Witaj
Gość

Wątek: LineZeus x5 I Jak to rozegrać :D  (Przeczytany 574 razy)

• Pochwał: 0

LineZeus x5 I Jak to rozegrać :D
« dnia: Grudzień 22, 2018, 05:27:39 pm »
Cześć!
Kronika : Interlude
Raty: x5
LineZeus server

Po  2 latach przerwy od Lineage 2 (skończyłem na Erthei/ ogólnie grałem na różnych kronikach od 2006r.) wróciłem i chcę zagrać na low rate interlude, które wstaję 28 grudnia . Mam nie zbyt wiele czasu, chcę pograć w wolnym czasie 2-4h co kilka dni, może dłużej w  weekendy. Jaką klasę polecilibyście do solo expa, ewentualnie czasem jakieś akcje z klanem. Myślałem o HE + BD+WC, czy będzie to zbyt hardkorowe, żeby expić postać i 2 boxy mająć, jak na L2 nie zbyt dużo czasu i to w dodatku samemu?:P Może wy zaproponujecie jakieś  rozwiązanie żeby sobie pobić moby, pobawić się trochę na pvp,  udział w expie, pvp klanowym itp.  podkreślam nie mając zbyt dużo czasu...

Odp: LineZeus x5 I Jak to rozegrać :D
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2018, 10:11:08 pm »
olej ten serwer jest kiepski to pierwsza rada zaczekaj do 11-go wstaje l2 mordor. Do gry solo dobry kociaż WK + wc/pp

• Outbreak
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2018, 05:14:16 pm »
Szkoda w ogóle zaczynać na jakimkolwiek z nich bo oba pozyja Max 3 miesiące, x5 to za niski rate na taką aktywność
Common sense
So rare that it's a super power

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2018, 11:34:47 am »
Szkoda w ogóle zaczynać na jakimkolwiek z nich bo oba pozyja Max 3 miesiące, x5 to za niski rate na taką aktywność

tak po prawdzie to szkoda czasu na l2.... nawet ja to zrozumiałem :)

btw Czarek i tak huja ugrasz jak u bubona :d