Witaj
Gość

Wątek: Zwiastun Zmian  (Przeczytany 12218 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Zwiastun Zmian
« dnia: Marzec 08, 2009, 03:29:25 pm »
No cóż. Kryzys gospodarczy dosięgnął nawet nas i niestety musimy podjać odpowiednie kroki... A tak poważniej. Ze względu na kilka błędnie podjętych przez nas decyzji i to co dzieje się ostatnio na naszym forum, z wielkim ubolewaniem muszę stwierdzić, że czas na małe zmiany. Zmiany zaczniemy od ekipy forum. Jak już wspomniałem popełnione przez naszą ekipę błędy, spowodowały odejście części użytkowników i spadek zainteresowania, jednakże jeszcze nie jest za późno. Naszym głównym postanowieniem jest odbudowanie reputacji, a co za tym idzie, musimy mieć zgraną grupę ludzi. Oto co zostało postanowione:

Moderatorami, kórzy pozostaną są następujące osoby:
1 Frohike
2 Sknerusekk
3 Soulern
4 bula
5 Onegar
6 Primabolan
7 Maślan
8 Pheonix
9 Nicolas
10 Marc1n
11 System
12 Hermit

Porzegnąją się:
1 Cubu$
2 Dev
3 Iskierka
4 Meyko
5 NightBird
6 Sebeq
7 Szewa
8 Thorns
9 Tyr.

A teraz może troszkę wyjaśnień co następuje. Zacznijmy od osób, które zostają. Z dniem dzisiejszym Frohike awansuje na posadę Super Moderatora. Zobaczymy jak bedzie się sprawował. Reszta moderatorów zostanie przydzielona do odpowiednich działów wedle naszego uznania. Co do moderatorów, którzy zostają warunkowo.
Chcę aby było to jawnie sprecyzowane:

Cubu$ zostaje zawieszony ze względu na brak oznak życia - dostanie VIPa. Dziękujemy za cały wkład pracy Cubu$.
Szewa skłąda rezygnację.
Dev brak zarzutów, poza bardzo małą aktywnością - dostanie VIPa. Dev. Dziękujemy Ci za wszystko co dla nas zrobiłeś. Ze wzgledu na te zasługi dostajesz rangę VIP.
Iskierka składa rezygnację - nie dostanie VIPa. Iskierka. Dziękujemy Ci za cały wkład pracy.
Meyko ze względu na brak czasu tymczasowo zawieszona, dostanie VIPa. Tutaj komentarza nie trzeba. Dziękujemy.
NightBird ze wzgledu na różne kontrowersje z nim związane i obijanie się - nie dostanie VIPa. NightBird. Wywiązywałeś się z większości swoich obowiązków i doceniamy to.
Sebeq za obijanie się - nie dostanie VIPa. Dziękujemy.
Thorns za niską aktywność i brak oznak działalności - nie dostanie VIPa. Dziękujemy.

Funkcja moderatora jest funkcją reprezentacyjną. Pamiętajmy jednak. Nikt nie jest nieomylny i każdy z nas jest tylko człowiekiem. Niczym, ani nikim więcej. Każdy ma prawo do błędów, ale każdy ponosi za nie odpowiedzialność. Mimo, że może rozstaniemy się w "bólu", to dziękujemy Wam za cały wkład pracy jaki włożyliście w te forum. Za każdą jedną sekundę Waszej wspaniałej i niezwykle ciężkiej pracy. Każdy z Was otrzyma po 2 plusy za pracę i rangę Wyróżnionego na miesiąc marzec.

W zakres obowiązków Super Moderatorów od dziś wchodzi także moderowanie sekcji Retail.
Rozmieszczenie moderatorów na próbę:
    Lineage 2 - "Soulern", "Szewa"
    Rasy/klasy - "SkneruseKK", "Nicolas", "Tyr"
    Prywatne Serwery: "Maślan", "Onegar", "Szewa"
    Offtopics - "Tyr", "primabolan", "Pheonix".
Co więcej. Maślan zostaje jedynym moderatorem działu Własny Serwer, Pheonix działu Manga/Anime, Soulern działu WoW, a primabolan Eve Online.
Zostało również usuniętych kilka zbednych działów.

Korzystając z okazji chciałem także obwieścić, że jesteśmy w trakcie przebudowy strony w czym pomaga nam Matim22. Prosimy o dozę cierpliwośći, ponieważ chcemy stworzyć coś naprawdę dobrego.
Wraz z Saladinem pracujemy również nad małą modyfikacją forum. Zmian możecie oczekiwać na dniach (takie są wstępne plany).

Za ostatnie problemy z forum uprzejmie przepraszamy. Były one spowodowane problemami technicznymi jak i opóźnieniem banku.

Chciałbym, abyście ten post traktowali jako zwiastun zmian. Zmian, które jak mam nadzieję, wyjdą nam na lepsze. Z kolejnymi pomysłami postaram się dzielić z Wami na bieżąco, chyba że uznamy to za tajemnicę w celu miłego zaskoczenia Was ;).

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na forum
Soul - administrator serwisu
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 07:19:40 pm wysłana przez Soul »
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2009, 03:34:00 pm »
rofl rofl rofl


porazka


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2009, 03:43:51 pm »
Dziwi nie to, że Tyr został dalej moderatorem...
Cytuj
Ostatnio aktywny:     Luty 23, 2009, 12:12:55
Ostatnie jego kilka stron z postami są z Offtopu/Vipu/inne. Nie widziałem żeby cokolwiek robił. Sam się też obijałem, ale nierozumiem  czego to jego zostawiliście? Dobra nie ważne.



na razie.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2009, 03:48:14 pm »
Każdy dostaje swoją szansę. Ty dostałeś nawet kilka. Doceniamy co dla nas robiłeś i wiemy, że się starałeś (dlatego masz rangę VIP), ale demokratyczną decyzją i także po części wyborem użytkowników padło na Ciebie.
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2009, 03:48:49 pm »
Cytuj
bula za skandaliczne zachowanie - nie dostanie VIPa. bula. Niepotrzebnie brałeś przykład z Marc1na.

Czyli nie zasługuje na VIPa nawet za to co przez ostatnie kilka lat zrobił dla forum ? mhm...

Skoro dla was jeden incydent > cała działalność na forum to QQ

Cytuj
6 Tyr

to akurat bym pozostawił bez komentarza ...

Cytuj
Offtopics - "Tyr", "primabolan", "Pheonix".

Moderator offtopa, dla mnie to jak by dać ochronę płytce chodnikowej Oo
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 03:54:52 pm wysłana przez Xyber »


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2009, 03:49:16 pm »
Z tego co mi wiadomo dostałem 1 ostrzeżenie. oO
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 08, 2009, 03:51:55 pm »
Klika skarg o to że usuwam tematy z własny serwer gdzie piszą nastolatki którzy nie umieja czytać regulaminu żeby głupiego Taga dodac, albo nie chce im się zaglądnąć do konsoli i poczytać co w nich piszę.....

Sry ale wejdz na baze danych, znajdz tabelke z prywatnymi wiadomościami, wysegreguj sobie moje i zobacz jakie zarzalenia dostaje codziennie.

Nie mówie tutaj że każdy temat jest zły ale ileż można siedzieć. Jakoś Ci co piszę z nimi na gg (a jest ich sporo) nie narzekają na moją pomoc choć czasem podsówam im rozwiązania a nie daje na tacy.

Warunkowe to warnukowe.

dziękuje


Z tego miejsca chciałbym pogratulować Luno'wi za jego cierpliwość. Po tym temacie już wiem czego on czasami miał dosyć.

Respekt dla Ciebie Luno.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 03:54:31 pm wysłana przez Maślan »


Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 08, 2009, 03:58:06 pm »
Moderatorami, kórzy pozostaną są następujące osoby:
[...]
7 Primabalon(Primabolan)

Z dniem dzisiejszym Frohike awansuje na posadę Super Moderatora
i bardzo dobrze :>

Cytuj
bula za skandaliczne zachowanie - nie dostanie VIPa. bula. Niepotrzebnie brałeś przykład z Marc1na.
mozna prosic o wytlumaczenie? "nie dostanie" w sensie "bedzie pomijany co miesiac przy wyborze VIPow" czy dalej jako uzytkownik forum mam mozliwosc zostania VIPem?


anyway, GL w rozwijaniu dzialu "Media"(Fro troche pracy przed Toba!)


edit:
erm ... mimo powyzszego zapisu mam VIPa czy kolorki mi sie myla? :O

edit2:
Porzegnąją się:(Pożegnają)
no juz chyba wszystko ok :>
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 04:03:24 pm wysłana przez bula »


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 08, 2009, 04:01:57 pm »
Moderatorami, kórzy pozostaną są następujące osoby:
[...]
7 Primabalon(Primabolan)

Z dniem dzisiejszym Frohike awansuje na posadę Super Moderatora
i bardzo dobrze :>

Cytuj
bula za skandaliczne zachowanie - nie dostanie VIPa. bula. Niepotrzebnie brałeś przykład z Marc1na.
mozna prosic o wytlumaczenie? "nie dostanie" w sensie "bedzie pomijany co miesiac przy wyborze VIPow" czy dalej jako uzytkownik forum mam mozliwosc zostania VIPem?


anyway, GL w rozwijaniu dzialu "Media"(Fro troche pracy przed Toba!)


edit:
erm ... mimo powyzszego zapisu mam VIPa czy kolorki mi sie myla? :O

Dostałeś wyróżnienie,

Ale swoją drogą nie wiem czemu Cie wywalają ale jak już chcą jestem za tym aby dać Buli.Strykowi VIPa.

Zreszta zrobcie przywileje jakieś i w dziale modów się rozwiąze te konfrontację.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 08, 2009, 04:02:29 pm »
Rzeczywiście literówka. Nawet wyszło oryginalnie :D.

Oczywiście, że masz bula. Każdy z Was ma, ale tymczasowo jest jak jest, czyli niektórzy już go mają, inni muszą poczekać. Wszystkich Was szanujemy. Nie wiem dlaczego mielibysmy w jakikolwiek sposób Was ograniczać ;)
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 08, 2009, 04:07:06 pm »
Rzeczywiście literówka. Nawet wyszło oryginalnie :D.

Oczywiście, że masz bula. Każdy z Was ma, ale tymczasowo jest jak jest, czyli niektórzy już go mają, inni muszą poczekać. Wszystkich Was szanujemy. Nie wiem dlaczego mielibysmy w jakikolwiek sposób Was ograniczać ;)

Zabranie Buli moderatora w dziale Media to całkowita porażka...

Cytuj
Moderatorzy: Soulern, Szewa

n/c

btw. Za co Tyr ma moda !?


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 08, 2009, 04:10:46 pm »
Ciekawe za co mam 11 głosów, jak przez cały styczeń byłem na forum raptem parę minut :P


« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 04:16:08 pm wysłana przez McViRR »
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 08, 2009, 04:16:31 pm »
Ciekawe za co mam 11 głosów, jak przez cały styczeń byłem na forum raptem parę minut :P


brawo, brawo

Pomijając też fakt, że Tyr ma moda w 13 działach QQ


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 08, 2009, 04:28:22 pm »
Teraz to się nawzajem sprzedajecie ...  Zmiany - i super , nareszcie się coś dzieje .


Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 08, 2009, 04:31:05 pm »
Teraz to się nawzajem sprzedajecie ...  Zmiany - i super , nareszcie się coś dzieje .
moze ... ale mimo wszystko mozna to bylo przedstawic szerszemu gronu(w tym zainteresowanym) przed ogolna publikacja


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 08, 2009, 04:33:17 pm »

Z dniem dzisiejszym Frohike awansuje na posadę Super Moderatora
i bardzo dobrze :>



gz Fro :)


Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 08, 2009, 04:36:43 pm »
IMO teraz się zrobi pr0 uber mega flame, bo jednak trochę źle podeszliście do tego wszystkiego. Tyr'a dawno nie widziałem na forum, a jednak dostał moda, ale nvm.

GZ Fro

Zmiany, super, ale jeżeli tak mają wyglądać to coś czuję, że będzie tylko gorzej.

BTW

ART&NOVELS DLA SOULERNA!!!
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 04:45:20 pm wysłana przez Zarean »


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 08, 2009, 04:54:52 pm »
Cytuj
Hermit za obijanie się i wypowiedzi ofensywwne - nie dostanie VIPa. Hermit. Bycie moderatorem nie polega tylko na "szpanowaniu".

Wypowiedzi ofensywne.. z kiedy? Czy ty w ogóle czytasz to forum, czy tylko wpadasz raz na 2 m-ce i robisz porządek? Szpanowanie? Jedyne co robię to piszę neutralne posty w różnych działach i odwalam robotę moderatora.. ale dobra, skoro wiesz lepiej.

Cytuj
System za obijanie się mimo próśb i ostrzeżeń. Była chwilowa poprawa, ale znowu robisz to samo - dostanie VIPa. System. Doceniamy to co dla nas zrobiłeś.

Dziwi nie to, że Tyr został dalej moderatorem...
Cytuj
Ostatnio aktywny:     Luty 23, 2009, 12:12:55
Ostatnie jego kilka stron z postami są z Offtopu/Vipu/inne. Nie widziałem żeby cokolwiek robił. Sam się też obijałem, ale nierozumiem  czego to jego zostawiliście? Dobra nie ważne.

Sory, ale.. to już chyba przegięcie..
Od dłuższego czasu tylko ja i System moderowaliśmy cały offtop.
Zakładaliśmy tematy/zamykaliśmy/staraliśmy się to rozkręcić/sprawdzaliśmy zgodność tematów/edytowaliśmy posty z przekleństwami i tak dalej.. Jak nie wierzysz to odsyłam do offtopa.

Tyr natomiast przez cały ten czas nie robił nic, kompletnie nic, widziałem go tylko raz w spam topiku dla vipów. Ale co tam, to nie jest moje forum, więc nie mam prawa głosu, czyż nie?

Każdy dostaje swoją szansę. Ty dostałeś nawet kilka. Doceniamy co dla nas robiłeś i wiemy, że się starałeś (dlatego masz rangę VIP), ale demokratyczną decyzją i także po części wyborem użytkowników padło na Ciebie.

Tak.. bo chociaż raz ktoś mi napisał, że źle spełniam swoje obowiązki..
Już nawet nie mówię o mnie..

Cytuj
bula za skandaliczne zachowanie - nie dostanie VIPa. bula. Niepotrzebnie brałeś przykład z Marc1na.

Tak, bo bula to naprawdę, tak ostatnio nic nie robi, że.. normalnie wcale nawet tutaj nie zagląda, tak bardzo, że interweniuje do 10 min po założeniu złego tematu. Przy moderowaniu z nim prawie nie miałem co sprawdzać, szczególnie w dziale Media.

Cytuj
Cytat: Soul  Dzisiaj o 16:29:25
Z dniem dzisiejszym Frohike awansuje na posadę Super Moderatora
i bardzo dobrze :>

Tutaj się zgodzę.

Cytuj
3 Soulern
Tutaj także.


No nic, Bula, System, Soulern - Miło się razem pracowało..
i cytując Systema

Cytuj
na razie.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 08, 2009, 04:57:47 pm »
zeby nie bylo, to ja pierwszy napisalem ze zrobienie Fro Sup Modem bylo dobra decyzja!




































tak wiem, to nie pasuje do dyskusji ale nawet taka marna proba zlagodzenia napiecia to cos ;)


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 11

  • Recenzent&Redaktor
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 08, 2009, 05:13:16 pm »
Ja powiem od siebie tyle nie mam czasu więc zrezygnowałem, ale widzę wiele mankamentów dotyczące pracy moderatora. Mi wydawało się zawsze i z definicji, że moderator jest osobą, która pomaga użytkownikom w miarę możliwości, kasuje zamyka zbędne tematy, ale przede wszystkim kieruje dyskusją w danym temacie, jednak nigdy nie zauważyłem czegoś takiego, na tym forum za to jest tendencja do: "popraw zgodnie z regulaminem inaczej do kosza"- a to może napisać zwykły użytkownik moderatorem być nie trzeba ale to tylko moja opinia. Dla mnie trzymanie kogoś "warunkowo" to głupotą jednym słowem, albo się ktoś nadaje albo nie, oby nowe zmiany i wybory były słuszne, bo jak widać nie wszystkie są(no, ale każdy może się mylić w końcu jesteśmy tylko ludźmi). Dzięki Soulek i reszta za współprace fajnie było, ale życie to już nie bajka i nie na wszystko się ma czas co by się chciało może kiedyś jeszcze. Do zobaczenia!
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 05:15:02 pm wysłana przez Iskierka »


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 08, 2009, 05:14:15 pm »
Moderatorami, kórzy pozostaną są następujące osoby:
1 Frohike
2 Sknerusekk
3 Soulern
4 Szewa
5 Onegar
6 Tyr
7 Primabolan

Joke yes?

Soul, do prima aprilis jeszcze daleko :P
Powinieneś sprawdzić skrzynkę, na początku stycznia wysłałem ci wiadomość, iż rezygnuje z Moderatorki z powodu braku czasu.



Ciekawe za co mam 11 głosów, jak przez cały styczeń byłem na forum raptem parę minut :P


brawo, brawo
Czytaj wyżej co napisałem :P




  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 08, 2009, 05:17:50 pm »
Cytuj
Jak już wspomniałem popełnione przez naszą ekipę błędy, spowodowały odejście części użytkowników i spadek zainteresowania, jednakże jeszcze nie jest za późno.

Według Ciebie użytkownicy odeszli z powodu nie wypełniania przez moderatorów ich pracy ? Jakoś ja bym nie był tego taki pewien. Cześć "starych" użytkowników odeszła bo doszli do wniosku, że Real Life > L2, inni dlatego, że gra im się znudziła, wybacz ale każda gra w końcu się wyczerpuje i traci graczy a co za tym idzie fora zaczynają pustoszeć. Na pewno takie zmiany nikomu nie pomogą a wręcz przeciwnie, właśnie takie zmiany powodują spadek aktywności na forum. Bo nie zawsze to co Nowe jest lepsze od tego co było z nami od wielu lat i jak dotąd nikt na to nie narzekał. Pomyśl jak się czują się "byli" moderatorzy, którzy przez kilka lat starali się aby forum było jak najlepsze i aby jak najlepiej spełniać swoje obowiązki tak ni z tego ni z owego dowiedzieli się, że ich praca tutaj nie jest doceniana i na pożegnanie dostają kopniaka w DUPĘ, chociażby ten kopniak był nie wiem jak ukryty pod milionem zdań. Bo według mnie nie ma różnicy czy napiszesz "^%$^&#X#@& możesz odejść" czy "doceniamy to co zrobiłeś na forum, ale już nam nie jesteś potrzebny", sens jest ten sam. No wybacz, ale chyba nie fajnie jest przez kilka lat użerać się z ludźmi, którzy nigdy nie nauczą się obsługiwać opcji Szukaj i w kółko tłumaczyć to co tłumaczone było już setki razy, na darmo (?) ...


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 08, 2009, 05:32:40 pm »
Wiadamo bylo, ze po tych decyzjach zrobi sie flame.

Trudno wymagac, aby teraz do kazdej decyzji podany byl cytat i konkretne przyklady,
nie o to chodzi i latwo wyobrazic sobie co dzialoby sie gdyby ten temat mial taka forme.
Wszystkie decyzje byly gruntownie przedyskutowane, wszystkie za i przeciw walkowane,
powtarzane i dokladnie sprawdzane, nikt i nic nie zostalo pominiete.

Jasnym jest, ze nie jest najprzyjemniejsza rzecza rezygnowanie ze wspolpracy z ludzmi,
ktorzy wlozyli swoj wysilek i czas w tworzenie forum, w jego zycie i forme.

Niektore decyzje trzeba jednak podjac lub podjete blednie skorygowac.

Oczywiscie kazdy ma prawo komentowac nie oznacza to jednak, ze bedziemy szukali rozwiazan,
z ktorych wszyscy beda zadowoleni - bo jest to utopia, jest po prostu niemozliwe.
Zawsze beda protestujacy i popierajacy - zawsze znajda sie glosy za i przeciw,
nie da sie wszystkim dogodzic i wszystkich zadowolic.

Prosze nie zapominac o tym, ze bardzo trudno jest stworzyc ekipe zdolna do aktywnego dzialania w grupie.

... i jeszcze jedno ... jak sam tytol mowi jest to ZWIASTUN Zmian.
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 08, 2009, 05:36:03 pm »
Wiadamo bylo, ze po tych decyzjach zrobi sie flame.


Teraz to się nawzajem sprzedajecie ...  Zmiany - i super , nareszcie się coś dzieje .
moze ... ale mimo wszystko mozna to bylo przedstawic szerszemu gronu(w tym zainteresowanym) przed ogolna publikacja


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 08, 2009, 05:36:10 pm »
Cytuj
Wszystkie decyzje byly gruntownie przedyskutowane, wszystkie za i przeciw walkowane,
powtarzane i dokladnie sprawdzane, nikt i nic nie zostalo pominiete.


...


Moderatorami, kórzy pozostaną są następujące osoby:
1 Frohike
2 Sknerusekk
3 Soulern
4 Szewa
5 Onegar
6 Tyr
7 Primabolan

Joke yes?

Soul, do prima aprilis jeszcze daleko :P
Powinieneś sprawdzić skrzynkę, na początku stycznia wysłałem ci wiadomość, iż rezygnuje z Moderatorki z powodu braku czasu.


brawo, brawo



Dziwi nie to, że Tyr został dalej moderatorem...
Cytuj
Ostatnio aktywny:     Luty 23, 2009, 12:12:55
Ostatnie jego kilka stron z postami są z Offtopu/Vipu/inne. Nie widziałem żeby cokolwiek robił. Sam się też obijałem, ale nierozumiem  czego to jego zostawiliście? Dobra nie ważne.


Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/