Witaj
Gość

Wątek: Co tam panie w polityce?  (Przeczytany 2398 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Co tam panie w polityce?
« dnia: Kwiecień 24, 2015, 11:54:03 am »
Z dwóch kont :P
Realnych głosów jest może ze 3k, reszta to boxy i ludzie, których ktoś poprosił o kliknięcie.

Mimo ze typ napierdala z fusow jak jakis jebany prophet to w dodatku mysli ze z 1 kompa idzie oddac kilka votow, powiedz mi jeszcze ze w tych wyborach na prezydenta zaglosujesz na komora lub ogorek PLzzzzzzzz

lepiej na pojeba dude? xDD (co do ogorek sie zgadzam, a komor w tym przypadku to i tak "mniejsze zlo")
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2015, 11:58:46 am »
Z dwóch kont :P
Realnych głosów jest może ze 3k, reszta to boxy i ludzie, których ktoś poprosił o kliknięcie.

Mimo ze typ napierdala z fusow jak jakis jebany prophet to w dodatku mysli ze z 1 kompa idzie oddac kilka votow, powiedz mi jeszcze ze w tych wyborach na prezydenta zaglosujesz na komora lub ogorek PLzzzzzzzz

lepiej na pojeba dude? xDD (co do ogorek sie zgadzam, a komor w tym przypadku to i tak "mniejsze zlo")

Typowa odpowiedz leminga :D Nie jestes za PO ( Komorowskim) to znaczy ze glosujesz na PiS (Dude) :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2015, 12:02:38 pm wysłana przez Judasz »


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2015, 12:01:42 pm »
Trochę trollingu nie zaszkodzi tym zblazowanym EU dreamerom ;)

Taki jesteś twardy na polaczkowym forum, ojej!

pierdolnij mi jakis wykres "Macierewiczu", ladnie rysujesz prawie jak twoje mity z dupe tzn z fusow.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2015, 12:04:06 pm »
OJEJ! Już nic nie piszę, bo jeszcze zrobisz mi wjazd na chatę i zgwałcisz mojego chłopaka. Twardzielu  :oops:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 24, 2015, 12:09:20 pm »
Z dwóch kont :P
Realnych głosów jest może ze 3k, reszta to boxy i ludzie, których ktoś poprosił o kliknięcie.

Mimo ze typ napierdala z fusow jak jakis jebany prophet to w dodatku mysli ze z 1 kompa idzie oddac kilka votow, powiedz mi jeszcze ze w tych wyborach na prezydenta zaglosujesz na komora lub ogorek PLzzzzzzzz

lepiej na pojeba dude? xDD (co do ogorek sie zgadzam, a komor w tym przypadku to i tak "mniejsze zlo")

Typowa odpowiedz leminga :D Nie jestes za PO ( Komorowskim) to znaczy ze glosujesz na PiS (Dude) :D

Nie rozumiem cię. Chodzi mi tylko to, że to co gada PiS to jest patologia i cofnięcie się ze 3-4 wieki wstecz mentalnie. W żadnym nie twierdzę, że PO jest super, bo też odjebali sporo, ale i tak są 100 x mniejszym złem niż PiS i wszyscy fanatacy zamachu smoleńskiego, ultra katole etc.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2015, 03:06:08 pm »

"Nie rozumiem cię. Chodzi mi tylko to, że to co gada PiS to jest patologia i cofnięcie się ze 3-4 wieki wstecz mentalnie. W żadnym nie twierdzę, że PO jest super, bo też odjebali sporo, ale i tak są 100 x mniejszym złem niż PiS i wszyscy fanatacy zamachu smoleńskiego, ultra katole etc."


PO 100 x mniejszym złem, Ty kurwa tak serio ??????


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 24, 2015, 04:08:54 pm »
w stosunku do PiS, tak. Dosyć mam słuchania o 3 lub 4 wybuchach na pokłądzie, laserach, sztucznych mgłach, pomnikach, życiu przeszłością, wieczną lustracją, węszeniem spisku dookoła, ultrakatoli wpierdalajacych się w każdy aspekt naszego życia o któym nie mają pojęcia i wiele innych, których nei chce mi się przytaczać nawet...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 24, 2015, 04:23:24 pm »
Masz racje nie zrozumiales mojej pierwszej wypowiedzi, chodzilo mi o to, ze jak typowy leming z gory zalozyles, ze skoro TT0 nie popiera Komoruskiego to od razu musi znaczyc to, ze  popiera Dude. Pozniej odpisales w podobnym stylu o tym jakie PiS jest zle chociaz nikogo to nie obchodzi :D Oczywiscie dziala to w dwie strony.

Dosyć mam ... ultrakatoli wpierdalajacych się w każdy aspekt naszego życia o któym nie mają pojęcia i wiele innych, których nei chce mi się przytaczać nawet...

Nie mam zamiaru bronic PiSu, nie jestem tez wierzacy ,ale powiedz mi z ciekawosci w jaki aspekt zycia Ci "ultrakatole" niby moga w jeszcze wiekszym stopniu wtracac sie bardziej niz do tej pory robi to PO?  hahaha
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2015, 05:07:56 pm wysłana przez Judasz »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 24, 2015, 05:13:59 pm »
Masz racje nie zrozumiales mojej pierwszej wypowiedzi, chodzilo mi o to, ze jak typowy leming z gory zalozyles, ze skoro TT0 nie popiera Komoruskiego to od razu musi znaczyc to, ze  popiera Dude. Pozniej odpisales w podobnym stylu o tym jakie PiS jest zle chociaz nikogo to nie obchodzi :D Oczywiscie dziala to w dwie strony.

Dosyć mam ... ultrakatoli wpierdalajacych się w każdy aspekt naszego życia o któym nie mają pojęcia i wiele innych, których nei chce mi się przytaczać nawet...

Nie mam zamiaru bronic PiSu, nie jestem tez wierzacy ,ale powiedz mi z ciekawosci w jaki aspekt zycia Ci "ultrakatole" niby moga w jeszcze wiekszym stopniu wtracac sie bardziej niz do tej pory robi to PO?  hahaha



skoro już o tym dyskutujemy (mod może wyciąc to do osobnego topicu politycznego plox) to punktowo:

- Najabrdziej ultra konserwatywne zacofane podejście w sprawie aborcji
- brak sensownych regulacji dot. in vitro, nachętniej jak wiesz, kościół by tego całkowicie zakazał, a obecnie straszy ekskomuniką polityków chcących to zaaprobować (lepiej zatem neich rodzi się nas coraz mniej i dożyjmy chwili, gdzie młodych prawie nie będzie, tylko sam istarzy, bo wiesz dobrze, ja kszybko się społeczeństwo polskie starzeje)
- Kazania z ambony stricte polityczne, często nawet wprost mówiące na kogo ludzie powinni głosować (dlaczego Kościół nie moze się odjebać od Państwa?)
- ciągla walka z związkami partenrskimi, a brak ich regulacji jest jeszcze gorszy. Doprowadza do takich patologicznych sytuacji, że jak nie jesteś mężem kobiety, co urodziłą twoje dziecko, to cżesto w szpitalu nie będziesz dopuszczony, bo z prawnego punktu widzenia możesz być niekiedy potraktowany jako obcy. do tego cyrki w sprawie ew. rozliczeń, bankowości, podatków i wielu innych
- straszenie nas jakąś swoją spaczona wizją słowa "gender", które sprowadza się tylko do tego w rzeczywistości, żeby przełamać wizerunek społczeństwa, gdzie kobie ma siedziec w domu ,zajmować się dziećmi, sprzątać i gotować jedynie, a mężczyzna tylko pracować.

Wspomniałbym jeszcze o kilku innych, ale nie mam zbytnio czasu i chęci na takie rozpisywanei się.
I może Cię zaskoczę, jestem wierzący, ale w tych i kilku innych z Kościołem się nei zgadzam zupełnie, z tym zakłamaniem, hipokryzją i wpierdalaniem się w nasze życie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 24, 2015, 05:49:19 pm »
Przez lata glownie czytam to forum i nic nie piszę. ale po tym jak teraz zaczales sie wypowiadac nt. polityczne, to juz wiem aby wszystkie twoje wypowiedzi traktowac po prostu z przymrużeniem oka.