Witaj
Gość

Wątek: DA vs Paldek  (Przeczytany 21949 razy)

  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 02, 2007, 01:21:32 pm »
eeee ja nie mowie ze da jest fajny albo niefajny tylko problem tkwi w jasnej odpowiedzi na pytanie kim wlasciwie da jest... bo jako main tank w party da to chyba kiepski wybor (mam na mysli trainy czy rb z obstawa)...to taki semi-tank,semi pvp  tank,hybryda...ja osobiscie wolalbym sk jako main tanka ze wzgledu na wieksze zdolnosci defensywne (inna sprawa ze gram tk wiec nikogo tankujacego zwykle w pt juz nie trzeba :D ) i mimo wszystko wieksze zdolnosci ofensywne od da (bo zdolnoscia ofensywna da jest jego panterka,nic wiecej ;) )


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 02, 2007, 02:31:59 pm »
Cytuj
a palek ma klimat,czego da nie posiada

Dokladnie dlatego ma 2 miejsce na mojej liscie.Lubie psotacie z klimatem a nie tylko do okladania sie.

Co do Angelic Icon...ludzie nauczcie sie ze to tylko na papierze wyglada tak pr0.Nie mialem wiekszych problemow zeby przerwac PK jego Angelic wiec nie wiem jak wyglada PK/Pal na AI.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Jest tylko jedna wiara!! DA!!
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 02, 2007, 03:32:26 pm »
A jakie jest 1 miejsce na liscie?? :P tak z ciekawosci :P



THE BEST kabaret Ani Mru Mru!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 02, 2007, 03:41:48 pm »
Cytuj
Profesja: Shillien Knight

Zgadnij :P?

$%@^ kto mi dal te +5 do karmy?


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 02, 2007, 03:48:38 pm »
Cytuj
Profesja: Shillien Knight

Zgadnij :P?

$%@^ kto mi dal te +5 do karmy?
dobrze ci tak :P
a ostatnie?po human/dark elf fighter?
...
...
tadama! Temple Knight :D
offtop mode off :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 02, 2007, 05:06:00 pm »
TK jest fajny ale ze elfy to geje a ja nie lubie elfow przez to ze gram dark elfem to nie lubie i tej klasy :P

Cytuj
Co do walki DA vs Pal no to może DA ma ciut większe szanse na wygraną

"Ciut" wieksze? Nawet na Sacriface buid to pantera szybko ciebie zjedzie a dmg palka jest slaby.Ale moze leczyc innych a zaden tank tego nie umie no chyba ze TK i jego autystyczny cubic :P


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 02, 2007, 05:35:30 pm »
im wyzszy lev tego kubika tym mniej jest on autystyczny :P
ci dam "geje" :D ja tam sie czuje mesko machajac damaszem :D przynajmniej nie mam garba :D
a moim zdaniem juz tk ma ciut wieksze szanse na wygranie z da niz pal ze wzgledu na szykosc ciosow i ilosc krytykow :)


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Jest tylko jedna wiara!! DA!!
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 02, 2007, 06:13:09 pm »
echoes dlaczego z wszystkich dosepnych tanków wybrales wlasnie TK????



THE BEST kabaret Ani Mru Mru!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 02, 2007, 06:25:11 pm »
Cytuj
ci dam "geje"


Slyszales kiedys jak jasne medy stekaja jak dostaja?

Cytuj
ja tam sie czuje mesko machajac damaszem

Tak samo mesko jak ja kiedy macham gumowym penisem xD?

Cytuj
echoes dlaczego z wszystkich dosepnych tanków wybrales wlasnie TK????

Bo ma ten sam problem z TK jaki ja mam z SK.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 03, 2007, 10:28:28 am »
echoes dlaczego z wszystkich dosepnych tanków wybrales wlasnie TK????
to co powiedzial ryltar ;) mania,wiem ze gdzie nie wiatry nie wywieja tam bede gral tk (ew. sr-em :D )
poprostu majac pewnosc ze kiedy juz wbije na pamiec timingi agro,ktore moby sa social,passive czy agro,ktore reaguja na agro sasiada a ktore nie (bo czasem jeszcze mi sie myli) to bede mial ta swiadomosc ze nic sie nie stanie moim kolegom z pt,bo nawet jesli akurat w danymm miejscu zrespawnuje
sie 10 agro mobkow to ja zdaze je zajac na tyle dlugo ze moje pt albo zdazy sie wycofac albo ew wybic czesc mobow a potem mnie reznac :P bo swiadaomosc ze gram najlepsza w defensywie postacia w grze i jednoczesnie tak malo popularna o ktorej malo kto ma jakakolwiek wiedze daje mi satysfakcje :P a najwieksza satysfakcje mam jak kogos pojade w pvp i slysze potem "sws mnie pojechal??"  :shock: sa ludzie i parapety... poza tym jestem elfim rasista :D
btw moze i stekaja jak sie ich walnie ale przynajmniej sukienek nie nosza jak de :P i nie sa esesmanami (wiesz zapewne ryltar jak ze powitanie de wyglada ja heil hitler? :D )


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 03, 2007, 10:31:49 am »
Cytuj
poza tym jestem elfim rasista Very Happy
btw moze i stekaja jak sie ich walnie ale przynajmniej sukienek nie nosza jak de Razz i nie sa esesmanami (wiesz zapewne ryltar jak ze powitanie de wyglada ja heil hitler? Very Happy )

Dlatego moi SK to rasisci i nie potrzebuje do tego klimatycznego serwera.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 04, 2007, 01:19:15 am »
Cytuj
"Ciut" wieksze? Nawet na Sacriface buid to pantera szybko ciebie zjedzie a dmg palka jest slaby.Ale moze leczyc innych a zaden tank tego nie umie no chyba ze TK i jego autystyczny cubic Razz

Cosik Ryl mało tym paldkiem grałeś. Ok, DA ma panterkę... Ale Pal ma de facto 2x hp więcej niż DA.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 04, 2007, 10:15:02 am »
DA moze i jest postacia przez niktorych uwazana jako cienias do pvp ale napewno nie na tyle zeby przerypac z palem... na 100% bral bym do pvp pantere poniewaz jest to dozwolone a poza tym to jest skil DA. Osobiscie uwazam ze DA jest bardzo dobry do pvp, z doswiadczenia wiem ze wygralem z gladem  sorcem sps-em lucznikiem wiec czy ja wiem ze DA to cienias? :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 04, 2007, 11:47:19 am »
Cytuj
Ale Pal ma de facto 2x hp więcej niż DA.

O.o wiesz ze paladyn to jest czlowiek i DA tez jest czlowiekiem? A co za tym idzie maja takie same statystyki wiec skad ty chlera wzieles to ze pal ma 2x wiecej hp?


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 04, 2007, 03:06:19 pm »
Ma 2x hp, bo moze odpalic UD i sie całkowicie healnac przez sacryfice ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 05, 2007, 10:59:46 am »
ok ok ale ciezko to nazwac 2xwieksza iloscia hp ;) to mozna najwzyej nazwac utrudniaczem w ubiciu pala  :P ja sie juz kiedys pogodzilem z tym ze z wiekszoscia klas przegrywam moim tk,czas najwyzszy zeby palkowie sie z tym pogodzili :P za to tk i pal to najlepsze tanki w grze,czego o da i sk powiedziec nie mozna ;) cis za cos panowie :P


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 05, 2007, 12:04:44 pm »
I tu sie mylisz, jesli uwazasz ze Sk i Da sa slabsi od palladyna.
Palladyn ma tylko jeden przydatny skil w pvp - Stun a poza tym nic...
P.atak mizerny, w lvlowaniu jedynie na umarlakach, w innym przypadku tylko party, sam bijesz moba pol dnia. Jedyne co mi sie w nim pooba to P.def ilosc HP i heal, ale to czyni z niego bishopa w ciezkiej zbroi z duza iloscia HP niz pozadnego tanka.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 05, 2007, 12:18:52 pm »
eeeeee czy ja cos napisalem o pvp?  :shock: ja mialem na mysli tankowanie... na kiego wala ci skille ofensywne do tankowania? :P sk ma najmniej hp a da nie ma m.in. aegis,w pure tankowaniu te dwa atrybuty sa dosc istotne... pvp a pve (wiec i trainy czy rb) to dwie zupelnie inne historie,acha btw mowiac o lepszym czystym tankowaniu porownalem pala vs da i tk vs sk,z tego porownania wynika ze pal jest lepszy od da i tk jest lepszy od sk w czystym tankowaniu,nie mialem tu na ,mysli pvp,czytanie ze zrozumieniem sie klania :P (mam nadzieje ze nie wyniknie z tego kolejna dyskusja o wyzszosci jednej klasy nad druga,jest oczywiste ze tk i pal to tanki pve a sk i da to tanki pvp :) )


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 05, 2007, 12:22:22 pm »
ok ok ale ciezko to nazwac 2xwieksza iloscia hp ;) to mozna najwzyej nazwac utrudniaczem w ubiciu pala  :P ja sie juz kiedys pogodzilem z tym ze z wiekszoscia klas przegrywam moim tk,czas najwyzszy zeby palkowie sie z tym pogodzili :P za to tk i pal to najlepsze tanki w grze,czego o da i sk powiedziec nie mozna ;) cis za cos panowie :P

umiem czytać sam pisales o ubijaniu ''pala"


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 05, 2007, 12:28:59 pm »
ok wypowiedzialem sie na temat ud plus sacriface a potem napisalem ze i palek i tk przegrywaja z wiekszoscia klas w pvp (no moze jednak tk lepiej sobie jednak radzi niz palek) a potem napisalem ze tk i pal to najlepsze tanki w grze czyli sa najlepsze w tankowaniu a tankowanie to nie pvp :P mam nadzieje ze watpliwosc wyjasniona :)


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 05, 2007, 02:01:29 pm »
pal nie jest lepszy, bo ma aktywny aegis, SK ma pasywny ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 05, 2007, 02:20:50 pm »
Cytuj
sk ma najmniej hp

Z tym roznica ze dobry tank moze i miec 4k hp a lepiej tankowac niz tk/pal ktorzy maja 14k hp.To juz zalezy od typa bo ST na +5 CON w NM i full buffach ma niecale 14k hp a TK/Pal/DA maja 14,5k wiec na full buffach roznica w HP jest mala.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 05, 2007, 02:35:20 pm »
ok ok :D powtarzam ja porownalem pala i da oraz sk i tk,wiec z mojego porownania tk jest teoretycznie lepszy do tankowania od sk i palek od da a nie palek od sk,porownywalem "wewnatrzrasowo" :P
i zalozylem ze mamy do czynienia z rownymi sobie "umiejetnosciowo" graczami :) wtedy jednak na rb czy do powiedzmy katek np tk bedzie lepszym wyborem niz sk a np na mass pvp lepszy bedzie sk od tk :) i oczywiscie ze ilosc hp czy defa nie czynia tanka tylko umiejetnosc tankowania (btw uwazam ze granie tankiem wymaga wiekszego przylozenia sie do nauki skilli i wlasciwosci mobkow niz np granie nukem,ale moze to tylko moje zdanie :P)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 05, 2007, 02:37:28 pm »
Gnije. Co do Sacrafice Build - nie wiem co za screeny widzieliście, ale to nie na tym polega. Sacrafice wcale nie jest mocniejszy od normalnego self heala, różnica taka, że nie pobiera MP i dlatego każdy się śmieję, że ciężko go zabić. I to prawda, na PvE Paladin leczy się za 0 MP. W PvP nie będzie miał na to zbytnio czasu, chyba, że z niektórymi klasami, np. Daggerzy. HP masz tyle samo co DA, nie wiem co to za chrzanienie głupot...a, to mik0s powiedział :P
I jeszcze raz podkreślam - rozróżniajcie, jak ktoś mówi:
- Tank najlepszy do tankowania
- Tank najlepszy do PvP
Aha, i autystyczność cubiców, nie zależy od ich levelu.
Ryltar - z całym szacunkiem i zrozumieniem dla Ciebie jako fanatyka SK, a mnie jako fanatyka DE all - w samym tankowaniu TK jest duuużo do przodu w porównaniu do SK. Co nie zmienia faktu, że Elfy, czy to jasne, czy ciemnie > Humani :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 05, 2007, 09:25:36 pm »
@Marcin cwaniaku saski.

Czy ja muszę wszystko tłumaczyć?

Paladyn ma 2 razy tyle HP co DA. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta jak poniekąd ja. Sprawa jest następująca, że paladyn jak ma mało Ejdż Pi, to odpala sobie UD i spokojnie się healuje w opór. Do tego, zapewniam, nie jest potrzebny sacrafice build. Walka wygląda tak, że DA podczas walki użyje maks 2x pantery, postunuje, podrainuje i zostanie mu zero many i 25% HP, a paladyn 50% HP i many na parę stunów oraz drobne leczenie. DA postara się zarzucić harmstring, po czym pośmieje się razem z Paladynem na PM.

Aha... Generalnie DA jest najgorszy do tankowania, potem jedzie pal[jesli nie ma sacrafice na overpowered-mode], następnie SK, a najlepszym wyborem na tankowanie i pve jest TK. Na dodatek przyznam, że leczenia Bishopa i Paladyna nie ma co porównywać.

Btw. DA ma taki skill co odbija część obrażeń fizycznych na wroga, czy działa on również na skille fizyczne?[Jeśli tak to z blazing skinem współtworzy konkretne combo].
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2007, 09:31:50 pm wysłana przez mik0s »
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]