Witaj
Gość

Wątek: Daggerzy - Prezentacja  (Przeczytany 99758 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 12, 2007, 08:35:04 pm »
ogolnie plated leather nic nie daje do siły blowow, ale jest dobry do expa, expiąc nie uzywa sie raczej skili. Theca nie jest trudna do wydropienia (chyba ze ja mialem takie szczescie ze mi polecialy gacie i armor, ale po kij mi one jak gram tankiem ?? :> ;p)a i jest fajna. Ogólnie to doom jest swietnym setem, chociaz AW boli to - con :( (on odejmowal con o ile pamietam dawal DEX i odejmowal str, ostatni raz gralem sztyleciarzem jeszcze w c3 i nie dobrze pamietam).   
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • One life, One passion, One game only streetball
    • Lineage 2 Forever
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 12, 2007, 09:14:53 pm »
Cytuj
Przecież sam pokazujesz, że grając na takich ratach i nie mając styczności z offem nie możesz nic wiedzieć o klasie,
moze i tak ale sorka niemam tyle czasu co ty:/ zeby grac na low racie i expic na jeden dzien 1 lvl bo w moim przedziale czasowym tak by bylo:/ poza tym jesli ja jestem na kompie mniej wiecej 1 h to niemam szansy nawet dobrze sie pobawic:/ w ten sposob gralem kiedys na noobwars (x2) i naexpilem 40 lvl i wtedy juz kleska poniewaz byla cofka i spowrotem 36 i jak czlowiekowi chce sie znowu wszystko powtarzac;/ na 35x to moge przynajmniej na siega pojsc, mass pvp/pk lub raidbossy z kumplami rozwalac:) a tak to zeby miec taki ubaw to na low racie trza mniec przynajmniej 35 lvl bo clan cie niewezmie na 20 lvlu na siega.... albo pojdziesz se na pvp w elven fortress z 13 lvlem;/ ubaw 100% ewentualnie raidy mozna robic juz od 20;/ sorka za bledy ;/ albo niepoprawne kolejnosci zdan
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2007, 09:31:20 pm wysłana przez Arcanaloth »
Plainswalker 72:)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 12, 2007, 11:42:35 pm »
Nie ważny level, zabawa nie jest zależna od niego. Można się zajebiście bawić na 15 levelu, kwestia tego gdzie widzimy coś fajnego. 1 dzień - 1 lvl :?: Przy wojnach bardzo bym chciał. Co to za klany na 35X, 4 dni grania i 3rd class :?: Nie inaczej pewnie(nie wiem, nie grałem na jakiś ratach i wstydze sie grania na privach kieeeedyś). Reasumując, jeżeli juz się zasłaniasz brakiem czasu itp, to się nie udzielaj w kwesti prowadzenia daggera, jak znasz to z jakiegoś full-bugged-high-rate-priv-server
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 17, 2007, 03:01:46 pm »
Nie ważny level, zabawa nie jest zależna od niego. Można się -_-'iście bawić na 15 levelu, kwestia tego gdzie widzimy coś fajnego. 1 dzień - 1 lvl :?: Przy wojnach bardzo bym chciał. Co to za klany na 35X, 4 dni grania i 3rd class :?: Nie inaczej pewnie(nie wiem, nie grałem na jakiś ratach i wstydze sie grania na privach kieeeedyś). Reasumując, jeżeli juz się zasłaniasz brakiem czasu itp, to się nie udzielaj w kwesti prowadzenia daggera, jak znasz to z jakiegoś full-bugged-high-rate-priv-server
Mialem juz rozpoczac flame, ale zobaczylem klan: SF - to ten sam co na hobby? =) Anyway - w obecnej chwili nie przekreslal bym tak bardzo wiedzy ludzi grajacych na privach. Sam wole privy od offa z jednego wzgledu - jest trudniej oO. Trudniej o itemy, trudniej o lvl i ogolnie wiekszosc ludzi na privach ma wieksze pojecie o grze niz ci z offa (mowie o low rates ofc). Dla mnie official to w 70% ludzie z itemami/postaciami z ebaya/l2walkera itp, wiec nie widze tutaj jakiegos 'wyznacznika jakosciowego'. A to ze na offie sa jakies skille, ktorych nie ma na privach. Trudno - moze niedlugo beda.



  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 17, 2007, 04:17:58 pm »
Sam wole privy od offa z jednego wzgledu - jest trudniej oO. Trudniej o itemy, trudniej o lvl i ogolnie wiekszosc ludzi na privach ma wieksze pojecie o grze niz ci z offa (mowie o low rates ofc). Dla mnie official to w 70% ludzie z itemami/postaciami z ebaya/l2walkera itp, wiec nie widze tutaj jakiegos 'wyznacznika jakosciowego'. A to ze na offie sa jakies skille, ktorych nie ma na privach. Trudno - moze niedlugo beda.


o czym ty w ogóle mowisz?... przeciez nikt Cię nie zmusza do kupywnia itemow na ebayu czy korzystanie z l2walkera... to wszystko zalezy od ciebie!


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 17, 2007, 05:59:16 pm »
Yhy, trudniej na privach...wiedzą wiecej o grze...ciężej o level....cieżej o itemy
N/C
...padłem
Otóż tak! Na privach jest ciężej o itemy, nie patrząc na raty danego serwera.. Czemu tak się dzieje? Online na privach - max 4k, a na serwerach retailowych 10k+ mówi samo za siebie.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 17, 2007, 06:21:29 pm »
Online na privach - max 4k, a na serwerach retailowych 10k+ mówi samo za siebie.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 17, 2007, 08:49:04 pm »
Yhy, trudniej na privach...wiedzą wiecej o grze...ciężej o level....cieżej o itemy
N/C
...padłem

True, true. Niejednego już spotkałem co wymiękł szybko na retailu. Grając tutaj trzeba porzucić stary sposób myślenia z privów.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 17, 2007, 09:12:10 pm »
Nie ważny level, zabawa nie jest zależna od niego. Można się -_-'iście bawić na 15 levelu, kwestia tego gdzie widzimy coś fajnego. 1 dzień - 1 lvl :?: Przy wojnach bardzo bym chciał. Co to za klany na 35X, 4 dni grania i 3rd class :?: Nie inaczej pewnie(nie wiem, nie grałem na jakiś ratach i wstydze sie grania na privach kieeeedyś). Reasumując, jeżeli juz się zasłaniasz brakiem czasu itp, to się nie udzielaj w kwesti prowadzenia daggera, jak znasz to z jakiegoś full-bugged-high-rate-priv-server
Mialem juz rozpoczac flame, ale zobaczylem klan: SF - to ten sam co na hobby? =) Anyway - w obecnej chwili nie przekreslal bym tak bardzo wiedzy ludzi grajacych na privach. Sam wole privy od offa z jednego wzgledu - jest trudniej oO. Trudniej o itemy, trudniej o lvl i ogolnie wiekszosc ludzi na privach ma wieksze pojecie o grze niz ci z offa (mowie o low rates ofc). Dla mnie official to w 70% ludzie z itemami/postaciami z ebaya/l2walkera itp, wiec nie widze tutaj jakiegos 'wyznacznika jakosciowego'. A to ze na offie sa jakies skille, ktorych nie ma na privach. Trudno - moze niedlugo beda.

o.O o no nie wierze... takie bzdury? Koleś...
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 17, 2007, 10:41:01 pm »
Czy to kwestia czy 4k, czy 5k :?: Na Franzu rekord 30k+...
Nie o to chodzi. Może być wam trudniej w sumie z jednego powodu - zbugowany drop rate itemka/recki/partsów.
4x - 4y razy większa szansa, że dropnie coś, albo 4y razy tyle. Dla mnie to brecha.
2 lata grałem na privach i mam porównanie. Za łatwo+zmarnowałem czas+na offie uczysz sie 100x tyle(nie przesada)+po co marnować grę, która nie jest taka jak być powinna, bo są różne wariacje GMów.
Reasumując...wracajmy to tego o czym jest topic :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 17, 2007, 10:50:29 pm »
Cytuj
+po co marnować grę, która nie jest taka jak być powinna, bo są różne wariacje GMów.
Jak sie gra na dragonach albo l2j to tak juz jest...


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 18, 2007, 12:25:23 am »
Uwierz, że także te "niby full C4" mają ogromne odstępstwa od Retaila. Ale jak się gra na privie to tego nie widać, sam tego też nie widziałem, za to byłem na maxa podjarany przejściem na privach na te C4 PTS, ale jednak to nie jest tak jak być powinno.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 18, 2007, 12:47:54 am »
A ja mam taka sprawe do was...wezcie zacznijcie gadac o daggerach a nie sracie w bambus o tym czy PTS C4 ma bugi czy nie czy DN to Star Wars itp...


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 18, 2007, 10:57:24 pm »
moim zdaniem sztyleciaz to najciekawsza postac, magiem wydaje ci sie ze super ciekawa postac przez chwile bo robi na ciebe wrazenie ze masz na 2 hity moba ale dochodzisz do 60 lvl i nuuuuddaa. polecam bardzo gre daggerem:)


Silver Ranger FTW!:D


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 19, 2007, 12:16:27 pm »
Yhy, trudniej na privach...wiedzą wiecej o grze...ciężej o level....cieżej o itemy
N/C
...padłem
na teonie - necro 4x w jeden ... JEDEN dzien. Itemy - scamm - stemy jako Draconic bow shafty po 30kk po kilka dziennie. Masa A/S keymatsow i recek do kupienia  (tego na privach nie ma, albo jest po baaardzo dlugim czasie). Jak juz pisalem 70% ludzi na offie to ebayerzy, ktorzy kupowali postacie/itemy, albo ludzie ktorzy lvlowali sie walkerem itp. Wiem, ze nikt MNIE nie zmusi do kupowania/botowania, ale tak samo IM nikt nie zabroni tego. Naprawde zgodze sie z 'retajlowcami', ze to sa dwie rozne gry - na offie i na privach, ale porownujac zlozenia setu a grade na retailu, a zlozenie setu a grade na privie (low rate bez gm shopow ofc), to jesli ktos mi powie, ze na offie jest trudniej.. hah pewnie nie byl na offie =).


a co do pisania o daggerach - pierwsze 5 stron chyba mocno wyczerpalo ten temat. Czytanie tego co bylo wczesniej napisane, a nie 5 ostatnich postow nie boli.

Cytuj
moim zdaniem sztyleciaz to najciekawsza postac, magiem wydaje ci sie ze super ciekawa postac przez chwile bo robi na ciebe wrazenie ze masz na 2 hity moba ale dochodzisz do 60 lvl i nuuuuddaa. polecam bardzo gre daggerem:)
a takie posty raczej tematu nie rozwijaja =)


/ed jeden z moich bardzo dobrych znajomych - kiedys razem gralismy na privach, teraz on gra na Erice ma Saggitarius 78 subclass Adventurer 78, subclass cardinal 78, Draconic set, Draconic bow + focus +10, komplet boss jewels i w klanie maja kilka party takich ludzi. Nie ma najmniejszych szans, zeby ktokolwiek kiedykolwiek na low rate privach cos takiego osiagnal.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2007, 12:19:42 pm wysłana przez Jagh »



  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 19, 2007, 12:33:30 pm »
/ed jeden z moich bardzo dobrych znajomych - kiedys razem gralismy na privach, teraz on gra na Erice ma Saggitarius 78 subclass Adventurer 78, subclass cardinal 78, Draconic set, Draconic bow + focus +10, komplet boss jewels i w klanie maja kilka party takich ludzi. Nie ma najmniejszych szans, zeby ktokolwiek kiedykolwiek na low rate privach cos takiego osiagnal.

a jednak jest pewnien klan ktory jest b.blisko azeby to osiagnać...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 19, 2007, 12:36:59 pm »
Czy Necro da się zrobić w jeden dzień :?: ... Niesądzę, ale co ma to do rzeczy. Jak masz wyższy rate niż 1, to tylo krotnie jest łatwiej i nie wiem co ma to udowodnić.
Scam sposobem na zarobek - niesamowicie elo sposób.
2 lata na privie, 5 razy 7x chary, zawsze low, zawsze szło tak łatwo w porównaniu do tego co jest teraz, że o ja pierdykam. w ogóle, dla mnie to jest śmieszne i jakbym gadał z gościem co naprawdę offa nie widział. Off łatwiejszy niż privy. Przecież to jest LOL
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 19, 2007, 12:46:21 pm »
Na teonie - necro 4x w jeden ... JEDEN dzien

Bez powerlevelingu nie uwierzę, chyba że miał masakrycznie OE top D weapon.

Itemy - scamm - stemy jako Draconic bow shafty po 30kk po kilka dziennie

Draconic bow shaft to wydatek rzędu 5-8kk a nie 30kk, spróbuj takiego scammu to zobaczymy ile razy cie uda bo na pewno nie kilka razy dziennie.


Masa A/S keymatsow i recek do kupienia  (tego na privach nie ma, albo jest po baaardzo dlugim czasie)

Tu się zgodzę, można kupić wszystko w końcu te wszystkie itemy są dla ludzi, pozostaje tylko zarobić na nie.

Jak juz pisalem 70% ludzi na offie to ebayerzy, ktorzy kupowali postacie/itemy, albo ludzie ktorzy lvlowali sie walkerem itp.

Skąd te dane o 70%?  Jest sporo ebayerów którzy idą na łatwiznę, lub osób którzy lvl walkerem ale ryzykujesz banem lub złą renomą. Samemu można zarobić na siebie tylko trzeba chcieć.

Zagraj na retailu to możesz oceniać jak jest tu a jak jest tam. Bo takie gadanie jak sie na oczy nie widziało gry to wiesz co jest warte.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2007, 12:48:15 pm wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 19, 2007, 01:17:55 pm »
chetnie bym pogral na offie, taki klimat tam musi byc ahh.. pewnie wszyscy w nogi jak widza kogos w top ;p i ceny normalne.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 19, 2007, 02:06:16 pm »
Cytuj
Jak juz pisalem 70% ludzi na offie to ebayerzy, ktorzy kupowali postacie/itemy, albo ludzie ktorzy lvlowali sie walkerem itp.

Jezeli juz to mniej.Niby jest ten Ebay ale jednak niektorzy graja na czysto.Ja tam osobiscie jakbym mial cos kupic na Ebay to bym chyba tylko kupil boss jewlery tylko kup cos takiego za 100$ :P


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 19, 2007, 02:53:50 pm »

Zagraj na retailu to możesz oceniać jak jest tu a jak jest tam. Bo takie gadanie jak sie na oczy nie widziało gry to wiesz co jest warte.
A to na jakiej podstawie napisales?

Cytuj
Bez powerlevelingu nie uwierzę, chyba że miał masakrycznie OE top D weapon.
RB i top A bron.

Cytuj
Draconic bow shaft to wydatek rzędu 5-8kk a nie 30kk, spróbuj takiego scammu to zobaczymy ile razy cie uda bo na pewno nie kilka razy dziennie.
zalezy od servera jak mniemam =)


Cytuj
Skąd te dane o 70%?  Jest sporo ebayerów którzy idą na łatwiznę, lub osób którzy lvl walkerem ale ryzykujesz banem lub złą renomą. Samemu można zarobić na siebie tylko trzeba chcieć.
sam bym to robil (=. Szczerze mowiac to nie wiem, czy bedzie 1/10 osob ktore ani razu nie odpalily walkera na offie. Jak na razie to widze tylko mentalnosc ludzi z offa - placa to MUSI byc lepiej.



  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 19, 2007, 03:18:43 pm »
Skąd te dane o 70%?  Jest sporo ebayerów którzy idą na łatwiznę, lub osób którzy lvl walkerem ale ryzykujesz banem lub złą renomą. Samemu można zarobić na siebie tylko trzeba chcieć.
sam bym to robil (=. Szczerze mowiac to nie wiem, czy bedzie 1/10 osob ktore ani razu nie odpalily walkera na offie. Jak na razie to widze tylko mentalnosc ludzi z offa - placa to MUSI byc lepiej.

Takie pieprzenie połączone z gdybaniem. Nie zapraszam na retaila z takim myśleniem. Tak jak już pisałem wyżej oceniaj jak zasmakujesz retaila i privów.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2007, 03:31:18 pm wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 19, 2007, 06:40:47 pm »
@ Marc1n

offtop

Ponowie pytanie:
czy SiemperFidelis z Franz ma cos wspolnego z SiemperFidelis z Hobby ??

/offtop



nawet w takiej sprawie warto używac opcji szukaj

http://forum.lineage2.bo.pl/index.php?topic=10920.0


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 19, 2007, 09:49:38 pm »
ile zajmuej zrobienie lvl 0-40 i 0-61 na retku ? (wliczajac powerlvling ;p)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 19, 2007, 10:29:00 pm »
Zależy jak grasz. Jak na ratach 3X robisz 3 dni, to zrobisz w jeden dzień. Każdy chyba umie liczyć :?:
HATE ME MOAR!