Witaj
Gość

Wątek: fajna klasa :P  (Przeczytany 5641 razy)

  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

fajna klasa :P
« dnia: Sierpień 24, 2006, 08:40:49 pm »
mam gladiatora,krasnala,sztyleciarza na 38:P i zastanawiam si ejaka zrobic kolejna postac... najlepiej zeby byl to czlowiek, jak najbardziej dochodowy :P jak myslicie kogo najlepiej zrobic? chcialbym zeby byla to maszyna do zabijania... olbrzymi dmg... olbrzymia ilosc defa... chodzi o to zeby wysiekac mobki jak najszybciej i z jak najmniejszymi stratami zycia i zeby byl aprzy tym zabawa :P i gdybym jeszcze nia zarobil to by bylo bardzo dobrze :P gram na paradise eureka(exp7,adena5,sp5,spoil5):P muhahaha to co mi radzicie?


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

fajna klasa :P
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2006, 08:50:49 pm »
Zrob nukera.

lvl 38 to nie pora zeby decydowac o postaci:p


zrob maga i rob trainy z kolegami- zajefajny koks i zabawa przy tym.(o ile na twoim serwerze wiecie co to party i macie tam jakichs ludzi xD)
Najlepsza zabawa to pvp;>
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

fajna klasa :P
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2006, 08:52:53 pm »
ni elubie pvp... na niskich lv expie sam ale gladem od 58 zaaaadko sie zdaza ze ide sam na fg tylko z klanem lecimy do toi.....numer czyli sorcerer?


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 1

  • ...
fajna klasa :P
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2006, 08:58:53 pm »
nuker:P,a czy sorcerer to tak


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

fajna klasa :P
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2006, 09:03:11 pm »
a fajna zabawa jest he i da?a summoner?


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
fajna klasa :P
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2006, 10:26:08 pm »
major gra na offie HE to ci powie. Ja chwile grałem da i nawet ciekawa postać...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

fajna klasa :P
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 25, 2006, 01:06:14 am »
a jak ajest taka najleprza do siekania i zabijania z tych co i emialem?najbardiej pasujaca do opisu co dalo na samym czoczatku?


  • Wiadomości: 544

  • Pochwał: 10

fajna klasa :P
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 25, 2006, 08:17:12 am »
no to jesli chcesz szybko bic mobki, a nie lubisz pvp to spellhowler - nuker z bardzo wysokim m. atk. ale niskim cast. speedem. w sam raz do expienia, bo nie bedziesz musial (czesto) robic mana resow.




  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
fajna klasa :P
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 25, 2006, 09:55:12 am »
albo necro, też dużo namy nie traci a cholernie mocne to jest ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 255

  • Pochwał: 6

fajna klasa :P
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 25, 2006, 11:41:59 am »
JA polecam necro.
na razie mam 55 lvl, i postać jest super.
Mobki składam w mgnieniu oka.


  • Wiadomości: 544

  • Pochwał: 10

fajna klasa :P
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2006, 12:26:23 pm »
i do tego dobry w pvp - ale wiesz dla niektorych wazny jest tez wyglad, ktory i tak jest oceniany subiektywnie. necro jest niby mroczny, ale to zawsze czlowiek i nie ma takiego wygladu jak de. swoja droga necro bardziej pasuje do de :D

czyli jesli chcesz bardzo szybko bic moby - spellhowler, a jesli dosc szybko bic moby, a do tego jeszcze liczyc sie w pvp - necro




  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

fajna klasa :P
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 25, 2006, 12:49:42 pm »
to zrobie necro bo to czlowiek a ja gram tylko ludzmi i krasnalami(ci 2 to po to zeby zarabac kasiorke dla ludzi) :P


  • Wiadomości: 544

  • Pochwał: 10

fajna klasa :P
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 25, 2006, 02:13:52 pm »
to zrob spoilera i suba necro :D male a cieszy :P




  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

fajna klasa :P
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 25, 2006, 07:57:56 pm »
jak popatrzalem na skile necro to niezabardzo mi si epodoba.... przywoluje gnijacego teupa i pare przydatnych czarow oslabaijacych mobka zadych wymiatajacych skili ofensywnych i ma malo hp i defa da ma zdecydowani ewiecej defa a sorcerer ma wiekszy dmg


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

fajna klasa :P
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 25, 2006, 08:20:31 pm »
ALE
1) przywołaśz sobie tego gnijącego trupa (w poprawnie działającym c4 masz ładnego trupa nie pamiętam jak sie on nazywa ale jest fajny :D na paradise tez będzie działał bo już widziałem go na fullc4serwer którego chyba zlikwidowali :/ ) właczasz transfer pain i można powiedzieć że masz p def jak dd (np th) hp masz mało owszem ale niewiele mniej niż sorcerer, dmg ma sorc wiekszy ale ty też masz czar ofensywny dobry (ten co zużywa crused bone :D) który jest niczego sobie a razem z summonem sie doskonale uzupełnia ;)


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

fajna klasa :P
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 25, 2006, 08:26:29 pm »
ale ja bym chcial cos takiego : def DA,unikanie  jak TH,obrazenia jak sercerer, czestosc wchodzenia krytykow jak u TH, zeby wygladal tak kozacko jak glad z dual damasami i ciezkimetemnienawisci,biegal szybko,mial zycia jak destro i byk dochodowy jak spoiler .... tylko neiw iem co takie jest :P

ni ewiem skąd nawet brac te kosci..... i byc uzalezniony od kosci to troche glupi elepiej sorc jesli chodzi o magow ale oni raz dwa padaja jak muchy da jest bardiej wytrzymaly


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

fajna klasa :P
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 25, 2006, 08:29:56 pm »
....
Tak to tylko w erze panu dopasuja
Hindemith - SE - Full C5



  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

fajna klasa :P
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 25, 2006, 08:31:51 pm »
a necro własnie nie pada raz dwa :D a sorc jest uzalezniony od bssów (tak jak każdy zresztą) i jakoś nikomu to nie przeszkadza a dodatkowo jak by był uzależniony od kosci to jużci przeszkadza :P

brać je możesz z mobów (zobazc w drop caluatorze skąd wypadają) albo za śmieszną cene od graczy - kazdy ma ich dużo, są prawie niepotrzebne to jak je ktoś kupić to jest okazja ;) ew. jak masz klan to wszyscy niech je wrzucają do cwh, naprawde - nie zabrakło by ci ich :)


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

fajna klasa :P
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 25, 2006, 08:38:58 pm »
eee tam, ale jest cos takiego co napsialem wyrzej?a pzaotym sprzet dl amagow jest drogi a ja zdbieram na dual damasy i by si erzydal zeby durzo kasiorki dawal bo spoilerem juz zaczyna byc nudna gra spoil czekasz az kolega zabije moba i wyciagasz potem krystalizujesz kolczyki wysatwiasz sklep idziesz na silownie wracasz i masz 10 milionw :P


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

fajna klasa :P
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 25, 2006, 08:42:57 pm »
nie ma takiej postaci, ew. tego wszystkiego po trochu ma OL ale nie aż tak jak byś chciał ;)


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

fajna klasa :P
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 25, 2006, 08:47:12 pm »
a co jest dochodwe zebym zarobil na dual damasy i gra si efajnie?mysalem nad pp ale z tego co sie dowiedialem to siezygac chce od gry nim, spoiler si e znudzil ssow si ejuz narobilem krafterem jak zbeiralem na bw.... bo na eurece ni ma takich fajnych ludzi jak na l2r gdzie jak mnie znalezli to dali odrazy top non grade podekspili do 20,dali top d grade podekspili do 36 potem 4lv sam w ct zrobilem dali c grade top poszedlem na ev obok wioski huntersow, potem dostalem bw i sls*tsung podekspili mnie w godzine do 61 i dali mi dual damasy i seta nienawisci i jest fajnie :P a na paradise nic nie dosatlem od nikogo :P wszysko sam jak szatan


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

fajna klasa :P
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 27, 2006, 06:39:28 pm »
LOL to ty myslisz ze ty jestes bogiem i wszyscy maja ci dawac EQ tak? no to chlopie naucz sie samodzielnosci i niema takiej pdef DA,unikanie jak TH,obrazenia jak sercerer, czestosc wchodzenia krytykow jak u TH, zeby wygladal tak kozacko jak glad z dual damasami i ciezkimetemnienawisci,biegal szybko,mial zyciostaci co ma destro niema takiej postaci chyba ze zrobisz suba kazdej postaci
Serwer: Dragon network Shadow
Nick:Lockhart
Level:65
Rasa:Orc
Profesja:Warcrayer
klan:Khazavar


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
fajna klasa :P
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 27, 2006, 06:48:02 pm »
Cytuj
chyba ze zrobisz suba kazdej postaci


I co to da jak i tak nie bedzie mial tego na raz...


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Random player
fajna klasa :P
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 27, 2006, 07:00:27 pm »
on gra na dragonie to u niego tak jest  :shock:
teh forum warior deluxe


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

fajna klasa :P
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 27, 2006, 07:03:45 pm »
gram na paradise :P