Witaj
Gość

Wątek: Dyskusja na temat optymalnego składu archer party.  (Przeczytany 7319 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Dyskusja na temat optymalnego składu archer party.
« dnia: Luty 09, 2011, 09:22:07 pm »
Cytuj
Na początku nie ma za bardzo co planować, ale w pt będzie pełna komuna (tj. robienie rzeczy wspólnie) aż każdy będzie miał S set i S broń. Potem każdy gra na własny rachunek lub pomaga sobie z kimś we własnym zakresie, żeby nie było, że ktoś  nic nie dostaje i płacze, CHYBA że wszyscy będą chcieli dalej robić EQ wspólnie. Na pomoc trzeba będzie sobie zasłużyć
to jest dośc zabawne,ale gl.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2011, 02:34:31 pm wysłana przez Acid »
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2011, 09:56:44 pm »
do której wieczorami ciśniecie może bym się skusił na hawkrangera :P
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2011, 10:06:58 pm »
Zależy od ludzi, ja normalnie mogę siedzieć do około 12 albo do 1 w tygodniu. W piątki i soboty krócej. Np. Vae mi już mówił, żeby zmienić czas nie na 18-20+ ale już od 16+ do ~23 on zazwyczaj siedzi. Jak będzie już te parę osób na ~60 lvlu, żeby był sens w pt większym latać to wszystko można dogadać. Kurczak arba się już zgłosił, co mnie nie dziwi, bardziej martwi mnie support ;)

We ride together, we die together.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2011, 08:47:20 am »
Jak juz masz 3 pewne osoby to lepszego startu nie możesz sobie wymarzyć, pozostaje tylko upór w dążeniu do celu. Ale nie obejdzie sie bez ale:P wolałbym w takim pt mieć defensywnego sws + con to raz, dwa jesteś pewien ze chcesz grac BD? imo ten pr w pt wypada strasznie blado o ile w poprzednich kronikach jeszcze ktos go robil teraz na serwie jest ich moze ze trzech :P
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2011, 10:42:48 am wysłana przez Itherus »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2011, 09:50:35 am »
Jak masz juz 3 pewne osoby to lepszego startu nie możesz mieć, pozostaje tylko upór w dążeniu do celu. Ale nie obejdzie sie bez ale:P wolałbym w takim pt mieć defensywnego sws + con to raz, dwa jesteś pewien ze chcesz grac BD? imo ten pr w pt wypada strasznie blado o ile w poprzednich kronikach jeszcze ktos go robil teraz na serwie jest ich moze ze trzech :P
Co do PR'a to GODVIN robi tylko za stunnera   hahaha

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2011, 10:41:38 am »
Jak masz juz 3 pewne osoby to lepszego startu nie możesz mieć, pozostaje tylko upór w dążeniu do celu. Ale nie obejdzie sie bez ale:P wolałbym w takim pt mieć defensywnego sws + con to raz, dwa jesteś pewien ze chcesz grac BD? imo ten pr w pt wypada strasznie blado o ile w poprzednich kronikach jeszcze ktos go robil teraz na serwie jest ich moze ze trzech :P
Co do PR'a to GODVIN robi tylko za stunnera   hahaha

no jego stun jeszcze wchodzi Twoj juz nie :P


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2011, 10:57:10 am »
Jak masz juz 3 pewne osoby to lepszego startu nie możesz mieć, pozostaje tylko upór w dążeniu do celu. Ale nie obejdzie sie bez ale:P wolałbym w takim pt mieć defensywnego sws + con to raz, dwa jesteś pewien ze chcesz grac BD? imo ten pr w pt wypada strasznie blado o ile w poprzednich kronikach jeszcze ktos go robil teraz na serwie jest ich moze ze trzech :P
Co do PR'a to GODVIN robi tylko za stunnera   hahaha

no jego stun jeszcze wchodzi Twoj juz nie :P
Srs buzinez stun +4 vs stun +30 )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 10, 2011, 11:05:01 am »
Jak juz masz 3 pewne osoby to lepszego startu nie możesz sobie wymarzyć, pozostaje tylko upór w dążeniu do celu. Ale nie obejdzie sie bez ale:P wolałbym w takim pt mieć defensywnego sws + con to raz, dwa jesteś pewien ze chcesz grac BD? imo ten pr w pt wypada strasznie blado o ile w poprzednich kronikach jeszcze ktos go robil teraz na serwie jest ich moze ze trzech :P

Co do PR, to oglądałem filmy wszystkich łuczników i kuraka już mocnych i PR dobrze wyglądał ;> Z tym SWSem to mam pewien swój pomysł na pt, czy będzie dobry to się okaże, ale +con jakoś sobie tego nie umiem wyobrazić, z melee tak czy siak jak nie przetrzymamy SoFa to gf, z magami prahnah, który trwa dłużej niż FoI, a z innym archer pt to chyba lepszy dodatkowy dmg. Po aggro chyba nikt nie będzie walił na tyle długo i mocno, żeby tak sobie padł szybko :P Chyba, że magusy właśnie. A co do BD to nie, nie byłem pewny. Chciałem się wcisnąć tam na AW lub SLH tbh, ale był sprzeciw i sam zwątpiłem czy to ma sens i wziąłem BD.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 10, 2011, 11:47:24 am »
Powodzenia z poszukiwaniem żywego supporu  :P


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 10, 2011, 11:58:48 am »
Paskud a jak tam Wasze cepe?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 10, 2011, 12:18:10 pm »
Prawie dobrze, bp nie może grać, bo ma jakieś problemy, a ee driver miał za słabego kompa  :shock:


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 10, 2011, 01:56:54 pm »
slh ssie po same bile teraz. Imho TH/AW byłby dobry,takie konfiguracje to norma, do pewnego lev i tak lepiej farmic solo. PR jest straszny możesz mi wierzyć na słowo choć sam go lubiłem. HE,SR to jedyna opcja obowiązkowo kusza prahnah pozwoli wam przeżyć magów choć może byc ciężko no i obowiązkowo main targeter na kuszy, kot jest przydatny ze wzgledu na bane. Dobre pt łuków wykajtuje dobrych dd wykorzystując do tego szybkość w takim pt nawet sztylet będzie miał problem z dojściem do healera.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 10, 2011, 02:16:05 pm »
co wy pitolicie. skoro w pt sa i counter rapid fire i dash to pr to super sprawa. dead eye nie zabiera juz 20% atk speed, mozna trzymac hex na targecie niezaleznie od zaganianego bdka. a przy aktualnych mocnych skilach z 82 i 83 jego counter na szybszy cast skili tez moze sie przydac. imo jezeli sr jest juz w pt to jego czarny brat daje rade jak nikt inny


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 10, 2011, 02:28:47 pm »
co wy pitolicie. skoro w pt sa i counter rapid fire i dash to pr to super sprawa. dead eye nie zabiera juz 20% atk speed, mozna trzymac hex na targecie niezaleznie od zaganianego bdka. a przy aktualnych mocnych skilach z 82 i 83 jego counter na szybszy cast skili tez moze sie przydac. imo jezeli sr jest juz w pt to jego czarny brat daje rade jak nikt inny

Czikuś szczególnie ze jego hex ma range 600. Ma najmniejszy crit rate ze wszystkich atk.speed tez wiec on i jego countery ssaja jesli masz w pt CW/HEX z AW/TH/PW który wali prosto w HP. 
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2011, 02:30:24 pm wysłana przez Itherus »


Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 10, 2011, 02:34:43 pm »
Powodzenia z poszukiwaniem żywego supporu  :P
+1
Z autopsji wiem, że znaleźć komplet supportu, który nie afkuje, albo chociaż mówi, że musi odejść od kompa na jakiś czas IMHO graniczy z cudem. :P Tobie też raczej nie radzę się przyzwyczajać. :P

A i posłuchaj białasa bo o dziwo dobrze prawi z tym fail PRem.  :noob:


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 10, 2011, 02:44:59 pm »
Powodzenia z poszukiwaniem żywego supporu  :P
+1
Z autopsji wiem, że znaleźć komplet supportu, który nie afkuje, albo chociaż mówi, że musi odejść od kompa na jakiś czas IMHO graniczy z cudem. :P Tobie też raczej nie radzę się przyzwyczajać. :P

A i posłuchaj białasa bo o dziwo dobrze prawi z tym fail PRem.  :noob:
No my mieliśmy na rpg przez prawie pół roku, bo nie wiem ile tam graliśmy nawet zawsze full support, co prawda dużo rotacji było ;D
Nom pr jest słaby teraz, nie ma praktycznie nic przydatnego, zamiast niego już bym wolał DA/TK do pt, albo jakiegoś daggerka, może kotka ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 10, 2011, 05:43:47 pm »
Właśnie weźcie kota :D zwłaszcza że jest tylko jeden czyli ja :D wcale bym się nie obraził za gre w archer pt  ^^.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 10, 2011, 06:04:15 pm »
kot to strata slota dla nich skoro mają boxa... ale teraz i tak lepiej jest wziąć kolejnego dd - imo przemyślcie wzięcie drugiej arby a jeśli wam nie spasi to dagerek bez dwóch zdań
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 10, 2011, 06:09:55 pm »
Właśnie weźcie kota :D zwłaszcza że jest tylko jeden czyli ja :D wcale bym się nie obraził za gre w archer pt  ^^.
Nie grasz już felek ze swoim klanem po privach ? ;P


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 10, 2011, 09:56:34 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2011, 04:35:16 pm wysłana przez Vae »


Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 10, 2011, 10:22:24 pm »
Z tymi podobno bezużytecznymi buffami dla daggera to pojechałeś po całości. Może i nie przydadzą się przy używaniu skilli, ale na pewno nóż przez ich obecność płakać nie będzie. Dagger w takim pt będzie zdecydowanie lepszy niż PR. Hide, slow, cw zdecydowanie doda uroku i kopa takiemu pt. Na 81 sztylet z dual daggerami wyciąga naprawdę potężny dps dodając do tego cancel mode przy praktycznie perm max a. speedzie + counter dash to maszynka w pvp, nawet gdy zbraknie many na blowy.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2011, 10:28:48 pm wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 10, 2011, 10:30:12 pm »
Z tymi podobno bezużytecznymi buffami dla daggera to pojechałeś po całości. Dagger w takim pt będzie zdecydowanie lepszy niż PR. Hide, slow, cw zdecydowanie doda uroku i kopa takiemu pt. Na 81 sztylet z dual daggerami wyciąga naprawdę potężny dps dodając do tego cancel mode przy praktycznie perm max a. speedzie + counter dash to maszynka w pvp, nawet gdy zbraknie many na blowy.

Sorry ale ja tego tak nie widze i nie mam zamiaru brac daggera do pt lukow bo to nie ma sensu. A to ze ktos sobie wymyslil takie bzdury o PR'ku to juz nie jest moj problem :) Bo ciekawy tylko jestem jak wy to postrzegacie ze PR jest bardziej bezuzyteczny w pt LUKOW niz na przyklad AW.

PS. Wiecej sie nie wypowiadam bo widze ze tutaj i tak nic nie zwojuje, niech sie Apocalyptik tym zajmie :P
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2011, 10:39:04 pm wysłana przez Vae »


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 10, 2011, 10:38:17 pm »
jak wygląda dmg łuków na h5 z boostowany co? czy jeszcze słabiej bije niż na ge
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 10, 2011, 10:39:32 pm »
Jedynie mogę się zgodzić z tym, że z AW może być gorzej TYLKO przy dużym ruchu, gdzie bishe/łucznicy są w biegu a  dagger na plecach enemy. W innych względach AW > PR w 'pt łuków'.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 10, 2011, 10:39:50 pm »
tak że to jest h5 i juz nic nie jest takie jak było.
Setup party luków z tankiem też istnieje
CW daje bardzo bardzo dużego boosta. Poza tym niej więcej od GF dager był obecny w więkoszści archer pt nawet na lol RPG clubie.

to nie c4 czy il
he he pr kot bd sws wc biszop ee(luk inny)