Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pomóż nam stworzyć serwer!

Autor Wątek: Odp: [L2J] Graveland - H5 x50 - START 16.02.2018  (Przeczytany 83 razy)

Offline Adderix

• **
  • Pochwał: 0
Odp: [L2J] Graveland - H5 x50 - START 16.02.2018
« dnia: Luty 15, 2018, 11:53:14 am »
no to juz wiemy ze nie ma co grac na tym serwerze moze for fun tydzien dopoki nie wyjdzie neverland lub iplay.gg

Offline perfecT

• Pochwał: 3
  • street workout !
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2018, 03:04:03 pm »
no aktualnie to iplay.gg albo beyond - zoabczymy ;D Destiny sie wylamał po 2 tygodniach hahaha

Offline Adderix

• **
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2018, 03:19:52 pm »
beyond to koparka bitcoinow wiec podziekuje :D

Offline Li

• Pochwał: 1
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2018, 04:02:29 pm »
no aktualnie to iplay.gg albo beyond - zoabczymy ;D Destiny sie wylamał po 2 tygodniach hahaha

Odradzam i to zdecydowanie.
Gdy sprawa się rypła i okazało, że mieli zmodowany cały instalator H5 który trzymali na torrencie nie tylko z kopalnią bitcoina ale i z clipperami do kradzieży haseł z kompa próbowali zatuszować sprawę. Wymienili pospiesznie klienta, tłumaczyli się jak dzieci, a wurwiony admim projektu bluzgał na wszystko co popadnie. Na MXC jest tylko fragment historii, na ruskich forach jeszcze większy dym.
Ktoś szykował się do niezłego przekrętu.
A i głowy nie dam sobie uciąć, ale zwróciłem uwagę na 1 z forów, że właściciel tego iplay.gg dziwnie broni beyond.it.
Spojrzałem i porównałem obydwa projekty - hmmm, bym się nie zdziwił, gdyby to była jedna ekipa.

Wiesz, zmodowanie całego instalatora to trochę wyższa szkoła jazdy, albo stali za tym prawdziwi fachowcy od przekrętów, albo ktoś wyłożył spora kasę na taką "inwestycję"....
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2018, 04:48:22 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.

Offline perfecT

• Pochwał: 3
  • street workout !
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2018, 04:18:10 pm »

Gdy sprawa się rypła i okazało, że mieli zmodowany cały instalator H5 który trzymali na torrencie nie tylko z kopalnią bitcoina ale i z clipperami do kradzieży haseł z kompa próbowali zatuszować sprawę. Wymienili pospiesznie klienta, tłumaczyli się jak dzieci, a wurwiony admim projektu bluzgał na wszystko co popadnie. Na MXC jest tylko fragment historii, na ruskich forach jeszcze większy dym.
A i głowy nie dam sobie uciąć, ale zwróciłem uwagę na 1 z forów, że właściciel tego iplay.gg dziwnie broni beyond.it.
Spojrzałem i porównałem obydwa projekty - hmmm, bym się nie zdziwił, gdyby to była jedna ekipa.

Wiesz, zmodowanie całego instalatora to trochę wyższa szkoła jazdy, albo stali za tym prawdziwi fachowcy od przekrętów, albo ktoś wyłożył spora kasę na taką "inwestycję"....
Słyszałem o tym i w sumie jestem na bieżąco, jak zrobią to jeszcze raz to sobie wbiją nóż w plecy :D A własnie przypadkiem nie ekipa iplay.gg odkryła to ? - oni nawet umieszczali na youtubie, pisząc że kopią na nas crypto :D

Offline Li

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2018, 04:47:26 pm »
Słyszałem o tym i w sumie jestem na bieżąco, jak zrobią to jeszcze raz to sobie wbiją nóż w plecy :D A własnie przypadkiem nie ekipa iplay.gg odkryła to ? - oni nawet umieszczali na youtubie, pisząc że kopią na nas crypto :D
A to sorry, tłumaczyłem rosyjski za pomocą google-translatora, zaraz wykreślę.
NA MXC raban podniósł Giran.online

Offline Slytherus

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 15, 2018, 04:48:50 pm »

ta iplay.gg na maxcheatersach pisali o tym duzo i jakis filmik wstawili.

Offline Li

« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2018, 05:48:55 pm »
ta iplay.gg na maxcheatersach pisali o tym duzo i jakis filmik wstawili.

ta iplay.gg to masz w stopce na koncie zarejestrowanym wczoraj.

To napiszę, skąd moje podejrzenia dokładnie, bo tak naprawdę nie tylko z potencjalnego błędu translatora.
Ktoś zarzucił na jednym z forów,. że iplay.gg zareagowało dopiero gdy mleko się już wylało, wiedzieli, że marka handlowa beyond.it leci do kibla - zrobili to by nikt nie ośmielił się kojarzyć ich marki z beyond.it

Zwyczaj otwieranie więcej niż jednego serwera przez jedną ekipę pod różnymi nazwami to nie nowość.

Czy to prawda nie wiem, osobiście bym trzymał się z daleka od jednego i drugiego serwera.

Offline GravelanDx50

« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2018, 04:59:56 pm »
 :bump: 3 GODZINY DO STARTU SERWERA ZAPRASZAMY  :bump:

Offline GravelanDx50

« Odpowiedź #9 dnia: Luty 16, 2018, 06:13:19 pm »
 :bump:

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 18 zapytaniami.