Witaj
Gość

Wątek: Atak Tibii  (Przeczytany 15212 razy)

  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 09, 2007, 02:25:11 pm »
Izendor i Szarki maja racje...Tibia jest wrecz brutana gra... Gralem 5 miechow na rl Tibi na servie Thoria... Tam gra byla dla mnie ciezka, bo wszedzie debile z PK i jak miales hunta od jakiejs gildi to dupy z depo nie ruszales... Inni przeztawali grac gdy tracili swoje ciezko uzbierane EQ, dlugo bity lvl, mlvl lub  skille...


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 09, 2007, 10:13:34 pm »
Izendor i Szarki maja racje...Tibia jest wrecz brutana gra... Gralem 5 miechow na rl Tibi na servie Thoria... Tam gra byla dla mnie ciezka, bo wszedzie debile z PK i jak miales hunta od jakiejs gildi to dupy z depo nie ruszales... Inni przeztawali grac gdy tracili swoje ciezko uzbierane EQ, dlugo bity lvl, mlvl lub  skille...

Urzekła mnie Twoja historia.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

    • http://www.kufelkowebractwo.fora.pl
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 09, 2007, 10:41:16 pm »
Jeśli chodzi o przetrwanie to w tibii jest naprawdę ciężko. Sam pamiętam jak po wyjsciu z rooka ukrywałem się do 19 lv w kanałach. Poźniej usłyszałem od kolesia, że w miescie krasnoludów sprawuje władzę gildia anty pk i postanowiłem się tam przejść. Te ciągłe zamachy na pekerów czających się w innych miastach, odpieranie ataków na nasze Khazo (miasto) i dbałość o to aby było w nim spokojnie tworzyło klimat gry. Wystarczy, że jakiś noobek rzucał hasło: "Jakis 43 PK grasuje po Khazo" i zaraz rzucałem się z ziomkiem na 26 lv-ach. Bo wtedy nie ważne było czy się zginie, ale nie można było dac ciała.


@up

zdawało mi się, że to temat o tibii, a nie o tym, że coś cię urzeka ;)


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: -1

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 10, 2007, 01:25:14 am »
Tibia:D
Gra z klimatem malo gier ma taki klimat jak tibia. ponad 2 lata gralem w tibie na kilku serwerach i wszystkimi profesjami( az 4 ;p).
Na poczatku bylo ciezko, caly czas biedny i na nic niebylo mnie stac. Pozniej zacząłem zmieniac serwery bo niektore mialy swoje prawa np saphira swiat na ktorym bylo chyba najwiecej pk, bylo tam bezprawie i rzadzila jedna gildia nikt nawet niebyl w stanie sie im postawic. Wszyscy ktorzy sie zaczeli wybijac byli huntowani;/ Najmilej gralo mi sie na novej. Jeden z pierwszych swiatow byly gildie ktore rzadzily a zarazem sie nielubialy. Pk nikt nielubil ale i sam pkowalem jak mi sie nudzilo albo sie na cos wkurzylem;p Uzaleznilems ie strasznie i gralem calymi nocami i dniami jak niegralem to zostawialem postac zeby sie trenowala:) moj najwiekszy sukces to ubicie demona z kumplem ja na 44 lvlu a on 51 chyba obydewoje palladyni( w tibii palladyn to lucznik)dodam tylko ze bylismy bez blokera( i nikt z nas tez nieblokowal) wyprawa byla waste, i to nawet bardzo bo stracilem uuu i jeszcze wiecej:P ale jak sie cieszylem:D nikt niewierzyl ze ubijemy ale sie udalo(mam gdzies jeszcze filmik) Ciezko bylo z Tibia skonczyc ale jakos tak zacząłem sie ograniczac az przestalem grac i tylko gadalem ze znajomymi;p a teraz na L2 sie przezucilem, chciaaz moze na Tibie kiedys wroce;p na L2 spodobalo mi sie to ze pogralem jakies 2 tygodnie i juz mialem jakis tam sprzet nienajgorszy i troche kasy, a grajac w tibie przez 2 pierwsze miesiace to na nic niebedzie Cie praktycznie stac, ale za to jaka satysfakcja jak juz cos osiagniesz:D
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2007, 01:30:48 am wysłana przez qwerty »


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 11, 2007, 03:42:33 pm »
N/c "Tibiomaniacy" :F.Tibia wg. mnie to gówno jakich mało, co do grafiki się nie wypowiadam(mhm, paint^^?).Walka w tej grze przebija wszystko, stoi 2 "ludków" i....stoi, po chwili pojawia się na chacie(czy tam gdzieś) dymenz  napisanymi informacjami o dmg.LoL.Znam paru "przyjebów" z mojej szkoły, którzy w to graja.Są już troche dzikim gatunkiem człowieka, choć jeszcze są komunikatywni(bynajmniej w 50%).
;o


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 11, 2007, 08:28:07 pm »
N/c "Tibiomaniacy" :F.Tibia wg. mnie to -_-'o jakich mało, co do grafiki się nie wypowiadam(mhm, paint^^?).Walka w tej grze przebija wszystko, stoi 2 "ludków" i....stoi, po chwili pojawia się na chacie(czy tam gdzieś) dymenz  napisanymi informacjami o dmg.LoL.Znam paru "przyjebów" z mojej szkoły, którzy w to graja.Są już troche dzikim gatunkiem człowieka, choć jeszcze są komunikatywni(bynajmniej w 50%).

Musze to powiedzieć (jak Kuba bogu, tak bóg Kubie)

Idiota


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

    • http://www.kufelkowebractwo.fora.pl
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 12, 2007, 09:15:30 am »
Trochę mi ciebie żal koleś. Paru "przyjebów" z twojej szkoły nie świadczy o tym, że wszyscy gracze w tibii tacy są. Ochłoń trochę i wyluzuj. Czytałeś gdzieś o tym, że tibia wciąga? BARDZO wciąga... chłopaki pewnie zatracili się w rzeczywistości. To chyba dobry dowód na to, że ta gra to nie -_-'o jakich mało. Coś musiało ich do tego "dzikiego gatunku człowieka" doprowadzic. Nie wszyscy gracze muszą jednak byc tacy jak oni. Ja spędzałem przy tibii 2-3 godziny dziennie. I wiedziałem, że nie są to godziny stracone. Ile ty grasz dziennie w l2?

Dla mnie ktoś kto gra ponad 5 godzin dziennie... hmm... no comment.

Poza tym grałem jakis rok w l2 i tibie. I wiesz jakie mnie nachodzą refleksje? Żadna gra nie dostarczy ci tyle emocji co tibia. Nawet jeśli nie ma grafiki a obrażenia to jakies "dymki". Jakkolwiek jeśli zdarzyło ci się pograć w tibie dłużej niż 2 dni i podczas walki po prostu stałeś... no coż... gratuluje wyczucia walki.



« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2007, 09:26:27 am wysłana przez Szarki »


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 12, 2007, 09:35:30 am »
Ci "przyjeby" sie z zyli ze swoimi postaciami poprostu...po grasz zobaczysz i nie wyjezdzaj ze nie bedziesz gral bo to gowno... W Tibi wolno sie cos osiaga...ale latwo mozna stracic... i temu oni tacy sa... I wez pomysl czemu sa dzikim gatunkiem jak kazdy ich zaklada za pojebow??? z powodu ednej gry???


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 12, 2007, 01:03:05 pm »
Trochę mi ciebie żal koleś. Paru "przyjebów" z twojej szkoły nie świadczy o tym, że wszyscy gracze w tibii tacy są. Ochłoń trochę i wyluzuj. Czytałeś gdzieś o tym, że tibia wciąga? BARDZO wciąga... chłopaki pewnie zatracili się w rzeczywistości. To chyba dobry dowód na to, że ta gra to nie -_-'o jakich mało. Coś musiało ich do tego "dzikiego gatunku człowieka" doprowadzic. Nie wszyscy gracze muszą jednak byc tacy jak oni. Ja spędzałem przy tibii 2-3 godziny dziennie. I wiedziałem, że nie są to godziny stracone. Ile ty grasz dziennie w l2?

Dla mnie ktoś kto gra ponad 5 godzin dziennie... hmm... no comment.

Poza tym grałem jakis rok w l2 i tibie. I wiesz jakie mnie nachodzą refleksje? Żadna gra nie dostarczy ci tyle emocji co tibia. Nawet jeśli nie ma grafiki a obrażenia to jakies "dymki". Jakkolwiek jeśli zdarzyło ci się pograć w tibie dłużej niż 2 dni i podczas walki po prostu stałeś... no coż... gratuluje wyczucia walki.





Oj zgadzam

I wiem ze 3/4 ludzi na tym forum gra dużo więcej w l2 niż te 2-3h a mówią że ludzie którzy grają w Tibie to maniacy bo grają po 2-5h.

I podpisuję się pod stwierdzeniem:

Cytuj
Żadna gra nie dostarczy ci tyle emocji co tibia. Nawet jeśli nie ma grafiki a obrażenia to jakies "dymki".


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 12, 2007, 04:39:58 pm »
Nagrają się w takie gówno, a potem nawalają w szkole plecakami i krzyczą "a masz shieldem, a masz!", a potem zakladaja kaptur na glowe i krzycza: "patrzcie mam helmeta!!!!!!". Zywie naprawde ogromny reeeeeeeeeeeespekt do takich ludzi. Albo jak biegaja i wyzywaja sie od "szmazir", no to chyba nie jest zdrowe ^^.
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 12, 2007, 06:10:35 pm »
Nagrają się w takie -_-'o, a potem nawalają w szkole plecakami i krzyczą "a masz shieldem, a masz!", a potem zakladaja kaptur na glowe i krzycza: "patrzcie mam helmeta!!!!!!". Zywie naprawde ogromny reeeeeeeeeeeespekt do takich ludzi. Albo jak biegaja i wyzywaja sie od "szmazir", no to chyba nie jest zdrowe ^^.
:shock: lol :P O.o to w każdym rejonie kraju czym innym sie nawalaja xD u mnie w szkole 1/3 grajacych w tibie, nasuwaja sie grzybami,szyszkami i wrzeszcza "SD'ek!!!" albo kijami, albo kijami i wrzeszczą "EXORI!!!" lub  lapia kogos we 3 wrzeszczą "jestem bloker" i 2 innym nawalaja "SD'kami" x/ Jest to chore, ale nie u wszystkich graczy grajacych w tibie sie cos takiego udziela 0.o


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 12, 2007, 09:20:48 pm »
Nagrają się w takie -_-'o, a potem nawalają w szkole plecakami i krzyczą "a masz shieldem, a masz!", a potem zakladaja kaptur na glowe i krzycza: "patrzcie mam helmeta!!!!!!". Zywie naprawde ogromny reeeeeeeeeeeespekt do takich ludzi. Albo jak biegaja i wyzywaja sie od "szmazir", no to chyba nie jest zdrowe ^^.
:shock: lol :P O.o to w każdym rejonie kraju czym innym sie nawalaja xD u mnie w szkole 1/3 grajacych w tibie, nasuwaja sie grzybami,szyszkami i wrzeszcza "SD'ek!!!" albo kijami, albo kijami i wrzeszczą "EXORI!!!" lub  lapia kogos we 3 wrzeszczą "jestem bloker" i 2 innym nawalaja "SD'kami" x/

Mnie to podpada pod hebefrenie; radze udać się do lekarza.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 13, 2007, 12:02:08 am »
Cytuj
Żadna gra nie dostarczy ci tyle emocji co tibia. Nawet jeśli nie ma grafiki a obrażenia to jakies "dymki".

Juz bardziej wole zagrac w tetris niz w tibie. Gralem - smierdzi ...

Btw. Spy vs Spy to jest kurde klimat. Nie ma gry któraby kiedykolwiek przebiła tą grę grywalnością. NIEMA ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 13, 2007, 01:34:19 pm »
Ja tylko się zastanawiałem jak z wyboru Tibia - Ultima Online, można wybrać tę pierwszą, jak na razie nie znalazłem gry mmorpg bardziej rozbudowanej lub utrzymującej lepszy klimat niż UO. Szkoda, że ta gra powoli umiera i nie ma sensu grać na polskich serwerach z 40-60 online:/


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

    • http://www.kufelkowebractwo.fora.pl
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 13, 2007, 03:03:05 pm »
Widzę, że natworzyliście postów pod moją nieobecność. Panowie nie wiem do jakich szkół chodzicie, ale jeśli "nawalają" w nich z sd i blokują to jest tam naprawdę ciekawie (i nie, nie chcę wiedzieć jak zachowują się gracze l2). Młodzieńczy bunt macie jeszcze przed sobą. Mój najmłodszy brejdak chodzi do 3 gimnazjum i u niego żadne takie rzeczy się nie dzieją. Właśnie się go zapytałem czy tak postępują 16latkowie. Odpowiedział: Oszalałeś. Właściwie mu się nie dziwie ktoś woli chodzić na imprezy a kogoś intersują tibijskie walki w rl.

DevouringOne
Stary twoje argumenty są nie do podważenia. To takie odkrywcze... Wprawdzie wiedziałem, że l2 pachnie fiołkami, ale jakoś nie mogłem wyczuć smrodu tibii. Otworzyłeś mi oczy (czytaj. nos). Od tej pory będe za tobą podążał. Ja i inni fani tibii.... RESPEKT


« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2007, 03:08:05 pm wysłana przez Szarki »


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 13, 2007, 05:36:50 pm »
to kwestia gustu i upodoban zapachowych, tudzież wprawnego nosa :)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 13, 2007, 07:48:45 pm »
Ja tylko się zastanawiałem jak z wyboru Tibia - Ultima Online, można wybrać tę pierwszą, jak na razie nie znalazłem gry mmorpg bardziej rozbudowanej lub utrzymującej lepszy klimat niż UO. Szkoda, że ta gra powoli umiera i nie ma sensu grać na polskich serwerach z 40-60 online:/

Co do Uo, to racja bije L2, Tibie, WoW, SW:G, bo to jedyna gra, gdzie można nie tyle znaleźć multum dobrych serwerów klimatycznych, ale i mechanika gry ułatwia nam odgrywanie swojej postaci. Mont, a co się tyczy niskiego online na serwerach to nie jest to w żadnym wypadku wadą, ale zaletą tejże gry, ponieważ prowadzi do szybkiego zaciśnięcia więzów między graczami i do długiego "klimacenia" pod bankiem w Britt, co jest stokroć ciekawsze niż, wbijanie lvl na mobkach.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

    • http://www.kufelkowebractwo.fora.pl
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 13, 2007, 09:23:31 pm »
Co do UO to mogę o tym napisać tyle co niektórzy ludzie na tym forum o tibii ^^ Zagrali godzine, grafika im się nie spodobala i dali sobie spokoj, a teraz wypisuja bzdury. Ja stwierdze tylko tyle: zalogowalem sie, zabili mnie i nie wiem o co chodzi. Nie miałem zresztą czasu przyjrzeć się bliżej tej grze więc co ja mogę napisać? Wiem, że istnieje serwer klimatyczny Kraina Cieni i tylko ze względu na ludzi i klimat bym tam grał.

W tibii natomiast nikt o klimat nie dba. Chodzi o to aby dopaść kogoś zanim on dopadnie ciebie... i to jest wlasnie taki wciagające. No chyba, że grasz na serwerze non pvp ale to jest dla mnie porażka. Gra traci na tym całkowicie swój urok.


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 13, 2007, 09:24:15 pm »
Otworzyłeś mi oczy (czytaj. nos).



ROTFL, teraz to leże, z inteligencji autora postu xD


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

    • http://www.kufelkowebractwo.fora.pl
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 14, 2007, 10:27:42 am »
@up

Będę ci bardzo wdzięczny jeśli mi wyjaśnisz o co ci chodzi. Wszak z moją inteligencją nie najlepiej. Aha i byłoby wspaniale gdybyś napisał coś więcej niż jedno zdanie. Chyba potrafisz?

"...teraz to leże, z inteligencji autora postu..."

Stary naucz się kleic zdania. "Leżysz z inteligencji autora postu" WTF is it?! Można napisać "...leże ze śmiechu czytając mało inteligentny post Szarkiego" ale ten twór co ty stworzyłeś na górze? Jeśli ja nie jestem inteligentny to ty... lol.

Nie chcę nikogo obrażać, ale irytują mnie tacy goście, którzy nie wnoszą nic konstruktywnego do tematu. Poza tym w glowie mi jeszcze lekko szumi po imprezie i mam wredny humor.


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 14, 2007, 03:05:36 pm »
@up

Będę ci bardzo wdzięczny jeśli mi wyjaśnisz o co ci chodzi. Wszak z moją inteligencją nie najlepiej. Aha i byłoby wspaniale gdybyś napisał coś więcej niż jedno zdanie. Chyba potrafisz?

"...teraz to leże, z inteligencji autora postu..."

Stary naucz się kleic zdania. "Leżysz z inteligencji autora postu" WTF is it?! Można napisać "...leże ze śmiechu czytając mało inteligentny post Szarkiego" ale ten twór co ty stworzyłeś na górze? Jeśli ja nie jestem inteligentny to ty... lol.

Nie chcę nikogo obrażać, ale irytują mnie tacy goście, którzy nie wnoszą nic konstruktywnego do tematu. Poza tym w glowie mi jeszcze lekko szumi po imprezie i mam wredny humor.

OMG, nie chce mi się z tobą dzieciaczku kłócić.
I kto by pomyślał, że budować zdania będzie mnie uczył człowiek, któremu się otworzył nos xD

Chcesz, to proszę bardzo, sprawdź moją inteligencje, zagnę cię w każdej dziedzinie, prócz tibii xD
Żeby używać skomplikowanych zdań, trzeba wiedzieć, czy można je łączyć; chciałeś się popisać, to dowaliłeś o otwartym nosie

Dobre rady

1) Idź do szkoły
2) Idź się umyj, i to porządnie.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2007, 03:07:49 pm wysłana przez NetSuuN »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 14, 2007, 03:27:35 pm »
Cytuj
W Tibi wolno sie cos osiaga...ale latwo mozna stracic...

Ta...pamietam jak na poczatku jak gralem to sie wkurzalem ale potem juz jak ktos mnie zabijal to nawet nic sobie z tego nie robilem.Juz kilka razy tak mielismy ze wracamy z DLi mamy DSM i padamy w jakis glupi sposob(np dobija mnie skorpion albo Fire Field) a tam w Tibi wypada caly plecak.To nie jest L2 gdzie komus cos wypadnie raz na 1 rok tylko tam zawsze wypada plecak a w nim czesto jest loot albo cos innego.

Cytuj
Ja tylko się zastanawiałem jak z wyboru Tibia - Ultima Online, można wybrać tę pierwszą, jak na razie nie znalazłem gry mmorpg bardziej rozbudowanej lub utrzymującej lepszy klimat niż UO. Szkoda, że ta gra powoli umiera i nie ma sensu grać na polskich serwerach z 40-60 online:/

UO Ownuje kazda gre online i to jest fakt ktorego nic nie przebije.

Cytuj
lol Razz O.o to w każdym rejonie kraju czym innym sie nawalaja xD u mnie w szkole 1/3 grajacych w tibie, nasuwaja sie grzybami,szyszkami i wrzeszcza "SD'ek!!!" albo kijami, albo kijami i wrzeszczą "EXORI!!!" lub  lapia kogos we 3 wrzeszczą "jestem bloker" i 2 innym nawalaja "SD'kami" x/ Jest to chore, ale nie u wszystkich graczy grajacych w tibie sie cos takiego udziela 0.o

To tam nic...kumpel opowiadal ze w podstawowce kolo jego domu typy sie tam o Tibie pofochowali i jeden wyciagnal kamien z namalowana czaszka i typowi zapieprzyl... poprostu owned :D


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

    • http://www.kufelkowebractwo.fora.pl
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 14, 2007, 03:56:46 pm »
@netsuun
Jezu, a ty ciągle z tym nosem. Nie wyczules ironii? Chęci żartu? Fakt TY pewnie zrobilbys to lepiej :shock: Nie traktuj wszystkiego tak smiertelnie poważnie. Musisz się wyluzować. Nadchodzą wakacje. Nie bądz taki spięty.

I jak mi zamierzasz udowadniac wyższość w każdej dziedzinie oprócz tibii? Musisz coś sobie udowadniać? Ja nie mam takich problemw, ale ty chyba czujesz się niedowartościowany. No coż, współczuję ci.

Swoję rady zachowaj dla siebie. Myśle, że tobie się przydadzą bardziej niż mi.

Jakbys nie zauwayl to temat o TIBII więc spasuj.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2007, 04:04:59 pm wysłana przez Szarki »


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 14, 2007, 04:04:12 pm »
Ok, ale ja już zakończyłem, w przeciwieństwie do ciebie.
Uwazasz sie za mądrego, a tak nie jest - chciałem to wyjaśnić i ci to uświadomić.

Taa edytuj swoje posty, i tak moderatorzy widzieli jak po nich jechałeś...
Już nie mam ochoty z toba dysputować.
Cokolwiek napiszesz i tak na to nasram
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2007, 04:10:21 pm wysłana przez NetSuuN »


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

    • http://www.kufelkowebractwo.fora.pl
Odp: Atak Tibii
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 14, 2007, 04:34:53 pm »
Jeżeli z jakiegoś powodu edytuje posty to tylko dlatego, że chciałem coś dodać do mojej wypowiedzi ;) Żaluje również, że nie zdołałeś mi niczego uświadomić.

Cytuj
Już nie mam ochoty z toba dysputować.
Cokolwiek napiszesz i tak na to nasram

Od tej pory to działa w obie strony. Pozdrawiam i życze miłego dnia :)



Panowie znacie jakieś klimatyczne serwery UO?