Wymianę poglądów możecie sobie kontynuować na PW.
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2017, 10:47:30 pm wysłana przez Shanique »

« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2017, 10:44:35 pm »
Grasz na ruskim serwerze? Czyli sam jesteś desperatem, nie widzi innego miejsca do gry? To przez takich ludzi jak ty tylko ruskie serwery mają obecnie na rynku L2 rację bytu. Karmisz kolegów ze wschodu. W takim razie życzę kolejnych 5 miesięcy dobrej gry z 90% ruskim społeczeństwem oraz jak najmniej cyrylicy. Nie ważne ile postoi "mój" serwer, ale wiedz jedno - Twój postoi tylko do czasu, gdy ruscy na nim będą zarabiali, po czym się zwiną i wkrótce wystartują z czymś nowym. Natomiast mój może być pusty, ale za to będzie totalnie obojętny zarobkowo.
Ciekawe ile już wydałeś hajsu na runki na expa i inne wspomagacze. Ilu ruskich kacapów wykarmiłeś...
Wiedz jedno - nigdy ich nie dościgniesz bo ruscy są w tą grę po prostu najlepsi ze względu na kasę, zgranie i czas do gry.
Jeżeli należysz do osób, które wolą grać z 5000 ruskimi niż 500 polakami to życzę "szerokości".
Bądź tylko świadom, że należysz do osób które zepsuły tą grę bo grają na ruskich serwerach, przez co tylko ruskie serwery się utrzymują i mają online.
Jakby nagle wszyscy Polacy przestali grać na ruskaczach i wrócili do normalnych serwerów to jakiś ONLINE by był. Ale niestety przez takich ludzi jak ty tego się już prawdopodobnie nigdy więcej nie osiągnie.
To był już definitywnie ostatni mój post. Jako osoba mądrzejsza oraz zgodnie z prośbą administracji - ostatecznie kończę dyskusję.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2017, 10:49:30 pm wysłana przez Taneroth »

« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 16, 2017, 12:28:26 am »
Grasz na ruskim serwerze? Czyli sam jesteś desperatem, nie widzi innego miejsca do gry? To przez takich ludzi jak ty tylko ruskie serwery mają obecnie na rynku L2 rację bytu. Karmisz kolegów ze wschodu. W takim razie życzę kolejnych 5 miesięcy dobrej gry z 90% ruskim społeczeństwem oraz jak najmniej cyrylicy. Nie ważne ile postoi "mój" serwer, ale wiedz jedno - Twój postoi tylko do czasu, gdy ruscy na nim będą zarabiali, po czym się zwiną i wkrótce wystartują z czymś nowym. Natomiast mój może być pusty, ale za to będzie totalnie obojętny zarobkowo.
Ciekawe ile już wydałeś hajsu na runki na expa i inne wspomagacze. Ilu ruskich kacapów wykarmiłeś...
Wiedz jedno - nigdy ich nie dościgniesz bo ruscy są w tą grę po prostu najlepsi ze względu na kasę, zgranie i czas do gry.
Jeżeli należysz do osób, które wolą grać z 5000 ruskimi niż 500 polakami to życzę "szerokości".
Bądź tylko świadom, że należysz do osób które zepsuły tą grę bo grają na ruskich serwerach, przez co tylko ruskie serwery się utrzymują i mają online.
Jakby nagle wszyscy Polacy przestali grać na ruskaczach i wrócili do normalnych serwerów to jakiś ONLINE by był. Ale niestety przez takich ludzi jak ty tego się już prawdopodobnie nigdy więcej nie osiągnie.
To był już definitywnie ostatni mój post. Jako osoba mądrzejsza oraz zgodnie z prośbą administracji - ostatecznie kończę dyskusję.

Aż mi sie przykro zrobiło. Kto Cie wystrugał?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2017, 12:47:31 am wysłana przez H0loH0lo »

« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2017, 12:41:28 am »
Grasz na ruskim serwerze? Czyli sam jesteś desperatem, nie widzi innego miejsca do gry?
hm, zobaczmy ile jest nie-ruskich serwerow z off plikami na heliosie ... zero - wiec tak, jestem desperatem bo nie chce mi sie grac na h5 lub interludzie

Karmisz kolegów ze wschodu.
nawet jezeli, to co z tego?

W takim razie życzę kolejnych 5 miesięcy dobrej gry z 90% ruskim społeczeństwem oraz jak najmniej cyrylicy.
oby sie to spelnilo, cyrylica mi nie przeszkadza, wladam rosyjskim na tyle dobrze zeby dogadac sie z rosjanami w l2 w ich jezyku, a nawet ludzie ktorzy ze mna graja i przed startem na tym serwerze nie mieli pojecia o cyrylicy, zaczynaja costam lapac, zarowno w jezyku mowionym, jak i pisanym

Nie ważne ile postoi "mój" serwer, ale wiedz jedno - Twój postoi tylko do czasu, gdy ruscy na nim będą zarabiali, po czym się zwiną i wkrótce wystartują z czymś nowym.
alez oczywiscie ze tak, problem tylko w tym ze oni beda ciagle na nim zarabiali i nie ma w tym nic zlego

Natomiast mój może być pusty, ale za to będzie totalnie obojętny zarobkowo.
obojetny zarobkowo, znaczy postawiony w piwnicy? na pewno zapewni najlepszy komfort rozgrywki

nie wiem, 400 pln moze? nie wydaje mi sie zeby bylo to duzo przez okres 4-5 miesiecy

i tu sie mylisz moj zapyzialy, cebulowy kolego - moje cp jest aktualnie top 3 na serwerze, drugi miesiac pod rzad 3/6 hero w party, trzeci lindvior trafil do nas, dzisiaj obronilismy zamek jednoczesnie odbierajac zamek najwiekszej konkurencji na serwerze, ogolnie calkiem dobrze nam sie wiedzie

Jeżeli należysz do osób, które wolą grać z 5000 ruskimi niż 500 polakami to życzę "szerokości"..
oczywiscie ze wole grac z ruskimi niz z polakami, a czy to 5 tysiecy czy 500 osob to mi wielkiej roznicy nie robi

a tak, zepsulem ta gre bo gram na serwerze ktory jako jedyny priv na swiecie oferuje aktualna kronike, jebnij ty sie czasem w czolo, ale tak porzadnie

pokaz mi jakikolwiek eu serwer z aktualnym apdejtem to sie zastanowie, chociaz watpie, bo ruskie serwery sa przynajmniej tansze

a ja jako osoba glupsza, oraz jako ze jest to juz oddzielny temat, napisze ci ze jestes ..., bo tylko 5% do moderowanego mi brakuje

//haran: wiecej milosci, mniej nienawisci

« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2017, 12:59:36 am wysłana przez bula »

• Pochwał: 9

« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 16, 2017, 12:44:46 am »
i tu sie mylisz moj zapyzialy, cebulowy kolego - moje cp jest aktualnie top 3 na serwerze, drugi miesiac pod rzad 3/6 hero w party, trzeci lindvior trafil do nas, ogolnie calkiem dobrze nam sie wiedzie

Powiedziałbym, że top 2. Jak rzeczywiście Sahonya nie mógł przeżyć straty zamku, to szykuje się top 1.
Proszę nie być skromnym.

Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane

Odp: Wymiana poglądów na temat serwerów prywatnych
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 16, 2017, 12:46:55 am »
nie mozesz byc top1 jak nie masz nawet full skladu ...

• Pochwał: 1

« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2017, 01:22:54 am »
ambitny Haran  8), a kolega żyje takimi stereotypami i czuć taką nienawiść do rosjan, że głowa mała. Przykre nie jest to, że ktoś gra na rosyjskich serverach tylko, że żaden projekt od czasów raczkowania privów kiedy obojętnie gdzie grałeś, grało się dobrze nigdy nie był na tyle profesjonalny, żeby konkurować z tymi zza wschodniej granicy czy to pod względem developerskim/administracyjnym/dotacji. Wiadomo, że tam dużo większe community, ale mimo wszystko w EU nigdy nie było czegoś typu RPG/Averia (z tych bardziej pro-europejskich) o 100% ruskich nie wspominając. Może stary DEX/DN, ale to było tak dawno, że się nie wlicza w obecne standardy. Chociaż to temat na osobną dyskusję.

Reasumując, czuć od Ciebie cebulę i chyba jakiś rusek Ci kiedyś na odcisk nadepnął.

« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 16, 2017, 01:25:55 am »
Reasumując, czuć od Ciebie cebulę i chyba jakiś rusek Ci kiedyś na odcisk nadepnął.
przy takim poziomie hejtu to raczej rodzine mu wymordowali

« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 17, 2017, 12:01:42 am »
#bula
Tobie się na prawdę tak chce mnie cytować i mi się tłumaczyć?
To tym bardziej Ciebie utrwala w zawodzie trolla i nerda w internecie.
Nie masz żadnych innych ciekawszych zajęć, niż kłótnia i docinki z ludźmi?
Bozia dała rączkę i klawiaturę to sobie tak stukasz, bo możesz?
A teksty typu "wymordowali rodzinę" lub "siedzę na kasie w biedronce" tylko świadczą o Twoim poziomie intelektualnym.
Na rodzinę się wjeżdża tylko w ostateczności, gdy nie ma się w zanadrzu żadnych innych ciekawszych tekstów.
A to kto gdzie pracuje nie świadczy o poziomie człowieka, a ja wolę pracować w Biedrze na kasie i robić coś pożytecznego, niż wykłócać się z ludźmi w sieci.
Z resztą po co to tłumaczyć takiej osobie, która tak czy siak przeinaczy sobie to na swoje i nie pozwoli komuś innemu postawić kropki.
Ciekawe jak długo zajmie Ci ułożenie dissu na moją wypowiedź.
PS: Zaglądam i odpowiadam Ci tylko i wyłącznie dlatego, że miło spędzam w tym czasie swój wolny czas i znakomicie się bawię.
Tak na prawdę zapewne masz pełno kompleksów, że tak wyżywasz się na ludziach w internecie, bo rzeczywistości masz na to zbyt krótkie jaja.

« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 17, 2017, 03:10:13 am »
#bula
Tobie się na prawdę tak chce mnie cytować i mi się tłumaczyć?
To tym bardziej Ciebie utrwala w zawodzie trolla i nerda w internecie.
Nie masz żadnych innych ciekawszych zajęć, niż kłótnia i docinki z ludźmi?
Bozia dała rączkę i klawiaturę to sobie tak stukasz, bo możesz?
A teksty typu "wymordowali rodzinę" lub "siedzę na kasie w biedronce" tylko świadczą o Twoim poziomie intelektualnym.
Na rodzinę się wjeżdża tylko w ostateczności, gdy nie ma się w zanadrzu żadnych innych ciekawszych tekstów.
A to kto gdzie pracuje nie świadczy o poziomie człowieka, a ja wolę pracować w Biedrze na kasie i robić coś pożytecznego, niż wykłócać się z ludźmi w sieci.
Z resztą po co to tłumaczyć takiej osobie, która tak czy siak przeinaczy sobie to na swoje i nie pozwoli komuś innemu postawić kropki.
Ciekawe jak długo zajmie Ci ułożenie dissu na moją wypowiedź.
PS: Zaglądam i odpowiadam Ci tylko i wyłącznie dlatego, że miło spędzam w tym czasie swój wolny czas i znakomicie się bawię.
Tak na prawdę zapewne masz pełno kompleksów, że tak wyżywasz się na ludziach w internecie, bo rzeczywistości masz na to zbyt krótkie jaja.
zakladam ze twoje jaja sa cholernie dlugie

anyway, szkoda ze poedytowales posty w temacie serwera do ktorego wpieprzyles sie z flejmem, bo zabierze graczy twojemu super serwerowi - ale poczekaj, przeciez ty nie dbasz o to ile ludzi bedzie gralo, tylko zeby gralo sie dobrze; skad wiec taka agresja w kierunku zalozyciela tamtego tematu?

na reszte nie mam zamiaru odpowiadac, bo znowu uznasz ze "sie tlumacze", co w sumie mi nie przeszkadza, ale wymiana flejmu z czyms tak miernym nie jest nawet ciekawa

• Pochwał: -2

• Leith
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 17, 2017, 03:20:37 pm »

Na rodzine się NIE wjeżdża... Tylko debile i ameby umysłowe tak robią.  A tym tekstem pojechałeś już całkiem...
Chciałem pograć na tym twoim serwie ale już nie chce. Nie pozdrawiam...

« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 17, 2017, 05:36:38 pm »
Haha skąd Ci się wzieło, że to mój serwer?.
Nie zagrasz? W takim razie cóż... Jednego do lania mniej... Wielka szkoda :(
Na tym forum nie można nic skrytykować bo od razu są najgorsze możliwe podejrzenia od osób trzecich oraz wjazd różnymi tekstami. A gracze L2 to już przecież osoby dorosłe, gdyż ta gra ma już ponad 10 lat... Nie zamierzam układać kolejnej kontry skierowanej w Twoją stronę i skończmy już tą całą jadkę, gdyż kompletnie do niczego ona nie prowadzi.
Skryrykowałem konkurencyjny serwer (być może faktycznie zbyt przesadnie), Tobie jako obrońcy honoru się to nie spowodowało, więc agresywnie dałeś mi o tym znać, pokłóciliśmy się i obsypaliśmy siebie różnymi tekstami.
Teraz już kompletnie nie widzę sensu dalszej dyskusji.
Żegnam i pozdrawiam - temat do usunięcia.