Witaj
Gość

Wątek: Daggerzy - Prezentacja  (Przeczytany 99219 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 19, 2007, 11:14:34 pm »
ile zajmuej zrobienie lvl 0-40 i 0-61 na retku ? (wliczajac powerlvling ;p)

Bez hardcoru na spokojnie można zrobić 60lvl w 2 m-c, z powerlvl ofcourse szybciej. Pozostaje jeszcze kwestia czasu potrzebnego na zarobienie na sprzęt.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 19, 2007, 11:43:57 pm »
Ja na ratach x2 grajac od zera zrobilem mojego SK w tydzien.zacząłem wieczorem i gralem co wieczor po okolo 3h.


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 20, 2007, 01:02:35 am »

nawet w takiej sprawie warto używac opcji szukaj

http://forum.lineage2.bo.pl/index.php?topic=10920.0

dzieki. gralem w sf na hobby (bardzo krotko, ale przez caly moj okres gry na hobby). nie pozdrawiam nikogo, bo gralem tylko z Ramim i Qualenem, reszty nie znam i nie kojarze. dla mnie eot =)

@Devouring one - wszystko zalezy od tego, czym dysponujesz. Tak jak pisalem - z a grade bronia, healerem na plecach, pp/se ma dualbox robisz na raidbossach 40 lvl w jeden dzien. Od zera troszke dluzej =)



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 20, 2007, 01:30:08 am »
z a grade bronia, healerem na plecach, pp/se ma dualbox robisz na raidbossach 40 lvl - Z całą pewnością z A-grade będzie szło sprawnie na levelu < 40 :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 20, 2007, 01:53:50 am »
Dobrze ze nie ma kar -_-


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #180 dnia: Marzec 20, 2007, 07:57:44 am »
z a grade bronia, healerem na plecach, pp/se ma dualbox robisz na raidbossach 40 lvl - Z całą pewnością z A-grade będzie szło sprawnie na levelu < 40 :D
z cala pewnoscia widze ze wiesz o czym piszesz i wiesz jakie sa kary za 'zly grade'. Jesli napisalem, ze TO ZOSTALO ZROBIONE, to po co wchodzic jeszcze w jakas beznadziejna dyskusje i zaczepki podwazajace to? Dwie postacie o takim samy lvlu expily na raidbossach. Jedna jako healer, druga jako tank. 2x 40 lvl w 1 dzien.



  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #181 dnia: Marzec 20, 2007, 09:32:28 am »
na teonie - necro 4x w jeden ... JEDEN dzien.

Dwie postacie o takim samy lvlu expily na raidbossach. Jedna jako healer, druga jako tank. 2x 40 lvl w 1 dzien.

To w końcu kto robił ten 40lvl w 1 dzień? Necro czy healer + tank?
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #182 dnia: Marzec 20, 2007, 09:54:49 am »
nie uwierzę, chyba że grasz hardkorowo 24h ...
Na x3 SK dobijalem do 40 w 2-3 dni ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #183 dnia: Marzec 20, 2007, 01:15:56 pm »
Ehh, dla mnie to gadanie. Ja 18h non-stop na spocie robiłem z 35 na 40 z questami. NON-STOP w TOP-D.
Co do dyskusji :?: Nie rozumiem, sądzisz, że A-grade dla <61lvl to dobry pomysł :?: :o
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #184 dnia: Marzec 20, 2007, 01:21:24 pm »
Genialny bo ja od 1 nosze S i exp leci jak cholera...


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #185 dnia: Marzec 20, 2007, 06:18:59 pm »
Ehh, dla mnie to gadanie. Ja 18h non-stop na spocie robiłem z 35 na 40 z questami. NON-STOP w TOP-D.
Co do dyskusji :?: Nie rozumiem, sądzisz, że A-grade dla <61lvl to dobry pomysł :?: :o

Grade penalty to tylko accuracy. Bijac raidy na buffach propheta i tak sporo trafiasz z tego co udezasz. Necro-wannabe robil jako healer (chyba ma heala prawda?), a jakas druga postac bila raida. Pisze tylko, ze to jest mozliwe. Nie mam zadnego powodu nic udowadniac, bo w L2 juz nie gram =).



  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #186 dnia: Marzec 20, 2007, 08:12:21 pm »
accuracy ? zaloz necrowi na 40 lvl A grade bron to zoabczysz ile bedziesz mial FAILED
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #187 dnia: Marzec 20, 2007, 08:46:43 pm »
Samo Acuracy. OMG - Masz info chlopie dobre info.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #188 dnia: Marzec 20, 2007, 09:41:17 pm »
Samo Acuracy. OMG - Masz info chlopie dobre info.
Wez A grade bron i sprawdz na low lvl postaci. Ja sam tak lvlowalem od c1. Majac do wyboru ludzi ktorzy maja po 3 konta oplacone i graja naprawde duzo i dlugo, a goscia ktory ubral sie w majestica od kolegi zeby sobie walnac screena na sygnature na forum bo.pl, naprawde nie mam watpliwosci kto ma racje =). I nie chodzi o rzucanie czarow z a grade broni tylko normalne nia uderzanie. Co najwyzej miss, na pewno nie failed. Zreszta mam wrazenie, ze prowadze dyskusje z ludzmi, ktorzy chca pomarudzic tylko dlatego, ze sami nie sa w stanie czegos osiagnac. Jak juz napisalem..

TO ZOSTALO ZROBIONE. NECRO O NICKU rbT NA SERWERZE TEON MIAL WBITE 40 W OK 1 DZIEN TAK JAK NAPISALEM, A WLASCICIEL TEJ POSTACI STWIERDZIL, ZE DA RADE SZYBCIEJ.

czegos jeszcze nie rozumiecie?

Raidy maja niskie evasion. Tak na marginesie.

/ed

Chris: got my bishop sub from 40-70 in 12 days

need i say more?
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2007, 09:47:29 pm wysłana przez Jagh »



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #189 dnia: Marzec 20, 2007, 10:43:10 pm »
Jagh, co ma fotka dla wyglądu zrobiona do używania czegoś non-stop :?: Mało tego, może mam nie zaaktualizowaną sygnaturkę i mam 61lvl :?: Tak przymierzyłem mój przyszły EQ - tyle.
Miałem znajomego, SwSa robił, miał Infernal Master od 1 lvlu...na 10 tym zdjął. To jest masakra a nie gra.
Jagh, jeżeli w 24h gościo robi 40lvl, co jest niemożliwe. Tzn, że w 6 godzin na ratach 4X robi się 40lvl, a na takim Supreme mniej więcej w 5h :?: Nie, to jest niemożliwe. Nawet z bronią +30 Top D tak nie zrobisz. Chodzenie po ssy, questy, lagi, zaczepki, najróżniejsze rzeczy. To jest niemożliwe.
A to: "Chris: got my bishop sub from 40-70 in 12 days" - A to, to też lol. 18h Constant party, non stop na ssach, TOP A grade stuff, full support i w Imperial Tomb i na 70lvl masz ... 15%. Więc mi nie wciskaj kitu. Zresztą, czy w tym ból :?: Ratów nie przełamiesz, z drugiej strony, czasu też nie przeskoczysz.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #190 dnia: Marzec 20, 2007, 11:02:55 pm »
Na ratach x2 z potami na speed,atk.speed i cast.speed bez cubicow i sprzecie C robie w 20 minut okolo 8%.Nie wiem jak na RB w 3 czy tam 4 nabili 40 z bronia A w lapie.


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #191 dnia: Marzec 20, 2007, 11:15:30 pm »
Jagh, co ma fotka dla wyglądu zrobiona do używania czegoś non-stop :?: Mało tego, może mam nie zaaktualizowaną sygnaturkę i mam 61lvl :?: Tak przymierzyłem mój przyszły EQ - tyle.
Miałem znajomego, SwSa robił, miał Infernal Master od 1 lvlu...na 10 tym zdjął. To jest masakra a nie gra.
Jagh, jeżeli w 24h gościo robi 40lvl, co jest niemożliwe. Tzn, że w 6 godzin na ratach 4X robi się 40lvl, a na takim Supreme mniej więcej w 5h :?: Nie, to jest niemożliwe. Nawet z bronią +30 Top D tak nie zrobisz. Chodzenie po ssy, questy, lagi, zaczepki, najróżniejsze rzeczy. To jest niemożliwe.
A to: "Chris: got my bishop sub from 40-70 in 12 days" - A to, to też lol. 18h Constant party, non stop na ssach, TOP A grade stuff, full support i w Imperial Tomb i na 70lvl masz ... 15%. Więc mi nie wciskaj kitu. Zresztą, czy w tym ból :?: Ratów nie przełamiesz, z drugiej strony, czasu też nie przeskoczysz.
Jesli masz oplacone 6 kont, levelujesz sube bishopa warlordem, majac oop bufferow, to jest to mozliwe. Mozesz mi wierzyc, ze nie jestes wyznacznikiem po tym co mi napisales. Ja praktycznie zawsze na kazdym low rate mam 35 lvl ++ po pierwszym dniu gry. To nie grind przewleka lvle w czasie, tylko tak jak napisales - chodzenie po ss itp. Zastanow sie, czy to tak dziala, ze na x4 robisz 4 razy szybciej lvle niz x1. Bo ja szczerze mowiac roznice miedzy x3, a np x5 odczuwam dopiero po 70 lvlu.

Pamietaj, ze to co dla Ciebie jak na razie jest nie mozliwe, jutro moze sie okazac banalnie proste. Jesli nie jestes w 100% pewien, ze to jest nie mozliwe, to raczej nie uzywaj takich stwierdzen.

eot dla mnie, naprawde nie obchodzi mnie czy to dla was osiagalne, czy nie, ale dla mnie akurat lvl to najmniejszy problem =)



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #192 dnia: Marzec 20, 2007, 11:31:07 pm »
1st, możę być dla Ciebie odczuwalne, czy nie. Ale zamiast 1,5k expa, dostajesz 6k i jest to różnica.
Jaką
Cytuj
sube bishopa warlodem[/b] :?: Warlord ma najszybsze party w Duo, ale czas zajmuje robienie traina, więc nie czaje zbytnio...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #193 dnia: Marzec 21, 2007, 11:13:39 am »
Jaką sube bishopa warlodem :?: Warlord ma najszybsze party w Duo, ale czas zajmuje robienie traina, więc nie czaje zbytnio...

warlord ma najszybsze party w duo. sam tak napisales. wiec tym razem ja nie czaje ocb.

screen z erici:
http://img235.imageshack.us/img235/4240/paganstempleqj6.jpg

3 postacie w party, 3 postacie oop. 6 klientow obslugiwanych przez jedna osobe - leveling party 77-78 w 1 weekend. Dominator ktorego tam widac (Xaaka) - future hero, suba saggitarius. Saggitarius na pierwszym planie - juz o nim pisalem - to na niej byla robiona suba cardinala. Postacie te maja ok roku. Bo mniej wiecej wtedy skonczylismy grac razem i Chris poszedl na Erice, a ja ratowalem semestr =p. Ten dominator byl pierwsza postacia wlasciciela.

Cytuj
1st, możę być dla Ciebie odczuwalne, czy nie. Ale zamiast 1,5k expa, dostajesz 6k i jest to różnica.
to jest fakt. a chyba z faktami nie ma sensu dyskutowac prawda? (=
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2007, 11:18:26 am wysłana przez Jagh »



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #194 dnia: Marzec 21, 2007, 03:05:01 pm »
O faktach nie rozmawia się. Ale levelowanie 77 na 78 to juz jest niemożliwe w 48h, nie da rady. Bardziej wiarygodne jest dla mnie słowo ponad 20 ludzi, niż twoje jedne poparte kombinacjami z kosmosu. Niebieskie Draconici, milion osób pozaparty itd. Kombinacje ^ n, a było pytanie jakie jest tempo levelowania i w domyśle "normalne warunki", a nie wymyślanie z kosmosu akcji.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #195 dnia: Marzec 21, 2007, 03:55:07 pm »
O faktach nie rozmawia się. Ale levelowanie 77 na 78 to juz jest niemożliwe w 48h, nie da rady. Bardziej wiarygodne jest dla mnie słowo ponad 20 ludzi, niż twoje jedne poparte kombinacjami z kosmosu. Niebieskie Draconici, milion osób pozaparty itd. Kombinacje ^ n, a było pytanie jakie jest tempo levelowania i w domyśle "normalne warunki", a nie wymyślanie z kosmosu akcji.

hehe. Ja napisalem, co jest mozliwe, nie okreslalem warunkow. To nie jest moje slowo, to jest slowo goscia, z ktorym sie znam juz bardzo dlugo i dokladnie wiem, kiedy zaczal grac na offie itp. To jest taki typ ludzi.. graczy, ktorzy wymyslaja z kosmosu akcje, zeby tylko grind uczynic szybszym i ciekawszym. A btw, ja na Eurece zrobilem Phantom Rangera w 5h (lvl 40 + marki ze sklepu). I prawie kazda minuta grindu byla frapsowana =P.



  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #196 dnia: Marzec 22, 2007, 01:51:55 pm »
czy mi sie tylko wydaje czy tu powinno sie rozmawiac o daggerach a nie kto szybciej expi jakiegos necro czy pr :P
ale jak juz o tym expieniu to powiem tylko ze na retailu(bo rozumiem ze o nim mowa) 40 lvl w pare godz wydaje sie malo prawdopodobne a szczegolnie jak pisales ze w a-grade to juz w ogole sciema zajezdza :P
na ratach x10 to spoko 40 lvl chwila moment ale bez przesady!
tak czy siak moze wrocmy do sztyleciarzy ;)
...littering and smoking the reefer :P




  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #197 dnia: Marzec 22, 2007, 05:00:46 pm »
AW ROX, TH ROX, PW ROX :D I wszyscy zadowoleni :D
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #198 dnia: Marzec 22, 2007, 05:44:26 pm »
AW ROX, TH ROX, PW ROX :D I wszyscy zadowoleni :D

QFT =)

wydaje mi sie, ze temat juz zostal wyczerpany, no ale rzeczywiscie maly offtop sie zrobil.



  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #199 dnia: Marzec 22, 2007, 10:46:22 pm »
AW ROX, TH ROX, PW ROX :D I wszyscy zadowoleni :D

QFT =)

wydaje mi sie, ze temat juz zostal wyczerpany, no ale rzeczywiscie maly offtop sie zrobil.
Spójrzmy na to z drugiej strony... ja w tym czuje nutkę rasizmy, tak jakby PW umieszczony na końcu tego stwierdzenia był pod jakimś względem nagorszy od innych=]]]]]