Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 381775 razy)

  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2225 dnia: Grudzień 31, 2009, 11:46:33 am »
A to zyczenia ode mnie (jako ze od pewnego czasu siedze w tych klimatach):

http://www.youtube.com/watch?v=J5yV8R39sRM

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2226 dnia: Grudzień 31, 2009, 02:38:10 pm »
jako ze od pewnego czasu siedze w tych klimatach):

http://www.youtube.com/watch?v=J5yV8R39sRM

smutne QQuentim, co tam się z tobą stało :<<<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2227 dnia: Styczeń 01, 2010, 02:21:41 am »
po 1 ograniczcie sie z wulgaryzmami.
po 2 - nie kłóć sie z debilem, bo sprowadzi Cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem.
po 3 - Darth, co to za snajpa ? Moj brat ma chyba taka sama :d
po 4 - Bielus, pk afk postaci sie nie liczy QQ wiec twoje liczenie nie ma sensu bo Ci wyjdzie zero :D
po 5 - czy ktos zauwazyl, ze jak MadMax dostal bana to Zuziak zaczął postować ?:O
 

Arissa napisalem za jak ich pekowalem to -_-'alali w las az im gacie spadaly , wiec skoro uciekali to fak mac nie mogli byc afk ,no chyba ze maja nanoboty ,

PO 2 ,4 ,5 ,6 ,PO 70 AH JUZ SIE POGUBILEM SIE ILE MA BYC PO  ALE PO 80 mdh co ty za jakies brednie snujesz , pomieszalo ci sie forum ?na forum hodnobparty  tez rzucasz minusikami ;) choc watpie bo jak widac nie masz zadnych praw.

Ps.Zastanawiam jakie jest zadanie SIEROTY w Fusion  skoro przebywa na forum HOD wtyczka ?zatyczka?

Qentim nabku kup moze kup na allegro automatyczny sliniaczek  bo widze az cie sciska z zazdrosci;pppp po 90

Lece na sylwka ;)Wiec mozecie sie spokojnie rozstawic ;p

A wiec wszystkim szczesliwego nowego roku ;)
ps.po raz 999999

Jak widac  forum bije rekordy ogladalnosci , mysle ze wystaczy  , juz nie chce mi sie czytac wiecej smiesznych wypocin kolka rozancowego ;)
wiec to juz moj ostatni post  , jestescie banda nawiekszych kretynow jakich spotkalem ;).........juz nie będę pisal po po po raz 1000000000
Trzymajcie sie kmioty barowe ;)


na forum hod juz dawno zostalem pozbawiony jakichkolwiek praw bo nie gram w tym klanie. Co do Sieroty to nie pytaj mnie bo nie wiem i wisi mi to.

Widac, nawet do 5 liczyc nie potrafisz QQ

Wracasz na sylwka do szpitala ? Przyda Ci sie ..

Ludzie zawsze lubi smiac sie z innych ludzi, zwlaszcza jak ktos na sile staral sie byc "normalny" ale niestety mu to nie wychodzi..to ludzi smieszy i wpadaja tu jak do zoo zeby poogladac sobie malpy....biale malpy..

po Twoich postach, kazdy stwierdzi sam kto tu jest kretynem..ale nie liczylbym na lagodną ocene twojej osoby..

I COKOLWIEK KIEDYKOLWIEK BYSCIE TU NAPISALI I TAK JESTESCIE I ZOSTANIECIE KMIOTAMI ;)

Dla jasnosci mowie o hod nob party members ;p ah + gefrajer + bula + mdh reszte dodajcie ;)

Widac, ze jestes troche zakompleksiony...Nie wiem, masz problemy w pracy/domu/cos z glowa, ze wyżywasz sie na forum ??

Wiesz..jak dla mnie to dlatego caly czas piszesz o hod noob etc etc bo chcialbys, zeby Twoje biedne odrodzenie bylo tak dobre jak MH czy HoD ale niestety do tego potrzeba ogarniajacego lidera i dobrych clan membersow a w odro wszystkiego brakuje (chociaz kilka osob jest calkiem fajnych).

Skoncz waść, wstydu (sobie) oszczędź...

po 11 nie pierdol

dosiego
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2228 dnia: Styczeń 04, 2010, 07:40:00 pm »
no i dzieki OS i Dawnbringers na Franz zawitały petition wars :) pare banów juz poleciało wiec szykuje sie odpowiedz :) a tego co wiem na tej liscie znalazly sie tez nicki osob z Odrodzenia wiec chlopaki pilnujcie sie jak botujecie bo teraz nikt was nie bedzie pekowal tylko print screen i petycja :) ... ehhh ta gra robi sie coraz bardziej pojebana
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2229 dnia: Styczeń 04, 2010, 08:07:16 pm »
Lol n/c.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 184

  • Pochwał: 1

  • PATOLOGICZNIE GRZECZNY CHŁOPAK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2230 dnia: Styczeń 04, 2010, 08:08:43 pm »
Jutro megarus się przenosi na Teona, ciekawe w jakiej liczbie :)
Teon
Sagittarius 80, Eva's Saint 77, Grand Khavatari 79 - Banned

Sagittarius 83+ Retired.

Lancer
SwS 5X - Active.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2231 dnia: Styczeń 04, 2010, 08:30:01 pm »
Jutro megarus się przenosi na Teona, ciekawe w jakiej liczbie :)

3party według najnowszego info.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2232 dnia: Styczeń 04, 2010, 08:45:40 pm »
Jutro megarus się przenosi na Teona, ciekawe w jakiej liczbie :)

3party według najnowszego info.

A jeszcze nie dawno podawales z dupy info na blahu ze przenosi sie ich 100+ osob - cos malo wiarygodne sa te twoje zrodla.


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2233 dnia: Styczeń 04, 2010, 08:59:03 pm »
no i dzieki OS i Dawnbringers na Franz zawitały petition wars :) pare banów juz poleciało wiec szykuje sie odpowiedz :) a tego co wiem na tej liscie znalazly sie tez nicki osob z Odrodzenia wiec chlopaki pilnujcie sie jak botujecie bo teraz nikt was nie bedzie pekowal tylko print screen i petycja :) ... ehhh ta gra robi sie coraz bardziej -_-'ana

uff to ja moge byc spokojny bo jak do tad to ani jednej nocy nie przebiegalem....
ale wydaje mi sie ze na tej liscie jestem:/
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2234 dnia: Styczeń 04, 2010, 11:03:27 pm »
Petition war FTW!
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2235 dnia: Styczeń 04, 2010, 11:05:27 pm »
Darth ???? co ty gadasz nie mow ze OS robilo petycje na was ??? ;/;/ ze botujecie ?? :oops: i przez nas dostaliscie bany ?


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2236 dnia: Styczeń 04, 2010, 11:14:19 pm »
teraz to chyba zrozumiałem treść twojej wypowiedzi :(, ale mam nadzieje że się myle


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2237 dnia: Styczeń 05, 2010, 12:42:53 am »
OS zaczelo petycje razem z Dawnbringers na swoich wrogow (sa dowody na to), oczywiscie HB nie pozostaja dłuzni a i reszta ally wraz z GF podobno ma sie dolaczyc do tego... ehhh mnie to jebie calkiem - sam sie nie boje bo loguje sie tylko na eventy  :P

Fruzia - na pewno jestes :) jak i reszta Odro , ale nie mam wglądu do tej listy :)
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2238 dnia: Styczeń 05, 2010, 01:25:20 am »
A te bany to nie za hide przypadkiem tylko za bota? :)


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2239 dnia: Styczeń 05, 2010, 03:15:12 am »
Alez to pojebane jest Oo :o


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2240 dnia: Styczeń 05, 2010, 09:14:58 am »
DarthMyth - poproszę wobec tego o dowody odnośnie OS. To największa bzdura jaką usłyszałem i tym razem przebija dla mnie kretynizm Zuzi i wyzwiska MadMaxa. OS nie petycjonuje ludzi, wrogowie w grze są po to aby mieć zabawę, kto będzie sobie ją psuł ? Zwariowaliście wszyscy imo to nie pierwszy zarzut jaki słyszę i jak już pisałem w grze kilku osobom na privach tak piszę i tutaj. Petycje są bzdurą i nikt z OS (a ustalmy jest nas mało i siedzimy na jednym vencie w 95% klanu) a tak się składa że mam na tyle czasu, że jestem w grze codziennie teraz prawie.

Klan TRB zbanowany prawie w całości, a także osoby z DB. Po jasnego ktoś by chciał robić takie kretynizmy!!!

Zdaję sobie sprawę, że teraz zacznie się pierniczenie bzdur, a moim skromnym zdaniem petycje są skierowane przeciw zarówno ally naszemu (BlackWidows) a także przeciw HoD. A teraz zastanowić by się należało komu to przysparza plusów ? Komuś kto jest 100% legit z malutkich klanów i postanowił walczyć z wszystkimi innymi ? Czy też druga opcja, farmerom którzy nie chcą by się ktokolwiek napatoczył im na farmowanie ? To moje luźne przemyślenia.

BTW. Darth zauważ nie problem znaleźć miejsca CL-ów (osobiście mijałem Waszego wczoraj) ale nikt nie celuje chyba tak. Moim zdaniem ktoś jest na tyle sprytny że wywołuje to co napisałeś że będzie odwetowo. Bez sensu. Wolę pvp niż takie (sorka admini) kurestwo.

Killa
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 12:18:05 pm wysłana przez CattyWitch »
Killashandra DoomCryer - OS


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2241 dnia: Styczeń 05, 2010, 01:54:29 pm »

 Czy też druga opcja, farmerom którzy nie chcą by się ktokolwiek napatoczył im na farmowanie ? To moje luźne przemyślenia.


Killa

Lol, po co? Przecież obroty tak im spadają z powodu malejącej ilości graczy, że zbanowanie 2 największych klanów, czy tam ally, to tylko gwóźdź do trumny dla dogorywających serwerów. Jeżeli mam być szczery, to uważam, że najprędzej było to któreś z tych "większych" na serwerze. Dlaczego? Bo niestety gracze z ofa mają mentalność, że lepiej, żeby wroga nie było, by móc się spokojnie dofarmić (tylko po co, jak za chwilę będą nowe cap lvl limity, albo nowe "Ziet 88" items, ale nvm) i potem karać...

Ohh w8!

Ale kogo karać, jak nikogo już nie będzie?

Tylko, że na to pytanie już się szuka odpowiedzi, kiedy "boli", a nie kiedy wystarczyła zwykła profilaktyka. Tak było kiedy grało jeszcze więcej osób, że w 90% jakieś lol klaniki (które razem mogłyby stanowić opozycję dla tych "dominujących" na serwerze) wolą dołączyć się do zerga, i co jakiś czas liczyć na jakieś "ochłapy ze stołu pana", niż zbudować 2 zerg. Dlaczego?

Bo tak jest po prostu łatwiej. Chora mentalność, sprawiająca, że ludzie zamiast wychodzić się bić, zaszywają się w swoich bot trainach (nie mówię, że sam tego nei robiłem, ale przynajmniej staraliśmy się też te kilka h wieczorkiem coś wspólnie robić i szczególnie chodzić na siege i klanowe eventy), bo "enemy się przecież za mocni!!" 

Szkoda tylko, że gdy wyjdą, to się okaże, że średni lvl w klanei enemy był 80, a już jest 83! No co robimy? Znów się zaszywamy w MoS, Pagan, czy gdzieś i grind, grind, grind. A enemy farmi sobie epiki w spokoju, bo nikt im nei przeszkadza i każdy jest happy. A jak już ci "frajerzy" się doexpią, to się ich spetycjonuje i po bólu...

Zawsze mnie to bolało, że gra zrobiona stricte pod PvP tak wypacza co niektórym mentalność. Niestety jest to spowodane chorą ilością grindu. Naprawdę szkoda, bo mimo, że 95% tej gry to grind, to te 5% PvP dostarczało naszemu party dużej radochy. Gdyby tylko te proporcje były ciut bardziej zrównoważone... :<


To tak z moich przemyśleń...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2242 dnia: Styczeń 05, 2010, 02:09:50 pm »
Kompletnie się zgadzam z Tobą. A gdzie nie zgadzam to:

Farmerzy są tylko teraz farmowanie imo to epiki. Te zawsze można sprzedać jak nie na Franz to przejść na Teona czy inny amerykanski.

Co do grindu... powiem Ci, że ja mając w klanie większość ekipy z mojego pierwszego małego klanu Unity, zabawy mam wiele codziennie, RB-party, clefty i inne takie powodują, że nigdy nie miałem i mieć nie będę zapewne constant party ale codziennie grzecznie grając z ręki mogę poświęcić parę godzin zabawie. PvP też w to wliczam choć z moim equipem jestem łatwym celem :)

Co do sytuacji banów, nie lubiłem w grze xTVx bo za często mi się przytrafiał :) ale lepiej zobaczyć jak ktoś kopie mu tyłek na SV niż to że chłopak już nie pogra.

Ilość osób zbanowanych to też mniej osób w grze. Nie sądzę żeby BlackWidows się podniósł jeśli w ogóle chłopakom będzie chciało się grać.

Pozdrawiam
Killa
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 02:11:52 pm wysłana przez CattyWitch »
Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2243 dnia: Styczeń 05, 2010, 02:38:44 pm »
To jest fajne, kazda osoba, ktora uzywa bota deklaruje, ze wie o konsekwencjach, ze liczy sie z tym, ze moze dostac bana itd., a jak dostanie to QQ i szukanie winnych, a kto jest winny? wrog, to nie Nc soft zbanowalo za uzywanie walkera tylko enemy zaraportowali lol (puknijcie sie w glowy, fajnie ze NC soft czyta te wypociny, albo zwraca uwage na raportowanie przez przycisk).
Piszecie, ze jak pobanuja boty to nie bedzie z kim grac, wlasnie to przerobilismy na lunie, ludzi ile jest kazdy wie, ale jakis czas temu to pvp ograniczalo sie do wybicia bot trainow (zywy enemy to tylko na siege), zadnej przyjemnosci z pvp tylko zbijanie karmy, a teraz co dzien pvp i nie z botami (chodz i takie sie zdarzaja) ale z zywymi graczami, wczoraj na HB od godz 22 do 1 w nocy, az chce sie logowac :)
Mysle (i chinczycy tak cwierkaja :) ), ze w tym roku polacza serwery, moze to jest powodem tych banow, jeszcze by je zrobili na wzor ruoffa to z iloscia graczy by nie bylo problemu, ale to juz marzenia :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2244 dnia: Styczeń 05, 2010, 02:49:58 pm »
To jest fajne, kazda osoba, ktora uzywa bota deklaruje, ze wie o konsekwencjach, ze liczy sie z tym, ze moze dostac bana itd., a jak dostanie to QQ i szukanie winnych, a kto jest winny? wrog, to nie Nc soft zbanowalo za uzywanie walkera tylko enemy zaraportowali lol (puknijcie sie w glowy, fajnie ze NC soft czyta te wypociny, albo zwraca uwage na raportowanie przez przycisk).
Piszecie, ze jak pobanuja boty to nie bedzie z kim grac, wlasnie to przerobilismy na lunie, ludzi ile jest kazdy wie, ale jakis czas temu to pvp ograniczalo sie do wybicia bot trainow (zywy enemy to tylko na siege), zadnej przyjemnosci z pvp tylko zbijanie karmy, a teraz co dzien pvp i nie z botami (chodz i takie sie zdarzaja) ale z zywymi graczami, wczoraj na HB od godz 22 do 1 w nocy, az chce sie logowac :)
Mysle (i chinczycy tak cwierkaja :) ), ze w tym roku polacza serwery, moze to jest powodem tych banow, jeszcze by je zrobili na wzor ruoffa to z iloscia graczy by nie bylo problemu, ale to juz marzenia :)
no to powiedz panie madry dlaczego zdarzaly sie takie sytuacje ze NCSoft banowal 1-2 party expaice na HB z jednego klanu/ally a z drugiego juz nie mimo ze farmily na nastepnym najblizszym spocie ktory mozna bylo zauwazyc jezeli nie mialo sie wlaczonego alt+p, sugerujesz ze ludzie z NCSoftu maja tak chujowe komputery ze musza biegac na alt+p i nie widza na duza odleglosc?


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2245 dnia: Styczeń 05, 2010, 02:53:48 pm »
To jest fajne, kazda osoba, ktora uzywa bota deklaruje, ze wie o konsekwencjach, ze liczy sie z tym, ze moze dostac bana itd., a jak dostanie to QQ i szukanie winnych.

Trochę w tym racji nie zaprzeczam, zresztą sam wolałbym świat L2 w ogóle bez programów dodatkowych (botowanie było powodem mojego opuszczenia Franza na czas długi). Natomiast jeśli czytasz o wojnach na petycje to dodatkowo jest to chore jeśli raportują osoby botujące. Czyż nie ? No cóż ja głównie napisałem posta w odniesieniu do oskarżenia OS o petycjonowanie. Nawet jak mnie wkurzenie brało na ludzi używających programy do wylogowywania się w trakcie pvp (kilkanaście razy) i pojawiania się na powrót i to gdzie ? w Seedzie gdzie po zalogowaniu postać jest na zewnątrz! Wkurzanie nie oznacza dodatkowej głupoty.

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje ? Np. takie stakato nest albo katakumby niektóre włażę i widzę 5 party po 9 osób z nikami typu xxx222ddd  a ban otrzymują osoby biegające w 2 pod crestem. Ech logika pokrętna zgadzam się z Bulą.

Killa
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 02:55:51 pm wysłana przez CattyWitch »
Killashandra DoomCryer - OS


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2246 dnia: Styczeń 05, 2010, 03:18:26 pm »
widzę, że nową dyskusję rozpętałem...?

Akurat Buła ma 100% racji, bo ile x się słyszalo, że jakiś gracz "xxx" dostał bana, podczas gdy na spocie obok mnie biega to samo party z nickami "adwihdakhadwkjadh" od ponad miesiąca? Szkoda tylko, że zapewne to party było właśnei tego kolesia.

Jak żałosne było to, jak słyszałem "Nie wolno ci zabić tego bot party, bo to train jakiegoś tam uber ważniaka z clanu "yyy""  i proszenie grzecznie, czy mógłby szanowny jaśnie pan przestawić traina z varki na 2 h? Bo questa chcieliśmy zrobić.

Nie, sam święty nei byłem, ale ZAWSZE gdy ktoś mnie poprosił, by usunąć się ze spota na jakiś czas, bo chce sobie kolega pokoksać legit, to NIGDY mu nie odmówiłem. Doceniałem i doceniać będę ludzi grających legit w tej grze. Żałuję tylko, że zazwyczaj tacy ludzie mają zrypaną psychikę od grindowania 100000000000 mobków, a przy tym czują się często nadludźmi na tle innych graczy. oprócz tego sam bym oci*** do reszty, jeżeli train z moim pt miałby biegać 24h dobę/ miesiąc nie robiąc w tym czasie nic. Owszem, był taki pomysł, by SZYBCIEJ wbić lvl i się dokoksać. Tylko po co? ZAWSZE będzie ta grupa graczy, co mają więcej botów/dłużej przy nich siedzą w ciągu dnia (a mówią, że granie legit pozbawia real life, prawda...?) i kiedy my byśmy dokoksali lvl, to oni już mieliby te 2-3 więcej, ew skille podbite na +15 i oe sprzętu.

Dlatego nalegałem, by wieczorem coś zawsze porobić. czy to instancje, czy jakiś fort zabrać (np. odrodzeniu, które go przejmowało z powrotem o 04:00 am ; p ), RB (a z tym się zazwyczaj wiązało PvP) i dopiero na noc i początek dnia kiedy śpimy/jesteśmy w szkołach, ustawiać się ponownie


Ninja edit: Kard, z całym szacunkiem, ale jak można nazywać grę fajną, gdzie online jest około 2k ludzi (z czego częśc to sklepiki, a część boty, nie będę już się wykłocał jaka część % z tych 2k)? Wiesz, 2k ludi, to było dobre na wielkość świata w c4, ale nie przy aktualnych rozmiarach świata L2/


Trudno uweirzyć, ale te lol privy, mają nie raz po +5k graczy! I tam botów to może 1-2% max. Może jak zrobią merge, to coś odżyje. Oby, bo na chwilę obecną gra na ofie poza ew. posiadaniem wykoksanej/ubranej postaci na teonie, mija się raczej z celem :<

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 03:28:32 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2247 dnia: Styczeń 05, 2010, 03:54:51 pm »
no to powiedz panie madry dlaczego zdarzaly sie takie sytuacje ze NCSoft banowal 1-2 party expaice na HB z jednego klanu/ally a z drugiego juz nie mimo ze farmily na nastepnym najblizszym spocie ktory mozna bylo zauwazyc jezeli nie mialo sie wlaczonego alt+p, sugerujesz ze ludzie z NCSoftu maja tak -_-'owe komputery ze musza biegac na alt+p i nie widza na duza odleglosc?
"panie madry inaczej" a gdzie sie zdarzalo, kolega kolegi Ci o tym opowiedzial?

ja widzialem bany na Lunie, najpierw TB dostali bana, to byl placz, ze T ich raportowalo, potem bana dostalo T to znowu DA ich raportowalo itd. a prawda jest taka, ze bana dostali ci co na walkerze jechali i ot cala filozofia

Ninja edit: Kard, z całym szacunkiem, ale jak można nazywać grę fajną, gdzie online jest około 2k ludzi (z czego częśc to sklepiki, a część boty, nie będę już się wykłocał jaka część % z tych 2k)? Wiesz, 2k ludi, to było dobre na wielkość świata w c4, ale nie przy aktualnych rozmiarach świata L2/
to juz kwestia podejscia do gry, ja widze teraz przy 600 osobach na serwie wiecej pvp, niz wszesniej przy 2k, bo tych naprawde dobrych spotow wcale nie ma duzo, podoba mi sie GC gdzie wstawiono mobka, ktory agruje sie na healerow i zwoluje na nich caly room, wiec ustawiene bota bardzo szybko konczy sie gelba, jak dla mnie zmiany na +, jesli masz fajna ekipe to ten grind nie jest wcale taki uziazliwy, gdy masz online enemy (a bijemy sie z mniej wiecej 80% serwa) to o pvp latwo i wcale nie tyrzeba miec 85 lvl by walczyc, a 76 bez bota wbija sie (na przykladzie jednego z klanowiczy) to jakies 4-6 miesiecy, pozniej troche ciezej ale na tym lvl juz mozna sie bawic i wejsc do dobrego const, ale zawsze mozna narzekac i nie robic nic, a bo to boty, a bo to malo ludzi, a to Nc soft glupi (chodz przy tym ostatnim ciezko sie nie zgodzic :) )
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 03:59:00 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2248 dnia: Styczeń 05, 2010, 03:57:46 pm »
kard nie kluc sie bo alarion gra teraz w aiona i wszystko inne to zlo - tak samo bylo jak gral w l2 takze nie przejmuj sie  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2249 dnia: Styczeń 05, 2010, 04:05:36 pm »

"Ninja edit: Kard, z całym szacunkiem, ale jak można nazywać grę fajną, gdzie online jest około 2k ludzi (z czego częśc to sklepiki, a część boty, nie będę już się wykłocał jaka część % z tych 2k)? Wiesz, 2k ludi, to było dobre na wielkość świata w c4, ale nie przy aktualnych rozmiarach świata L2"

Trochę to zależy od tego:
1. Czy lubisz tą grę / świat / historię  >>> ja uwielbiam próby innych (wielu) MMORPG nie dawały mi takiej zabawy
2. Ludzie z którymi się gra (gadam z nimi kilka godzin dziennie)
3. Questy i inne rzeczy poboczne (Epic questy dla mnie były super tak samo jak Paliaka)

Inne: 76 jestem w stanie wbić w półtora miesiąca do dwóch (do 75 są newbie buffki)

Pozdrawiam
Killa
Killashandra DoomCryer - OS