Witaj
Gość

Wątek: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy  (Przeczytany 40956 razy)

  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« dnia: Listopad 07, 2011, 07:12:40 pm »
             
                  :elf_5_1::_delf_3_1:     :ork_1_2:


>>  Quest na pierwszą zmianę klasy  <<

>>  Quest na drugą zmianę klasy  <<

>>  Quest na trzecią zmianę klasy  << 




--------------------------------------------------

można spokojnie już podkleić <;

ps. proszę nie kasować oraz do czasu nie dodania tych 3 questów o nie pisanie w tym temacie, dziękuje.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2011, 01:11:59 am wysłana przez Nehem »
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2011, 08:44:40 pm »
Quest na pierwszą zmianę klasy:

Film na youtube w HD  (made by me)

Quest możemy zacząć na poziomie 18 na Talking Island u mistrza naszej rasy (w moim przypadku jest to mistrz orków)


Następnie kierujemy się za strzałką i rozmawiamy z NPC który po rozmowie przenosi nas na platformę numer 5.


Teraz musimy porozmawiać z kolejnym NPC dwa razy, raz po to aby pójść dalej w progresie questa, a drugi raz aby przeniósł nas do tajemniczego pomieszczenia.


Idziemy korytarzem do końca po czym rozmawiamy ze strażnikiem po czym wpuszcza nas do pierwszej komnaty.


Nasze zadanie w pierwszej komnacie jest bardzo proste - zabij wszystko.


Po zabiciu potworów pojawi się nam kolejny korytarz idziemy nim do końca ponownie rozmawiamy ze strażnikiem i wchodzimy do drugiej komnaty.


W drugiej komnacie musimy zebrać 3 przedmioty z potworków, a następnie porozmawiać z kryształem i oddać/użyć te przedmioty co zebraliśmy na krysztale.


Po wykonaniu tego idziemy korytarzem co właśnie się pokazał po czym rozmawiamy ze strażnikiem i wracamy się na początek tego korytarza.


W pomieszczeniu w którym nasz strażnik niszczy kryształ wejść nie możemy bo dość szybko stracimy życie, więc naszym zadaniem jest zapewnienie aby strażnik przeżył - czyli zabijamy potworki które chcą go zabić.


Po zabiciu kliku potworów nasza trzecia komnata przestaje być pod wpływem 'złej mocy' i możemy bezpiecznie przez nią przejść.


Kierujemy się do naszego strażnika, on nam mówi że zabijemy złego DEMONA ! - co też czynimy.


Po wykonaniu tej jakże heroicznej misji rozmawiamy ze strażnikiem, a on odsyła nas do naszego świata. Teraz zdajemy sprawozdanie NPC z przebiegu naszej misji po czym używamy SOE.


Teraz rozmawiamy z NPC w muzeum i idziemy do swojego mistrza rasy aby zmienić klasę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 09:49:30 pm wysłana przez Nehem »
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2011, 09:35:16 pm »
Quest na drugą zmianę klasy

Film na youtube w HD  (made by me)

Quest możemy zacząć na poziomie 38 w Town of Gludio u mistrza naszej rasy (w moim przypadku jest to mistrz orków)


Po krótkiej rozmowie z nim teleportuje nas, teraz musimy porozmawiać z kolejnym NPC


Następnie idziemy za strzałką i zabijamy mini bossa (trochę silniejszy potworek niż normalnie)... minusy tego potworka to taki że questa zalicza tylko 1 osobie nie ważne czy jesteś w party czy nie - osobie co zada ostatni cios.


Po rozmowie z NPC idziemy do drugiego mini bossa (też taki sam minus)... jak zabiliśmy go rozmawiamy z NPC i idziemy zabić ostatniego mini bossa.


Główny boss - też musimy go zabić, po czym rozmawiamy z NPC i używamy SOE


Teraz idziemy do naszego mistrza rasy i oddajemy questa.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2011, 11:59:35 pm wysłana przez Sebal »
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2011, 01:23:45 am »
ja bym tylko dodał , że w tym 2 quescie główny boss potrafi rzucić 2 paraliże pod rząd a to = gleba
dlatego trzeba odczekać , aż do niego podbiegną strażnicy i zaczną go okładać , wtedy wkraczamy do akcji i nie ma problemów , bo przeważanie utrzymują agro i  bije się go kilka sekund


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2011, 07:09:19 am »
Dwa plusy dla Nehema.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 08, 2011, 11:09:03 pm »
...ja chce dodatkowe plusy za film w HD + opis ... bu a tu tylko plus 1 za quest (opis + film HD T_T )...
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2011, 12:45:33 am »
Quest na trzecią zmianę klasy

Film na youtube w HD  (made by me)

Quest możemy zacząć na poziomie 76 w Aden u mistrza naszej rasy (w moim przypadku jest to mistrz orków).


Nasz mistrz wysyła nas na Forbidden Gateway idziemy tam (albo używamy gatekeepera) i rozmawiamy z NPC.


NPC wysyła nas na cmentarz gdzie musimy odnaleźć 4 trupy (lol) i zabrać im przedmiot... trupy zawsze są w tych samych miejscach więc polecam zobaczyć filmik jak tam trafić.


Po zebraniu 4 itemów wracamy do naszego zleceniodawcy.


On odsyła nas do innego NPC z którym rozmawiamy i przenosi nas do środka.


Rozmawiamy z NPC na środku po czym wybieramy 2 z 4 dostępnych pomocników, klasy pomocników od lewej: warrior, healer, łucznik, summoner (osobiście polecam kombinacje: jeśli jesteśmy klasą leczącą warrior + summoner lub jeśli zadajemy obrażenia summoner + healer)


W środku czeka nas wybicie paru grup mobów które spawnią się w następującej kolejności środek, lewa, prawa, środek, lewa, prawa.


Po przeżyciu tego rozmawiamy z NPC a w nagrodę dostajemy s grade ring.


Następnie jeszcze raz rozmawiamy ze strażnikiem po czym przechodzimy do drugiej fali mobków... fala wygląda podobnie jak pierwsza fala z tą różnicą że jest dłuższa, przed nadejściem ostatniej grupki mobów będzie małe trzęsienie ziemi. Po przeżyciu rozmawiamy z NPC i dostajemy SOE i używamy go.


Używamy jeszcze raz SOE co przenosi nas do Aden i idziemy porozmawiać z mistrzem naszej rasy. Podczas rozmowy z nim wybieramy swoją dodatkową nagrodę: soul crystal stage 14 :D (w kolejności od góry do dołu: czerwony, niebieski, zielony) + 5milionów adeny i zwykły kodeks.
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 11, 2011, 07:58:56 pm »
w 3 profie ja polecam healer+archer.
Co do tych trupów w 3 zadaniu, trzeba było dodać screen z mapką albo radarem gdzie one się znajdują. Wiem, że na filmiku pewnie jest to pokazane, ale nie wszystkim będzie chciało się go oglądać.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 12, 2011, 09:49:03 am »
Imo temat do podpięcia, bardzo przydatny :)


Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 13, 2011, 05:59:56 pm »
Podpięte i jeszcze jeden plus za dobrą robotę (opis + filmik HD)


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 23, 2011, 10:21:59 pm »
Muszę przyznać że o wiele ciekawsze są teraz questy na profke.
A tak poza tym Good job


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 23, 2011, 10:38:20 pm »
Muszę przyznać że o wiele ciekawsze są teraz questy na profke.
A tak poza tym Good job
Ciekawsze? Bo ja wiem.. po prostu idź i zabij. Są teraz krótsze od swoich poprzedników i nic poza tym  :)


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 23, 2011, 10:49:01 pm »
Te questy sa znacznie lepsze od ich poprzednikow, nie chcialo by mi sie robic tych questow po staremu. Zawsze jakis fun z nowosci jakie wprowadzaja. Zastanawiam sie nad tym w ilu czesciach bedzie caly GoD, bo znane sa tylko 2 - Awaking i Harmony.


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 24, 2011, 03:26:41 am »
będzie 1+5

gdyż było prelude i 5 chronicles (Harbingers of War, Age of Splendor, Rise of Darkness, Scion of Destiny, Oath of Blood)
następnie było interlude + 5 chaotic thrones (Kamael, Hellbound, Gracia, Freya oraz High Five)
teraz jest awaking (GoD) + 5 chapters (Harmony, ??? , ??? , ??? , ??? )

gdzie prelude, interlude a teraz awaking jest "tylko" wprowadzeniem do nowych updatów lineage 2 i dlatego noszą numer 0

ps. Jak byłem kiedyś dzieckiem <: były pogłoski że ma być tylko 12 części lineage 2 czyli awaking miałoby już nie być była również inna plotka że lineage 3 miał wyjść w 2011 (prace nad projektem były zaczęte w ~2007) ale sami wiecie/pamiętacie ten 'przekręt' pracowników i 'teraz' mamy TERA Online zamiast Lineage 3.

ps2. kolejne wielkie zmiany możemy spodziewać się za około 4-5 lat, nie mówię że normalne update mają małe zmiany zobaczcie na Gracie ile zmian tam było ale jednak Interlude a teraz Awaking daje więcej zmian niż te inne duże updaty.

ps3. tak, Awaking to GoD
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 03:35:40 am wysłana przez Nehem »
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 13, 2013, 06:34:23 pm »
Powiedzcie wy mi gdzie sie zaczyna Questa na 3cią profe inspektora. Nie mogę wziąć tego questa w aden, bo npc mówi mi ze muszę być berserkerem, arbalesterem albo slh na 76 lvl zęby zacząć ten quest.

EDIT
juz mam odp.
http://l2wiki.com/Law_Enforcement
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2013, 07:58:20 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Goddess of Destruction - Questy na zmianę klasy
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 14, 2013, 12:08:14 am »
Quest na trzecią zmianę klasy
(...)
W środku czeka nas wybicie paru grup mobów które spawnią się w następującej kolejności środek, lewa, prawa, środek, lewa, prawa.

Po przeżyciu tego rozmawiamy z NPC a w nagrodę dostajemy s grade ring.

Następnie jeszcze raz rozmawiamy ze strażnikiem po czym przechodzimy do drugiej fali mobków... fala wygląda podobnie jak pierwsza fala z tą różnicą że jest dłuższa, przed nadejściem ostatniej grupki mobów będzie małe trzęsienie ziemi. Po przeżyciu rozmawiamy z NPC i dostajemy SOE i używamy go.

Uderzenie mobów agruje ich na was. Ja tam portowałem się do środka i zwsrzymywałem oddech... NPC wszystko pięknie pozamiatali :D:D Tylko czasami trzeba odbiec, jak któryś mimo wszystko się na was zagruje.
Nawet bosa NPC pojechali :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;