Witaj
Gość

Wątek: Poradnik - Hatchling i Stridery  (Przeczytany 35433 razy)

Poradnik - Hatchling i Stridery
« dnia: Sierpień 03, 2006, 07:47:07 pm »
Poradnik - Hatchlingi i Stridery      
      Hatchlingi i Stridery
 Od autora: Tak wielu ludzi ma najróżniejsze pomysły na najlepsze drogi do levelowania hatchlinga i przemiany go w stridera. Mam nadzieję, że ten podręcznik pomoże zarówno świeżym właścicielom smoków jak i weteranom w levelowaniu własnych pieszczochów, aby były czymś więcej niż szybkimi wierzchowcami 55.
 Rozdział 1 – Po co mieć smoka?
Kiedy pierwszy raz usłyszałem o Lineage2, nie wyobrażałem sobie, że mogę nie mieć smoka. Myśl o lataniu po świecie na wyvernie motywowała wielu do zdobycia fletu z hatchlingiem i przystąpienia do levelowania go. W rzeczywistości wielu ludzi miało wylewelowane hatchlingi do striderów, gdy weszła Chronicle 3, a właściciele zamków pozamieniali je na wywerny. W Chronicle 4 niektóre Clan Hall dają możliwość przemiany stridera w wyvernę, ale znów nie jest to dostępne dla przeciętnego gracza, jakim jesteś. Więc po co się trudzić? Nie mam zamiaru uczestniczyć w dyskusji czy smok jest dobrym pieszczochem. Każdy, kto chce zdobyć jednego musi sam odpowiedzieć sobie na to pytanie. Mnie interesuje wyzwanie. Mamy 3 dostępne typy smoków jako pieszczochów i każdy z innym zestawem możliwości i umiejętności. Dla mnie to po prostu pragnienie zobaczenia ich rozwoju.. To mną powodowało.
 Zalety
Smok może być dobrym partnerem do walki. Dla niektórych klas (np. Healer) lepiej jest posiadać smoka, który zadawał będzie więcej obrażeń od ciebie. Możesz używać smoka do kontrolowania swojego doświadczenia podczas utrzymywania spoilowania scavengera lub bounty huntera na odpowiednim poziomie znacznie dłużej, bez używania strażników miejskich do de-lvlowania postaci. Od 55 poziomu hatchling może stać się striderem. Po przemianie możesz na nim jeździć po całym świecie. Jeśli bawi cię ściąganie kilku mobów dla twojego party (lub chcesz zrobić train dla innych) wówczas dodatkowa szybkość (Speed) może się przydać w ucieczce przed prawdopodobną śmiercią. Z tego samego powodu możesz wskoczyć na Stridera w celu ucieczki podczas PvP lub by być troszkę szybszym. Jeśli Twoim głównym celem jest kasa – możesz sprzedawać smoki i zarabiać miliony adena.
W C3 najbardziej popularnymi smokami (zarówno hatchlingi jak i stridery) były Smoki Zmroku (Twilight Hatchling/Dusk Strider). Większość właścicieli zostawiało sobie do levelowania właśnie Hatchlingi Zmroku, gdyż były najłatwiejsze (wyjaśnienie w dalszej części). Na Gustin mogłeś sprzedać Stridera Zmroku za około 20-30 milionów adena; podczas, gdy flet kosztował 1÷1,5 miliona. Ciężko było zobaczyć Gwiezdnego Stridera (Star)lub Wiatru (Wind) wystawionego na sprzedaż w C3, ale flety najczęściej były sprzedawane za 100-250k. W C4 to się zmieniło. Często widuję niektórych graczy sprzedających bezimiennego Gwiezdnego Stridera za 90 milionów, ponieważ Gwiezdne Smoki i Wiatru otrzymały w C4 nowe umiejętności. Taka cena jest mocno wyśrubowana, ale daje wyobrażenie, z czym przyjdzie Ci się zmierzyć.

Smoki Gwiezdny i Wiatru otrzymały w C4 nowe umiejętności. Lecz Smok Zmierzchu – nie. Smok Wiatru otrzymał umiejętność Ultimate Defense oraz rodzaj ogłuszającej (stun) umiejętności. Gwiezdny Smok otrzymał Aura Flare i umiejętność leczenia samego siebie, lecz stracił umiejętność Hate oraz znaczną ilość HP. Smoki Zmroku są przypuszczalnie najszybszymi smokami i w C3 nie miały żadnych dodatkowych umiejętności, poza prędkością (Speed). Wydaje się, iż nie było przypadkowe to, że wszystkie stridery miały tą samą prędkość. Wszystkie pieszczochy w C4 mogą używać „beast soulshots, spiritshots, blessed spiritshots” czyli shotów dla bestii.... które czynią ich wyjściową siłę uderzenia oraz umiejętności znacznie mocniejszymi.


Wady

Posiadanie smoka nie jest tanie i jedne z nich mogą być bardziej kosztowne od drugich. Porządkując smoki w zależności od wysokości kosztów możesz się spodziewać, że dużo zapłacisz za wychowanie Gwiezdnego Hatchlinga, trochę mniej za wychowanie Hatchlinga Wiatru i dużo mniej za Hatchlinga Zmroku. Podstawowym kosztem jest żarcie. Dużo więcej potrzeba żarcia do utrzymania Gwiezdnego Smoka oraz Smoka Wiatru – najmniej dla Smoka Zmroku. Możesz karmić Smoka ręcznie, albo po prostu umieścić żarcie w inwentarzu pieszczocha i smok będzie sobie automatycznie jadł, gdy pasek głodu spadnie poniżej 50%.

Kontynuując "kosztowy" wątek muszę nadmienić, że wyposażenie Smoka (Hatchlinga/Stridera) nie należy do tanich. Musisz przeznaczyć około 5 kk na skromne/przyzwoite broń i zbroję. Dlatego wielu ich nie używa. Nie ma prostszego sposobu na uczynienie wychowania smoka wydatnie łatwiejszym niż zakup broni i zbroi.
Powiedziałem już wystarczająco na temat parametrów smoków. Nie są one takie, jakie oczekujesz. Smoki wyglądają poważnie, lecz ich moc ataku fizycznego i magicznego jest w gruncie rzeczy żałosna.

Wychowanie smoka wymaga cierpliwości. Wylewelowanie od 35 do 55 poziomu nie da się zrobić w ciągu jednej nocy. Zależnie od tego jak dużo grasz, jakie wyposażenie ma smok itp., może Ci to zająć od kilku tygodni (hardcore) do kilku miesięcy (najczęściej).

Rozdział 2 – Informacje o smokach

Kilka razy wymieniłem ich nazwy, lecz czas do przedstawienia różnic między poszczególnymi pieszczochami dostępnymi w grze.

Gwiezdny Hatchling/Strider (Star Hatchling/Star Strider)

Klasyfikacja: Mag
Specjalne umiejętności w C4 - Bright Burst (bije moby przy użyciu aura flare) oraz Bright Heal (leczy sam siebie).
Komentarz: Świetny dodatkowy DD dla tanka.

Hatchling/Strider Wiatru (Wind Hatchling/Wind Strider)

Klasyfikacja: Tank
Specjalne umiejętności w C4 - Wild Stun (właściwie jest to Hammer Crush i zadawanie uszkodzeń) oraz Wild Defense (odpowiednik Ultimate Defense).
Komentarz: Świetny mały tank dla maga.

Hatchling/Strider Zmroku (Twilight Hatchling/Dusk Strider)

Klasyfikacja: Środek transportu (Łuskowata taksówka)
Specjalne umiejętności w C4 - brak.
Komentarz: Smok Zmroku nie posiada żadnych dodatkowych umiejętności i jest pomyślany jedynie jako ozdoba. Posiadając niski P.Atk oraz P.Def., które czynią z niego najmniej przydatnego pieszczocha w walce. Ma on jedynie dwie mocne strony. Jest najekonomiczniejszym środkiem transportu, zjadając najmniej żarcia. 1 porcja żarcia zaspokaja jego głód na maksa.

Strider

Strider jest kolejnym krokiem ewolucyjnym hatchlinga. Kiedy hatchling osiągnie 55 poziom możesz wykonać questa „Little Wing's Big Adventure” (Wielka Przygoda Skrzydełka – otrzymasz ją w każdej wiosce w punkcie KFC), która zamieni Twojego hatchlinga w stridera. Nie musisz wykonywać tego questu od razu - możesz poczekać. Kiedy wykonasz tą próbę hatchling przemieni się w stridera na tym samym poziomie. Na przykład, jeśli hatchling miał poziom 65, stanie się po wykonaniu próby striderem również na poziomie 65.

Kary

Jeśli między Twoim striderem a tobą jest duża różnica poziomów, nakładane są kary, czy też ograniczenia. Jeśli gracz ma poziom niższy od Stridera o 5 i więcej, atak fizyczny Stridera spada o połowę. Każdy dodatkowy lvl różnicy w poziomach zabiera kolejne 5% z siły ataku. Dodatkowo, jeśli różnica wynosi co najmniej 10 poziomów, dodatkowo spada prędkość stridera - również o połowę.

Inne kary związane są z paskiem głodu Stridera, gdy spadnie poniżej 50%. Głodny smok jest wolniejszy – jego szybkość spada o około 50% i możesz mieć problemy z jego dosiadaniem oraz schodzeniem z niego.

Jako zalety należy podać, że Strider mający poziom taki jak twój ma imponujące parametry – P.Atk, M.Atk itd.

Rozdział 3 – Rozwijanie Smoka

Wielu ludzi ma odmienne pomysły na najlepszy sposób do levelowania Hatchlinga. Lecz w C3 kilka rzeczy denerwowało w levelowaniu Smoka do 55 poziomu. Wraz z otrzymaniem przez smoki nowych umiejętności, uległo to zmianie. Nie twierdzę, że jest to najlepszy sposób na wychowanie smoka, lecz umieszczone porady, z których możesz skorzystać, mają dać ogólne pojęcie o tym zadaniu.

Przede wszystkim, smoki nie zdobędą doświadczenia, jeśli będą tylko stały w czasie, gdy Ty będziesz zabijał moby. Ich doświadczenie opiera się na ilości obrażeń, jakie zadadzą podczas walki. Więc wyposażenie ich w broń w sposób kolosalny pomoże w ich rozwoju.

Gdy wychowujesz hatchlinga pamiętaj, aby szukać mobów, które mają lvl porównywalny z poziomem smoka – nie twoim. Otrzymałeś hatchlinga na poziomie 35 – szukaj mobów w tym zakresie. Najlepsze są moby zielone (tak jak dla gracza) jak również i białe. Jeśli chcesz, aby smok zabijał moby szybciej – szukaj mobów jasnoniebieskich.
Gdzie są miejsca gdzie można próbować? Bazując na 3 parametrach podałem link na strony www, które mogą się przydać.

Obszary do polowań bazujące na poziomach:
http://lineage2.stratics.com/content/library/monsters/zones.php?order=level

Moby bazujace na atrybutach:
http://lineage2.stratics.com/content/library/monsters/attributes.php

Moby bazujące na poziomach:
http://lineage2.stratics.com/content/library/monsters/

Zauważ, że nie są to wszystkie miejsca, w których możesz expić swojego pieszczocha (;P). Na przykład Sprawdź, czy mob ma atak AOE lub social aggro. Oba rodzaje ataku nie są dobre dla Twojego smoczego pisklaka. Po prostu ryzyko zgonu pieszczocha jest zbyt wysokie.

Ponadto pamiętaj o swojej profesji i w jaki sposób możesz utrzymywać swojego pieszczocha przy życiu. Healerzy i bufferzy są najlepszymi wychowawcami smoków w całej grze. Pozostałe klasy mogą używać mikstur na leczenie (healing potion), szybkość ataku (potion of alcarity), szybkość (haste potion) i szybkość rzucania czarów (magic haste potion). Lecz upewnij się, że posiadasz przy sobie kilka Blessed Pet Ressurecition Scrolls (Poświęcony Zwój Wskrzeszania Pieszczocha). Normalne zwoje wskrzeszania również działają, lecz zwój poświęcony zwraca 100% utraconego przez smoka doświadczenia. Masz 20 minut na wskrzeszenie padniętego pieszczocha, zanim stracisz go na zawsze.


źródło: http://www.lineage2.com/guide/guides_strider.html
tłumaczenie: MastJedi vel. Heallweg serv. Hindemith

Dodam cos od siebie nabijanie lvl i jak szybko bedzie Ci szło lub ile exp bedzie smok dostawał uzaleznione jest tylko jak Admin serwera ustawił raty na exp pet
Dla mnie osobiscie najlepszą miejscówka do nabijania exp i moby:
koło Giran z Barburg i Barburg Worior ( to te co sie spoiluje Enchant wepon D grade)najwiecej exp daja tak do 40 lvl
Od 40 lvl polecam isc na Enchanted Waley na lilie iwszystkie tam istniejace moby dosc szybko sie je zabija i duzy exp leci

Dodam tu od razu questy


 Questy - Little Wing  
  Little Wing Skrzydełko Level 35 Giran


Quest jest dostępny od 35 lvl postaci, ale lepiej mieć lvl 40 lub wyższy, bo inaczej jest bardzo trudno.

1. Pogadaj z Pet Managerem Cooperem w Giran. Jest w północnej części w pobliżu Luxury Shop.

2. Idź do Mędrca (Wiseman) Cronosa do Hunter’s Village.

3. Cronos da ci do wyboru 2 rodzaje kamieni: Normal Fairy Stone i Deluxe Fairy Stone. Ze względu na wartość materiałów nie opłaca się brać Deluxe Fairy Stone.

4. Cronos da ci receptę:

Normal Fairy Stone
• 10 Coal
• 10 Charcoal
• 10 Toad Lord Skins
• 3 Silver Nuggets
• 1 D-Grade Gemstone

Będziesz musiał zebrać powyższe materiały.

5. Musisz iść do Marii do Dion. Jest w Magic Shop. Udzieli ci dodatkowych informacji.

6. Idź na Cruma Swamps (Marshlands) i zabijaj Toad Lordy, aż pozyskasz 10 Toad Lord Skins.

7. Gdy zbierzesz wszystkie materiały z recepty idź do Marii, a ona zrobi Normal Fairy Stone.

8. Wróć do Cronosa do Hunter’s Village. On skieruje cię do strażnika Byrona, który stoi przy północnym wejściu.

9. Byron wyśle cię do Fairy Mymyu do Enchanted Valley. Mymyu znajduje się w północnej części doliny, więc idź trzymając się prawej strony korytarza. W Enchanted Valley agresywnymi potworami są Satyry. Ponadto wszystkie moby są social aggro (jeśli gracz zaatakuje moba znajdującego się blisko drugiego, to ten drugi ruszy pierwszemu na pomoc i zaatakuje gracza).

10. Porozmawiaj z Mymyu. Da ci itemy questowe potrzebne w dalszym etapie. Powie ci, że potwory o nazwie Drake potrzebują pomocy w odzyskaniu ich skradzionych jaj. Możesz sobie wybrać jedną z pięciu smoczyc, jakiej pomożesz:

- Drake Kalibran, jest na zachód od Oren, na szczycie wzniesienia, zbierz 20 jaj (eggs), zabijając Road Scavangerów w Death Pass
- Drake Exarion, na północny zachód od Oren, zbierz 20 jaj zabijając Leto Lizardman Warriors na południe od Oren
- Wyvern Suzet, na zachód od Partisan Hideway, przy literze „y” na mapie, zbierz 20 jaj zabijając Breka Ork Overlords na północ od Giran
- Wyvern Shamhai, jest na południowy zachód od litery „D” w napisie Death Pass na mapie, zbierz 20 jaj zabijając Death Seekers w Execution Grounds
- Drake Zvow, jest u źródła rzeki po wschodniej stronie Iris Lake, zbierz 20 jaj zabijając Marsh Spiders na Cruma Swamps

11. Wróć z jajami do wybranej wcześniej smoczycy. Pozwoli ci ona zatrzymać jedno z nich.

12. Idź do Fairy Mymyu do Enchanted Valley. Da ci flet, dzięki któremu będziesz mógł przyzwać hatchlinga.

Są 3 rodzaje hatchlingów, ale gracz otrzymuje 1 z tych rodzajów losowo.  
Questy - Little Wings' Big Adventure  
  Lokacja początkowa - Hunters Village
NPC - Wiseman Cronos
Wymagany lvl - 45


---------------------------------------------------------Po rozmowie z Wisemanem Cronosem musimy sie udać do Fairy Mymyu w Enchanted Valley. Podczas rozmowy musimy mieć przywołanego smoka.Każe nam znaleźć 4 drzewa:

- Fairy Tree of Wind

- Fairy Tree of Star

- Fairy Tree of Twilight

- Fairy Tree of Abyss

Zadanie polega na tym, że nasz pieszczoch ma pić sok z każdego drzewa ( atakować je ) do momentu, aż jeden z 4 liści (Fairy Leaf) otrzymanych od Fairy nie zniknie z ekwipunku. Każde z drzew jest chronione przez 3 strażników, którzy niestety przeszkadzają naszemu pieszczochowi.

Samego drzewa nie można atakować gdyż daje nieuleczalną trucizne :)

Jeżeli chodzi o ilość zadanych ciosów przez Hatchilinga jest różna w zależności od drzewa. Być może zależy też od tego jakiego smoka mamy ja miałem Twilighta i zadał obrażeń +- :

Wind - 200
Star - 400-500 (przy tym drzewie miałem DC wiec może to miało wpływ na ilość zadanych ciosów. Myślałem, że nie dam rady:))
Twilight - 193 :)
Abyss - 314 :)

Niestety nigdzie nie ma informacji na temat ilości zadanych ciosów także pozostaje czekać cierpliwie.

Kiedy wszystkie liście znikną z ekwipunku wracamy do Fairy Mymyu. Otrzymujemy od niej Stridera :)

W jaki sposób wykonać questa:

Jako, że ja robiłem go sam robiłem tak, zabijałem jak najszybciej strażników a w tym samym czasie wysyłałem smoka żeby atakował drzewo (cały czas używał GSAP) po oddaniu 10-13 uderzeń przestawał uderzać gdyż strażnicy maja respawn około 15 sekund :(, wiec zabijałem ich znowu i tak w kółko. Jeżeli smok atakowałby drzewo cały czas strażnicy zaczęliby atakować pupila od razu a mają go na 3-4 uderzenia :).

Warto zabrać ze sobą kilka Blessed Scroll of Ressurection na wszelki wypadek :)

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem będziecie mogli wozić się na czymś takim :)

Powodzenia :)

by lukaszdral


 • Wiadomości: 774

 • Pochwał: 15

 • Ban nie śpi
Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2006, 11:45:51 am »
Bardzo dobry poradnik, dobrze że znalazł się na forum. W zasadzie można by go podpiąć chyba, bo może prosto odpowiedzieć na setki postów "Gdzie expić smoka od 40 lvla???"

Cytuj
Od 40 lvl polecam isc na Enchanted Waley na lilie iwszystkie tam istniejace moby dosc szybko sie je zabija i duzy exp leci


Wręcz przeciwnie. Expa faktycznie jest za nie sporo a do tego dobra adena, ale wszystkie moby na EV są x2 i x3 HP i tłucze się je długo. poza tym na 40 lvlu mamy tam jeszcze czerwone moby więc bez dobrego party dostaniemy. Osobiście: minimum od 45 i ssów nam pójdzie że hoho. Spędziłem całe życie na EV na x1 oficjalnym od 40 do 58 w party, dlatego się czepiam ;)


Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2006, 05:57:11 pm »
mówiłem o nabijaniu smoczkowi LVL jak sie nabija z buferem smoczkowi lvl tam jest bez problemu


 • Wiadomości: 774

 • Pochwał: 15

 • Ban nie śpi
Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2006, 07:42:20 pm »
Cytuj
58 ELven Elder [active]


Jestem bufferem i expiłem tam hatchlinga :) Męczarnia, bo on kozak nie jest, many ciągnie na healanie sporo. Ja tylko chciałem powiedzieć że 40 lvl to troszke za mało na EV, a mobków tam nie zabija się jak zapałki bo mają więcej HP. Ale potwierdzam że exp jest bardzo dobry, również dla smoka.


Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2006, 08:47:51 pm »
to sie zgadza ze HP maja wiecej ale tesz porównajmy na jakich serwerach gramy smokiem na L2 retail zgadza sie ze smok ma  kłopoty ale na wiekszosci serwów prywatnych powiedzmy sobnie szceze ze smoczki sa deko a nawet bardo zje... i albo maja bardzo duzy dmg albo bardzo mały drapiac i gryzac a takze tyczy sie to skili.
Nie mówimy tu o expienu graczy a samego smoka wiem ze sa rózne kary jak mamy za duza róznice co do lvl smoka a gracza ale to sie zniweluje jak sie idzie buferem expic który ma prawie max lvl bo przweznie na wszystkich pryw serwach bufy baferw działaja na smoczki a zwłacza propheta pieknie zwieksza HP i MP smoka dodatkowo haste i inne pierdoły i jesli na serwerku bedą wmiare zbalansowane smoczki mozna na EV isc bez problemu

A jesli chodzi o expienie graczy to i tak tam musimy isc jesli chcemy ksizki do czarów a mówiac o priwach to przewaznie albo wszystkie postacie sa zje..
i samym ciezko gdziekolwiek isc albo czesc postaci jest tak napakowana ze potrafi sama nawet całe necro przejsc.
Serwer serwerowi nie równy wiec kazdy musi wypróbowac jak i gdzie expic bez problemu ja napisałem ze to sa dla mnie najlepsze miejsca i na kadym serwerku jakim gram staram sie samemu tam własnie expic czy to postac czy smoka jesli nie daje tam rade sam zmieniam lokacje.
Na jednych serwerkach exp smoczką leci po 0,06 a na innych nawet po 10 % od moba


 • Wiadomości: 21

 • Pochwał: 0

Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 25, 2006, 03:34:35 pm »
---------- 10:23 06.08.2006 ----------

Gramna Infinity x5
Ja osobiscie z mojego doswiadczenia od lvl  40 smoka do 45 polecam Forest of Outlaw. Tam bijemy tylko Formor i Formor Elder. Jest ich sporo, nie sa agresywne i dropia caly czas duzo Thead, chorcoal czy coal. Gdy zaczynalem na 41 lvlu za jednego potwora mialem 0.8% a teraz na 44lvl mam 0.44%.

---------- 14:34 25.08.2006 ----------

Sorry ze tak jeden pod drugim ale mam maly problem z questem na stridera. Bylem przy drzewie i smok je atakowal kumpel w tym czasie zajmowal sie 3 potworami. Gdy cale HP drzewa spadlo do 0 nagle pojawilo sie ok 8 straznikow i w 1s zabilo mojego kumpla i smoka, natomiast zaden listek jest ich 4 nie znikna co by mialo oznaczac wykonanie questa z 1 drzewem.

Co to bylo, i czy to tak ma byc, moze cos zle zrobilem?
pomocy, help


 • Wiadomości: 26

 • Pochwał: 0

Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 28, 2006, 09:14:51 pm »
mam ten sam problem wie ktos o co chodzi?? tyle ze akurat te strazniki nie maja szans bo ja ich zabijam tzn tych 8 co wylatuje


 • Wiadomości: 56

 • Pochwał: 0

  • http://www.lukaszmarut.com
Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 12, 2006, 11:05:10 pm »
Jak się jest Sws to trucizna tego drzewka jest niegrozna - niczym orzezwiajaca orenzada! Sws Posiada skilla na trucizny. Polecam.

A propo ilosci strzlaow zadanych to przy Sun najwiecej oddalem ciosow ale przez DC nie go przejsc., Jestem w......ny


 • Wiadomości: 17

 • Pochwał: 0

Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 16, 2006, 02:37:10 am »
---------- 02:19 16.10.2006 ----------

ja mam problem z questem na smoka,
 mam juz 20 jaj wróciłem do smoczycy Kalibran niestety nie mogie rozpoczac rozmowy
nie wiem co mam dalej zrobic a nie chce robic questa od poczatku

---------- 02:37 ----------

w innym temacie poruszono moj porblem, jednakze
moj znajomy na Dragon x15 zrobil quest bez żadnych problemów dlatogo nie wiem dlaczego ja nie mogie ??
„Głupcy, ktĂłrzy waĚźycie się stawać mi na drodze. Naprawdę myślicie, Ěźe wasze wątłe ciała i nędzne pancerzyki wytrzymają mĂłj atak?”

Orc tyrant


 • Wiadomości: 599

 • Pochwał: 6

Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 16, 2006, 11:08:28 am »
Z innej beczki. Ciekawy udklad to star prowadzony prze bishopa. Lvluje go w DV na nieumarlakach, mimo, ze sa duzo mocniejsze od mego pupilka. Automatczynie wiec duzy szybki exp dla niego.
BUfuje go na maxa, zatrzymuje przeciwnika w miejscu a nastepnie przeprowadzam atak smokiem na odleglosc. Gdyby mob sie wczesniej uwolnil i ruszyl na msoka, moge pupila szybko ulecuzyc, albo zabic moba uzywajac might of heaven. I to wszytsko, aha kupno zbroi w takim ukladzie eni ejst wazne, raczej sprzet do walki oraz sski do wspomagania magii. Powoli zaczynam myslec o sprzedawaniu bufow dla wychowujacych smoki  :D

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


 • Wiadomości: 1

 • Pochwał: 0

Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 20, 2006, 07:43:16 pm »
mam hatlinga na 46 lvlu juz i nie wiem gdzie go expic:/ pomozcie... :?


 • Wiadomości: 599

 • Pochwał: 6

Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 23, 2006, 12:09:28 pm »
a kim grasz? najlepiej szukajac mobow na lvl 46 to chyba logiczne

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


 • Wiadomości: 12

 • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 14, 2006, 09:27:12 am »
Wczoraj wykonałem questa na Smoka dostałem Star Hatchling,a chciałem dostać Wind Hatchling ;) gram SpS więc wydaje mi się, że Wind Hatchling byłby odpowidni dla mnie:) Czy można wykonać tego Questa jeszcze raz ?? Chyba, że się myle i Star Hatchling również jest dobry dla SpS'a ??


 • Wiadomości: 35

 • Pochwał: -1

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 14, 2006, 01:47:01 pm »
Chyba tak ja questa wykonalem 5 razy i: 4-wind 1-Twilight,a to ze jestem  w clanie to porozdawalem kilku osobom :)


 • Wiadomości: 12

 • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 14, 2006, 04:34:11 pm »
no to spoko, a możecie mi jeszcze powiedzieć za ile moge sprzedać danego smoka ?? nowo wyklutego ;)


Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 14, 2006, 07:09:53 pm »
to jaka cena zalezy na jakim serwerze grasz tam sie pytaj :)


 • Wiadomości: 35

 • Pochwał: -1

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 15, 2006, 05:10:14 pm »
of Twilight-25kk of wind-45kk of star-70kk na moim serwerze tak sprzedawaja


 • Wiadomości: 4

 • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 17, 2006, 09:57:25 pm »
jaki smok najlepszy dla wc:) z góry dzieki za sugestie!


 • Wiadomości: 46

 • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 27, 2006, 02:16:31 pm »
Na moim sa po 1,5kk :D :D I nikt niechce kupić a mam 6.....


 • *******
 • Wiadomości: 1358

 • Pochwał: 12

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 27, 2006, 02:28:57 pm »
hmm. Lepiej zadanie zrobic na hatchlinga :P szkoda haisu ;) ale gorzej jest potem expic go :P


 • Wiadomości: 7

 • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 28, 2006, 11:34:44 am »
 drzewo hatch ma gryźć a nie zabic - moj star gryzl bez shotow , listek znikal gdzies jak drzewo mialo 1/4 hp
 


 • ******
 • Wiadomości: 1095

 • Pochwał: 13

 • Wake Up! Time to die...
Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 20, 2006, 04:55:52 pm »
Co do questa:
Trudni są ci strażnicy? Bo mam 57 lvl (OL) i nie wiem czy dam rade, bo niedługo bedę quest musiał robić...

Co do spostrzeżeń.
Mając hatchlinga wind, z armorem za 900k i weaponem za około 1,3k(torturer po przerobieniu) od 50lvla smoka walczyłem razem z nim w DV. Grałem jak w party. Expiło się go dłuuugo bo smok sam nie bił, ale i mnie się lepiej expiło(150+ p.atk smoka). Wbrew pozorom jak poszedłem do ToI solo na 1 lvl to bez smoka prawie zginąłem(silence -_-), a z nim było spx. :D Więc coś on jednak daje ^^

Nie zapominajcie o odpowiedzi na moje pytanie.. xD
Piszę poprawnie po polskuNie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


 • Wiadomości: 7

 • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 21, 2006, 08:30:24 am »
Sorc na 57 lv ma straznika drzewa na strzala. Smoczek gryzie non stop, jakies 5-10 minut moze na jedno drzewo. Nie można zagryźć smoczkiem drzewa, listek musi wczesniej zniknąć.


 • ******
 • Wiadomości: 1095

 • Pochwał: 13

 • Wake Up! Time to die...
Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 21, 2006, 05:17:19 pm »
Nie może... a dałby rade zagryźć? xD
I czy jest różnica jak się bije z bronią i ssami czy bez?
Piszę poprawnie po polskuNie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


 • Wiadomości: 156

 • Pochwał: 2

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 21, 2006, 06:41:30 pm »
hatchlingi - na abyssie (x3) byly w cenie okolo 300k-500k bez nazwy na okolo 35 lvlu(zaraz po wykluciu), cena jest uzalezniona od typu