Witaj
Gość

Wątek: L2Classic.club - czy ktoś tu jeszcze gra?  (Przeczytany 3206 razy)

• Pochwał: -1

• ...xax0r!?
L2Classic.club - czy ktoś tu jeszcze gra?
« dnia: Marzec 29, 2017, 06:45:51 pm »
Witam, jak w temacie, gra ktoś jeszcze na l2classic.club? jak online itp? Zamierzam wbić ponownie i z chęcia dołączyłbym do jakiejś grupki lub klanu. Może macie jakieś namiary?

Dodatkowo pytanie, czy macie może jakieś konta/itemki itp na zbyciu? Z chęcia przygarnę wszystko co ma jakakolwiek tam wartość :D

• Pochwał: 0

Odp: L2Classic.club - czy ktoś tu jeszcze gra?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2017, 10:55:21 am »
O online nie masz co się martwić , 2000+ Bez boksów , Giran Harbor zawalony cały sklepami. Są 2 Duże polskie klany które dobrze się trzymają na tle klanów międzynarodowych i walczących o epiki. I kilka mniejszych , dużo stron serwera różne alliance itp. Warto wrócić spowrotem tak samo jak ja to zrobiłem.

• Pochwał: -1

• ...xax0r!?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2017, 05:36:06 pm »
probuje, ale solo he+pp jest ciezko z moim czasem grania :D

• Pochwał: -2

« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2017, 06:53:58 am »
Sa tu jakies klany które pomagaja na poczatku ?

« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2017, 03:08:33 pm »
Jest duży polski klan Anathema i jego bardzo aktywna akademia AngelWings dla niższych lvli. Pm Podla

« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2017, 09:09:30 pm »
Szybkie pytanko. Czy w końcu Classic 1.5 sprawił, że summonerzy są użyteczni tzn shoty dla summonów i buffy od kociarza?

« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2017, 11:12:48 pm »
Szybkie pytanko. Czy w końcu Classic 1.5 sprawił, że summonerzy są użyteczni tzn shoty dla summonów i buffy od kociarza?
Na tym serwerze wszyscy  summonerzy dostali swoje bufy od  summonów aby wynagrodzić im brak ss'ów.

« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2017, 06:26:33 pm »
Witam serdecznie. Grałem trochę na offie w Classica od startu, niestety musiałem zaprzestać zabawy. Chciałbym wrócić i zastanawiam się czy lepiej wracać na offa czy na priva. Czytałem powyższe wypowiedzi, pisaliście o polskich klanach które walczą o epiki, czy te klany maja może też jakiś zamek ? I pytanko kogo jakiej profki na Clubie najbardziej brakuje?
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2017, 09:11:55 pm wysłana przez Kardillir »

« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 19, 2017, 08:29:04 am »
Pobrałem i zainstalowałem, niewiedziałem ze tam jest tyle serverów. Na którym z nich sa te klany polskie walczące o epiki?

« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2017, 05:02:41 pm »
Serwer jest jeden tylko ma różne proxy.

Żaden polski klan (jest ich nie wiele i są słabe) nie walczy o EPICI/Zamki co najwyżej są polskie CP będące częścią klanów/ally walczących o w/w.

Najbardziej brakuje standardowo: SWS / BD
Oczywiście wszyscy healerzy są również mile widziani chociaż SE jest preferowany jako box
A generalnie najwięcej CP biega z setupem BD/SWS/2xHEAL/WL/3x NUKER + OL/DA

Expi się bardzo wolno w porównaniu do non-classic serwerów dlatego jeśli dopiero zaczynasz radzę wziąć coś mile widzianego w AoE party czyli przede wszystkim: BD/SWS/TANK w drugiej kolejności SE/EE/NUKER(w kolejności NECRO->SH->SORC->SPS) w trzeciej TYR/GLAD/WL/ES. Z resztą postaci będziesz miał problem, aby dostawać regularne AoE party (chyba że założysz lub dołączysz do CP ale to wymaga trochę pracy).

Jeśli nie masz zoverenchantowanego sprzętu i/lub kasy na dual box'a (dla buffera) to radzę nie ruszać Archerów/Daggerów bo będziesz całe życie(onlinowe) klepać biedę, mieć problemy z wbiciem nawet 60 lvlu i generalnie nie zaznasz przyjemności z gry po 50 lvlu. Nie zmienia to również faktu że nawet mając buffera na boxie po 60 lvlu nadal będzie Ci się dosyć ciężko expiło (wolno).

• https://www.facebook.com/Topadena-Lineage2-6746861
    • Zapraszamy na naszego FB <--- tam konkursy, rabaty!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 12, 2018, 02:38:44 pm »
jak tam teraz sytuacja wygląda z online i polityką?

« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 16, 2018, 11:51:04 am »
Witam, prosiłbym o pm kogoś kto tam gra

• Pochwał: 1

« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 17, 2018, 10:53:33 am »
Ktoś może też napisać, jaka cześć Classica jest aktualnie na tym serwerze? Antharas? Zaken? Mają napisane 2.0 ale niewiele to mi mówi, z Classica to jestem lajkonikiem
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2018, 10:55:28 am wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.