Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik  (Przeczytany 4578 razy)

  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 26, 2024, 08:56:19 pm »
A na jakiej podstawie uważasz że targetem tego serwera są ludzie leniwi ?
NPC Buffer jest dla ludzi którym nie chce się boxa robić.
Rezeygnacja z questów na profki jest dla totalnych leni. Tak wiem będzie tylko za dotę - OK. Ale pierwotnie był pomysł żeby z tego zrezygnować zupełnie. I nie piszcie że questy są nudne i długie. Grając w Wowa robiłem acheiewmenty (Loremaster) które wymagały kilkunastu TYSIĘCY questów. Zrobiłem to na niejednej postaci. Kto grał ten się zapewne orientuje. Więc jak czytam że ktoś nei chce robić 3 questów na marki bo są nudne to brak mi słów.




  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 26, 2024, 09:53:49 pm »
Przyjdzie taki pajac i pieprzy głupoty, które nie mają miejsca. Nie wierzę, że ktoś może być takim imbecylem bez powodu. Napiszę ci drukowanymi, to może w końcu dotrze do tego pustego łba.

NIE MA ŻADNEGO NPC BUFERA,  NIE MA ŻADNYCH PROFESJI BEZ QUESTÓW.

Jakby dziadowie wiedzieli, że tacy ludzie jak Ty będą żyli w tym kraju, to by Niemcowi z pocałowaniem ręki oddali i nie mógłbym ich za to winić.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 26, 2024, 11:23:24 pm »
NIE MA ŻADNEGO NPC BUFERA,  NIE MA ŻADNYCH PROFESJI BEZ QUESTÓW.
Sam debilu napisałeś na pierwszej stronie że będą godzinne buffy do 80 lvl... Aż takim gamoniem jesteś, czy kłopoty z pamięcią masz?


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 27, 2024, 08:23:48 am »
Pisałem też, że jesteś bezmózgiem, a jakoś tego sobie nie wziąłeś do serca.


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 27, 2024, 08:29:37 am »
Tytuł "Loremaster" w World of Warcraft to z pewnością nie kilkanaście tysięcy questów xD Max 5k (i to tylko jak robisz go na nowym dodatku, jeśli robiłeś kiedykolwiek wcześniej to nawet nie wymagał 2k). Poza tym nie istnieje słowo "acheiewmenty".


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 27, 2024, 09:19:33 am »
W zasadzie ten serwer ma szansę powodzenia, nie zmienia to jednak faktu że targetem mają być ludzie leniwi i słabo radzący sobie w grze. Jak się takich zbierze pokaźna grupa to mimo wszystko jakoś się to może rozkręcić.

co ty dupisz o ludziach leniwych? leniwego to moze widzisz w lustrze. każdy kolejny Twoj komentarz jest słabszy...
z tych ludzi ktorzy planuja zagrac na EMI większosc zna tą grę jak własna kieszen i doskonale sobie radza. Mogli by stworzyć topowe CP gdyby nie mieli własnych firm, rodzin, dzieci i braku czasu na granie po 8h i zmienianie sie na posaci zeby zdominowac serwer... więc proszę mi tutaj nikogo nie obrażać.


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 27, 2024, 09:30:29 am »
A na jakiej podstawie uważasz że targetem tego serwera są ludzie leniwi ?
NPC Buffer jest dla ludzi którym nie chce się boxa robić.
Rezeygnacja z questów na profki jest dla totalnych leni. Tak wiem będzie tylko za dotę - OK. Ale pierwotnie był pomysł żeby z tego zrezygnować zupełnie. I nie piszcie że questy są nudne i długie. Grając w Wowa robiłem acheiewmenty (Loremaster) które wymagały kilkunastu TYSIĘCY questów. Zrobiłem to na niejednej postaci. Kto grał ten się zapewne orientuje. Więc jak czytam że ktoś nei chce robić 3 questów na marki bo są nudne to brak mi słów.

Niektórzy wchodzą na tego discorda ale nie potrafią czytać między wierszami albo chociaż ze zrozumieniem. Więc specjalnie dla ciebie wyjaśnie to w skrócie łopatologicznie.

Nie będzie żadnego customowego npc bufera. Będzie newbie buff do 61 levela z bufami adekwatnymi do poziomu postaci ( czyli nie za mocnymi) Powyżej 61 levela npc da tylko ww (wind walk) więc jak będziesz chciał poekspić na high spotach to bufera swojego musisz mieć. Newbie buff będzie oczywiście lekko zmodyfikowany względem tego co było na retailu chociażby dlatego ze bedą te bufy do 61 levela, ale nie oznacza to że nie musisz robić swojego bo weźmiesz sobie zajebisty buf od npc ( NIE WEŹMIESZ !!!). Będzie możliwość sprzedawania bufów jak w sklepikach na rynku więc nie od razu tylko jak serwer się rozkręci będzie można uzupełnić sobie brakujący buff kupując od graczy. Ale tutaj znowu jedna uwaga. Na pewno nie będzie można kupować bufów z 3 profy ani songów czy danców więc nawet jak kupisz sobie bufka od graczy to swojego bufera warto mieć żeby np dał cova. Rezygnacja z questów na profę owszem jest dla leni i dlatego ważne jest żeby Asgota dobre ceny poustawiał. Dobre czyli takie żeby nie opłacało się zbyt wielu boxom kupować tej profy ( co najwyżej main i bufer). Zresztą questy zawsze będzie można robić więc jeśli nie uważasz siebie za lenia to zawsze możesz zrobić.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 27, 2024, 05:15:05 pm »
Tytuł "Loremaster" w World of Warcraft to z pewnością nie kilkanaście tysięcy questów xD Max 5k (i to tylko jak robisz go na nowym dodatku, jeśli robiłeś kiedykolwiek wcześniej to nawet nie wymagał 2k). Poza tym nie istnieje słowo "acheiewmenty".
Rzeczywiście trochę mnie poniosło. Był jeden achi na 3k questów w WOTLK więc było ich nieco więcej doliczając że grałem na Cata no to niech będzie 4k.
Za bardzo to nie zmienia sytuacji i skali porównania do kilku questów na profki. No ale mój błąd.
Natomiasat czepianie się literówek jest chyba słabe...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 28, 2024, 08:09:10 pm »
Widzę, że emocje odnośnie formy w jakiej serwer ruszy narastają - to chyba tylko może dobrze świadczyć o zainteresowaniu nim:), bo jak ktoś nawet krytykujący miał by go kompletnie w du… to by tu poprostu nie zaglądał.

Na moje serwer nie celuje w graczy leniwych, a raczej w starych dziadów😀, którzy cały czas mają sentyment do tej gry, której społeczność z roku na rok maleje. Ewentualne ułatwienia są po to aby wciąż czerpać maksymalną przyjemność z l2 mimo ograniczonego już na tą chwilę prozą życia codziennego czasu na grę.


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 30, 2024, 06:55:52 pm »
Na discordzie odwiedziło nas już 170 osób przez miesiąc reklamy, co podwyższa oczekiwany online na 200-250. Dla tych co lubią wysokie cyferki, to będzie 400-500 z boxem.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 30, 2024, 08:37:18 pm »
Dobry typek :D ludzie są nieudacznikami i leniami bo poukładali sobie pewnie w większości jakoś życie i nie są spoceńcami, żeby w gre komputerową grać po kilka, kilkanaście godzin dziennie i pasuje im takie nieco "ułatwiony" serwer.

Zastanawiam się tylko czy typek faktycznie jest takim zajobem co z piwnicy jeszcze się nie wyprowadził i komputer i gry to jedyna jego aktywność życiowa czy może najzwyczajniej w swiecie lubi tak ludzi pod włos brać i krecić dramy. W jednym i drugim przypadku to troche dziecinne.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 30, 2024, 08:40:28 pm »
Na discordzie odwiedziło nas już 170 osób przez miesiąc reklamy, co podwyższa oczekiwany online na 200-250. Dla tych co lubią wysokie cyferki, to będzie 400-500 z boxem.
Myślę że może być nawet 1000 jak admin dopisze ;)
Szczególnie że gra wymagająca nie jest bo widzę nawet shadow B-grade ma być...


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 01, 2024, 07:44:26 am »
Na discordzie odwiedziło nas już 170 osób przez miesiąc reklamy, co podwyższa oczekiwany online na 200-250. Dla tych co lubią wysokie cyferki, to będzie 400-500 z boxem.
Myślę że może być nawet 1000 jak admin dopisze ;)
Szczególnie że gra wymagająca nie jest bo widzę nawet shadow B-grade ma być...

przecież shadow b grade jest normalnie w interlude
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 14, 2024, 04:35:09 pm »
Osobiście polecam dołączyć do społeczności L2 Emi i zaufać adminowi jakim jest Asgota  8).
Fakt że jego serwer nadal stoi wprawił mnie dziś w niemałe zaskoczenie, choć pewnie nadal są z nim pewne problemy.

Myślę że z każda kolejną edycją uda się im zwiększyć swoje community poprzez pozyskiwanie nowych graczy, którzy nawet jeżeli pograją 2 tygodnie, to zostaną na discordzie i pojawią się i na następnej edycji. Mam nadzieję że L2 Emi przejmie community z L2 Etina aka L2Earth Water Wind Kapitan Planeta EVE i innych pomniejszych projektów i Polacy w końcu dostaną własną markę pokroju Reborn & ElmoreLab z fajnym serwerem i uczciwymi adminami. Może wtedy uda się uzyskać dobre pliki takie jak mają te dwa serwery lub te które obecnie posiadają będą wstanie zapewnić ludzią rozgrywkę bez problemów.

Dla tych co nie chce się czytać mojego wywodu napiszę krótko:
Wbijcie na ich discord, nawet jeżeli nie zamierzacie teraz grać, bo dla Was serwer jest to dead serwer.
Może w niedługim czasie będzie to projekt na którym jednak się zatrzymacie :] :D


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Lineage 2 emi 2.0 [IL X3?] Start: Październik
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 14, 2024, 08:25:18 pm »
Byłem na piewszej edycji szkoda ze wiecej osób po błędach nie dało szansy serwerowi i ja też wtedy myslałem ze to koniec dla serwera ale Asgota to upraty chujec :D na dzis dzien wiem ze nawet jak cos sie schrzani to admin i tak to naprawi i nie oleje sprawy, także lepiej startować teraz jak pózniej żałować
Common sense
So rare that it's a super power