Witaj
Gość

Wątek: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a  (Przeczytany 5595 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« dnia: Listopad 16, 2006, 04:48:46 pm »
Witam, chcialbym was zapytac jaka polecalibyscie subke dla HE. Kolega polecal mi HE/destro ale slyszalem ze taka jest niemozliwa na Dragon Network. Z gory dzieki.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2006, 04:55:17 pm »
hm...dla HE proponuje albo Summonerka ( warlock) albo WL (warlord) gdyz te postacie moga cie niezle wzmocnic  ( summoner  z kotkiem = buffy na cryticl chance) WL ( duzo HaPa  przydatne buffy i power ) co do PP ni oplaca sie brac gdyz jesli jestes w klanie zawsze sie nawinie pp...lub chociaz mozesz kupic buffy.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 3

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2006, 03:35:11 pm »
ja bym wybrał PP lub WL
Serwer: http://www.dragon-network.net/ (x5)

rasa: Elf
klasa: Elemental Master/Moonlight Sentinel // Spellsinger ---->Eryn
lvl: 7x/7x
klan: Partisants
ally:Cure
-------------------->
rasa: D. Elf
klasa: Shillen Knight ---->xxx
lvl: 4x
klan: NoClan
----------------------------------->
rasa: Krasnolud
klasa: Bounty Hunter -----> The Hurricane
lvl: 4x
----------------------------------->>>>
rasa: Człowiek
klasa:Prophet   ------> OneBlood
lvl:6x

Serwer: www.la2.theabyss.eu (x7)

rasa: Człowiek
klasa:Treasure Hunter   ------> TheHurricane
lvl:6x


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2006, 04:21:19 pm »
HE/PP  to wymiata wszystko walnie roota,  leczyc sie moze, buffy, antymagic, wiecej HJP przez boost hp, wind strika :D, podwojny light amor mastery, doda Ci w chuj p ataku od wapon mastery od PP a WL ma tylko do sztangi. i to chyba tyle :) bierz PP WL to kalectwo tak samo jak summoner


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 28, 2006, 08:48:38 pm »
PP ogolem jest lepszy dla HE niz WL, a dlaczego to prosze poszukaj sobie na tym forum, bo temat subek dla HE byl juz poruszany!


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2006, 10:36:37 am »
Tylko wez pod uwage ze drake mowil ze ma zamiar popsuc p. atak subkom warrior/buffer wiec mysle ze 4-5k p. ataku sie skonczy... oj oj xD
Fakt ze he/pp dalej bedzie dobry... ale he/wk z buffami pp pojedzie go raczej, to samo he/wl.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 26, 2006, 11:33:32 am »
Warlock rowniez ma 2x light armor mastery... do tego ma transfer pain i 43 lvl weapon mastery od maga... kotki tez sa niezle ^^ a Buff cat Queen naprawde sporo daje :) Co do PP... oprocz buffow nic wiecej nie ma ...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2006, 02:35:07 pm wysłana przez Dorghar »
DantuS Necro/PP
Danti Destro/WC :D

NIGHTAMRE RoX...


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2007, 12:43:13 pm »
Warlock rowniez ma 2x light armor mastery... do tego ma transfer pain i 43 lvl weapon mastery od maga... kotki tez sa niezle ^^ a Buff cat Queen naprawde sporo daje :) Co do PP... oprocz buffow nic wiecej nie ma ...
Ojej a co ja widze: wszystkie rodzaje mastery do zbroi, weapon mastery, boost hp i mp i jeszcze kilka malo istotnych.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2007, 01:19:13 pm »
Warlock rowniez ma 2x light armor mastery... do tego ma transfer pain i 43 lvl weapon mastery od maga... kotki tez sa niezle ^^ a Buff cat Queen naprawde sporo daje :) Co do PP... oprocz buffow nic wiecej nie ma ...
Ojej a co ja widze: wszystkie rodzaje mastery do zbroi, weapon mastery, boost hp i mp i jeszcze kilka malo istotnych.

Nie ma nic wiecej niz Warlock... jezeli nie zrozumiales...
DantuS Necro/PP
Danti Destro/WC :D

NIGHTAMRE RoX...


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2007, 02:39:25 pm »
jak dla mnie to dla HE to HE/WL
TK+suba SpS = CIEZKI WYMIATACZ   xD xD


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 23, 2007, 03:57:42 pm »
jesli ten caly bug z p.atkiem u he/pp dziala to jego najlepiej wziąć. a jak nie to lepiej he/warlocka
infinite........................


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 22, 2007, 08:10:41 pm »
witam a taka klasa jak HE/TH mogla by byc?? przeciez wtedy sila i czestotliwosc krytykow by sie podniosla masakrycznie do tego zwiekszony atak speed,evasion i szybkosc pzreszlo by cos takiego??? :D


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 22, 2007, 08:37:38 pm »
Nie jestem pewien więc ofcoz poprawcie mnie jeśli się myle ale HE/PP biegałby na statsach HE a zatem oznacza to chyba dupiaty cst.spd. + m.atk co powaznie osłabia canceli root.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 23, 2007, 09:29:26 am »
po1, pp nie ma cancela
po2, lucznicy maja najwiekszy zasieg ze wszystkich klas w l2 wiec nawet nie opyla im sie kogokolwiek rootwac, no moze z wyjatkiem tankow bo znimi problemy
po3, taki he jak zalozy jakiegos devotion seta, homu+acu, jeszcze sie buffnie to wcale nie ma jakiegos ogromnie malego c.spd, zreszta wcale nie jest on mu potrzebny bo zazwyczaj buffuje tylko siebie, innych buffuje reszta propetuf
infinite........................


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 23, 2007, 08:34:50 pm »
Powiem tak kombinacja he/pp niezla sam teraz gram sagitarius/hierofant na Dragon x 15 i jest niezle zrobilem sube na 76 i 80% i lvl spadl mi do 63 ale....  z suba PP na na 63 lvl i bop+qr+3 mialem wiekszy atk niz przed suba na 76 z bop+qr+10  :P  wiec to mowi samo za siebie to daje ten mnoznik weapon mastery x 1,5,  teraz na 78 lvl przy 2 x tatto ogre + dye +4 Str - 4 con i Draco bow +3 z PoF wyciagam  4,7k atk   z dance 5,1k  a to juz niezle ^^  co nie zmienia faktu ze jesli w pvp stane vs np.  He/Wk + buff PP z podobnym sprzetem to wiadomo ze on ma przewage (cubiki + summon) .. i to jest pewnien minus He/pp  ale ludzie nie rozumieja tego gdy np chce ze mna walczyc TH/DA i mi sie zali by mu dac buff :-) he/pp ma tylko swoje "selfbuffy" a taki TH/DA swoje skile z obu subek i jeszcze buff to w wielu przypadkach taki he/pp z th/da+buff nie ma szans lub jest mu ciezko wygrac. Co do root przydaje sie czesto w pvp  np vs  tank lub TH  ktorzy walcza w pełnym zblizeniu.. Co do CANSEL PP nie ma takiego pełnego jak np SPS ale... w 3 klasie  ma debuffy  ktore potrafia usunac wszystkie buffki na p.def i speed :-) tez sie przydaje
Więc podsumowując:  Dla He  tylko PP lub Wk jedno i drugie daje podobne parametry "+"  p.atk

WK  suummon + cubiki
PP  Buffy jak chcesz i gdzie chcesz + pare przydatnych skil (root,sleep,debuff,battle heal )

Wybór nalezy do ciebie ^^
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2007, 08:36:33 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 23, 2007, 09:28:14 pm »
btw, Thorns, ile mniej wiecej czasu zajmuje wyexpienie takiego he do, hmmm, 76 lvla? bo mam chrapke zrobic sobie jakas subklase hawkejem tyle ze tego hawkeja jeszcze nie mam ;p i by mi styklo wiedziec ile to bedzie trwac. sprzet moj to pewnie bedzie doom light i carnage :)
a czy pp czy warlock to sie potem zastanowie :P
infinite........................


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 23, 2007, 10:26:32 pm »
HE exp idzie szybko.... ciezko okreslic ile ci zajmie.. to zalezy od serwa/ilosci czasu jaki poswiecasz/mobkach/sprzetu itp.

Najlepiej sam sprawdz ^^

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 23, 2007, 10:35:37 pm »
serwer to oczywiscie dragon bo inaczej bym sie ciebie nie pytal :P czas - bo ja wiem, mysle ze 2h dziennie to bede gral, 100% tego czasu to bedzie exp wiec mysle ze z 3 tygodnie nie wiecej to zajmie
a moze by tak zrobic hawkejowi subklase glada? by byly heavy armorki, war cry, ten skill na atk.spd i pare innych rzeczy ciekwych :)
infinite........................


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 26, 2007, 02:57:59 pm »
Ej odpowie mi ktos na pytanie?? :Pczy mozebyc taka suba jak HE/TH?? czy w ogóle jest to mozliwe.... :D


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 26, 2007, 03:36:15 pm »
jasne ze mozliwe ale po co?   he/th nic nie daje..  albo jest sie lucznikiem albo daggerem jedno do drugiego nic nie wnosi  ... 

chyba ze znudziło ci sie strzelanie z łuku i chcesz miec daggera nie zaczynajac od nowa to polecam subke retailowa na TH  potem ewentualnie mozesz zrobic th/da (tak chyba tez mozna)
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2007, 03:40:34 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 12, 2007, 12:31:53 am »
HE/TH mysle ze to nie glupie. Przy takiej kombiacji zwieksza sie:
- atack speed z racji Boost Attack Speed lvl 3 (gdzie HE ma tylko na lvl 1)
- zwieksza sie Critical Chance do lvl 3 (gdzie HE ma na lvl 1)
- zwieksza sie Critical Power do lvl 6 !!! (gdzie HE ma na lvl 3)
- zwiekszy sie szybkos porusania Dash lvl 2 (gdy chcemy szybko uciec, kila razy uratowalo mi to zadek :P)
- zwiekszy sie Boost Evasion na lvl 3 (HE ma to na lvl 1)
- zwieksza sie Ultimate Evasion na lvl 2 (HE ma na lvl 1)

dodatkowo dostajemy takie przydatne skille jak:
* Fake Death BARDZO PRZYDATNY SKILL
* Silent Move !!!!!!!!!!!! mozna wejsc gdzie sie chce !!!!!!!!!

A wrazie czego w zapasie pozostaja nam sztylet ;)

Duzo graczy pisalo polaczenie HE/WARLOCK glownie dla kota (ktory zwieksza tylko szanse krytyka) i weapon maestry.
Mam pytanie o ile kotek zwieksza krytyczne trafienie ?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 17, 2007, 12:44:50 am »
Ostatnio slyszalem od kumpla o subce HE/DA. Co wy na to ??


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 17, 2007, 12:21:32 pm »
Ostatnio slyszalem od kumpla o subce HE/DA. Co wy na to ??
teraz pewnie taka subka nie bylaby glupia, he/pp,wk zostali mocno oslabieni co nie zmienia faktu ze dalej te subki sa calkiem niezle, jesli by brac pod uwage c5 to taki he/da napewno bedzie dobra postacia.
teraz ludzie zaczna experymentowac nad roznymi subkami dla he wiec kto wie, moze nagle taki he/da zacznie byc top ownujacym lucznikiem, moze w koncu wroci dawno zapomniany he/wl, nie wiadomo
infinite........................


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka Subklassa dla Hawkeye'a
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 29, 2007, 08:42:59 pm »
witam


też zaczynam już myśleć o subie dla HE, i po przeczytaniu paru mądrych postów uważam że jedną z najlepszych subek jest WL (Warlord, nie mylić z Warlockiem).
Podstawowy błąd który ludzie popełniają jest następujący: chcą wybrać PP, bo myślą, że z buffami to bedzie super eksta mega 0wn, a z rootem zabiją wszystko.  popatrzcie jednak, ze ostatni update na D-necie osłabił połączenia Wojownik/Mag, i nie ma juz takich rzeczy jak Weapon mastery, light armor mastery. Po drugie, będąc tak (hmm?) zakorzenionym  :D playerem nie expimy sami. w party zawsze jest jakis PP, z POF'em lub bez. Robienie subki PP jest totalną stratą horna i suba.

to wszystko
siema
Brightwalker | HawkEye | 7O | SB | infinity
Prophet | 59 | SoV | Dragon