WTS tyrr 87/wynn91, dobry sprzęt (przygotowany pod lindvior!)

Zaczęty przez bobpl, Wrzesień 18, 2013, 01:42:21 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

bobpl

WTS tyrr (87) / wynn (91) + 2x suby 80 lv (wc + łuk, jest gate i jest dd na rbki ~80 lv). Oczywiście nobles, wszystkie certy wzięte i dopasowane pod tą postać.

Sprzęt na koncie:
Tyrr:
-rozrywacz apo +5 150attri
-szponton apo 150 attri
-set heavy immortal z jakimis attri powbijanymi (marginalnie, ale coś jest :)
-biżu z oly + immortal + ToI ring 8
Wynn:
j.w. +
- apo bow +4 dmg up 220 attri
- seraf robe set 60 attri w kazdej części
- immortal light set 60 attri w każdej części (immortal zrobiony pod kox np. na 4s - lecimy na wynnie w immo, na bossa swap na tyrra który ma pasywy do lighta też).
- sędzia apo +4 150 attri

+ arcana mace acument oraz draco bow focus dla subklas.

Można zatem się bawić, bo resistów nie brakuje, a i na low dps nie można narzekać na wynnie :)

Spoooro 'smieci' w wh typu wejsciowki na kimeriana, matsy, jakies zetony itd graty - nie ma szału, ale mozna cos pokminić.
Poza tym 10kk na start, 400k shotów dla summonów, kilkaset kryszy R więc jest czym farmić.
Postać jest w pełni przygotowana pod Lindvior, który będzie na serverze na dniach. Wynn w Lindviorze dostaje mega boosta w postaci piętn (marków) - reuse 4-5 sec, cast instant, więc co 5 sekund wsadzamy w enemy strzała za 12-20k. Bardzo fajny dps'er na wojny, do tego z summonami ;]

Oczywiscie wiekszosc waznych questów wzięta, zrobiona lub rozpoczęta. Zrobione 2 przemiany, wzięte questy na jajka, więc pozostałe to kwestia paru chwil.
Postać również świetnie śmiga na 4s (spokojnie farmi 750skrzynek / h z issem lub 650+ na selfbuffie) oraz MoS - jednej z najlepszych miejscówek na kasę. Wystarczy, że powiem, że z kugu się kręci 9k+ patk :)

Oczywiście mail do konta mam, nie było botowane, banowane ani nic z tych rzeczy.

Polecam wszystkim - zarówno pvp'erom (marki! wsadzić acumen w broń i jest mega farma pvp - sprawdzone na PTS!) jak i farmerom (na 4s na każde 4h gry tą postacią wyciągam bez problemu 100kk+).
Po zakupie oczywiście służę poradą co, gdzie i jak robić.

Czekam na oferty na pw - tylko prosze sensownie, bo za 2 dyszki konta nie oddam (aczkolwiek dużo też nie chcę - przy dobrym ogarnięciu miejsc na kasę zwróci się Wam w ciągu max 2 dni koxu ;)