Witaj
Gość

Wątek: Phantom Ranger [PR]  (Przeczytany 167220 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Phantom Ranger [PR]
« dnia: Grudzień 10, 2005, 12:34:46 am »
Tutaj opisujcie wszelkie taktyki co do tatuazy,questow,broni,armorow itp. dla danej klasy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 06:17:55 pm wysłana przez Marc1n »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2006, 04:38:40 pm »
czy ta klasa jest taka słaba czy poprostu nikt niegra nią??
EURO BARRE (kasa za ogladanie reklam :0)
http://www.eurobarre.com/index_fr.php?p=197410336838

stronka jest po franvusku ale wystarczy tylko zainstalowac i poda email i dostejesz punkty a zanie kase


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2006, 09:40:48 am »
Ta klasa jest mocna ...

a wie ktos gdzie expic na 43 lvlku nim ??


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 3

Phantom Ranger
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2006, 09:56:37 am »
Ta klasa niejest zła tylko ja mysle ze jak już lucznik to bez zadnych drainow,hexow itd. bo too jest dla mnie męczące no i ilosc hp niejest przekonująca.


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Phantom Ranger
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2006, 11:02:49 am »
Co jest dla Ciebie męczące?? To że nie wystarczy ja wciskasz atak i uciekasz?? Dzięki temu ta klasa jest właśnie taka silna, nie dość że potrafi przygrzmocić, to jeszcze zarzuci pare szitów. A ilość HP nam rekompensuje jego siła.
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Phantom Ranger
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2006, 11:19:42 am »
Kumpel swoim FR z eminemce bow na +6, tatoo of soul, no dyes na lv 55 za 1 razem spekowal glada w Full Plate/Dual Katana, SpS'a Karmian Set/Dual SoN chyba +10 i HawkEye ale nie wiem z czym bo byl daleko :)

- 2 hity (krytyki po 600) i padl sps, potem glada roztrzaskal ale to bylo troche dluzej bo musiel wlaczyc UE bo hawkeye podlecial, ale też z 5 hitów i glad zaczął uciekać (normalnym hitem dostawal po 200-300), ale w koncu padl, z HE odziwo nie mial problemu  8)  Stun wszedl potem double shot 2 critici i po he...
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 3

Phantom Ranger
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2006, 08:09:06 pm »
Cytat: Jancia
Co jest dla Ciebie męczące?? To że nie wystarczy ja wciskasz atak i uciekasz?? Dzięki temu ta klasa jest właśnie taka silna, nie dość że potrafi przygrzmocić, to jeszcze zarzuci pare szitów. A ilość HP nam rekompensuje jego siła.

To jest dla mnie męczące ze mialem juz kilka dark elfów i znudzilo mi sie to :P


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Phantom Ranger
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 17, 2006, 09:56:58 pm »
xs1nx autograf nie byłby potrzebny... też się dziwiłem dlaczego nik nie gra PR jak tak wymiata zreszta 41 str i Emi+6 robi swoje :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 21, 2006, 07:38:13 pm »
No opiszcie tu PR tak jak w innych topicach to jest. Z czym chodzic jakie DYEsy, jakies taktyki, screeny dawajcie ze statami i w ogóle. :)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Phantom Ranger
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 21, 2006, 09:28:44 pm »
ja nie grałem PR ale grał nim mój kumpel, i ja jak grałem AW poprostu rozłożył mnie na łopatki. Duży atak, częste śilne krytyki, nawet szybko atakuje - to cechy PR. Tatoo (tak mi sie wydaje) albo na krytyki (dex) albo na siłę ataku albo na szybkość ataku. Co do zbroi nei wiem ale mój kumpel chodizł w bluewolf i nawet nieźle z tym kosił. Broń - jak najwięcej ataku oczywiscie. Poza łukiem powinno sie nosić jeszcze dagger albo duale daggery (jako że też mamy jakiś dagger mastery - mały bo mały ale na bliskie sie sprawdza).
Procedura - jeśli ktoś do nas podejdzie - stun, wyciągamy dagery i walimy ile możemy, albo poprostu hit and run. Duże krytyki to nasz atut - mój kumpel portafił nawet zadawać obrażenia mi (jak grałem AW ten sam lvl) 1500-2000 czyli 2 critical hity i AW leży. Ogólnie fajna postać, miałem ją robić ale zdecydowałem się na AW - i teraz troche żałuję...

Cytuj
- 2 hity (krytyki po 600) i padl sps, potem glada roztrzaskal ale to bylo troche dluzej bo musiel wlaczyc UE bo hawkeye podlecial, ale też z 5 hitów i glad zaczął uciekać (normalnym hitem dostawal po 200-300), ale w koncu padl, z HE odziwo nie mial problemu  Stun wszedl potem double shot 2 critici i po he...


Ja moim Shillen Knightem z jednego ciosu biorę po 200-300 więc jak dla mnie wynik twojego kolegi nie jest tak wspaniały (a mam niższy lvl od twojego kolegi - 53). A jak wiadomo shillen knight najwyższych wyników w p. atk nie ma - ja mam zalkedwie 570 mimo tatoo na atak i blue wolf heavy. Jednak ilość punktó obrony - 960 mam na aura defense, włącze guard stance - 1100, włącze do tego ulimate def - 3000-4000. No i koszę każdego w crumie jak chcę...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Phantom Ranger
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 21, 2006, 09:46:31 pm »
1. Jakie dual daggery ? Nawet na iDragonie nie bylo czegos takiego.. tylko off-hand jako tarcza :s

2. Dagger jaka druga bron n/c :P P atk spada Ci z 1600 do 200-300, jaki to ma cel ? :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Phantom Ranger
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 22, 2006, 12:21:39 am »
normalny - przynajmiej na moim serku każdy chodzi z DUAL DAGGERAMI albo ze zwyklym daggerem i jakos nie widze żeby to coś bardzo pogarszało, anwet ja moim SR mam przy sobie dagger. I mi jakoś tak bardzo atak nie spada 500-600 - ciekawe nieprawdaż ? I wiem dobrze co mowie - przejdz sobei na l2elite - tam kazdy lucznik nosi soul separatora (na dobitke) ...

Dual daggery - tak sie u mnie na serku nazywa bron, ktora jest w dwoch sztukach, jak ty to powiedziales - zamiast tarczy :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Phantom Ranger
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 25, 2006, 07:27:01 am »
Lucznik bez daggera w eq to nie prawdziwy lucznik, tak samo dagger bez luku

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Phantom Ranger
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 25, 2006, 12:48:07 pm »
Pr dagger lub miecz sie przyda bo dzieki temu moga uzyc stinga ktorego rozwijaja.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 11, 2006, 11:03:24 am »
witam :)) przeczytalem troszke o PR co pisaliscie i postanowilem podzielic sie swoim doswiadczeniem :P
Mam PR na 70 lvl jest to moja jedyna postac i ciesze sie ,ze ja wybralem . Gra sie nia swietnie i jest bardzo mocna postacia , wszycy "czepiaja" sie do hp co prawda to prawda ale mozna jakos zalagodzic te braki ( np: zawsze gdy regeneruje mi sie hp to zakladam Heavy Doom ) .
PvP taktyka jest prosta soul bow  1 , 2 hity zmiana na separatora i po problemie ;p ( oczywiescie jak malo hp do fatal counter robi swoje) .

Majestic Leather Armor +4 all  / Heavy Doom
soul bow +4 / soul seperator +4
bizuteria b grade +4 all

mozliwe ,ze o czym zapomnalem jak co to pisac :P


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Phantom Ranger
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 16, 2006, 01:54:27 pm »
taa, PR jest zajebisty, ja na swoim mam 140 evasion i to ja w party robie za tanka bo se moby we mnie nic nie trafaiaj  :P po 2 ma silny atak i calkie szybko atakuje, szybciej od HE ale troche wolniej niz SR... wystarczy kupic tatoo na atk. spd i juz wymiatamy 8) a jak kupimy takie dwa to juz nie ma o czym mowic... mozna tez kupic tatoo na crytyka lub evasiona, ale za duzo nam sie to nie przyda bo mamy te umiejetnosci standardowo duze wiec polecam zestaw +8% atk.spd -8% p.def i +8%p.atk -8% p.def, poza tym zakladamy doom light seta (+3 DEX - to jakies 12% do atk. spd, spd, acuracy,evasion ; -1 STR - to jakies 4% wiec duzo roznicy nie robi) Wady- na pewno malo p.def i HP, ale z drugiej strony tak bardzo nam sie oba te wspolczynniki nie przydadza bo walczac PvE zabijamy moba zanim on zdazy nas uderzyc a w PvP najpierw stun, jak siadzie to bijemy az do konca, jak nie to hit und run, pomaga nam w tym duzy spd... PR jest najlepszy na wszelkiego rodzaju magow: bufferow, healerow czy nukerow totez bardzo przydaje sie albo w mas pvp albo na siegu, gorzej jak bije sie z tankiem ale w koncu nie ma klasy nie pokonanej  :D  jest jedna z niewielu postaci w grze ktora kosi daggerow jak siano: stun, duble shot, crytyk, pyk, crytyk i papa :wink: polecam ta postac, gra sie nia naprawde bardzo fajnie
infinite........................


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Phantom Ranger
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 16, 2006, 04:46:19 pm »
To Ty chyba o PKowaniu daggerów mówisz bo zastanawiam się jak byś pvp z Th rozwiazał zaczynając Stunem:P na human warriors stun wchodzi raczej ciężko bo mają dość sporo CON. Grałem dość długo PR i jeśli chodzi o pvp z TH to zaledwie kilka razy zdarzyło mi się wygrać w uczciwej walce, zdecydowanie więcej miałem porażek. Inna sprawa że grałem na serwerze gdzie skill Vicious Stance zbyt dużego "kopa" dawał wszelkim daggeristom ale fakt jest faktem ze włączając Dash, TH cie dogoni bez żadnego problemu i zabije cie backstabami bo uciekajac bedziesz do niego cały czas ustawiony plecami:D. No chyba że beirzemy pod uwage nowe skille z 3rd occupation change, bo jeśli wejdzie hamstring shot na przyklad to rzeczywiście jest szansa, jednakze tego jeszcze nie testowałem.
Jak dla mnie PR jest swietnym damage dealerem ale lepiej by się na pierwszą linie nie pchał bo i Stun wchodzi w neigo praktycznie za każdym razem, i jego wspołczynnik MEN rowniez nie jest na tyle wysoki by wytrzymal atak 2 nukerów na przykład (mowie tu o mass pvp)


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 31, 2006, 06:19:25 pm »
Jaki będzie najlepszy zestaw tak dla 5+ chodzi mi o łuk i zbroje
EURO BARRE (kasa za ogladanie reklam :0)
http://www.eurobarre.com/index_fr.php?p=197410336838

stronka jest po franvusku ale wystarczy tylko zainstalowac i poda email i dostejesz punkty a zanie kase


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Phantom Ranger
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 31, 2006, 10:58:00 pm »
Cytat: kahlert
Jaki będzie najlepszy zestaw tak dla 5+ chodzi mi o łuk i zbroje
Ale na jakim grade? np, B-grade To wydaje mi sie ze najlepiej Dooma(o ile dobrze pamietam to bonus do HP), no i Bow of Peril :]


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 01, 2006, 10:09:52 am »
o własnie mi oto chodziło wilkie dzięki. Tylko trzeba duzo kasy nato uzbierac
EURO BARRE (kasa za ogladanie reklam :0)
http://www.eurobarre.com/index_fr.php?p=197410336838

stronka jest po franvusku ale wystarczy tylko zainstalowac i poda email i dostejesz punkty a zanie kase


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Phantom Ranger
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 01, 2006, 12:53:33 pm »
Dla PR zbroja B - blue wolf light +~5% do defa +15% do casting speeda.. ( niska ilość hp staramy sie zastapić przez def| Cast speed przydatny do pvp i pve ze wzgledu na szybsze rzucanie Hex'a/freezing strike'a )

Btw. O ile wiem doom light obniza ilość hp... Doom heavy zwiększa ale nie polecam.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Phantom Ranger
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 01, 2006, 12:56:37 pm »
Doom to typowy armor dla lucznikow ja jagbym go robil to bym sie postaral o tatuaze +STR -CON i +DEX -CON


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Phantom Ranger
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 01, 2006, 03:50:15 pm »
8/9- con przy doomie to porazka i postac tylko PvE (sumujac z dlm bedzie to - 10 con)

na takie tatoo mozesz sobie pozwolic po zalozeniu majestica

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 4

Phantom Ranger
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 01, 2006, 04:42:09 pm »
Do pvp, najlepiej bez zadnych dyesow chodzic, ale te sa akurat dobre, w koncu najwiekszy atut PRa to duuuzy dmg, a ja uwazam ze atuty trzeba jeszcze wzmacniac, a nie wyrownywac do sredniej. ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Phantom Ranger
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 01, 2006, 04:42:39 pm »
Ta ale składam to myśląc o majestic właśnie bo sam wiesz ile kosztuje wymiana tatuaży.

Zresztą każdy gra jak lubi ja bym tak zrobił nic nie stoi na przeszkodzie żeby grac inaczej.