Witaj
Gość

Wątek: TH czy HE?  (Przeczytany 5091 razy)

  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
TH czy HE?
« dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:19:06 am »
Witam. Mam juz rogue i nie moge sie zdecydowac na kogo go rozwinac;/ Czy Th czy HE?? gram na dragon network i nie wiem czym mi sie bedzie lepiej gralo, czym lepiej expilo i takie tam ;)) i ktory lepszy w pve,pvp i mass pvp... plz pomozcie bo potrzebuje szybkiej porady. z gory tnx. nerka
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
TH czy HE?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:23:30 am »
Obie postacie są ciekawe, szybciej i wydajniej (na początku - miałem rogue na 34 lvl i dalej mi sie nie chchało) expi sztyleciarz, ale z drugiej strony HE to najlepszy łucznik :)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


TH czy HE?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:32:09 am »
Dev narazasz sie :) TH a HE to 2 rozne postaci !!


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

TH czy HE?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:58:51 am »
TH jak kazdy sztylet w c4 zostal sprowadzony do roli padawana, takze polecam he, lucznik to lucznik- zbafowany lucznik>all, TH bedzie zajebisty w c5 :)
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
TH czy HE?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 01, 2006, 12:02:43 pm »
a co dostaje łucznik w c5 ? na razie mam info tylko o SK :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

TH czy HE?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 01, 2006, 12:36:01 pm »
HE- b2m, snipe bedzie miec range 1200 :F, miedzy innymi
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

TH czy HE?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 01, 2006, 01:12:23 pm »
ee tam nie sluchaj sie ich, th lepszy :P szybko uderzasz, czesto krytyki i wgole fajna gra i nie giba si ena boli jak he ze swoim lukiem :>


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

TH czy HE?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 01, 2006, 01:16:37 pm »
A ja bym proponowal przeczytac te 1, 2 teamty i wybrac postac ktora Ci najbardziej odpowiada..

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
TH czy HE?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 01, 2006, 02:16:53 pm »
Cytuj
ee tam nie sluchaj sie ich, th lepszy  szybko uderzasz, czesto krytyki i wgole fajna gra i nie giba si ena boli jak he ze swoim lukiem :>


grałeś kiedyś jakimś łucznikiem ? Bo ja grałem i sztyleciarzem i łucznikiem i wiem że dużo lepiej gra sie łucznikiem ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

TH czy HE?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 01, 2006, 02:25:52 pm »
A mi sie duzo lepiej gra w szachy. Z tych dwoch postaci wybralbym HE, chyba, ze chce probowac grac jedna reka wtedy polecam TH.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

TH czy HE?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 01, 2006, 04:21:26 pm »
Dagger w c4 jest tak zjechany, że nadaje się do krojenia chleba tym swoim nożykiem :) ew. dłubania orka między zębami...
Ja teraz gram HE i powiem, że gra mi się wyborowo ;) na buffach moby 51-52 z crystalized zabijam na 2 crity a wchodza czeeesto ;)
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

TH czy HE?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 01, 2006, 04:34:20 pm »
HE stary. Robie właśnie HE. Nabuffowany łucznik to najwiekszy postrach siege. Kosi wszystko(poza tankami) jak leci. Mag na 2 strzaly(bo praktycznie zawsze krytyk), DD na 3-4, każdy strzał trafiony, łatwiej pekować bo stun jest, a jak stun wejdzie to dla wroga jest zawsze kaplica(chyba ,że tank), bardzo daleki zasieg - nie zastanawiaj sie i bierz HE.


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

TH czy HE?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 01, 2006, 06:52:00 pm »
eee tam lucznikiem sie nudno gra stzrelasz i potem jak tchurz uciekasz, a th podchodisz ciach ciach i ni ma moba


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

TH czy HE?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 01, 2006, 06:55:50 pm »
Na siege TH nawet nie podchodzi. Ciach ciach i nie ma ani maga ani TH ani żadnego innego daggera. To właśnie nie jest nudno, że muszę uciekać, a poza tym HE jak ma odpowiedni sprzęt to nie ucieka. Jak grałem kiedyś DA to myślałem że sobie przysnę przy expieniu, a jak grałem TH to myślałem że sobie żyły popodcinam od ciągłego siadania na dupie i regenerowania hp i mp...


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

TH czy HE?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 01, 2006, 07:28:37 pm »
ja tam swoim th podchodze rach ciach i bum i nie ma pipola(moba) troch edenerwojaca jest mana al ejest fajnie jak 1 skilem pol zycia zabierasz:> a th stzrelasz,sstrzelasz,tzrelasz potem albo uciekasz przed mobem zeby nei starcic hp albo zgrywasz twardiele i biezes zmob ana klate i zabiera ci 1/5hp  i co chila musisz siadac zeby zyci eodnowic bo miksurkami nie nadarzasz


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

TH czy HE?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 01, 2006, 08:53:07 pm »
Dobra, dobra. Ile razy ściągnął cie archer na siege?? To pewnie był HE bo najcelniej strzela, więc nie miał problemów, a jak był nabuffowany jak dzika świnia to miał wieksze crtical rate niż ty na all skillach z daggerem. Krytyk za 2k dmg, a krytyk wchodzi zawsze wtedy, zawsze trafia, a strzały wylatują szybciutko, bo haste i kilka innych bajerów swoje robi.


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

TH czy HE?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 01, 2006, 09:14:46 pm »
raz bylem na siege i bronilem zamku i jak weslzi do zamku to zakosilem 2 ludkow sztyletem dopiero mnie zabili :> a lucznicy padali jak szczury pod uderzeniem 20 kg mlota  od magow nie zdazuli nawet dobrz se rozsztelac i juz lecialy ze wsyzskich stron kuulki ognia, fontanna pod nagami wyskakiwala i padali  jak psy niewierne :>


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

TH czy HE?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 01, 2006, 09:17:15 pm »
Widać byli kiepscy łucznicy :) Ty zabiłeś 2, dobry łucznik ubije nawet 8. Nim sie staje na murach, masz wtedy wiekszy zasieg, jak jestes nabuffowany to maga masz na 2 strzaly, czyli na pewno nie zdazy dojsc. No i trzeba umiec sie ustawic tak zeby z dolu nie dalo sie ciebie zaznaczyc :P


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

TH czy HE?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 01, 2006, 09:42:46 pm »
oczywscie mozna si euprzec ze wszyscy atakoja innyc graczy prucz ciebie to zabijesz nawet 666 ludzi... magem uspisz i szrl mu salwe paru mabow to zcznei grys t emory twoj lucznik :> i bez przesadzy ze tal szybk ostrzel ten twoj lucznik th szybciej wali:P  wez zaluz sytuacje ze jestes he na murach biegna najpierw tanki ty sie podnicasz ze mozes zpsotzrelac zajujesz si etankami nic im prawie nei robisz oni blokoja tarcza twoje strzaly nie postzrzenie wyskakoja magowie i ci robia rach ciach i bum , albo podchodzi do ciebie th rach ciach i bum i tez jestes martwy a taki uzyja cp potow i po tobie nie ma nawet znaku


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
TH czy HE?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 01, 2006, 10:15:43 pm »
TH i HE maja podobne ilosci HP i P.defa wiec starca tyle samo HP jesli jak sam to powiedziales beda brac moby 'na klate'. A skoro HE ma mozliwosc stracenia mniejszej ilosci HP poprzez kiteing to czemu to od razu nazywać tchurzostwem? To wykorzystywanie mozliwosci tej klasy.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

TH czy HE?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 01, 2006, 10:24:41 pm »
bierz przyklad z da oni odwazne stoja i napieraja na moba :>


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

TH czy HE?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 01, 2006, 10:35:19 pm »
A ty z summonerow, Ci osoboscie nie musza moba dotykac zeby padl;D


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

TH czy HE?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 01, 2006, 10:40:51 pm »
tez fajna zabawa summonerem, ale summon naciera na moba i go siecze a nie ucieka :> th tez podchodzi do mob arach ciach 3 skile i moba nie ma


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

TH czy HE?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:20:50 pm »
Z pewnością wybrałbym HE ale zastanowiła mnie jedna rzecz. HE to najlepszy łucznik? Mi sięzawsze zdawało że najlepszy jest SR no ale moge się mylić a jeżeli tak jest to proszę byście mnie oświecili.


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

TH czy HE?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:24:30 pm »
Cytat: Torik
Z pewnością wybrałbym HE ale zastanowiła mnie jedna rzecz. HE to najlepszy łucznik? Mi sięzawsze zdawało że najlepszy jest SR no ale moge się mylić a jeżeli tak jest to proszę byście mnie oświecili.


he jest najl;eprzym lucznikiem bo to jest czlowiek a ludzie sa najlepsi :> asr to elf  ma malo zycia dostanie po swoich dlugich uszach i po nim a czlowiek to czlowiek ma 2 rece 2 nogi i przedewszyskim ni ejest zmyslona posatcia jak elfy czy inne wygibasy :>