Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik  (Przeczytany 4584 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • BladeDancer
Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 20, 2024, 05:34:51 am »
Może być na plus z npc bufferem do 61 lvla. Jak się osiągnie ten lvl, to już nie będzie takiej dużej różnicy między postaciami co będą mieli wyższe lvle i będą mogły być koksane a nawet być przydatne w pt. Zastanawiam się tylko jak buff story się przyjmą, nie wiem czy graczę przed 62 lvlem, będą chetnie wracać do buff storów do miasta, kiedy npc daje godzinny i jeszcze tak urozmaicony. Wszystko okaże się po starcie :D

Ja jako ultra casual, na pewno będę chciał zagrać na nowym serwerze. Admin spoko ziomek i zawsze pomocny.


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 20, 2024, 08:59:39 am »
To nie jest ruski serwer, gdzie dwie osoby logują na postać żeby farmiła 24/7. Tutaj przyjdą normalni ludzie, w większości casuale co grają 3-4 godziny wieczorem. Zanim skończy ci się npc buffer, to już będziesz miał bufy offline od ludzi - jakbyś nie miał swojego albo raz, czy dwa nie chciał go użyć lub po prostu do uzupełnienia swojego bufu od boxa.



  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 21, 2024, 08:42:51 pm »
3-4 h dziennie to sporo😀 Ja ostatni raz na poważnie grałem  15 lat temu. Mam swoje lata, ale sentyment pozostał. Teraz z miłą chęcią powrócę jako randomowy gracz na 1-2h moze co drugi dzień i przyznam się szczerze jak to wygląda z punktu widzenia takiego gracza jak ja:
- low Rate jak najbardziej x3 idealnie (spoił powinien być również x3 przynajmniej chance)
- npc buffer - super rozwiązanie dla graczy jak ja (na tyle silne, że pozwoli grać solo jako takomi coś poekspić, ale nie na tyle mocne, żeby się wymiatało w pvp
-questy na 1i 2 prof za symboliczny Donaty (10-20 zł) pozwoli zaoszczędzić czas randomowym graczom
- częste eventy, coś co zaciekawi grą
-craft od najniższych lvl, nawet ot top d Grade

Aktualnie gram sobie randomowo na elmorelab ( to serwer najbliższy moim wspomnieniom z tej gry) ale ten wszechobecny ruski mnie  zniecheca

Jak powstanie fajny polski (z naciskiem na międzynarodowy) serwer to z miłą chęcią tam pogram👍



  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 21, 2024, 08:47:49 pm »
Pierwsza wiadomość z 2006, ale dinozaur! Witamy w naszych skromnych progach, z tego co napisałeś, to na pewno ci się u nas spodoba i liczę na to, że się zadomowisz.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 21, 2024, 11:49:48 pm »
na kiedy jest przewidziany start servera?


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 21, 2024, 11:57:14 pm »
Coś koło 10 pażdziernika, raczej +, niż -


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1269

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 22, 2024, 12:25:48 am »
Powiem szczerze że na tą chwile jeszcze nie mam pojęcia kiedy możemy wystartować Live, jeżeli chodzi o moje możliwości to do 10 października na pewno nie, raczej celowałbym końcówka października, aczkolwiek zobaczymy jakie bugi się jeszcze znajdą...



  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 22, 2024, 12:14:26 pm »
Kolejny kwiatek jaki widzę... rozkmina z shadowami B grade.
Poważnie?
Idźcie lepiej pobawić się w piaskownicy...


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 22, 2024, 12:22:24 pm »
Pierwsza wiadomość z 2006, ale dinozaur! Witamy w naszych skromnych progach, z tego co napisałeś, to na pewno ci się u nas spodoba i liczę na to, że się zadomowisz.

Przecież większość dzisiejszych graczy L2 to dinozaury :P Osobiście pewnie nie zagram bo nie mam już cierpliwości do L2, zwłaszcza na rejtach poniżej 7x  ale życzę projektowi powodzenia.


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 22, 2024, 12:40:05 pm »
W imieniu projektu dziękuje za najlepsze życzenia! Emi postoi długo, bardzo długo... Także jeśli najdzie chęć za miesiąc, dwa, pół roku - zapraszamy!


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 22, 2024, 01:29:50 pm »
a
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2024, 07:53:55 pm wysłana przez MarcinL2 »


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 22, 2024, 02:20:11 pm »
Ależ jaki problem Marcinl2, idź grać na inny serwer i przestań jęczeć w tym temacie, bo niczego nie wyjęczysz.


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 23, 2024, 01:32:45 pm »
Co do spoila to podejrzewam że większość graczy tutaj będzie robiła swojego. Zatem konkurencja będzie wysoka a ceny matsów niewielkie. Z tego powodu nie podniosą rat spoila bo spowodowało by to inflacje i zniszczyło rynek. Autopickup też jest złym pomysłem bo to boost dla magów znacznie przyśpieszający exp. Normalnie to trzeba ruszyć dupe po drop i herby i tak powinno zostać. Dobrze że Asgota ma głowę na karku i nie łyka wszystkich głupich pomysłów. Co do profek to oczywiście trzeba będzie robić questy ale prawdopodobnie pojawi się też możliwość kupienia ich za dotę. Mam nadzieję że Asgota przemyśli wszystko dokładnie i ustawi cenę tak że będzie się opłacało kupić tą profkę dla maina, ewentualnie boxa ale już nie dla 10 czy 20 kolejnych. Wiem że do startu serwera został przynajmniej miesiąc jak nie dłużej ale przydało by się też konkretne info odnośnie wspomnianej dotacji. Co będzie dostępne z doty i jak ewentualna premka wpłynie na raty serwera. Jeśli będzie dodawała tylko np 30% do expa to już z rat x3 robi nam się prawie x4. Taką informację odnośnie wpływu premki na raty czy gemeplay dobrze byłoby umieścić razem z oficjalnymi ustawieniami serwera w widocznym miejscu, żeby nikt nie czół się oszukany albo rozczarowany. Osobiście nie jestem zwolennikiem doty ale doskonale rozumiem że serwer musi się z czegoś utrzymać a nawet zarobić na siebie. Mam tylko nadzieję że Asgocie uda się znaleźć złoty środek między dobrym zarobkiem a nie zbytnimi ułatwieniami dla leniwych.


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 23, 2024, 01:41:20 pm »
Mądrego, to i się fajnie czyta, nawet, gdy długość tekstu odstraszy niejednego głupca. Wydaje mi się, że nie będzie żadnych premek, które dają jakikolwiek %, stąd brak informacji o takowych, ale nie rozmawiałem z Asgotą o tym. Będą questy za dotkę - a to już coś da, niejeden wpłaci na skiny, kilku wariatów będzie dotowało tak po prostu, by projekt miał się dobrze.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 23, 2024, 05:17:27 pm »
O proszę czyli jeszcze mowa o pay-2-win ;)


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 23, 2024, 06:43:19 pm »
O proszę czyli jeszcze mowa o pay-2-win ;)

Ci co najbardziej płaczą to pierwsi zrobią dote razem z ewentualnymi cp które będą tutaj grały. Reszta czyli casuale i randomy ma wywalone na to kto pierwszy wbije level czy zdobędzie topowe itemy. Chcą się tylko dobrze bawić z innymi przez dłuższy czas. Na chwilę obecną wiemy że  profki będą z doty. Czy coś więcej na razie nie wiadomo. Pisałem już że ufam Asgocie i wierzę w jego wyczucie taktu a to oznacza że na pewno nie będzie pay-2-win. Z czegoś serwer musi się utrzymać. Wspomniane profki mają znaczenie ale tak naprawdę tylko dla tych co grają w cp i rushują serwer ( oni i tak zrobią dote). Dla całej reszty nie ma znaczenie czy będą robić te profki parę dni dłużej czy krócej. Domyślam się że z doty będą jeszcze takie pierdoły jak zmiana koloru nicka, jakieś czapeczki albo pelerynka co zwiększa weight limit i ilość slotów w eq ( jak na starym Emi x7). Teraz pomyślcie przez chwilę czy to wystarczy by gracze chętnie dotowali i serwer i żeby on wystarczająco zarobił ? Trzeba dodać jeszcze coś do tej doty ale coś sensownego i o ile Asgota dobrze poustawia ceny ( czyli tak żeby nie opłacało się hurtowo robić wielu boxów) to profki z doty są marginalnym problemem.


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 23, 2024, 07:17:31 pm »
Być może będzie Premka +20% do expa i +15% do dropa i spoila. Czyli z premką mamy raty 3.6x i drop +spoil = 2.45x. Według mnie nie ma tragedii. Asgota nie jest osobą, która ściąga ile wlezie i zamyka interes, oj nie - Ciekawe ile tysięcy jest w "plecy" po Emi pierwszym. Także niech ludzie kupują, bo to wszystko i tak pójdzie na serwer (wcześniej czy później).


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 23, 2024, 07:58:38 pm »
Życzę serwerowi jak najlepiej ale nawet gdyby dota na serwerze szła słabo co może wynikać (nie daj Boże ) np. z kiepskiego online to serwer i tak nie zostanie zamknięty tylko ewentualnie zmergowany ze starym. Żeby ciąć koszty ale zapewnić tym co mimo wszystko  chcą grać miejsce do tego.

Asgota nieraz już udowodnił że ważniejsi dla niego są gracze niż kasa. Gdyby było inaczej to już dawno zamknął by stary serwer x7 na którym gra ledwie kilka osób. Taki serwer czy nawet admin to wielki atut dzięki któremu jest ogromna szansa stworzyć naprawdę świetne miejsce do grania. Reszta zależy już tylko od was. Czy zaufacie? Czy wrócicie na nowy Emi ? Czy porzucicie wszystkie inne gówniane serwery?


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 25, 2024, 04:01:52 pm »
Grać raczej nie będę, aczkolwiek życzę dobrze, bo Asgota legitny admin, więc podzielę się jedną uwagą. Start tak blisko daty live nowego Reborna to może być baaardzo duży błąd.


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 25, 2024, 08:22:09 pm »
Emi nigdy nie był konkurencją dla reborna. Nie ta liga nie te zasoby i nie te możliwości. Emi jest raczej alternatywą dla reborna, gdzie nie będzie bardzo wysokiego online, rosyjskiego community i wyścigu szczurów gdzie topowym cp i tak nikt nie podskoczy. Na Emi online na pewno będzie skromniejszy ale kilka polskich cp pewnie i tak wpadnie. Oprócz tego na discordzie widać zainteresowanie serwerem graczy RPG ( oni potrafią stworzyć zajebisty klimat jakiego brakuje na współczesnych serwerach). Będzie też pewnie trochę casuali, randomów jak i również obcokrajowców bo w dziale international na DC też jest spore zainteresowanie.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 26, 2024, 02:40:25 pm »
Emi będzie piaskownicą dla nieudaczników którzy nie potrafią grać z boxem, nie umieją wydropić książek do skilli, nie umieją robić questów, nie mają kasy na teleporty, Nie zdziwie się jak jeszcze w luxury S grady będą... Ewentualnie za dotę...


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 26, 2024, 02:57:35 pm »
Gdyby ktoś dał ci umowę o pracę i chciałbyś zwolnienie lekarskie, to w sumie nie musiałbyś nawet udawać, wystarczy, że zacząłbyś opowiadać o Emi i o Twoich traumach z nią związanych. Ostrożnie dobieraj swoje wyrazy, gdyż może ci się kiedyś odmienić i będziesz chciał zobaczyć jakim wielkim sukcesem okazał się serwer, mimo Twojego jojczenia. Będziesz sobie grał i będziesz w siódmym niebie, a wtedy ci się wymsknie, że masz na tymże forum nick "N00b1" :)


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 26, 2024, 05:16:40 pm »
Emi będzie piaskownicą dla nieudaczników którzy nie potrafią grać z boxem, nie umieją wydropić książek do skilli, nie umieją robić questów, nie mają kasy na teleporty, Nie zdziwie się jak jeszcze w luxury S grady będą... Ewentualnie za dotę...

Żeby hejtować serwer to trzeba jeszcze mieć sprawdzone informacje a nie opierać się na różnych głupotach które ludzie wypisują na discordzie. Nie siej dezinformacji i zapamiętaj sobie że liczy się tylko to co admin czyli Asgota oficjalnie napisze na temat ustawień serwera.  Na całe szczęście Asgota nie łyka  wszystkich durnowatych pomysłów i możesz być pewien że 1 box na pewno będzie dozwolony, książki trzeba będzie dropić, questy na profy można będzie robić ewentualnie kupić z doty a takie dyrdymały jak s graty w luxory to nawet nie będę komentował bo to zwyczajna złośliwość wynikająca z twojego hejtu.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 26, 2024, 06:01:03 pm »
W zasadzie ten serwer ma szansę powodzenia, nie zmienia to jednak faktu że targetem mają być ludzie leniwi i słabo radzący sobie w grze. Jak się takich zbierze pokaźna grupa to mimo wszystko jakoś się to może rozkręcić.


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 26, 2024, 06:13:55 pm »
A na jakiej podstawie uważasz że targetem tego serwera są ludzie leniwi ? To że ktoś wyraża swoje niezbyt bystre opinie na discordzie wcale nie oznacza że reszta community go popiera. Decydujące i ostateczne słowo i tak zawsze ma Asgota a z tego co od niego wiem to targetem serwera są gracze którzy będą chcieli pograć na nim długo. Zatem oczywiste jest że nie może być zbyt łatwo bo zbyt szybki endgame nudzi.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2024, 06:44:13 pm wysłana przez rafalbrutal »