Witaj
Gość

Wątek: Zamki na Infinity:)  (Przeczytany 9488 razy)

  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 04, 2006, 01:51:08 am »
Mysle ze moj klan wroci, a to juz starczy aby obic tego kogo obic trzeba;) Szkoda ze nie wroca wszyscy.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 04, 2006, 10:00:51 am »
BTW Bandytapl nadal we fratach jest? Jeżeli tak to chłopak dobry jest <lol2> pamiętam jak baty razem z kolezką na fg odemnie dostał ;o ahh szkoda mi tych czasów ownowania fratów


norma
1. sf i ich sojusznicy nigdy nie łażą sami. Nie mowie tu, że wszyscy nie maja odwagi po prostu jest ich tylu że jest to trudne
2. bandyta nie ma suba z tego co wiem okolo 73 a wam zaplaja sie czerwone swiatelka po jednej wygranej, chlopak wali z wami cale dnie nie tak jak wiekszosc biegnie odrabiac expa po 2 zgonach stad jego lvl (moj tez:p)
3. tez nie mam suba z feverem starlismy sie kiedys 2 vs 5 na fg (ja wtedy nec 66)  i przez 3 dni slyszalem od jakiegos maxnoobasa endzika na globalu dokladne retransmisje jak pokonali necro i th na fg. sux na maxa
4. mam ogromna prosbe zeby tej gry nie brac za osobiscie. wkurw... mnie teksty o matkoje..ach itd. Zdaje sobie sprawe,ze u was i u nas zdarzają się nieletni przydupasy
5. Bierze mnie na sentymenty:p. Podobalo mi sie nastawienie Thornapl, ktory po tym jak "wyjalem" mu glovy talluma na pk za 2h stracil kolejne i potrafil podejsc do mnie i pozartowac o tym. Gl thorn nie mam urazy jak widze ze mnie teraz 1 bierzesz na target jest fun:p. Pytales czemu nie jestem w sf. Zeby zabijac xD. Bedac w ally ktore ma wszystkie zamki praktycznie nie ma sie targetow. Co to za zabawa polowac 3ma party na kilkuosobowe grupki na expie a tak robicie bryluje TT, coz war :) Wielu hiszpan odeszlo z serwa fraternity robi sie coraz bardziej polskie:p
Doceniajacie tych co z wami walcza bo inaczej bedziecie caly dzien siedziec w aden i ogladac wasze s itemki. uff rozpisalem sie.
Pozdrowienia dla przyjaciół i wrogów z  inf
infinity
nick: asaell - 76 necro
nick: boozer - 73 wc


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 3

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 04, 2006, 02:19:43 pm »
Cytuj
2. bandyta nie ma suba z tego co wiem okolo 73 a wam zaplaja sie czerwone swiatelka po jednej wygranej, chlopak wali z wami cale dnie nie tak jak wiekszosc biegnie odrabiac expa po 2 zgonach stad jego lvl (moj tez:p)
nie chodzi mi o to że go zabiłem bo fratów wielu obiłem ale chodzi mi o to że Bandyta nie raz stał na spawnie i ubijał ludzi którzy jeszcze nie mogą grać;] sam nie raz padłem ale jak podszedłem do niego normalnie to chłopak leżąc na ziemi od razu zaczął mnie wyzywać od noobów (nie wiem dlaczego przecież rozwaliłem go w normalnym pvp) poprostu dla mnie Bandyta ma troszke za duże mniemanie o sobie ArcyDiabeł podobnie:)
Serwer: http://www.dragon-network.net/ (x5)

rasa: Elf
klasa: Elemental Master/Moonlight Sentinel // Spellsinger ---->Eryn
lvl: 7x/7x
klan: Partisants
ally:Cure
-------------------->
rasa: D. Elf
klasa: Shillen Knight ---->xxx
lvl: 4x
klan: NoClan
----------------------------------->
rasa: Krasnolud
klasa: Bounty Hunter -----> The Hurricane
lvl: 4x
----------------------------------->>>>
rasa: Człowiek
klasa:Prophet   ------> OneBlood
lvl:6x

Serwer: www.la2.theabyss.eu (x7)

rasa: Człowiek
klasa:Treasure Hunter   ------> TheHurricane
lvl:6x


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 04, 2006, 02:28:18 pm »
nie rob z niego niewiadomo kogo bo zabil na respownie, ty gdybys na respownie widzial mnie nie dalbys mi szans takie byly przyjete zasady just war thats all zabijali wszyscy. ja spotkalem sie z wiekszym przejwem noobstwa i braku honoru z waszej strony. Ustwaiane pvp po pierwszym dobiliscie mnie jak pojechalem goscia, tlumaczenie ze 1 nie wytrzymal ,nerwy itd przychodze na druga ustawke z tym samym i 3 laduje mi w plechy jak tylko lapie flage. z czyms takim nie spotkalem sie u hiszpan, wlochów ani na zadnym z 5 serwow na jakich gralem

p.s. arcydiabla bronil nie bede ;)
infinity
nick: asaell - 76 necro
nick: boozer - 73 wc


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 04, 2006, 02:41:55 pm »
z tego co wiem to czesc Fraternity poszla na retaila, czesc gra na Abyss x3... czesc SF na Abyss x7, reszta na Abyss x3 i jak infinity wstanie to duza czesc Fraternity/SF juz tam nie wroci... serv stanie sie glownie carebear bo nie bedzie komu sie bic ;]


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 3

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 04, 2006, 03:17:02 pm »
Asael jest różnica między zabiciem kogoś na spawnie raz a stanie tam 3 godziny co nie;>
Serwer: http://www.dragon-network.net/ (x5)

rasa: Elf
klasa: Elemental Master/Moonlight Sentinel // Spellsinger ---->Eryn
lvl: 7x/7x
klan: Partisants
ally:Cure
-------------------->
rasa: D. Elf
klasa: Shillen Knight ---->xxx
lvl: 4x
klan: NoClan
----------------------------------->
rasa: Krasnolud
klasa: Bounty Hunter -----> The Hurricane
lvl: 4x
----------------------------------->>>>
rasa: Człowiek
klasa:Prophet   ------> OneBlood
lvl:6x

Serwer: www.la2.theabyss.eu (x7)

rasa: Człowiek
klasa:Treasure Hunter   ------> TheHurricane
lvl:6x


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 05, 2006, 01:18:53 pm »
Na fg zawsze pelno zoltych znaczkow sf lub kolegow z ktorymi mamy war, nie zdazylo mi sie zebym tam sie "szczęsliwie teleportowal" :) majac przewage na serwie 5:1 w ludziach dales mu tam 3 godz stac samemu i zabijac waszych? dziwna ta historia :p zreszta po co 7x lvle tam chodza, tylko po to zeby szukac wroga, zatem rowniez ty pewnie polazles tam by czekac na tp frata :)
infinity
nick: asaell - 76 necro
nick: boozer - 73 wc


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 3

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 05, 2006, 01:40:01 pm »
niee ja tam poszedłem expić drugą postacią i akurat Bandyta tam sobie czatował ;] 3 godizny może przesadziłem ale stał tam długo i to bardzo;] a że macie wojne z wszystkimi wiesz to chyba nie moja wina że każdy was klepie ;>
Serwer: http://www.dragon-network.net/ (x5)

rasa: Elf
klasa: Elemental Master/Moonlight Sentinel // Spellsinger ---->Eryn
lvl: 7x/7x
klan: Partisants
ally:Cure
-------------------->
rasa: D. Elf
klasa: Shillen Knight ---->xxx
lvl: 4x
klan: NoClan
----------------------------------->
rasa: Krasnolud
klasa: Bounty Hunter -----> The Hurricane
lvl: 4x
----------------------------------->>>>
rasa: Człowiek
klasa:Prophet   ------> OneBlood
lvl:6x

Serwer: www.la2.theabyss.eu (x7)

rasa: Człowiek
klasa:Treasure Hunter   ------> TheHurricane
lvl:6x


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 05, 2006, 02:00:54 pm »
ale my nie rozpaczamy z tego powodu :) trzymajcie tak dalej. W innym przypadku bym nie gral, tak mam troche adrenalinki jak wiem ze w kazdej chwili ktos moze wyskoczyc zza drzewka :p Swoja droga wiele bylo na forach rozwazan na temat najlepszych postaci doo pvp i pve my ostanio na tsie podjelismy dyskusje o najlepszej postaci do pvs (player vs semperfidelis :p) swoja droga tak bez zartow z nudow póki dn nie wstanie mozna porozwazac techniki i najlepsze postacie do walki 1 vs 3 lub wiecej. tylko nie pisac mi pp i daje return :p
infinity
nick: asaell - 76 necro
nick: boozer - 73 wc


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 3

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 05, 2006, 02:13:00 pm »
hehe nie no jak do tej pory to najbardziej życie mi uprzykrza Saturios;] ale ostatnie pvp przed downem DN było dla mnie wygrany (jak na razie jedyne ale to się zmieni^^)
Serwer: http://www.dragon-network.net/ (x5)

rasa: Elf
klasa: Elemental Master/Moonlight Sentinel // Spellsinger ---->Eryn
lvl: 7x/7x
klan: Partisants
ally:Cure
-------------------->
rasa: D. Elf
klasa: Shillen Knight ---->xxx
lvl: 4x
klan: NoClan
----------------------------------->
rasa: Krasnolud
klasa: Bounty Hunter -----> The Hurricane
lvl: 4x
----------------------------------->>>>
rasa: Człowiek
klasa:Prophet   ------> OneBlood
lvl:6x

Serwer: www.la2.theabyss.eu (x7)

rasa: Człowiek
klasa:Treasure Hunter   ------> TheHurricane
lvl:6x


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 29, 2006, 09:19:04 am »
Gram sobie ostatnio na offie na Franzu i kogo widzę: klan Intocables, nie wie ktoś czy część Fratów przeniosła sie na Franza?
Zresztą jest tez klan Semper Fidelis :)


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 30, 2006, 02:52:55 pm »
Zresztą jest tez klan Semper Fidelis :)
chyba ally?


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 02, 2007, 08:55:20 am »
Nie, nie chodziło mi o officjala, jest tam klan SF :)
Z tego co się zorientowałem bardzo dużo klanów poszło na retail z Infinity i Shadowa, a klan Intocables widziałem juz kilka razy.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 2

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 02, 2007, 04:21:35 pm »
Tak into przenioslo sie na offa i dolaczulo do DB


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 03, 2007, 03:07:20 pm »


Ally Hymerodraeth - to klan RizoPL + Crows + Partisans (więcej nie pamiętam sorka :) głównie i tak klan DoomGuards Riza jest tu silny.



taka mała poprawka, alliance Hymerodraeth tak samo jak klan Doomguard zalozylem ja, ja czyli kiedys HoTKoT, teraz O albo Vidark(nazwa krasia ktory jest jako CL). RizoPL jest viceliderem tego klanu, i prosiłbym o nie mylenie sie w tej kwestii. Dziekuje za uwage.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 03, 2007, 03:26:12 pm »
moze dlatego RizoPL jest mylony z CLem bo to on jest tak naprawde glosem Doomguard
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 03, 2007, 03:35:08 pm »
tak naprawde jezeli nie wiesz o co chodzi to nie pisz takich bzdur....miesiac przed padem serwera zastąpił mnie na dluzej bo nie mogłem grac, to wszystko.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 03, 2007, 03:49:30 pm »
no ok nie wiem oco chodzi Z TOBA I RIZEM ale co wiem to pisze i co w ciagu tego miesiaca odkiedy cie niema (nie zdarzylem cie poznac) zdarzylem zauwarzyc to wnioski moge wyciagac. nie wiem moze faktycznie wplyw na to mial fakt twojej nieobecnosci.
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 03, 2007, 04:14:07 pm »
serwer  wstanie to poznasz, w jakim klanie teraz siedzisz?

A jezeli chodzi o zamki i o utrate dion przez Hymerodraeth,to wlasnie wtedy przestałem grac.Co zreszta bylo widac na pierwszym siegu kiedy stracilismy zamek :) No ale teraz bedzie lepiej...serek wstanie trza bedzie odzyskac co sie stracilo.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 03, 2007, 05:43:10 pm »
LaDanceMacabre to klan do ktorego przynaleze :P a co do siege w dion... hmmm blendem byl sieg pod inandril w tym samym czasie ale coz... jak powiedziales cza bedzie odzyskac dion :P
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 03, 2007, 10:16:36 pm »
bledow bylo wiele,chociazby spiacy "ktos"kto siedzial na krasnalu,i krasnal bez zbroji, itd itd :)

A to teraz juz sie nie dziwie, LDM z Jokkerem na czele(dobrze mowie?) Doszli do Hymero jak juz coraz mniej czasu poswiecalem na gre


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 03, 2007, 10:56:51 pm »
dobrze mowisz Jok nasz Przewodni Pan :P ale od czasu jak nie jestesmy na infi tylko na dragonie to wszyscy sie zadziwiajaco mocno kupy trzymamy :P fakt nie najwiecej gra bo  nie chce sie zabardzo na tym serwie grac
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 10, 2007, 01:35:31 pm »
ile to juz czekamy na Inf? ktos liczy, moze w dniach !? :>

                Grothy - Duelist
Infinity x5  - DN - Among Mortals * InvictI


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 10, 2007, 08:17:24 pm »
A zostały wam godziny     ostatni post drak'a:

Countdown for Infinity, 48hours and is OPEN


chociaz wy macie szczescie  ja sie SHADOW juz raczej nie doczekam :-(

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Zamki na Infinity:)
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 11, 2007, 10:06:32 am »
uszy do gory, teraz pewnie juz szybko pojdzie i mam nadzieje ze DN bedzie wygladal tak samo jak przede zamknieciem ; )

                Grothy - Duelist
Infinity x5  - DN - Among Mortals * InvictI