Witaj
Gość

Wątek: [CT0]Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation  (Przeczytany 76391 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
[CT0]Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« dnia: Listopad 24, 2007, 11:24:17 pm »
Special Abilities

Przy pisaniu tego poradnika pomagałem sobie artykułem ze strony lineage2.stratics.com

Indeks

   1. Ogólnie o SA
   2. Kryształy
   3. Podnoszenie poziomu kryształu
   4. Potwory na których możemy podnosić poziom kryształu
   5. Garść informacji

-----------------------------------------------------------------------------------
1. Ogólnie o SA
 
Specjalne umiejętności dla broni (Special Abilities), inaczej znane jako SA, są dostępne dla wielu broni stopnia C, B, A i S. Każda broń, oprócz duali, może mieć 1 z 3 SA i nigdy nie może mieć więcej niż 1 naraz na jednej broni.  Duale natomiast posiadają wyłącznie 1 SA dla broni, nie ma innej możliwości wyboru.
Broń z SA nie można wymienić ani ulepszyć u Blacksmith of Mammon, będziesz zmuszony do usunięcia jej z broni (możesz to zrobić to u Black Marketer of Mammon którego znajdziesz w większych miastach takich jak Giran czy Oren).

Bronie nie znajdujące się na tej liście NIE MOGĄ zdobyć SA w żaden inny sposób.

Dual Swords: Aby dodać SA do duali musisz to zrobić poprzez enchantowanie ich do +4, wtedy otrzymają automatycznie przydzieloną im umiejętność. UWAGA! Ulepszanie broni z +3 do +4 wiąże się z ryzykiem rozbicia broni na kryształy. (Nie mówcie że nie ostrzegałem!)

Inne bronie mogą otrzymać SA niezależnie od poziomu enchantu. Aby dodać SA do broni potrzebujesz kryształu na odpowiednim poziomie (stage) i kolorze.

2. Kryształy

Kryształy można zdobyć w dwa sposoby. Kupić gotowego od innego gracza lub samemu podnosić jego poziom, wymagany do tego jest Quest - Enhance your weapon którego możesz rozpocząć w trzech miejscach, w Giran u Grand Magister Jurek, w Oren u Magister Gaider i w Aden u Magister Winonin. Po rozmowie będziesz miał do wyboru 3 rodzaje kryształów: Zielony (green), Czerwony (red) i Niebieski (blue) który wybierzesz to zależy od tego jaki kolor potrzebuje SA którego chcesz dodać do broni (informację tą możesz znaleźć u kowala w mieście lub na Tej Liście) oraz poziom kryształka.
Gdy już mamy odpowiedni kryształ czas dodać go do broni. Jeśli chcemy dodać SA do broni ze stopnia C lub B idziemy do kowala w mieście który za odpowiednią ilość gamestonów doda umiejętność do naszej broni. Natomiast do broni A i S musimy poszukać lepszego kowala, jest nim Blacksmith of Mammon którego możemy spotkać wyłącznie po wygraniu Seven Signs którejś ze stron, wędruje wtedy po katakumbach przemieszczając się co 30 min. Zapłatą dla niego nie będą gamestony ale ancient adena którą możemy zdobyć wyłącznie w katakumbach / nekropoliach.

3. Podnoszenie poziomu kryształu

Zacznijmy od tego że podczas lvlowania kryształu w twoim plecaku może znajdować się tylko 1 kryształ, gdy masz ich więcej wywal je na ziemie / daj znajomemu / schowaj gdzieś tylko nie trzymaj ich razem z tym którego chcesz lvlować ponieważ one oddziałowywują na siebie uniemożliwiając absorbację duszy.
Aby w końcu podnieść jego poziom musisz bić specjalnie wyznaczone do tego potwory (ich listę znajdziesz w następnym punkcie) oraz dostosować się do pewnych zasad, otóż aby absorbacja duszy powiodła się musisz:

:arrow: Zjechać potwora do mniej niż 50% jego HP (jeśli potwór zostanie uleczony musisz ponownie bić go do mniej niż połowy jego HP i ponownie użyć kryształu) | (słyszałem kiedyś taką plotkę że im mniej Hp ma potwór tym większa szansa na absorbowanie duszy - To Bzdura!)
:arrow: Użyć na nim kryształu (z paska skrótów lub podwójnie kliknąć na niego w plecaku)
:arrow: Zadać ostatnie, dobijające uderzenie

Gdy zabijesz potwora możesz otrzymać jedną z tych wiadomości:

The soul crystal succeeded in absorbing a soul -> brawo, udało ci się podnieść poziom kryształu (UWAGA! - kryształ wtedy znika z paska skrótów)
The soul crystal was not able to absorb a soul -> 80% komunikatów, po prostu nie udało się absorbować duszy. Spróbuj jeszcze raz. UWAGA! - Ta sama informacja pojawia się gdy używasz kryształu na potworach nie przeznaczonych do lvlowania kryształu więc upewnij się czy bijesz odpowiednie moby
The soul crystal resonates -> Masz w plecaku więcej niż 1 kryształ, pozbądź się reszty
The soul crystal is refusing to absorb a soul -> potwór na którym użyłeś kryształu jest za słaby aby podnieść jego poziom, potrzebujesz potwora na wyższym poziomie
The soul crystal shatters -> Bah! Kryształ się rozpadł i zniknął z twojego plecaka. Wszystko robiłeś dobrze ale po prostu miałeś pecha, musisz zaczynać od nowa
<nie ma żadnej wiadomości>:
1. Użyłeś kryształu za wcześnie lub nie zadałeś dobijającego uderzenia
2. Potwór jest zbyt słaby dla Ciebie (jego kolor jest ciemnoniebieski)
3. Nie masz questa "Enhance Your Weapon"

4. Potwory na których możemy podnosić poziom kryształu

Stage 2:
Garden of Eva: Light Worm, Nos, Blade Stakato, Blade Stakato Worker, Blade Stakato Warrior.
Timak Outpost: Timak Orc, Timak Orc Warrior, Timak Orc Soldier, Timak Orc Archer, Timark Orc Troop Archer, Timak Orc Troop Warrior.

Stage 3:
Devils Isle: Unpleasent Humming, Light Bringer
The Forest of Mirrors: Forrest of Mirror Ghost, Forrest of Mirror Ghost
Garden of Eva: Blade Stakato Drone, Water Giant, Queen Undine Lads.
Timak Outpost: Timak Orc Overlord, Timak Orc Shaman, Timak Orc Troop Leader, Timak, Orc Troop Shaman

Stage 4:
Devils Isle: Death Flyer, Fiend Archer, Musveren
The Forest of Mirrors: Mirror, Forrest of Mirror Ghost
Garden of Eva; Evas Seeker, Theeder Piker, Theeder Mages, Garden Guard

Stage 5:
Devils Isle: Zakens Royal Guard, Kaim Vanul, Pirate Zombie Captain
The Forest of Mirrors: Harit Lizardman, Harit Lizardman Grunt, Harit Lizardman Archer
Garden of Eva: Doll Masters, Garden Guard Leader.

Stage 6:
Devils Isle: Doll Blader, Sairon, Sairons Doll, Sairons Puppet , Vale Master
Giants Cave: Halingka, Yintzu

Stage 7:
Giants Cave: Paliote, Hamrut

Stage 8:
Giants Cave: Kranrot

Stage 9:
Devastated Castle: Doom Servant

Stage 10:
Devastated Castle: Doom Guard, Doom Archers, Doom Knights, Doom Warrior
Tower of Insolence: Erin Edunce, Platinum Tribe Series, Angel Series
Antharas Lair: Malruk Knight, Malruk Beserker, Malruk Lord, Limal Karinness, Karik, Pytans, Pytan Knight

Stage 11: Boss/Raid Monsters: Anakim, Baium, Lilith, Antharas, Valakas, Zaken, Ember, Anakazel
Stage 12: Boss/Raid Monsters: Anakim, Baium, Lilith, Antharas, Valakas, Zaken, Ember, Anakazel
Stage 13: Boss/Raid Monsters: Antharas, Valakas, Ember, Anakazel

5. Garść informacji

 Nie musisz lvlować kryształu zmieniając lokacje co każdy stage (szczególnie wtedy gdy niektóre moby są już ciemnoniebieskie). Będąc np. na 60 poziomie możemy udać się do Giants Cave i wylvlować nasz kryształ od 1 do 8 poziomu, ale nie więcej. A będąc koło Devastated Castle od 1 do 10 stage.

Zwiększanie poziomu kryształu na 11, 12 i 13 poziom różni się troszkę od innych poziomów, otóż:
- Całe party może podnieść poziom kryształu w tym samym czasie, wystarczy że ktoś z twojego party dobije Raid Bossa. Takim sposobem można wylvlować 9 kryształów naraz
- Masz 100% szans na podniesienie poziomu kryształku na 11 i 12 poziom jesli oczywiście twoje party zada ostatni cios (wyjątkiem jest 13 poziom, na Antarasie i Valakasie wynosi on 100% lecz na bossach Ember i Anakazel może się nie udać)
- Kryształ nie pęknie przy absorbacji duszy


A teraz:
Jeśli macie jeszcze jakieś pytania odnośnie SA proszę pisać tutaj.
Jeśli zauważyłeś jakiś błąd lub pominąłem coś o czym warto napisać poinformuj mnie o tym.

Autor: Kirdan
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ENCHANTOWANIE

Niektóre broni i zbroje mogą zostać ulepszone używając Scroll: Enchant Weapon & Scroll: Enchant Armor.. Dla każdej klasy broni (chodzi mi tu o grade broni) są inne scrolle
(przykład dla broni C-grade nazwa scrolla to: Scrool Enchant Weapon C itp.)
Broni i zbroje bezklasowe (no-grade) nie mogą zostać enchantowne (ulepszone).

Prawie wszystkie broni i zbroje mogą zostać bezpiecznie ulepszone do +3.
(jeżeli chodzi o serwery prywatne safe enchant jest ustalany przez GMa)

Kiedy jakaś broń zostanie ulepszona do +4 zostaje oświecona (pokryta jasno białą świecącą aurą).
Jeżeli ulepszymy tą broń jeszcze bardziej zmieni ona kolor najpierw na niebieski a następnie na czerwony.



Kiedy enchant nam się nie powiedzie nasz przedmiot zostanie zniszczony i zamieniony w kryształ. Rodzaj kryształu zależy od rodzaju broni jaki został skrystalizowany, (przykład: jeżeli była to bron klasy B  otrzymamy kryształ klasy B)

Blessed Scroll of Enchant Armor/Weapon sa to scrolle które działają na takiej samej zasadzie jak normalne enchanty ale w przypadku nieudanego enchantowanie bron nie zostaje zniszczona i skrystalizowana ale wraca do swojego pierwotnego stanu czyli do +0

- Enchant Weapon D
- Enchant Weapon C
- Enchant Weapon B
- Enchant Weapon A
- Enchant Weapon S

- Enchant Armor D
- Enchant Armor C
- Enchant Armor B
- Enchant Armor A

- Blessed Enchant Armor D
- Blessed Enchant Armor C
Blessed Enchant Armor B
- Blessed Enchant Armor A

Blessed Enchant Weapon D
Blessed Enchant Weapon C
Blessed Enchant Weapon B
Blessed Enchant Weapon A


ENCHATY BARDZO CZESTO LECĄ ZE SKRZYNECZEK



ENCHANTOWANIE ARMORÓW

DO ZBROI ZALICZAY TAKZE BUTY, REKAWICZKI, TARCZE, I BIZUTERIE


Armory beda obdarzone dodatkowymi rezultatami kiedy zostana zenchantowane do +6 lub wyżej.
Rezultaty ktorymi zostanie obdarzona bron zaleza od niej samej kazda zbroja ma przypisana sobie własne indywidualne rezultaty.

ENCHANTOWANIE SKILI

 

Zeby enchantowac skilli musimy miec ukonczoną trzecią profesje (class transfer) Porozmawiaj z NPCetem ktory dał ci trzecią profesje aby dowiedziec się wiecej informacji na temat enchanotwania skilli.

Enchantowanie skilli wyróżnia się z zwyczajnej metody powiększenia zręczności poziomów. Enchantowanie skilli ulepszają bezwarunkowo, i to jest możliwe wybierać specjalny enchant effect. Jezeli jednak zenchantujemy skill inny juz nie moze byc zenchantowany.


P.S Opisywałem wszystko na przykładzie RETAILA w przypadku serwerów prywatnych bezpieczny enchant jak i kolory enchanotwania i max enchant mogą być różne

Autor: Materid

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak to wygląda?



Ogólne informacje

Augmentacja, pozwala Ci na dodanie dodatkowych mocy do broni. Oczywiscie...mozesz dokonac tego również przy użyciu Soul Crystali, lecz jest prostsza metoda - wlaśnie ta w/w

Rys

Niedawno temu Black Anvil Gulid odkryła nową metode ulepszania broni przy użyciu Stone of Life. Wystarczy, że przyniesiesz go, oraz inne potrzebne do Augmentacji rzeczy, a z Twoja broń będzie ulepszona.

Jakie rzeczy?

Gemstones:

Bronie C oraz B Grade potrzebują Gemstone D, natomiast A i S Grade wymagają Gemstone C.

Life Stones:

Life Stones wypadają z mobków. High-Level Life Stones najczęściej można zdobyć pokonując Raid Bossa. Life Stone określa level postaci która może go używać.

Augmentować broń możesz u Blacksmith (NPC) w każdym mieście z wyjątkiem początkowych lokacji oraz Gludin.

Weapon Augmentation – proces:

Proces sam w sobie nie jest jakoś wyjątkowo skomplikowany. Wybieramy broń, którą chcemy ulepszyć, dodajemy Life Stone oraz odpowiednie Gemstones po czym klikamy na przycisk „Augment”.

Jakie umiejętności możesz podnieść?

- Podniesienie podstawowych umiejętności (STR, CON...)
- Podniesienie "statystyk walki" (P. Atk, P. Def...)
- Podniesienie mocy skilli (Aktywne, Pasywne, Szanse wejścia...)

Co daje augmentacja?

Prócz podniesienia statystyk, daje również to, że danej broni nie możemy dropnąć, jednak co jest wadą, nie możemy sprzedać, wymienić etc. By móc to zrobić trzeba anulować augmentacje, robi się to u tego samego NPC (Blacksmith).

Inne

- Wszystkie bronie od C do S grade, mogą byś Augmentowane.
- Po zdjęciu augmentacji, nie zdejmujesz SA ani enchantu, więc nie musisz się o to martwić.
- Po augmentacji broni, Kamieniem o większej wartości/większym lvlu niż średni broń zaczyna świecić, jednak nie tak jak w przypadku enchantu, ma swój specyficzny kolor.
- Zaugmentowane bronie nie mogą być używane do tworzenia duali.
- Jeśli zaugmentowaleś daną broń stałeś się jej właścicielem, tylko Ty możesz jej używać.
- Efekt augmentacji jest losowy!

Przydatne linki:

Więcej info znajdziecie tutaj

Rysunek i info. Tlumaczenie by NetSuuN

Poprawki: Inidriel
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2011, 07:06:33 pm wysłana przez Kamal »


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Ulepszanie broni
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2007, 11:27:10 pm »
W celu zapewnienia większego porządku w dziale HELP trzy wyżej wymienione wątki zostały scalone w 1 temat. Pod każdą z prezentacji znajduje się informacja kto jest jej autorem. "Stare" tematy trafiły do archiwum.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2007, 11:30:57 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2007, 11:34:07 pm »
Daj sobie plusa ;) Good job


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2007, 11:34:58 pm »
Bardzo dobrze ze skleiles ;) ;P
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2007, 11:46:20 pm »
Daj sobie plusa ;) Good job

Dzięki ;)

Bardzo dobrze ze skleiles ;) ;P

Wg. Twojego pomysłu - dzięki ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2007, 12:49:07 am »
Cytuj
Wg. Twojego pomysłu

Widze ;) ...

Cytuj
Dzięki Wink

Nie ma za co ;)

// Dobra juz nie spamujemy ;P
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 25, 2007, 11:47:13 am »
Tylko jedna literówka  :D Brawo !


- Po auumentacji broni...

Inidriel: Już poprawiłem :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2007, 01:38:03 pm wysłana przez Inidriel »
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2007, 08:33:07 am »
Weapon Augmentation - Informacje (Pozwoliłem sobie wrzucić informacje na temat Augment, z moja dziewczyna w party wydropiłem Top Life Stone 52 lvl w Dragon valley)

















Inidriel: Pozwoliłem sobie przenieść Twoją wiadomość do bardziej odpowiedniego tematu :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2007, 10:11:00 am wysłana przez Inidriel »
Rasa:  Dark Elf
Klasa: Storm Screamer/Hawk Eye(Subklasa)
Lvl:    76/58   
Nick:  Prakong   
Server: Everlast-Passion    (RIP)    
Klan:  Dzieci Shilen 
   
Ally:                       



  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 11, 2007, 08:44:28 pm »
A ja mam pytanie o ile rosną statystyki każdego typu broni za każdym enchantem (zarówno te do +3 jak i wyzej) bo nie ma w poradniku.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 11, 2007, 11:58:44 pm »
http://l2wh.com/

Tools -> OE Tools -> OE Items Stats
Wybierasz item -> Go ! i masz :)


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 17, 2007, 03:02:33 pm »
jaka - mniej wiecej - jest szansa na trzynastke na emberze?


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 18, 2007, 09:11:44 am »
opini jest tyle i prv serwerow ale najczesciej sie powtarzajaca wartosc to okolo 5%, ile naprawde? pytaj programistow ncsoft :D


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 06, 2008, 01:31:24 am »
Mam pytanie: Dlaczego bedac na 58lvlu nie moge augmentowac Demon Dagger+3, majac LS 49lvl???
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 06, 2008, 10:01:30 am »
Mam pytanie: Dlaczego bedac na 58lvlu nie moge augmentowac Demon Dagger+3, majac LS 49lvl???

bug
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 06, 2008, 12:01:12 pm »
Miał ktoś tą augmentacje ,która daje niewidzialność ? Jak ona działa? A jeżeli nie to jaką mieliście najciekawszą ( nie pisać wm 10 ^^ )
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 10, 2008, 11:40:31 pm »
A skąd brać "Life Stony" ? z jakich mobów dropią ?
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 10, 2008, 11:49:20 pm »
Dlaczego ludzie są aż tak leniwi ? Hmmm...

http://www.l2wh.com/

Wpisujesz "Life Stone" i masz full listę


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 05, 2008, 05:28:08 pm »
Odświeżam, bo nikt nie wie że nowe pytanie ;)

1. Czy enchant skilli dużo daje ? Np taki anchor + 5 chance ? I przykłady ^^
2. Czy jest jakiś bezpieczny enchant skilli ? Jeśli tak to do + ile ?
3. Co do enchantu skilli to można to robić tylko na mainie czy na subach też ? bo olimpiade można iść tylko na mainie :/
4. Gdzie enchantować skille ?
5. Czy potrzebny jest noobles ?
6. Jaka jest szansa na enchant skillla (bo broni/armoru to 33.(3) % )
7. Jak enchatuje skilla do ataku np prominence, vampiric clav to dużo mi doda do ataku ??

Jeżeli odp będą poprawne i dobre :D Można zasłużyć na plusika ;)
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 05, 2008, 05:46:03 pm »
1. http://l2p.l2wh.com/skillenchant.html
2. http://l2p.l2wh.com/skillenchant.html
3. Na subach i na mainach można enchantować, ofc :D
4. Hmm... ja orkiem w rune u głównego "bossa" enchantowałem, nie wiem czy inne rasy też tam mogą.
5. Do enchantu skilli wystarczy 76lvl i (chyba) 3rd prof.
6. http://l2p.l2wh.com/skillenchant.html :F  Wszystko zależy od Twojego lvlu i od lvlu na jaki chcesz wyenchantować skilla.   Btw. na enchant broni i armoru jest 66,(6)% szansy a nie 33% :P
7. http://l2p.l2wh.com/sesorcerer.html#Pro   :FFF  Z każdym enchantem rośnie power, niewiele ale zawsze coś :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2008, 05:48:13 pm wysłana przez Siena »
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 05, 2008, 08:07:35 pm »
W usefull informations pisało że szansa 1/3 że wejdzie.... Jak programistom z NCSoftu nie wierzysz to chyba nikomu nie uwierzysz :D

btw. na tej stonce mnie to rozwaliło :

Hot Springs Cholera 1 Accuracy +3
Hot Springs Cholera 2 Accuracy +6, Evasion -3
Hot Springs Cholera 3 Accuracy +8, Evasion -3
Hot Springs Cholera 4 Accuracy +10, Evasion -3
Hot Springs Cholera 5 Accuracy +6, Evasion -5
Hot Springs Cholera 6-7 Evasion -5
Hot Springs Cholera 8-9 Evasion -8
Hot Springs Cholera 10 Evasion -10
Hot Springs Malaria 1 Casting Spd. +4%
Hot Springs Malaria 2 Casting Spd. +8%, MP Cost -4%
Hot Springs Malaria 3 Casting Spd. +12%, MP Cost -4%
Hot Springs Malaria 4 Casting Spd. +16%, MP Cost -4%
Hot Springs Malaria 5 Casting Spd. +8%, MP Cost -8%
Hot Springs Malaria 6-7 MP Cost -8%
Hot Springs Malaria 8-9 MP Cost -12%
Hot Springs Malaria 10
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2008, 08:10:26 pm wysłana przez Mati_888 »
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 06, 2008, 12:43:14 pm »
Hot Springs Malaria 4 Casting Spd. +16%, MP Cost -4%

To jest najlepsze:D

Wyobrazam sobie juz SPSa z DC Robe, Arcana, tatoo i z malaria 4:D Oczy mi nie zdaza zobaczyc jego rak:D
AyGo


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 06, 2008, 05:06:54 pm »
Hot Springs Malaria 4 Casting Spd. +16%, MP Cost -4%

To jest najlepsze:D

Wyobrazam sobie juz SPSa z DC Robe, Arcana, tatoo i z malaria 4:D Oczy mi nie zdaza zobaczyc jego rak:D

I na aio jeszcze ^^
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 26, 2008, 08:42:46 pm »
czy podczas lvlowania kryształu last hit muszę zadać ja czy może zrobić to mój summon ?


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 08, 2008, 06:33:49 pm »
moge miec jednoczesnie w broni wsadzone Sa life stone i fire stone ?


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Ulepszanie broni - SA, Enchantowanie, Augmentation
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 08, 2008, 07:35:13 pm »
Tak.