Witaj
Gość

Ankieta

Najlepszy w PVP

SPS+EE
27 (23.7%)
SPS+SWS
3 (2.6%)
Sorc+PP
10 (8.8%)
Sorc+Bish
11 (9.6%)
Necro+PP
21 (18.4%)
Necro+Bish
10 (8.8%)
SH+SE
14 (12.3%)
SH+BD
18 (15.8%)

Głosów w sumie: 58

Wątek: Mag+Support  (Przeczytany 6685 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Mag+Support
« dnia: Styczeń 03, 2007, 05:48:51 pm »
jak w temacie, ktora subclassa najwiecej zdziala w pvp?
mozna zaznaczyc 3 opcje
prosze o komentarze i argumenty, pve mi nie przeszkadza; kazdym magiem sie szybko expi

ja skupiam sie raczej na Necro, ale chce poznac i inne mozliwosci, do tego: bardziej necro w pvp przydaje sie buff propa czy heal bisha (inaczej: czy heal summona nie bedzie marnowaniem czasu na nuki?)
bo przeciez czesc buffkow bede mogl sobie zrobic w labolatory, czyz nie?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2007, 05:53:31 pm wysłana przez Reina »
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2007, 05:59:59 pm »
Nie widze w ankiecie BD/SE = nie glosuje xD

Ale gdyby byl i gdybym glosowal to
1. BD/SE
2. SwS/SpS
3. BD/SH

I tyle... i nie wiem nad czym tu sie rozwodzic.
BD/SE - pureTotalhax0own0zor - nie trzeba tlumaczyc xD
SwS/SpS - necro moze mu possac, kosmicznie bajeczny m. def, jeszcze wiekszy vs dark magic, piosenki na defa, hp, bieganie, UD1, DArr1(2?), dobry heal, a najwieksza bajka to songi z 3prof :)
BD/SH - 3 super buffki (m. attack, cast speed, m. crit rate), szybki drain, slow ktory mozna nieoflagowanemu wlepic, 2 debuffy, party Cie nawet kocha (ale BD/SE i tak kosi xD)

btw, mowilem juz ze ankieta jest beznadziejna bo nie ma w niej bd/se? xD


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2007, 06:04:53 pm »
Nie widze w ankiecie BD/SE = nie glosuje xD


mag+support...

BD to chyba blade dancer, co? SUPPORT
SE to chyba shillen elder, co? SUPPORT

chce maga+supporta, nie dwoch supportow...
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2007, 06:09:59 pm »
BD to support
SE to spellcaster, a spellcaster to raczej mag xD
Poza tym bd/se to jakby nie patrzec nuker/buffer (ktory jest zaje bistym supportem... ale to dalej tez nuker xD)

No i bd/SE i tak pewnie zownuje wiekszasc postaci ktore tu wypisales/as xD


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2007, 06:19:04 pm »
eee.... co to za pytanie... party dla nukera... proste SE... :)
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2007, 06:20:34 pm »
Tyr tu chodzi o subki (na DN skille sie stackuja) :)


A mowilem juz ze SE/BD miazdzy?xD


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2007, 06:46:47 pm »
spellcaster czy nie, SE jest dla mnie supportem, bo bufferem
a jesli ty widzisz w blade dancerze nukera...
to opisz mi wzgledne  pvp pomiedzy Necro/PP a BD/SE, bo jestem ciekaw co takiego nukerowatego ma ta postac (drainy i freezing strike BD? o.O)

przypominam ze ankita dotyczy PVP, nie PVE, bo widze ze powolny SH zwycieza
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2007, 06:49:43 pm »
BD/SE, dobra zgodze sie, jest on super. nie. najbardziej super. nieee. najbardziej hipersuper. no ale czemu nikt nie pomyslal nigdy zeby zrobic SK/SE? Nie wiem czy z niego nie wiekszy wymiatacz niz z BD/SE bo ma wiecej skilli bijaco-zabijajaco-niszczacych. a co tam ze dancow nie ma, obejdzie sie. zawsze dancera znajdziesz. To co ma SK/SE a czego nie ma BD/SE - wiekszy m.def, wiekszy def, UD2, lightening strike, drugi bardzo mocno healujacy drain i jeszcze zadajacy sporo dmg, skille na tarcze(pasywne), cubici, po 3 klasie zajebiste skille m.in. silence na skile fizyczne. imo SK/SE jest lepszy w pvp z lucznikami daggerami i wszystkim co fizyczne a BD/SE bardziej na magow-jakby jeszcze silence mial to by byla bajka :D

co do ankiety, moze sps/ee nie jest zbyt dobry, ale juz sps/es(eva's saint) wymaita na pvp. do tego jeszcze nekro/bish i sorc/bish. w ogóle ja lubie ludzkich magow, a robienie dla nich suby pp wydaje mi sie bezsensownym traceniem horna. dlatego lepiej bishopa bo berserkera1 i tak mamy a na acumena potke mozna kupic (dziala ona tak samo jak acu3) + HEAL to niezaleznie kto ci ile hp zjedzie ty go slepniesz i heal do maxa (no chyba ze delikwent ma nm) :)
infinite........................


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2007, 07:25:48 pm »
@Reina
1.
I wlasnie pokazales totalna nieznajomosc subek na DN xD
Cytuj
BD/SE, bo jestem ciekaw co takiego nukerowatego ma ta postac (drainy i freezing strike BD? o.O)
Wlasnie sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie, i to bd/SE napierda la tym ztaka predkascia ze z duzym prawdopodobienstwem poprzerywa przeciwnikowi czary xD (juz pomijam fakt ze wojownikom wlepi weaknessa p. attacku i a. speedu xD)
Ludzie placza se SE/BD jest overpowered, a ty nie widzisz w nim nic z nukera  :D

2.
SH nie jest zly, mimo tego ze dosc powolny, na potkach + tancach (SH/bd) ma swietne statsy
SH/SE tez ma swoje uroki, mimo to uwazam SH/SE za zmarnowana subke
 bo dla SE wolalbym zrobic subke BD a dla SH zrobilbym SK (sh/sk to dopiero mag, paraliz + dark vortex + drain + drain + drain)  lub PS (z tego  co slyszalem sh/ps moze do 2k cast speeda wyciagnac... masakra ^^)

@ Hodiel
wlasnie to jest super zaleta bd/se, ciagly fullbuff, gdzie bys sie nie znalazl, gdzies w cata, na expie jesli Cie ktos zaczepi to ma problem xD... wszedzie jestes w stanie SAM sobie zapewnic buffki potrzebne do szczescia. Poza tym bd/SE jest lepszy w party (bo i da calemu party buffki dla kazdego cos fajnego, i poleczy i sam tluc niezle moze), na siege (party ma ciaglego buffa, i poza tym super healer z niego). Podejzewam ze wlasnie z tych powodow ludzie czesciej robia bd/se niz sk/se. Sam widzialem tylko dwoch sk/se i radzili sobie nawet nawet, ale subka se/sk jakos mnie nie przekonuje...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2007, 07:27:21 pm wysłana przez Elvin »


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2007, 09:02:19 pm »
zaglosowalbym na Necro/DA ale nie wiedziec czemu niema go na lisice  :o umiescilbym tutaj tez sorc/necro. No ale coz... jak musze cos wybrac to SpS/EE, Necro/PP, BD/SH


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 2

Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 04, 2007, 01:01:28 am »
Elvin na infinity mamy takie dwie osoby Arts i Saturios.
Arts - bd/se
Saturios - Sh/bd

Powiem Ci ze w wiekszasci Sat wygrywa. Dlaczego??
Bo drain i frizzing maja czas zucania skila 3 ale reuse skilla 15(nie wiem w jakich to jednastkach :) ) a nie jak typowy mag czas zucania 4 a reuse 6. I wlasnie taki Se/bd zuca drain pozniej frizzing i czeka na odnowienie sie draina i na tym traci duzo. Nic mu niedaje to ze ma super m atack i casta skoro musi czekac na odnawianie sie skilli bo ma tylko dwa, w tym czasie dostanie juz niezle baty.

Najlepiej i tak sprawuje sie Sps/ee lub Sps/sws w tym zesawieniu.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2007, 07:29:35 am »
No patrz a kazdy se/bd ktorego widzialem rzucal na przemian te czary bez czekania... niesamowite.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2007, 05:52:54 pm »
No patrz a kazdy se/bd ktorego widzialem rzucal na przemian te czary bez czekania... niesamowite.
no naprawde niesamowite  :o


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 05, 2007, 02:41:22 pm »
skille SH maja wiekszy range niz drainy i debuffy BD. no i w ogóle wydaje mi sie ze to nie problem rzucic takiemu bd/se silenca. zawsze SH zaatakuje pierwszy. daje to jakas sekunde przewagi, ktora moze zadecydowac o wyniku danego pvp :p i faktycznie, skille BD czyli drain i freez chwilke sie przeladowywuja w czasie gdy SH wali non stop az do smierci

@Irvin
SK/SE to powinni robi wszyscy SK jak tylko horna maja, no albo SK/SH. dla mnie robienie suba SK/AW kompletnie mija sie z celem... a jezeli jestes SE to wtedy wybierasz co chcesz. BD jest tak jakby troche ograniczony jesli chodzi o mozliwosci podczas pvp, ma malo skilli do bicia. SK ma 2x skilli do bicia i troche innych przydatnyh skilli, ale za to nie ma dancow - wydaje mi sie ze obie te subki stoja na rownym poziome, wybierasz co chcesz

btw, to nie temat o bd/se, ale co tam ^^
infinite........................


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 06, 2007, 06:24:51 pm »
@Reina
1.
I wlasnie pokazales totalna nieznajomosc subek na DN xD
Cytuj
BD/SE, bo jestem ciekaw co takiego nukerowatego ma ta postac (drainy i freezing strike BD? o.O)
Wlasnie sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie, i to bd/SE napierda la tym ztaka predkascia ze z duzym prawdopodobienstwem poprzerywa przeciwnikowi czary xD (juz pomijam fakt ze wojownikom wlepi weaknessa p. attacku i a. speedu xD)
Ludzie placza se SE/BD jest overpowered, a ty nie widzisz w nim nic z nukera  :D

no wlasnie ja tego nie rozumiem, nigdy nie gralem na DN i dla mnie BD jest kupa w pvp (warsmithem zabijalem BD na tym samym sprzecie o 10lvl nizej, a on umial grac, heh ja tez) a se to juz w ogole do pvp sienie nadaje, wiec kurcze poprosze filmik pvp jego i jakiegos maga, bo okrutnie mnie to nurtuje ^^
zaglosowalbym na Necro/DA ale nie wiedziec czemu niema go na lisice  :o umiescilbym tutaj tez sorc/necro.

niewiedziec czemu? zobacz nazwe topica...
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 06, 2007, 07:47:44 pm »
moze nei jest to filmik... ale tez daje do myslenia...
http://img102.imageshack.us/img102/3240/shot00097it5.png


przejzyj staty tego SE/BD i pomysl jak bym mogl namieszac w pvp ;)
DantuS Necro/PP
Danti Destro/WC :D

NIGHTAMRE RoX...


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 06, 2007, 08:32:10 pm »
czyli chces mi powiedziec, ze taka postac nukuje na tancu (mystic) i buffie (empower) lepiej niz mag? o.O
a co z reuse? nie robi to problemu?

btw mozna prosic link do jakiegos programiku do nargywania filmikow z gier?
bo frapsa niezarejestrowanego tylko na 30sec starcza...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2007, 08:33:59 pm wysłana przez Reina »
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 09, 2007, 01:35:43 am »
Najlepszy necro/Bishop... postac nie do zjechania TP heal i mass heal klatwy... na pvp wymiata!!


Pan mordu zginal, ale przed smiercia splodzil legion smiertelnych potomkow.
A slady ich przejscia bedzie znaczyc chaos!


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 09, 2007, 09:56:27 pm »
na pvp wymiata!!
tak samo jak sps/ee czy sh/se  :) kazdy mag zsubowany jest bardzo dobry


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 09, 2007, 10:09:41 pm »
ta ankieta jest w dziale dn czyli wnioskuje ze chodzi tu o ten serw... ja postawilem na postacie sws/sps, nekro/pp i sorc/pp poniewaz sps i sorc moga szybko wrzucic cancel sleep i robia jak chca przeciwnika, a nekro glooma sleep/silence i tez juz koniec... nekro/bishop nie ma takiego buffa, poza tym heal niewiele daje kiedy walczysz z postacia z subem, to ta postac wali ladny dmg i raczej potem sleepujac nie masz szans, a jak ci nekro da silence to nawet nie ma o czym mowic...


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 09, 2007, 10:13:53 pm »
ta ankieta jest w dziale dn czyli wnioskuje ze chodzi tu o ten serw... ja postawilem na postacie sws/sps, nekro/pp i sorc/pp poniewaz sps i sorc moga szybko wrzucic cancel sleep i robia jak chca przeciwnika, a nekro glooma sleep/silence i tez juz koniec... nekro/bishop nie ma takiego buffa, poza tym heal niewiele daje kiedy walczysz z postacia z subem, to ta postac wali ladny dmg i raczej potem sleepujac nie masz szans, a jak ci nekro da silence to nawet nie ma o czym mowic...

necro/bish ma wiekszosc potrzebnych buffow + przejebany heal jest napewno lepszy od polaczenia necro/pph... ja bym robil: jezeli z supportem to necro/bish a jezeli nie musi byc support to necro/sorc


Pan mordu zginal, ale przed smiercia splodzil legion smiertelnych potomkow.
A slady ich przejscia bedzie znaczyc chaos!


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 11, 2007, 07:16:43 pm »
mowisz ze super heala ma, ale czy nie szkoda czasu na heala, ktory troche trwa (dodaj sobie jeszcze zmiany targetu)? przeciez w tym casie zrobie 1-2 nuki i byc moze zakoncze pvp...

"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:29:09 pm »
Tutaj nie ebdzie 2 nuków...taki Necro/bish czy Necro/ pp maja na czysto ponad 3-3,5 k hp o ile sie nie mysle...ja Sorc/PP z buffami btb+Prophecy of fire wyciagnalem 5,2k hp ( na pp subie ), i uklad Necro/Bish jest dobry ! Transfer pain + self heal to taki koles moze stac a stac (przez pare chwi ;]) i z mana jak bedzie stal. Mam kumpla ktory ma Necro/Bish i Rozwalil SH/BD ktory podczas pvp wlaczyl UD a necro stal dalej i go lal lub sie leczyl....ale wygral.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 11, 2007, 11:06:06 pm »
Teraz ud w robie niezwiększa defa jak dobrze pamiętam.
Co do bd/se to ma ten sam problem co inni magowie bez tp-pada po partu strzałach od subniętego archera(delfect arrow bd daje malutko), tym bardziej że de mają malutką ilość hp.
Mam pytanko jeszcze co do reustime draina bd na statach se, naprawde jest taki beznadziejny? Ja słyszałem że wali z tego jak z ak47 :o


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Mag+Support
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 11, 2007, 11:58:56 pm »
Jest sekunda-dwie ktore trzeba odczekac jak sie rzuci draina i fs ><
Ale z buffkiem swsa (hmm i jeden uni ma jeszcze buffa na reuse) wydaje mi sie ze taki se/bd moglby drainem walic ciagle bez czekania... a to juz najs jest (bo czar i tak sie rzuca szybciej niz inny dowolny nuke na takim samym cast speedzie)
A ludzie narzekali ze bd/se to imba.. cos w tym musi byc  :D