Myśliwy czy majsterklepka?

Zaczęty przez Vicious, Listopad 08, 2007, 05:01:44 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vicious

Cześć
Jestem na etapie wyboru scavenger artisian. Mam takie pytanie czy jeśli wybiorę majstra to nie będę mógł spoilować później mobów w ogole? I odwrotnie czy jeśli wybiorę myśliwego nie będę mógł tworzyć żadnych rzeczy powyżej pierwszego poziomu? W takim przypadku najlepiej by było mieć dwóch krasiów :)

Inidriel

CytatW takim przypadku najlepiej by było mieć dwóch krasiów :)

Sam sobie odpowiedziałeś ;)

/edit

Fajna nazwa tematu :D

Vicious

Dobrze powiedzmy, że wybieram waresmith'a. Czy bijąc moby na poziomie powiedzmy 70 jest szansa że wejdzie spoil  z pierwszego poziomu? Jeśli tak to jak to mniej więcej wygląda w %

Rzezim

Hmh... No raczej poziomu żadnego nie ma, moim zdaniem 9,9% że wejdzie, czyli musiałbyś spamować tym spoilem :) Po prostu zrób sobie drugiego krasia albo znajdź klan z BH lub WS zależnie kogo wybierzesz (jak np. BH to w klanie musi być WS i na odwrót).
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.



Bled


DIO

szansa jest ze wejdzie spoil, widzialem nie raz warsmitha spoilujacego keye na tateo na varce, tylko ze spoiler wyciagal spoil z 9/10 mobkow a warsmith z 1/10

Rzezim

Ja mam podobne pytanie, a nie chcę tworzyć nowego tematu. Otóż gram na x3 lub x4 (nie jestem pewny) na la2crazy Topaz bodajże :) i mam krasnoluda 10 level, lecz nie wiem kim tam się bardziej opłaca grać, WS czy BH? Ogólnie chodzi mi o to żeby nie było problemów z klepaniem mobków na solo i żeby w klanie nie być tylko krasiem ale aż krasiem. I ps. możecie mi podać jakiś polski klan grający na la2crazy który potrzebuje krasiów?
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.



DIO

krasnal w klanie niezaleznie czy to jest ws czy bh zawsze jest AZ krasiem, zwlaszcza jak nie ma konkurentow zbyt wielu a trzeba wyspoilowac pare ostrzy na som czy tateosiany ;>

Meyko


Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."