Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 We-play x15 Freya START DZISIAJ 18:00 GMT +1  (Przeczytany 3920 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Lineage 2 We-play x15 Freya START DZISIAJ 18:00 GMT +1
« dnia: Styczeń 21, 2011, 03:41:52 pm »


Chciałbym zaprezentować nowy server x15 Freya.


Info:

Exp x15
Drop Szansa x10
Drop Ilość x5 (dla matów)
Spoil Szansa x10
Spoil Ilość x5 (for matów)
Poniżej znajduje się lista wszystkiego co uważamy za materiał:

* Stem
* Varnish
* Suede
* Animal skin
* Thread
* Iron ore
* Coal
* Charcoal
* Animal bone
* Silver nugget
* Oriharukon ore
* Stone of purity
* Mithril ore
* Admantite nugget
* Braided hemp
* Cokes
* Steel
* Coarse bone powder
* Leather
* Iron thread
* Cord
* High grade suede
* Compound braid
* Oriharukon
* Crafted leather
* Metallic fiber
* Metallic thread
* Mold glue
* Mold lubricant
* Mold hardener
* Metal hardener
* Enria
* Asofe
* Thons
* Durable metal plate.


Quest Rewards: x3 ilość dla questów na recki S grade.
Wyżej lvlowe questy będą miały reward x1 ale zwiększoną szanse jak np. questy na S80.



Sieges i Territoy wars:Retail like, w jednym tygodniu siege a w następnym Territory War.
Knight Epaulletes drop: x15 ilość

Olympiads:Retail Like

Hellbound jest otwarty. Droga do  Shadai jest otwarta, Chimera's spot jest dostępny również.

Seed of Infinity i Destruction działają, SOD nie ma ograniczenia w minimalnej ilości graczy potrzebnych do wejścia..

Subclasy za darmo.

Shoty do C-grade w Grocery.

Ulepszanie Armorów z vesper na vorpal, vorpal na elegia za Ancient Demon Tomes.

Ulepszanie broni również dostępne za Ancient Demon Tomes.






Start 21 Stycznia o 18:00 GMT+1

Strona http://we-play.eu
Forum http://forum.we-play.eu


Wiem że trochę późno prezentacja ale dopiero dzisiaj znalazłem ten server i bardzo mi się spodobały jego ustawienie i mam nadzieje że wypali.
spelsinger>inne all postacia

DEX Wrath - Macko01 - 59


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Lineage 2 We-play x15 Freya START DZISIAJ 18:00 GMT +1
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2011, 03:45:27 pm »
2001 to twój rok urodzenia? ; O Ustawienia serwera są śmieszne. Mid rate to mid rate, trzeba się troche ujebać żeby coś osiągnąc, a tutaj wszystko na tacy O.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: Lineage 2 We-play x15 Freya START DZISIAJ 18:00 GMT +1
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2011, 01:18:45 am »
Prezentacja nie zgodna z regulaminem stawiam flaszkę, że jutro trafi do koszalina ^^


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Lineage 2 We-play x15 Freya START DZISIAJ 18:00 GMT +1
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:45:05 am »
2001 to twój rok urodzenia? ; O Ustawienia serwera są śmieszne. Mid rate to mid rate, trzeba się troche -_-'ć żeby coś osiągnąc, a tutaj wszystko na tacy O.
Freya x15 to już bardziej high rate, nie mid. Kilka dni, może tydzień do 80 lvl max ;P
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 We-play x15 Freya START DZISIAJ 18:00 GMT +1
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2011, 04:28:41 pm »
Byłem, zobaczyłem, podziękowałem :P
Jak dla mnie, to Admin tego serwa sam nie wiem czego chce. Freya x15 z Giftem (Vitem), to gruby Mid.
Wchodzę a tam: Brak Buffera i Global GK (gdzie na Midzie to raczej standard), do tego RETAIL Buff Time? :noob:
Tak że Ja podziękuję. GL & HF


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 We-play x15 Freya START DZISIAJ 18:00 GMT +1
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2011, 07:28:38 pm »
Byłem, zobaczyłem, podziękowałem :P
Jak dla mnie, to Admin tego serwa sam nie wiem czego chce. Freya x15 z Giftem (Vitem), to gruby Mid.
Wchodzę a tam: Brak Buffera i Global GK (gdzie na Midzie to raczej standard), do tego RETAIL Buff Time? :noob:
Tak że Ja podziękuję. GL & HF
no tak noobki w dzisiejszych czasach to chca full buff i donate +16 no i bron boze retail buff time.
asd


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Lineage 2 We-play x15 Freya START DZISIAJ 18:00 GMT +1
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2011, 09:11:52 pm »
noobki ;d

ambitnych playerów też tam duzo nie ma, aż 90, z czego połowa to pewnie box.
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: Lineage 2 We-play x15 Freya START DZISIAJ 18:00 GMT +1
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2011, 11:01:58 pm »
Server niczym szczególnym się nie wyróżnia, do tego dziwne ustawienia, myślę, że się nie wybije.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 We-play x15 Freya START DZISIAJ 18:00 GMT +1
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2011, 05:16:56 pm »
Byłem, zobaczyłem, podziękowałem :P
Jak dla mnie, to Admin tego serwa sam nie wiem czego chce. Freya x15 z Giftem (Vitem), to gruby Mid.
Wchodzę a tam: Brak Buffera i Global GK (gdzie na Midzie to raczej standard), do tego RETAIL Buff Time? :noob:
Tak że Ja podziękuję. GL & HF
No to dla ciebie 5x z Vitem to 15x i na takim bezsensem jest robienie questów?? Tutaj są raty 15x a to że jest VIT to pomaga w grze, ciągle z full vitem expić nie dasz rade... A-gr są w luxury... A co do buffera to po co krzywdzić osoby które lubią grać supportem.. Ja nie mam czasu grać na ratach poniżej 10x więc wole takie serwy ale lubie grać supportem, kocham BD i EE:)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 We-play x15 Freya START DZISIAJ 18:00 GMT +1
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 25, 2011, 03:09:26 pm »
Cytat: elando1
no tak noobki w dzisiejszych czasach to chca full buff i donate +16 no i bron boze retail buff time.
Noobem to jesteś Ty (nie ma to jak troll co od razu wyzywa) OMG skąd sie takie barany biorą? Jak noobie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, to się nie udzielaj. Idź na śledzika np.
A najlepiej do szkoły, bo widzę czytanie ze zrozumieniem szwankuje.

Cytat: noxtor
No to dla ciebie 5x z Vitem to 15x i na takim bezsensem jest robienie questów?? Tutaj są raty 15x a to że jest VIT to pomaga w grze, ciągle z full vitem expić nie dasz rade... A-gr są w luxury... A co do buffera to po co krzywdzić osoby które lubią grać supportem.. Ja nie mam czasu grać na ratach poniżej 10x więc wole takie serwy ale lubie grać supportem, kocham BD i EE:)
Raty, jak raty. Ale jak napisałem x15 z Vitem to Mid-rate jak nic. Mi to nie przeszkadza bo sam gram obecnie na Midzie :) Co do buffera, to napisałem że raczej standard że na midach jest. Nie było by, też dobrze. Głównie poprostu odstraszył mnie ten Retail buff time, bo na midzie to już przeginka. Jeszcze odniosę sie do Twojej wypowiedzi grania supportem. Sam też gram/grałem Supportem i myślę że każdy kto choć trochę ogarnia tą grę (kolega "elando1 sie nie łapie), to przyzna że na PvP zawsze potrzebny jest active support, nie zależnie od rate :)