Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017  (Przeczytany 27287 razy)

  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 08, 2017, 10:50:46 am »
urodzonybybycdzikim. Spokojnie, stare community gralo casual z tego co sie dowiedzialem. Dogonienie ich nie bedzie jakims problemem. Wystarczy sie zebrac i troche przymeczyc na poczatku zeby sie zrownac z nimi. przy rate x2-x3 da sie to zrobic w krotkim czasie

nie rozumiem po co administracja zdecydowala sie na taki chlewik, nie latwiej byłoby dac im darmowe premki np na 1-3 miesiace???
Nieeee... Lepiej zepsuć cały serwer i stracić nowych graczy. Ważne, że testerzy mają się dobrze...
Jeden wielki chlew!!!
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 150

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 08, 2017, 10:55:08 am »
Nie każdy przeczyta cały ten temat, wielu wejdzie na serwer nie wiedząc o tych beta postaciach, jak ludzie zobaczą godzinę po starcie jak siedzi krasnal z krysiami C to cały global czat zamieni się w jeden wielki bluzg. "Klimat role-play" z tego nie będzie tego jestem pewien!

Z innej beczki, potraficie sobie wyobrazic ile zarabia kras na starcie ktory ma krysztaly i szoty D C B?
SETKI MILIONÓW W 3 DNI HELLO.
Wydaje mi sie że czlowiek który stawia ten serwer nie ma pojęcia o ekonomii :D.

A jak jest taki kozak to niech postawi vote czy postacie z bety maja zostac...
Obstawiam 95% na nie, ale mogę się mylić że będzie to 99%.

Gram w ta gre 12lat i takiego czegos nie widziałem.

Bardzo bym chciał żeby ten projekt wypalił, czekałem na taki projekt, ale zmarnować taki potencjał w tak spektakularny sposób?
@Admin serwera masz jeszcze czas żeby to zmienić, mnósto osób zajrzy na serwer, ale jeśli raz zobaczą że nie jest w porządku to wylogują się bezpowrotnie. Cała magia w tym aby nawet tych ciekawskich zatrzymać na serwerze. O ile duma stawiającego serwer pozwoli mu słuchać rad innych graczy.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 11:04:57 am wysłana przez JohnTravolta »


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 08, 2017, 11:33:39 am »
 Early Access to raczej chodzi o gry w których trzeba wykupić
" ...Wczesny dostęp (ang. early access) – model finansowania gier komputerowych, w którym gracz kupuje nieukończoną jeszcze produkcję. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży gry znajdującej się we wczesnej fazie produkcji są najczęściej przeznaczane na ukończenie procesu jej tworzenia. ..."

a jeśli mówimy o L2 i beta testach to chyba pierwszy przypadek by po becie nie startował serwer od początku, nie znam projektu ale ... Beta testy to Beta testy, a early access to early access (Sybar - rozumiesz różnicę ?? !!)
no chyba że
 
zrozumiał bym gdyby gracze testerzy w nagrodę za testy dostali jakiś sprzęt d grade ( na tak niskich ratach ) czy np. dodatkowo zamiast rat xx raty xy, ale to z pozostawieniem postaci i sprzętu to już przesada....

a co do 67 gier z early access to raczej nie gry mmorpg, a że to nie lineage2 juz nie wspomne :P.

zastanawiałem się nad sprawdzeniem serwera ale jeśli klan co testował serwer będzie na starcie miał taką przewagę nad nowymi graczami to faktycznie szkoda czasu, przykra sprawa a szkoda.

fajnie się zapowiadało ale jak to bywa polski projekt musi czymś zaskoczyć ...

i tak życzę powodzenia w tak oszukańczo nierównej rozgrywce ....

a szkoda bo jeśli by wypaliło chętnie bym spróbował, a tak ...


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 08, 2017, 11:39:28 am »
Early Access to raczej chodzi o gry w których trzeba wykupić
" ...Wczesny dostęp (ang. early access) – model finansowania gier komputerowych, w którym gracz kupuje nieukończoną jeszcze produkcję. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży gry znajdującej się we wczesnej fazie produkcji są najczęściej przeznaczane na ukończenie procesu jej tworzenia. ..."

a jeśli mówimy o L2 i beta testach to chyba pierwszy przypadek by po becie nie startował serwer od początku, nie znam projektu ale ... Beta testy to Beta testy, a early access to early access (Sybar - rozumiesz różnicę ?? !! )
no chyba że
 
zrozumiał bym gdyby gracze testerzy w nagrodę za testy dostali jakiś sprzęt d grade ( na tak niskich ratach ) czy np. dodatkowo zamiast rat xx raty xy, ale to z pozostawieniem postaci i sprzętu to już przesada....

a co do 67 gier z early access to raczej nie gry mmorpg, a że to nie lineage2 juz nie wspomne :P .

zastanawiałem się nad sprawdzeniem serwera ale jeśli klan co testował serwer będzie na starcie miał taką przewagę nad nowymi graczami to faktycznie szkoda czasu, przykra sprawa a szkoda.

fajnie się zapowiadało ale jak to bywa polski projekt musi czymś zaskoczyć ...

i tak życzę powodzenia w tak oszukańczo nierównej rozgrywce ....

a szkoda bo jeśli by wypaliło chętnie bym spróbował, a tak ...


Jeszcze raz zapraszam na Steam.

http://store.steampowered.com/genre/Early%20Access/?tab=NewReleases#p1

Narrow by Category --> MMO a potem widzimy 'Free to play' .

A tu mamy opis czym Early Access jest. A sa to gry nawet w stadium Alpha, czyli nawet przed beta.

http://store.steampowered.com/earlyaccessfaq/

Zgadzam się, że nie jest to może tak często spotykane w świecie prywatnych serwerow L2, ale nie mniej jest to cos o czym raczej kazdy powinien byl slyszec...w koncy Steam to 75% rynku gier na PC (digital distribution https://www.bloomberg.com/news/articles/2013-11-04/valve-lines-up-console-partners-in-challenge-to-microsoft-sony). No ale jak się gry piraci tylko to można nie wiedzieć.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 12:05:04 pm wysłana przez Sybar »
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 08, 2017, 12:03:41 pm »
Szkoda.Ja cały czas jestem za tym żeby grac ale nie wiem co na to reszta od nas.
Wiadomo jak wszyscy podejda do tego servera po informacji ze postacie z bety zostaja.
Wiekszosc tez moze czuc sie oszukana poniewaz to info powinno byc na samym poczatku
w przedstawionej prezentacji a takiej informacji nie bylo.Na pewno nie byloby tyle wylanych
postow na ten temat .
Pewnie kazdy sie tez zastanawia skoro beta testerzy grali tyle czasu czy moze sie zziomowali
z adminem i maja GM halpa

Co do ekonomi servera na takich ratach dodatkowe 50-500kk robi roznice wiadomo beta testerzy beda zawsze do przodu.
Moga sobie sqpowac maty recki itd po overprice cenach i nikt ich nie  przebije bo pamietajmy ze kase sie robi z dropa
i na questach na nowym servie .
Tak jak asior travolta napisal wyzej krafter rzadzi na poczatku ale tu przeciez beta tez beda mieli swoich kraftow.
Ty musisz isc spoilowac recki na ssd/bssd oni juz beda sellowac no i tak samo moga po najtanszych cenach kiedy
Ty musisz zarobic na nowe itemki D na krysze do szotow i masz duzo duzo gorzej.
Ale pamietaj asior ze kras przez 1 tydzien robi 100-300kk na kryszach/szotach na serverze 1k + online :)


Plusy:
-server dlugo postoi skoro juz stal prawie 2 lata
-dobra kronika (latasz w szmatach ale banan na twarzy jest jak cos dropnie i sety krafcisz)
-latwiejszy start przez jakies tam udogodnienia (chociaz ja akurat wolalbym ciezszy start)
-raty x2 na dluzszy czas a nie max 2 miechy i change server

Minusy:
-postacie z bety zostaja na lajfie ( jakies tam niby 60 lvlowe)

Zobaczymy jak ktos bedzie ja zagram ale nie wiem co z reszta


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 08, 2017, 12:06:57 pm »
Sybar masz racje ze sa pre ordery itd w mmo ale to juz inny rodzaj mmo typu :Tera ,Black desert i archeage.
Tam jest inny system pvp .
A jak wiadomo ludzie kochaja L2 wlasnie za system pvp.Kazdy kto gral w l2 i inne mmo powie ze l2 najlepszy
pod tym wzgledem.PVP to kwintesencja grania w Lineage 2 :)


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 08, 2017, 12:22:42 pm »
+1 jezeli admin postawi ankiete na wipe albo przeciw.
Z drugiej strony bdb pomysl jezeli testerzy juz tak sie motywowali sprawdzac serwer bdb rozwiazanie dac im runki z premka.
Kto napisal ze maja 60.lvl? W ich poscie rekrutacyjnym ktos z tego.klanu napisal ze niedlugo proba na baiuma. LoL juz nie wspominajac o nafarmionych matsach mms... trzeba zaznaczyc ze admin nie dopuscil ludzi.na bete bo takowej nie bylo stad tez nikt oprocz admina i jego testerkow nie wie na jakim etapie sa gracze.
Szkoda czasu i nie ma co tu ukrywac wszystko tajne przez poufne jak akta skazanego.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 08, 2017, 12:25:20 pm »
+ ZA ANKIETĄ I GŁOSOWANIU NA WIPE!!!
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 08, 2017, 12:36:54 pm »
+ ZA ANKIETĄ I GŁOSOWANIU NA WIPE!!!


Ok, ale dla Ciebie 'ankieta' w uproszczonej wersji. Choć lepiej było by zrobić głosowanie...


« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 12:42:46 pm wysłana przez Sybar »
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 150

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 08, 2017, 12:58:09 pm »
Dobra zrobimy tak panie właścicielu serwera.
Kupie adene od testerów - PM

Admin obudź sie

ps. na forum doczytalem sie ze niejaki Durlan ma krasia S?!

"W STAŁEJ OFERCIE:

    Shoty:
    ssD, bspsD;
    ssC, spsC, bspsC;
    ssB (spsB, bspsB - na zamówienie);
    (ssA - na zamówienie);
    Kryształy:
    D, C, B (A i S - na zamówienie)"

Wpis z marca 2016
Jeśli ktoś myśli że beta testerzy maja 40lvl bo testowali profki i 4kk adena to jest w bardzo dużym błędzie.
Nie będę zaskoczony jeśli gosc ma 500kk
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 01:17:26 pm wysłana przez JohnTravolta »


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 08, 2017, 01:17:01 pm »
Sybar  chyba nadal nie zrozumiałeś  My tu mówimy cały czas o L2
W L2  early access jakoś nie rozumiem.

p.s.
czasem dobrze zrozumieć ironie :P ...
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 01:23:27 pm wysłana przez Spokojnie »


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 08, 2017, 01:19:12 pm »
Dobra zrobimy tak panie właścicielu serwera.

Kupie adene od testerów - PM

Admin obudź sie

Na każdym dobrym serwie kupisz adene od gracza....ale tu jezt ból du...tzn tyłka. Ktoś napisał że beta trwa£a 1.5 roku a oni szukują się na baiuma...więc ruszyć szarekomórki trochei cooni za sprzęt mają albo ogarnięcie. Gra na tym serwie jest dobrowolna nie podoba się to szukać dalej bo co niektórzy drame robią jak na titaniku


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 08, 2017, 01:26:10 pm »
Na c4 baiuma nukami nie zrobisz
Asior pamietaj ze krysze A/S moga miec za aa nie musza miec 62/70 do rozbijania itemow
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 01:28:27 pm wysłana przez born2b3wildLOL »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 08, 2017, 03:02:27 pm »
Polecam zaprzyjaźnić się z poniższymi informacjami:

Cytat: Diva
Dzień dobry, witam wszystkich, szczególnie stare wygi z Allseronu, które odnalazły się po latach.

Jestem jedną z osób, które grają tutaj od jakiegoś czasu. Ostało się nas około 10 osób które logują mniej więcej codziennie + może 5 które logują od święta. Wiele osób z tego filmiku z RB już niestety z nami nie gra. Poza tym nie widzicie tam 2 party graczy, co najwyżej party graczy + party boxów (nie wiem czy wzięliście to pod uwagę).
Jesteśmy wyposażenie głównie w Homunkulus's Sword + Karmian set + komplet biżu z Lux Shopu. Jedna osoba zdołała nafarmić na Staff of Evil Spirit a także ostatnio wypadł nam Branch of the Mother Tree. Set A udało się nam wspólnymi siłami zebrać sztuk 1 (DC Heavy) dla tanka, żeby nas nie masakrowały RB. Mam tam jakieś inne pojedyncze itemy A, które leżą w CWH bo nie ma kto tego używać (gramy magami jak już wspomniałem).
Jeden gracz który gra znacznie więcej niż reszta zdołał wbić 3 profesję na SPOILU + SE, przy czym zrobił to bijąc Yaksą w secie Doom.
Zamek Giran zdobyliśmy metodą na włócznie - tańce, songi, provoke i w róg, obrońcy w zamku to w końcu moby. Większość ludzi leczyła, kilka osób na włóczniach.
Aukcja CH kosztuje 1 adenę. CH trzeba licytować co miesiąc, CH nie są na stałe. W ten sposób wymusiliśmy rotacje adeny. Czynsz trzeba płacić normalnie, te koszty pokrywa się zazwyczaj co tydzień.

Konto Premium daje teleporty (jak noblesse), buff jak w CH Aden oraz XP x3. To wszystko kosztuje 20zł miesięcznie, sądzę, że to nie dużo. Bez tego da się grać - ja gram bez jak większość testerów.

Kont można mieć ile się chce, ale odpalić można max dwa na raz.

Pomoce dla nowych:
- broń początkowa ma staty top NG,
- darmowe duale D (no drop, no sell, no crystalize) + paczka szotów na 20lvl,
- później na 40lvl darmowe duale C ( ponownie no drop, no sell, no crystalize) + paczka szotów.
Myśmy takich pomocy nie mieli. Zrobienie mrocznego seconda na 21lvl to 400k, broń D + set D kosztuje około 2kk. Łatwo policzyć, że trzeba było ich zrobić co najmniej 5szt żeby mieć na sprzęt D. Niektórzy robili kilkanaście sztuk secondów, żeby uzbierać na broń C. Później rozkminiliśmy (dawno się nie grało, to się nie pamięta), że WL nieźle farmi adenę i AA - polecam http://ogg.re/forum/viewtopic.php?f=41&t=292 . Jak się w końcu zebrało nas trochę więcej, to zaczęliśmy grać w grupie magami.

Prawdą jest, że nie jesteśmy żadnymi pro-playeremi czy uber-playerami. Kiedyś może i byliśmy, teraz gramy razem w godzinach od około 20.30 do około 23.30. Jedno zgrane CP, takie które ogarnia (sorry nie jestem na czasie, nie wiem jakiego się teraz slangu w grach używa) jest w stanie szybko nas dogonić. Mając darmowe bronie NG/D/C 20lvl robi się w 1 dzień, 40lvl w następne 2-3 dni, 5x w kolejne 2-3 dni. Od tego momentu jeśli ktoś chce i ma ochotę można chodzić z nami na jakieś RB.
Jesteśmy zrównoważeni i normalni J. Nie zamierzamy nikogo atakować, ani nikomu przeszkadzać. Chociażby ze względu na to, że faktycznie mieliśmy więcej czasu w dniach, w godzinach grając po 2-3 wieczorami nie jest to żaden szał skoro ludzie potrafią farmić na spocie po 8-12h. Jak ktoś chce to pomożemy, jak ktoś nie chce to nie - nic na siłę. Dołączyły do nas także takie osoby, które stwierdziły że chcą same od zera - ok, nie widzę problemu.
Nie rozumiemy co to presja, gonienie kogoś, wyścig szczurów etc. Gramy swoim tempem, nie musimy mieć wszystkich zamków ani hero. Ogranicza nas głównie czas w grze. Jak ktoś chce nas gonić - ok, szybko nas dogoni.

Padł argument o szoty i ekonomie. W klanie mamy jednego kowala "maina" który gra, reszta to jakieś boxy. Sądzę, że można by spokojnie wypracować rozwiązanie, że nasz kowal kuje tylko dla nas (przecież nie będziemy kupować z rynku, skoro mamy swojego klanowicza), a pozostałych kowali (boxy, secondy) przenieść na osobne konta i zablokować na umówiony okres czasu. Maty ktoś tam niby od nas skupuje, może 1-2 osoby, też kwestia dogadania. Raczej nie podzielam czarnowidztwa w tym temacie.

Od początku byliśmy świadomi, że reklama na innych forach może nic nie dać, a już na pewno nie reklama serwera z masą dziur, stąd może jest ona tak późno. Reklama na polskim forum L2 była jako "zaproszenie", ale moderator zmienił tytuł na "start".
Rzeczy do naprawy było sporo - http://ogg.re/forum/viewtopic.php?f=2&t=1 , sam mam 250 postów (głównie bugi bądź propozycje zmian), z czego nie mam karty postaci i gram w grze a nie pisze na forum, chyba że muszę.
Jesteśmy głównie uchodźcami z serwera Allseron, który to „kończy się” już latami. Mamy swoją bogatą bazę graczy, wczoraj wysłałem z for klanowych łącznie 2k wiadomości. A to tylko dwa fora, na Allseronie było wiele klanów, każdy lider ma dostęp do panelu administratora forum a co za tym idzie do masowej korespondencji. Jak to ktoś kiedyś przede mną napisał - Allseron to nie serwer, to sekta. Nie ma co patrzeć na to kategoriami wyścigu, pogoni, czy tylko i wyłącznie rywalizacji. My się nastawiamy na granie tutaj nie na dni, nie na miesiące, ale na lata. Poprzednio na Allseronie co niektórzy grali 5-10 a nawet 15 lat. A tutaj szukamy "nowego domu" kolokwialnie mówiąc, serwera na emeryturę L2.
Nie wiem ilu ludzi przybędzie, ostatnim razem gdy Allseron zbierał się na offie przybyło około 150 graczy. Oczywiście szybko się pokłóciliśmy i rozbiliśmy na mniejsze klany. Poza tym wtedy uświadomiłem sobie, że za mało mamy czasu na grę na offie, na pierwszym siege te 150 osób zrobiło dywan przed znacznie mniejszym liczebnie klanem i nie mam na myśli Tazmanów czy BMF, tylko jakiś klan z średniej półki, nie znałem ich ani nie zapamiętałem nawet nazwy, najwidoczniej grali znacznie więcej niż my.

Co do PVP - to C4. Recki na sety A są tylko z questa w GC oraz w TOI. Bronie A z questa bądź ze spoila. Recki na sety S quest na Varka/Ketra. Bronie S quest w IT/FOG. Biżu S quest na HS. To daje razem 5 lokacji uczęszczanych lokacji - nie ma dino, nie ma instancji, nie ma innych latających kontynentów. Kto szuka guza to zapewne szybko go znajdzie, przecież wiadomo, że ludzie będą chcieli składać A i S, katakumb/necro na dany przedział lvl jest bodajże zawsze 2, max 3.

Co do Baiuma, to nie wiem co dokładnie Arterius miał na myśli. Wydaje mi się, że na pewno spróbujemy za jakiś sensowny czas (chociażby dziabnąć do questa) ale obawiam się, że najzwyczajniej zabraknie nam many. Poza tym to nie RB, mechanika jego AI jest zdziebko bardziej wymagająca, hate nie zadziała, a w Karmiany będzie walił hity aż miło. Tak w skrócie. Poczekamy na wsparcie innych, osobiście preferuję pierw spróbować się dogadać i bić razem żeby mieć większą szansę na sukces, niż od razu prać drugą stronę żeby nikt nie miał nic.

 

Na pewno przed nami są jeszcze jakieś błędy, nie wiemy czy działają zadania na 3 profesje (bo spoila i SE nie działały), nie wiadomo czy działa quest na suba i nooblesa. Admina mamy kumatego, więc o to się nie boję. Jest także asertywny i nie gra, więc nie boję się także o jakieś wały i faworyzowanie kogokolwiek. I na pewno nie o kasę tu chodzi - wtedy powstał by raczej International.


Nie wiem ilu z tych co to przeczytało potrafi także "odbierać" poza "nadawaniem". Warto samemu spróbować zagrać i się przekonać na własne oczy. Wiem, że Allserończycy nie zawiodą, tak samo jak nie zawiedli 2x na offie oraz 1x u Rosjan. W każdym razie serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy potrafią uszanować zasadę "graj i daj grać innym". Nie tylko graczy RPG (sam nim nie jestem, ale potrafię się opanować i trzymać jakiś poziom), ale wszystkich którzy chcą mieć szansę pograć bez wgniatania w ziemię przez zergi Rosjan czy inne stonki. Nie wiem czy online będzie "duży" po starcie, ale wydaje mi się, że będzie stabilny.

 

PS. Z chęcią odpowiedziałbym sam, ze swojego konta, gdyby działało zakładanie nowych kont na forum, lub chociaż odzyskiwanie hasła z konta już założonego..
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 03:06:40 pm wysłana przez Arterius »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 08, 2017, 06:00:03 pm »
Jeśli ktoś myśli że beta testerzy maja 40lvl bo testowali profki i 4kk adena to jest w bardzo dużym błędzie.
Nie będę zaskoczony jeśli gosc ma 500kk
Jesli ktos tak mysli? Admin tego serwera tak napisal, niestety ludzie dowiedzieli sie, ze to jednak jest klamstwo, lol.

Admin servera:
Cześć,
Odnośnie postaci betatesterów, sprawa jest jasno i klarownie przedstawiona w informacjach.

Ktoś musi jako pierwszy sprawdzić pierwszą profesję, drugą. Dzięki temu inni będą mogli je wykonać bez problemów. Czemu mieli by wykonywać je ponownie? To jest forma podziękowania, za ich czas dla Was. Testowali w normalnych warunkach (czyli bez wsparcia sprzętem czy czymś, na tych samych rate - x2). A jak przeczytać posty, to brzmi jakby mieli wyższe rate, pomoc i grali przez dwa lata nonstop wszyscy i mieli teraz 78, suby i endgame...

Lider klanu z bety:


Jesteśmy wyposażenie głównie w Homunkulus's Sword + Karmian set + komplet biżu z Lux Shopu. Jedna osoba zdołała nafarmić na Staff of Evil Spirit a także ostatnio wypadł nam Branch of the Mother Tree. Set A udało się nam wspólnymi siłami zebrać sztuk 1 (DC Heavy) dla tanka, żeby nas nie masakrowały RB. Mam tam jakieś inne pojedyncze itemy A, które leżą w CWH bo nie ma kto tego używać (gramy magami jak już wspomniałem).
Jeden gracz który gra znacznie więcej niż reszta zdołał wbić 3 profesję na SPOILU + SE, przy czym zrobił to bijąc Yaksą w secie Doom.
Zamek Giran
CH kosztuje 1 adenę
W klanie mamy jednego kowala "maina" który gra, reszta to jakieś boxy.
Co do Baiuma, Wydaje mi się, że na pewno spróbujemy za jakiś sensowny czas (chociażby dziabnąć do questa)
 

Wiec admin prosto w twarz wam klamie. A tego postu nawet nie skomentuje bo to jest smieszne, ze klan na C4 x2 serverze ktory jest na etapie zaliczania Baiuma, mowi, ze jest OK I mozecie ich dogonic....




nie wiemy czy działają zadania na 3 profesje (bo spoila i SE nie działały), nie wiadomo czy działa quest na suba i nooblesa. Admina mamy kumatego


XD

11 letnia kronika z plikami PTS dostepnymi w sieci a ten server ma bugi z 3 profa? Ta, bardzo kumaty admin.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 08, 2017, 06:01:40 pm »
Polecam zaprzyjaźnić się z poniższymi informacjami:

Cytat: Diva

Na pewno przed nami są jeszcze jakieś błędy, nie wiemy czy działają zadania na 3 profesje (bo spoila i SE nie działały), nie wiadomo czy działa quest na suba i nooblesa. Admina mamy kumatego,

To czemu admin nie ustawił na becie rate expa x500, żeby testerzy mogli łatwo sprawdzić te questy? Czy nie o testowanie w becie chodziło?
:)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 08, 2017, 06:51:17 pm »
Polecam zaprzyjaźnić się z poniższymi informacjami:

Cytat: Diva

Na pewno przed nami są jeszcze jakieś błędy, nie wiemy czy działają zadania na 3 profesje (bo spoila i SE nie działały), nie wiadomo czy działa quest na suba i nooblesa. Admina mamy kumatego,

To czemu admin nie ustawił na becie rate expa x500, żeby testerzy mogli łatwo sprawdzić te questy? Czy nie o testowanie w becie chodziło?
:)

Bo admin jest kumaty, ale nie az tak kumaty.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 08, 2017, 06:52:30 pm »
Jeśli ktoś myśli że beta testerzy maja 40lvl bo testowali profki i 4kk adena to jest w bardzo dużym błędzie.
Nie będę zaskoczony jeśli gosc ma 500kk
Jesli ktos tak mysli? Admin tego serwera tak napisal, niestety ludzie dowiedzieli sie, ze to jednak jest klamstwo, lol.

Admin servera:
Cześć,
Odnośnie postaci betatesterów, sprawa jest jasno i klarownie przedstawiona w informacjach.

Ktoś musi jako pierwszy sprawdzić pierwszą profesję, drugą. Dzięki temu inni będą mogli je wykonać bez problemów. Czemu mieli by wykonywać je ponownie? To jest forma podziękowania, za ich czas dla Was. Testowali w normalnych warunkach (czyli bez wsparcia sprzętem czy czymś, na tych samych rate - x2). A jak przeczytać posty, to brzmi jakby mieli wyższe rate, pomoc i grali przez dwa lata nonstop wszyscy i mieli teraz 78, suby i endgame...

Lider klanu z bety:


Jesteśmy wyposażenie głównie w Homunkulus's Sword + Karmian set + komplet biżu z Lux Shopu. Jedna osoba zdołała nafarmić na Staff of Evil Spirit a także ostatnio wypadł nam Branch of the Mother Tree. Set A udało się nam wspólnymi siłami zebrać sztuk 1 (DC Heavy) dla tanka, żeby nas nie masakrowały RB. Mam tam jakieś inne pojedyncze itemy A, które leżą w CWH bo nie ma kto tego używać (gramy magami jak już wspomniałem).
Jeden gracz który gra znacznie więcej niż reszta zdołał wbić 3 profesję na SPOILU + SE, przy czym zrobił to bijąc Yaksą w secie Doom.
Zamek Giran
CH kosztuje 1 adenę
W klanie mamy jednego kowala "maina" który gra, reszta to jakieś boxy.
Co do Baiuma, Wydaje mi się, że na pewno spróbujemy za jakiś sensowny czas (chociażby dziabnąć do questa)
 

Wiec admin prosto w twarz wam klamie. A tego postu nawet nie skomentuje bo to jest smieszne, ze klan na C4 x2 serverze ktory jest na etapie zaliczania Baiuma, mowi, ze jest OK I mozecie ich dogonic....




nie wiemy czy działają zadania na 3 profesje (bo spoila i SE nie działały), nie wiadomo czy działa quest na suba i nooblesa. Admina mamy kumatego


XD

11 letnia kronika z plikami PTS dostepnymi w sieci a ten server ma bugi z 3 profa? Ta, bardzo kumaty admin.


To chyba jeden z tych przypadkow gdzie mozna pisac i pisac i tlumaczyc ale i tak znajda sie tacy, ktorzy wiedza najlepiej. Kolega z Ogg.re zaoferowal dosyc dlugie wytlumaczenie sytuacji, troche sie napisal wiec raczej szczerze do tego podszedl, ale Ty i tak wiesz lepiej. A najwiecej 'wiesz' o rzeczach o których nie masz pojecia; chyba ze prowadziles wczesniej serwer aby znac sie na tym jakie pliki mozna miec i jak sie je ogarnia - w takim przypadku odwolam ostatni komentarz.
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 08, 2017, 07:44:38 pm »
Przecież to jakiś amatorski projekt dla znajomych, nie wiem na co wy się ludzie tak napalacie.  hahaha


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 08, 2017, 07:51:07 pm »
Jeśli ktoś myśli że beta testerzy maja 40lvl bo testowali profki i 4kk adena to jest w bardzo dużym błędzie.
Nie będę zaskoczony jeśli gosc ma 500kk
Jesli ktos tak mysli? Admin tego serwera tak napisal, niestety ludzie dowiedzieli sie, ze to jednak jest klamstwo, lol.

Admin servera:
Cześć,
Odnośnie postaci betatesterów, sprawa jest jasno i klarownie przedstawiona w informacjach.

Ktoś musi jako pierwszy sprawdzić pierwszą profesję, drugą. Dzięki temu inni będą mogli je wykonać bez problemów. Czemu mieli by wykonywać je ponownie? To jest forma podziękowania, za ich czas dla Was. Testowali w normalnych warunkach (czyli bez wsparcia sprzętem czy czymś, na tych samych rate - x2). A jak przeczytać posty, to brzmi jakby mieli wyższe rate, pomoc i grali przez dwa lata nonstop wszyscy i mieli teraz 78, suby i endgame...

Lider klanu z bety:


Jesteśmy wyposażenie głównie w Homunkulus's Sword + Karmian set + komplet biżu z Lux Shopu. Jedna osoba zdołała nafarmić na Staff of Evil Spirit a także ostatnio wypadł nam Branch of the Mother Tree. Set A udało się nam wspólnymi siłami zebrać sztuk 1 (DC Heavy) dla tanka, żeby nas nie masakrowały RB. Mam tam jakieś inne pojedyncze itemy A, które leżą w CWH bo nie ma kto tego używać (gramy magami jak już wspomniałem).
Jeden gracz który gra znacznie więcej niż reszta zdołał wbić 3 profesję na SPOILU + SE, przy czym zrobił to bijąc Yaksą w secie Doom.
Zamek Giran
CH kosztuje 1 adenę
W klanie mamy jednego kowala "maina" który gra, reszta to jakieś boxy.
Co do Baiuma, Wydaje mi się, że na pewno spróbujemy za jakiś sensowny czas (chociażby dziabnąć do questa)
 

Wiec admin prosto w twarz wam klamie. A tego postu nawet nie skomentuje bo to jest smieszne, ze klan na C4 x2 serverze ktory jest na etapie zaliczania Baiuma, mowi, ze jest OK I mozecie ich dogonic....




nie wiemy czy działają zadania na 3 profesje (bo spoila i SE nie działały), nie wiadomo czy działa quest na suba i nooblesa. Admina mamy kumatego


XD

11 letnia kronika z plikami PTS dostepnymi w sieci a ten server ma bugi z 3 profa? Ta, bardzo kumaty admin.


Osobiście straciłem wątek w tym temacie, mniej więcej od momentu w którym ktoś po pytaniu kogoś innego uzyskał informację o tym, że kilka postaci testujących pozostanie. (i był zaszokowany, mimo, że informacja była i jest publicznie dostępna)

Tak patrząc na to teraz, można dojść do wniosku, że dość niespodziewanie fakt luzno logujacych kilku-nastu postaci i to na dodatek niejednocześnie, jest ogromnym problemem dla ludzi nastawionych na wyścig szczurów, którego tu nie było i pewnie nie będzie. Jeśli ktoś chce, to będzie grał więcej i z prostym celem, to w zupełnie innym tempie przeleci. Ciekawym w tej obserwacji zachowań jest to, że praktycznie sami odfiltrują się ci którzy nie odnaleźli by się na Ogg.re

Co do tego ostatniego posta, którego cytuję. Nigdzie nikogo nie okłamałem. @Rickert jak już próbujesz mnie bezpodstawnie oczernić, postaraj się chociaż o jakieś podstawy, abym był w stanie Ci odpisać na argumenty. Póki co ten post jest strasznie dziurawy, ot, chociażby pierwsze z brzegu:
- /ktoś ma 500kk/
Nikt takiej adeny na oczy nie widział.
- /11 letnia kronika z plikami PTS dostepnymi w sieci/
Po tej odpowiedzi wnioskuję, że nic nie wiesz w temacie l20ff. Tu można by napisać sporo, ale w tej sytuacji nie widzę ku temu sensu. W skrócie, pliki skradzione z pts, sprzed nastu lat to bardzo zły pomysł pod każdym względem. (pomijając już kwestie łatania i naprawiania i tworzenia extendera) Huh. Jakby sie nie starać napisać coś ogólnikowo, to wychodzi ściana tekstu, która i tak odnoszę wrażenie, że nie dotrze.

Mam za sobą development innego projektu przez który przewinęło się wiele softów (w tym kroniki sprzed c4). Moim zdaniem ignorowanie tego faktu lub jego przemilczenie i ocenienie mojej wiedzy bez żadnych podstaw jest co najmniej niepoważne...

Polecam zaprzyjaźnić się z poniższymi informacjami:

Cytat: Diva

Na pewno przed nami są jeszcze jakieś błędy, nie wiemy czy działają zadania na 3 profesje (bo spoila i SE nie działały), nie wiadomo czy działa quest na suba i nooblesa. Admina mamy kumatego,

To czemu admin nie ustawił na becie rate expa x500, żeby testerzy mogli łatwo sprawdzić te questy? Czy nie o testowanie w becie chodziło?
:)
Pytasz na poważnie? Ok. Ponieważ "testy" serwera przeznaczonego dla low rate, to nie zobaczenie czy można zabić moba i jednym kliknięciem zmienić profesję i mieć wszystkie umiejętności.
Przykładowo we wspomnianym powyżej poprzednim, trwającym około 12 lat projekcie - mam za sobą kilka zmian softów i migracji pomiędzy nimi + udostępnianie instancji testowej: ustawiony ogromny rate skutkował zawsze tym samym. Praktycznie nic nie było sprawdzone, bo lepiej było się pobawić np. w klepnięcie kogoś skilem z endgame. (czyli np. nawet podstawowych skili dla 1-40 by nie wychwycili, jeśli byłby z nimi problem). Pewne rzeczy wyjdą tylko przy zwykłym "klikaniu".


Ze strony Ogg.re można spodziewać się: stabilności, rozwiązywania na bieżąco spraw związanych z mechaniką (można prześledzić na forum). Braku ingerencji ze strony ekipy (ekipa nie gra). Realiów C4. Sympatycznych graczy zebranych w jednym miejscu.
Ze strony Ogg.re spodziewać się nie można: Hordy spadochroniarzy z różnych krajów którzy po tygodniu przeskoczą gdzieś dalej i w międzyczasie narzekać będą że jest trudno i nie ma udogodnień chociażby z IL.

Oczywiście to, jak będzie, czas pokaże. Z mojej strony w miarę możliwości czasowych buduję dla Was miejsce o określonym profilu. Wszystko zależy od samych graczy i tego jak te przestrzeń zagospodarują.

http://play.ogg.re - Chronicle 4: Scions of Destiny, low rate - beta.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 08, 2017, 08:14:58 pm »
@volix
Powiedz mi tylko jedno... Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że przez brak WIPE, na którym ucierpiałoby 20 testerów stracisz setki osób? Nie lepiej byłoby np. danie im po prostu na zawsze premki, albo jakiejkolwiek innej zapłaty za ich "trud"?
W przeciwnym razie Twój serwer będzie kompletnie niegrywalny, gdyż jak sam widzisz - zdecydowana większość osób jest tym oburzona.

JA JESTEM ZA GŁOSOWANIEM ZA WIPE. JEŻELI WYGRAMY - BĘDZIESZ MUSIAŁ ICH WYNAGRODZIĆ W INNY I UCZCIWY DLA NAS SPOSÓB.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 08:19:25 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 08, 2017, 09:36:12 pm »
Może coś źle zrozumiałem, ale to jest role play serwer dla casualowych graczy? Jeżeli tak, to wipe jest najlepszą opcją. Rozmowa z nowymi ludźmi, wspólne spędzanie czasu na takich spotach jak RoD czy EG, zbieranie się na RB, budowanie rynku... Na miejscu testera chciałbym wipe.

W przypadku braku - mogę prosić o edytowanie w temacie daty startu na datę startu bety? Na chwilę obecną jest to okłamywanie graczy.

@Sybar
Czasami zastanawiam się czemu ZAWSZE bronisz administratora serwera, nawet jak podejmuje najgłupsze możliwe decyzje.

@Taneroth
Już wszyscy zrozumieli jak bardzo chcesz wipe, możesz dać sobie spokój i poczekać na odpowiedź admina.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 08, 2017, 09:41:06 pm »
Grałem na Allseronie kupę lat, czekałem na ten serwer, L2 to już nie do samo co kiedyś i nowy serwer na pewno nie przyciągnie tylu osób, co Allseron w latach świetności a trzeba było pisać opowiadanie aby dostać konto  Bardzo mnie ucieszył fakt że ktoś kto pracował przy Allseronie startuje z własnym projektem, ale fakt że beta testerzy zostają z tym czego dorobili się podczas testów jest nie do przyjęcia, nie chodzi tutaj o sam fakt posiadania sprzętu czy levela, to można szybko nadrobić zgraną ekipą, ale taka „nagroda” dla testerów bardzo mocno niszczy rynek i dla wielu potencjalnych nowych graczy jest nie do przyjęcia. Sam fakt ubogiej reklamy odpowiednio wcześniej jak najbardziej rozumiem i pochwalam. Napływ skoczków nie jest wskazany.


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
[L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 09, 2017, 07:46:06 am »
@haran
Czy głupie są decyzje Adminów to kwestia opinii; czy zawsze ich bronie to kwestia jakie są argumenty graczy.

A na temat. Zastanawia mnie dlaczego gdy ja zrobiłem otwartą bete i pozwoliłem testerom zatrzymać przedmioty to nie miałem ani jednej negatywnej odpowiedzi ze strony mojego community. A było ponad dwa razy większe niż teraz.

Chyba jednak wiem; problemem tutaj jest chyba to że reklama była późno i większość nie mogła wejść wcześniej, "natrzepać kokosów" i zostać tymi koksami-testerami na których teraz się nadaje. Każdy chce mieć fair ale gdyby okazja była w takie buty wskoczyć to ilu by o fair zapomniało.

Taka oto moja teoria ;)
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 09, 2017, 10:00:55 am »
Dla mnie sytuacja jest jasna. Administrator nie chce stracić swojego community, a kto lubi fetysze, to przyjdzie. Nie piszcie o wipe, bo to jego piaskownica i ma w koziej dupie, to czy będzie tam jego piętnastu rycerzy + trzech masochistów z tego forum czy 200 online. Jak dla mnie świetnie. Administrator tego serwera nie kłamie, Administrator tego serwera pomija istotne fakty.

Grałem na Allseronie za czasów podań, grałem na Valdaronie, gdy jeszcze komuś chciało się to ogarniać, grałem również na Kelemorze, a nawet na ogg.re - co najśmieszniejsze.

Co mogę napisać o ogg.re:
Gdy grałem, to nikt nie pisał nic o becie, choć fakt- na fb wychodziły informacje o fixach, ale nie pamiętam o Beta testach. Może zapomniałem? Alzheimer - możliwe. Ludzie grali, farmili, bili rbki, wtedy już byli koło 40 poziomu, a było to dawno, dawno temu. Nie wierzę, że każdy ma 60 poziom i koniec. Chyba, ze Administrator znowu pominął fakt o tym, że każdy ma 5 postaci na 60 poziomie, w tym spoila+kowala. Hasło "BEaTA" na potrzeby werbowania nowych ludzi, bo smutno w piętnastu. Do tych piętnastu dojdzie z dwudziestu, którzy obudzą swoje konta, gdy serwer odżyję i naglę na rynku będzie trzydziestu krasiów, którzy będą sprzedawali tanio - a co tam, stać nas.

Rozumiem, że ludzie, którzy bronią tego serwera robią to z czystej uprzejmości, niech i tak będzie. Chciałem zagrać, ale się nie da. Grajcie na tym serwerze kolejne dwa lata 15+3, tego Wam życzę.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2017, 10:02:40 am wysłana przez NędznySzczur »