Witaj
Gość

Wątek: problem z Dark wizard  (Przeczytany 3244 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

problem z Dark wizard
« dnia: Kwiecień 24, 2008, 06:38:27 pm »
Witam jestem tu nowy, od nie dawna gram w L2 wczesniej raczej Diablo LoD wiec wybaczcie za tak banalne pytania, ale jeszcze sie gubie ;/ Wiec jak w temacie mam Dark Wizard'a dopiero co zrobilem te 1 klase a jestem na teraz 26 poziomie. Chcialem nauczyc sie jakis przydatnych skillow gdyz mam duzo uzbieranych pkt i chce je wykozystac umniejetnie ,ale nie moge dostac ciekawego speelbooka. Jestem w okolicahc Gludin.  Nie ulepszalem broni, nie wiem dokladnie jak i jak mozna cos db zrobic, tylko kupuje w shopie;/ Moje glówne pytanie:) Jakie powinny byc teraz moje kroki by stawac sie silniejszym? z gory THX


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 2

  • Owned Powned
Odp: problem z Dark wizard
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2008, 07:00:20 pm »
Przede wszystkim punkty sp wydać na potrzebne skille(patrz ofensywne) *. Książki do skilli wypadają z odpowiednich potworków a te znajdziesz tu http://dc.lineage2.com.pl/index.php co do ulepszania broni polecam http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,17481.0.html

Co zrobić żeby stać się silniejszym ? Przeczytać temat o klasie którą chcesz grać ;)

*tutaj nie rozdajesz punktów tak samo jak w diablo 1 lvl= kilka pnktów które dodajesz do odpowiednich statystyk. Każda postać ma bazowe punkty których póki co nie zmienisz
GL & HF


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: problem z Dark wizard
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2008, 07:06:27 pm »
dzieki to juz cos, mam teraz sp 90052 a uzywam glownie wind strike i vampiric tuch, a w party shield ,might i group heal. Wlasnie najwiekszy mamj problem teraz z jakims nowym mocnym skilem do ataku...czego dokjladnie szukac w tym calcuratorze?? jaki skill na poczatek, dzieki
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2008, 07:11:53 pm wysłana przez jasko »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: problem z Dark wizard
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2008, 07:04:42 pm »
Kolejny problem, mam ksiązki do skilli ale nie ma mnie kto ich nauczyc;/ kiedy bede mial wiekszy wybor skilli? plz


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

nowy skill
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2008, 09:09:10 pm »
mam księgi ale nie moge sie nauczyc tych skilli;/ wchodze do gildi ale oni nie moja tych czarow...przez 8 lvl nieczego nowego sie nie nauczylem plisss pomocy


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: nowy skill
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2008, 09:53:42 pm »
Nowych skilli uczysz się np. w Dark Elven Village w The Shilien Temple. Albo w innych miastach w Dark Elven Guild. Jak jesteś magiem to podchodzisz do NPC z napisem nad głową "Magister" a jak fighterem to do "Master". Masz wystarczającą ilość SP?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2008, 09:55:13 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: problem z Dark wizard
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2008, 10:43:19 pm »
Książki kupujesz w "gyrocery store" poszukaj na mapie (alt+m)
skilli się uczysz w "dark elven gulid


Odp: problem z Dark wizard
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 25, 2008, 10:44:15 pm »
Książki kupujesz w "gyrocery store" poszukaj na mapie (alt+m)
grocery*


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: problem z Dark wizard
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 26, 2008, 12:14:42 am »
jasko, scaliłem Twoje dwa tematy w jeden. Następnym razem nie twórz nowych tematów z kolejnymi pytaniami, tylko pytaj tutaj :)


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: problem z Dark wizard
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 26, 2008, 08:16:09 pm »
Dzieki ,ale to dalej nic nie dalo...juz sam nie wiem co robie zle, zaczne jesczsze raz:

Dark Wizard: lvl 30

SP: 220274

Dostepne skille u Trainera: (na zadnego nie mam ksiegi)

cure poison, curse: poison, wind shackle

*dodam ze bylem juz w kilku miastach i jedynie te mam dostepne

Ksiegi jakie posiadam dla Dark Wizard:

concentration, twister, servitor heal, aura burn, summon silhouette i shadow, flame strike, body to mind, shadow spark, surender to poison, servitor rechange, poisonous cloud, sleep, corpse life drain


Używane skille:

heal lvl 6, battle heal lvl 3, shiled lvl1, might lvl1, group heal lvl 3, vampiric touch lvl2, wind stricle lvl5, ice bolt lvl4, self heal lvl 1

Jesli jest ktos ogarniety w tym to z gory dziekuje za pomoc!!



  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 2

  • Owned Powned
Odp: problem z Dark wizard
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 26, 2008, 09:51:27 pm »
Z tych skilli które pozsotały Ci do wykupienia praktycznie żadnego nie będziesz używał ( no może wind shackle ale obejdziesz się bez), ja bym Ci radził rozwijać te skille, które już masz wykupione a pozstałe 3 sobie podarować.

GL & HF


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: problem z Dark wizard
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 26, 2008, 10:58:26 pm »
z checia bym to zrobil, ale juz nie moge ich rozwijac...moglbym jedynie te 3, ale nie mam do nich ksiag. ktos mi powie co tu sie dzieje?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2008, 11:00:38 pm wysłana przez jasko »


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 2

  • Owned Powned
Odp: problem z Dark wizard
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 26, 2008, 11:07:58 pm »
Według mnie wszystkie książki powinny być u NPC w mieście. Sprawdz jeszcze raz wszystkie dostępne w sprzedaży.

Możliwe że serwer na którym grasz nie ma dodanych tych ksiązek w swojej bazie i wtedy nic na to nie poradzisz. Jednym wyjściem była by petycja do GM'a :)
GL & HF


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: problem z Dark wizard
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 26, 2008, 11:36:59 pm »
I JUZ SIE UDALO:) niby bylem dark wizardem i tak mialem napisane ale chyba nie dokonczylem "rejerstracji" wrocilem do Grand mastera i jest juz ok:) sorki za zamieszanie, po prostu za szybko ucieklem od niego a nie pogadalem :P a tak przy okazji....jakie skille moga byc przydatne z posrod tych ktore wymienialem?? pozdro!!


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 2

  • Owned Powned
Odp: problem z Dark wizard
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 27, 2008, 12:00:26 am »
Nie wiem kogo masz w planie zrobić jako 2nd profesje jednak na razie wszelakie skille opierają się na jak najszybszym wlvlowaniu postaci. Do togo potrzebne ci będą teoretycznie dwa skille:
-twister-podstawowy nuk
-b2t(body to mind)- zjada hp dodaje mp przez co możesz expić bez przerwy

nie zapomnij o skillach: sleep (nie trzeba tłumaczyć ;p);corpse life drain(dodaje hp z zabitego moba)
miłego grindowania  :D
GL & HF