Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 626609 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2375 dnia: Kwiecień 02, 2008, 04:21:48 pm »
chodzilo mi o to, ze trwa minute i mniej wiecej tyle tez sie reusuje na haste 2.


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2376 dnia: Kwiecień 02, 2008, 04:36:39 pm »
Jak smark wyglada?


Co ciekawe ten sam Cubic u kazdego wyglada inaczej! Maja go rowniez pozostali Summonerzy oraz "Tepy Rycerz".

W skrocie:
Fighter's Will - Skill pasywny. Kiedy uzywamy broni meele ma szanse na kilkusekundowy buff P.ATK oraz ATK.SPD. Na Tanku dawal mi +300 P.ATK i trwal moze kolo 10 sekund (czesto sie wlacza).

Anti-Magic Armor - Trwa 30 sekund, bez zadnych buffow daje 6k M.DEF i mozna biegac bez zadnych ograniczen. Reuse jak UD.

Smart Cubic - Procz tego co juz wiecie, zdejmuje kazdy debuff w przeciagu 3-5 sekund. Z dodatkowych skilli ktorych uzywa: Hate, Self-heal, Windstrike, Stun, jakas Dot'a... i kto wie co jeszcze, ogolnie HAX :D

Pain of Shillien - Czym wiecej ktos nam zadaje obrazen tym wiekszy poziom tego skilla, max 3lvl. Zwieksza Crit. Dmg., daje silny efekt VR dzieki ktoremu nawet w PVP mozemy sobie zwrocic sporo HP, dodatkowo nasyca bron atrybutem Wind.

Touch of Shillien - Masowy Touch of Death, mozna uzywac tylko wtedy kiedy Pain of Shillien osiagnie 3 poziom. Nie wymaga HP ponizej 75%! (Imo owned wszystkiego w zasiegu skilla). Tak na oko to dzialal na prawie calym terenie Olimpiady.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2008, 04:39:26 pm wysłana przez Virandile »
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2377 dnia: Kwiecień 02, 2008, 05:55:25 pm »
Cytuj
Smart Cubic - Procz tego co juz wiecie, zdejmuje kazdy debuff w przeciagu 3-5 sekund. Z dodatkowych skilli ktorych uzywa: Hate, Self-heal, Windstrike, Stun, jakas Dot'a... i kto wie co jeszcze, ogolnie HAX

U SK uzywa tylko wind strike, hate, sciaga debuffy i rzuca jakiegos curse. U summonerow ten kubik daje stuna i self heala :P

Dodam jeszcze do tego ze ToS ma dosyc szybki reuse - około 2-4 minutki - szybciej od zwyklego  toda ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2378 dnia: Kwiecień 02, 2008, 07:10:18 pm »
Cytuj
Smart Cubic - Procz tego co juz wiecie, zdejmuje kazdy debuff w przeciagu 3-5 sekund. Z dodatkowych skilli ktorych uzywa: Hate, Self-heal, Windstrike, Stun, jakas Dot'a... i kto wie co jeszcze, ogolnie HAX

U SK uzywa tylko wind strike, hate, sciaga debuffy i rzuca jakiegos curse. U summonerow ten kubik daje stuna i self heala :P
To ciekawe jak inaczej leczyl sie na Oly ST z ktorym walczylem... zwlaszcza, ze animacji wskazywala tylko na jedna rzecz. Ten sam Cubic te same skutki, jednak inny wyglad. Bardzo mozliwe, ze uzywane skille zaleza od przeciwnika.
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2379 dnia: Kwiecień 02, 2008, 07:11:46 pm »
IMO PTS zbugowany :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2380 dnia: Kwiecień 02, 2008, 07:12:52 pm »
Tak, sprawdzilem - rzuca heala ale nie rzuca stunem tylko win strike. OD summonerów znowuż nie rzuca wind strikiem tylko tym wlaśnei stunem i jestem tego pewnien. Różnica w wyglądzie kubików niesie za sobą najprawdopodobniej różne skille od tychże kubików. U TK Kubik ma ten sam wyglad co u SK i rzuca tymi samymi skillami. U EM jak już powiedziałem tym WS nie rzuca tylko stunem :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2008, 07:19:09 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2381 dnia: Kwiecień 02, 2008, 09:04:48 pm »
Lol chyba na innych PTS'ach gramy, TK ktorego widzialem mial innego Cubica niz moj, roznily sie kolorystaka nie ksztaltem jak np. Warlocka.

Ano, bugow troche jest np. NPC na Oly ponoc sie nie pojawia niektorym, a mi sie kiedys pojawil 10 sec przed walka... :?
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2382 dnia: Kwiecień 02, 2008, 11:09:50 pm »
Wyglada dokaldnie tak samo - czarny dysk ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2383 dnia: Kwiecień 03, 2008, 02:54:01 pm »
xD Gdyby nie to ze CT1 i dalej chodzi mi jak z dupy to bym sie skusil na offa :D


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2384 dnia: Kwiecień 03, 2008, 04:08:32 pm »
CT1.5 ponoc wlasnie chodzi lepiej. Obsluguje procesory dwurdzeniowe (chyba w sensie, ze z nich korzysta) i w ogóle :P
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2385 dnia: Kwiecień 03, 2008, 11:06:57 pm »
Nie wiem jak wy ale kiedy ja zaznaczam "use improved shader effect" następuje spory skok fps'ów w górę :P


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2386 dnia: Kwiecień 03, 2008, 11:36:46 pm »
ncsoft zpaowiadal chyab ze ct 1.5 bedize mialo "usprawniony" silnik graficzny zeby lepiej dzialac na starszych kompach bo sie chyba okazalo ze sporo ludzi moze przejsc na rozne privy tylko dlatego ze ct1 ma za duze wymagania sprzetowe


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2387 dnia: Kwiecień 04, 2008, 10:36:10 am »
CT1.5 ponoc wlasnie chodzi lepiej. Obsluguje procesory dwurdzeniowe (chyba w sensie, ze z nich korzysta) i w ogóle :P

Nie no spoko moj komp jest 8 rdzeniowy :P O takim kompie co ja mam to tylko w aktach histori mozna poczytac


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2388 dnia: Kwiecień 04, 2008, 04:34:45 pm »
Nie wiem jak wy ale kiedy ja zaznaczam "use improved shader effect" następuje spory skok fps'ów w górę :P
yay ... ja mam ta opcje nieaktywna ^_^


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2389 dnia: Kwiecień 07, 2008, 08:13:27 pm »
Witam:D

Dobilem wreszcie 78lvl ,mam tylko 28kk na skille i nie wiem co wybrac:
- magic mirror (podobno nie dziala za dobrze); mialem ostatnio pvp z lolDualistem 80% debuffow odbil we mnie :o basha tez ale glad ma inny skill
-vengeance (ud2 zawsze sie przyda)
-ToD (moze to? na pvp jak znalazl)
-Kinghthood - ile ten skill daje p.def oplaca sie?

Co mi poleca starzy wyjadacze? :D

Pozdrowienia od SK lenia:D


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2390 dnia: Kwiecień 07, 2008, 08:58:39 pm »
Jak dla mnie to w pierwszej kolejności (jeśli na resztę rzeczywiście nie starczy ci sp) kup ToD i Vengeance


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2391 dnia: Kwiecień 07, 2008, 10:13:54 pm »
Jak dla mnie to w pierwszej kolejności (jeśli na resztę rzeczywiście nie starczy ci sp) kup ToD i Vengeance
dobrze mowi :>


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2392 dnia: Kwiecień 07, 2008, 10:53:53 pm »
ToD, Vengeance, knighthood. Magic mirror kup na koncu, to jest skill na ktorym nie powinno sie polegac ale zawsze te 30% to cos ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2393 dnia: Kwiecień 07, 2008, 11:33:54 pm »
Dobilem wreszcie 78lvl ,mam tylko 28kk na skille i nie wiem co wybrac
:o :o :o Nawet boty maja wiecej. Napisz do GM'a zeby zmienil wam raty SP lawl imo.

1. Knighthood
2. Touch of Death
3. Magical Mirror
4. Vengeance

Rozumiem, ze Shield Basha juz masz bo ten jest najwazniejszy.
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2394 dnia: Kwiecień 08, 2008, 02:00:05 am »
 
No u mnie z SP krucho a to dlatego ze rzadko ginalem, teraz mam za swoje :P Gram na Dex :)
Skille kosztuja ponad 20kk SP więc czeka mnie farmienie   :roll:
Tak mam Basha, bez niego ani rusz   :twisted:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2008, 02:14:05 am wysłana przez Taro »


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2395 dnia: Kwiecień 08, 2008, 02:44:07 am »
Osobiscie wykupilbym VG najpierw, przydaje sie na kazde pvp. TOD w drugiej kolejnosci, tez calkiem miezly skill, jednak ma spory reuse i przydanty jest do sciagniecia 1 targetu na mass pvp, czy party na party itd. Magical mirror- przydatne tylko na oly, male pvp bez full buffa, przed CT1 wszystkie te mirrory dzialaly strasznie do dupy. Knighthood- nie wiem ile dokladnie daje, rowniez przydatne imo tylko na jakies 1v1, defa przewaznie mamy wystarczajaco duzo zeby pasc jako ostatni na wiekszych pvp.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2396 dnia: Kwiecień 08, 2008, 08:10:36 am »
Knighthood dale bonusy z dupy wiec bym go sobie darowal i bral na koncu.Mirror tez jakos na tym skillu nie lubie polegac wiec bym go bral pod koniec.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2397 dnia: Kwiecień 08, 2008, 10:56:27 am »
Dzieki, teraz juz wiem co w trawie piszczy :) W pierwszej kolejnosci wezme Vengeance, nastepnie szybko postaram sie dofarmic do ToD. Mam Banish seraph +5 chance i juz przestate enchantowac ten wynalazek bo nie zauwazylem roznicy we wchodzeniu lethala a zjadlo mi to sporo SP :dry:


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2398 dnia: Kwiecień 08, 2008, 11:05:55 am »
To tylko w fear daje chyba :P


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2399 dnia: Kwiecień 08, 2008, 11:52:37 am »
Pewnie masz racje. Na forum offa DA narzekal ze mial banish +3 chance, 2/3 lethali mu wchodzilo a gdy podniosl na +4 to juz nie bylo tak pieknie. Mozliwe ze jesli fear czesciej wchodzi to blokuje to lethale bo albo wejdzie fear, albo lethal albo nic.