Witaj
Gość

Wątek: Gdzie zacumować?  (Przeczytany 1039 razy)

• Pochwał: 1

Gdzie zacumować?
« dnia: Marzec 22, 2019, 07:42:39 pm »
Wiem, że L2 dawno dead i nic nie stoi więcej niż miesiąc ale, że ostatnio naszła mnie ochota to gdzie warto w tym momencie grać?
Gdzie się wybierają te wszystkie mocne klany które zawsze oblegają privy?
Gdzie w tym momencie można jeszcze wszystko dogonić i się trochę pobawić?
A może jest coś na horyzoncie czym warto się zainteresować?
Franc/TooHotForYou

• Pochwał: 0

Odp: Gdzie zacumować?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2019, 11:51:09 am »
Jeżeli grałeś na starym Dawnie to ChinaTwon otwiera go po raz kolejny z ratami x3. Deadline na otwarcie tego projektu to chyba 8 maj. Ale sądząc po znikomej aktywności oraz braku aktualnych informacji to średnio to widzę aby do tego czasu wstał.
Drugim ciekawym serwem bo l2Remorse x3 - trochę przerobiony interlude, brak p2w dotacji, niedziałające boty. Widać że jest spore zainteresowanie. Start 13-14 kwietnia.
Jest też e-global który startuje 5 kwietnia. Interlude final, bardzo przerobiony,  ale ciekawy. Może być spory online,  ale widzę już premium account z runkami do expa i dropa. Nie grałem na wcześniejszych edycjach, ale wydaje mi się że ten server może skończyć tak jak większość obecnie.

« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2019, 02:01:04 pm »
Jedyny na horyzoncie jest chyba remorse, start 12 kwiecień.

« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2019, 06:44:05 pm »
Remorse jesli jestes fanem IL , na Dawn nawer nie czekaj xD

« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2019, 06:04:39 pm »
Remorse i Dex+Eglobal jezeli jestes w klimatach ala IL (bo oba servy sa modyfikowane)
Co do Dawna, normalni ludzie wiedza ze to byl top fail roku 2018 a i obecnie jest bardzo mizerny, prostujac nikt grajacy na "powaznie"  nawet nie mysli o Dawnie to jest juz RIP serv

• Hator! Hator!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2019, 09:46:30 pm »
Podbijam wątek  :bump:
Jest coś nowego ciekawego na horyzoncie powyżej IL? Bo właśnie kolejny "wspaniale" zapowiadający się serwer zdechł po 3 tygodniach (beyond.lt)

Zaksur - Phoenix Knight 77lvl - beyond.lt (R.I.P)
Ferdil - Phantom Ranger 64lvl - Aristocracy - Teon (R.I.P)
Grahio - Titan 84lvl - Mroczni - L2ex (R.I.P)
Grahyo - Sigel Knight 96lvl - Wrath - Naia (R.I.P)
Slitz - Sigel Shillien Templar 101lvl - SimpleHeaven - Naia (R.I.P)

• Pochwał: 1

« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 06, 2019, 11:51:28 am »
Remorse x15, Classic 2.9
Franc/TooHotForYou

• Pochwał: -2

« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 06, 2019, 10:11:24 pm »
jeśli się nie spieszy, to warto rzucić okiem na https://forum.playinera.com/ , otwarcie prawdopodobnie sierpień/wrzesień, low rate gracia final z pozniejszym update do gracia epilogue. Super administracja, jednak poprzednie dwie edycje (mid rejty) padły dość szybko.

« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 07, 2019, 01:22:13 pm »
W poniedziałek startuje rpg club x30 H5. Na pewno będzie masa ludzi jak to zawsze na rpg clubie bywa, zabawa gwarantowana na parę miesięcy. Jeżeli by się znalazła większa ekipa to możemy zmontować sobie jakiś klan ;) Ja na pewno wbijam z kumplem, dajcie znać czy ktoś jeszcze się znajdzie ;)