Witaj
Gość

Wątek: Kolejny taki sam flame o DA....  (Przeczytany 70779 razy)

  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 22, 2010, 06:29:44 pm »
To że czujesz sie -_-'em nie oznacza że musisz wszystkich przyrównywać do siebie. Jednak problemy emocjonalne. W realu też wszyscy cie biją?
2-3 miesiące? Ponad rok już sie udaje. Tylko co może o tym wiedzieć emo który w 1,5 roku wbił 80lvl? Gra w lolklanie nawet ci nie pozwoliła sie wybić więc daruj sobie ten płacz i smutne opowiastki.
Może ta gorycz jest spowodowana tym że już się do Wara nie podczepicie ;p?
buhahahaha

to sie podczepiamy czy nie podczepiamy? debil
a jak tam te spoty z banem?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 22, 2010, 07:05:26 pm »
Tak jest. Komentarz typowego debila z problemami.
Latają mi twoje płacze i dziecięce wywody. Czy się podczepiam czy nie to przynajmniej mam coś z tej gry. Takie randomy jak ty umieją tylko płakać i jechać po mamusiach jak co chwilę padają.

Bana macie na większość lepszych spotów. No name klany mają lepiej niż wy. Nawet Masacred potrafiło sie ogarnąć.



  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 22, 2010, 07:55:33 pm »
Tak jest. Komentarz typowego debila z problemami.
Latają mi twoje płacze i dziecięce wywody. Czy się podczepiam czy nie to przynajmniej mam coś z tej gry. Takie randomy jak ty umieją tylko płakać i jechać po mamusiach jak co chwilę padają.

Bana macie na większość lepszych spotów. No name klany mają lepiej niż wy. Nawet Masacred potrafiło sie ogarnąć.


uuu masz cos z gry... jak to dumnie brzmi, a konkretnie? wlaczonego walkera? to chyba komputer cos z tego ma a nie ty :P
a gdzie ja placze?, mam tylko beke z takiego nic jak ty :)
podaj chociasz kilka z tej wiekszosci trollu, czy znow zmiana tematu ? taki urok trolla na najprostrze pytanie nie zna odpowiedzi :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 22, 2010, 10:32:59 pm »
Dzieciaku ty naprawde masz problemy emocjonalne. Znowu ci koledzy w szkole łomot spuścili?
Kto ty ogólnie jesteś randomie? Nawet hero się z ciebie nie śmieją jak z reszty twojego lol klanu. Trollować tylko umesz i płakać jacy to biedni jesteście bo na siege z miasta boicie sie wyjść.
Płacz dalej śmieszny lowlevelu.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 22, 2010, 11:15:18 pm »
Dzieciaku ty naprawde masz problemy emocjonalne. Znowu ci koledzy w szkole łomot spuścili?
Kto ty ogólnie jesteś randomie? Nawet hero się z ciebie nie śmieją jak z reszty twojego lol klanu. Trollować tylko umesz i płakać jacy to biedni jesteście bo na siege z miasta boicie sie wyjść.
Płacz dalej śmieszny lowlevelu.
mozesz pokazac jak sie smieja ze mnie, jakis screen?, misiu gdzie ty tu placz znalazles?, mi sie bardzo fajnie gra, a ty biedaku znow nie mozesz tego przezyc :)
Kto ja jestem? w przeciwienstwie do ciebie nie wstydze sie swojego nicku w grze, wiec morda w kubel :)
A moje zycie prywatne zostaw w spokoju, bo po pierwsze chuj ci do tego, a po drugie juz raz cie z tego forum za to wypieprzyli, szkoda, ze nawet na wlasnych bledach niczego sie nauczyc nie potrafisz
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 22, 2010, 11:56:31 pm »
Tobie sie naprawde coś z głową porobiło dzieciaku. Ciebie to może faktycznie wypieprzyli... ale skoro sie tak unosisz to łomot w szkole był ;p.
Typowy brak mózgu:
Nawet hero się z ciebie nie śmieją jak z reszty twojego lol klanu.
mozesz pokazac jak sie smieja ze mnie, jakis screen
Właśnie tak wygląda dyskusja z idiotą. Nie graj tyle tylko pobaw się z innymi dziećmi w realu.


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 23, 2010, 03:56:53 am »
Nooo, bo wy nie umiecie czytac flamów :P
Jak ja czytam, to zawsze ignoruje posty karda i astilli :P bo i tak są nie na temat :P

W sumie cieszyłbym się, gdyby jakiś polski klan odnosił sukcesy, ale powiedzmy sobie szczcerze, wszystkie polskie klany, które mogły to osiągnąć już to zrobiły (swarm) i dawno stąd zniknęły, albo bana wyłapały ;)

A kardzio dalej walczy (tylko) z polakami ;) I się cieszy jak dziecko, z każdego kto bana wyłapie ;)
A w einheicie dalej 200 osób 83+, którzy w jedno party całe DA po kątach rostawiają, a w trzy całe ally miotą. O nich kard powie co najwyżej (polityczna poprawność mnie przytłacza!) że grają niefajnie :P

Ale dorwie takiego polaczka na bocie, to zaraz leci mass petycja od 300 osób (to akurat kardziu na forum tym już przyznałeś :P), że zły boter i w ogóle ;)

I dla mnie takie nędzne zachowanie to jest właśnie bycie 'polaczkiem'.

Bo widzisz kard.. albo jesteście (jak to ganymede pisał wieeele razy) pro pvp klan: wtedy /declarewar einheit i zobaczymy jak sobie radzicie ;)
Albo jesteście po prostu nic nie znaczącym 25% ludzi na tym serwerze, którzy tylko przypadkiem potrafią coś osiągnąć, ale wtedy szkoda waszych prepaidów :)

Ale z tego co was zaobserwowałem:
na TW siedzicie w ally na fortecy/MDT i nabijacie sobie punkty i pvp w telewizji na gali boksu oglądacie
na Siege lecicie na pałę ostatnie 10 min na jakiś -_-'any zamek i liczycie na to, że 2/3 party (jednego!) które go broni jest akurat afk i że einheit nie zdąży go wam odbić.

Nie wiem czy po skumaniu się z warem sytuacja wygląda jakoś lepiej - pewnie tak, w końcu was było 168 osób online na siege! na 700 online to rewelacyjny wynik! :)
i co? i C*UJ! I gdyby nie te klapki na oczach to może by to inaczej wyglądało :)

Ale tacy jesteście zacietrzewieni w waszym -_-'anym podejściu do tej gry, że jedyny powód jaki kiedykolwiek mógłby mnie zmotywować do kupna postaci 81+ jest: aby was gnębić :P Ale jakoś szkoda mi kasy, na udowadnianie wam jacy jesteście (no i pewnie teraz w party 80 już biegacie, BTW kard widzę, że twoja ex box-postać wbiła 80, gz)

Ahh.. dobry flame sie nigdy nie nudzi :P
Ale się rozkręcam, ide pojechać adminów :)



EDIT:

AAA i tak mi się przypomniało, aż sobie pogrubię, co by było fajniej :D
Nowe kroniki wchodza, lvle coraz wyższe, a DA i tak zawsze będzie 5 lvli za murzynami :D
:)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 04:18:46 am wysłana przez br2yd4l »

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 23, 2010, 08:38:47 pm »
A kardzio dalej walczy (tylko) z polakami ;)
hehe, widze ze slabo sie orientujesz, bo od kiedy nie ma WS to Polacy z nami nie walcza, raczej sie dogaduja, wiekszoc polaczkowpl dostala bana i jest w tym community fajna atmosfera
bo tak dla przypomnienia to wy walczyliscie z wszystkimi polskimi klanami, ciekawe dlaczego nikt was nie lubil... :P

Ale dorwie takiego polaczka na bocie, to zaraz leci mass petycja od 300 osób (to akurat kardziu na forum tym już przyznałeś :P), że zły boter i w ogóle ;)
od 300 hoho to chyba T nam musi w tych petycjach pomagac, liczyc sie naucz potem pisz
a co do boterow to wielokrotnie pisalem, ze mam ich gdzies, co nie zmienia faktu, ze chujowa polityka NCsoftu i ludzie ktoryrzy gdyby nie bot po prostu by nie istnieli, zniszczyli gre na EU i albo NC soft wypieprzy wszystkich boterow (tak jak to jest na ruoffie) albo pozamyka te serwery

Bo widzisz kard.. albo jesteście (jak to ganymede pisał wieeele razy) pro pvp klan: wtedy /declarewar einheit i zobaczymy jak sobie radzicie ;)
Albo jesteście po prostu nic nie znaczącym 25% ludzi na tym serwerze, którzy tylko przypadkiem potrafią coś osiągnąć, ale wtedy szkoda waszych prepaidów :)
hehe , na to czekalem, to przeciez wasz sposob gry, wypowiadanie wojny i za 5 min odwolywanie, taka roznica miedzy nami, ze my potrafimy przyznac to, ze T jest duzo silniejsze od nas, a wy scieme tylko waliliscie

Ale z tego co was zaobserwowałem:
na TW siedzicie w ally na fortecy/MDT i nabijacie sobie punkty i pvp w telewizji na gali boksu oglądacie
na Siege lecicie na pałę ostatnie 10 min na jakiś -_-'any zamek i liczycie na to, że 2/3 party (jednego!) które go broni jest akurat afk i że einheit nie zdąży go wam odbić.
zazdroscisz? to jak gramy to nasza sprawa, co ci do tego, w L2 kazdy moze robic co mu sie podoba, ty botujesz, jak gram, ale oczywiscie dalej pieprzysz od rzeczy bo kazdy zdrowo myslacy gracz wie, ze TW na Lunie obecnie nie ma (bo jak ma byc jak 80% serwera to jeden klan? O.o), wiec szkoda czasu na to, a jesli chodzi o siege, to nie wiem skad ty masz informacje, ale w niedziele razem z warem atakowalismy Giran, a w drugim Run (fajnie, ze jakas, choc skromna przeciwwaga dla T powstaje i chetnie w tym uczestniczymy), nie mamy tak jak co niektore zlamasy, ktore jak nie mogly kogos pokonac to podkulaly ogon pod siebie i dolaczaly do lepszego :)

i co? i C*UJ! I gdyby nie te klapki na oczach to może by to inaczej wyglądało :)
a mozesz to rozwinac? bo pewnie tak jak wy moglibysmy do T dolaczyc i opowiadac jak nam dobrze idzie, jakie epiki robimy i inne takie pierdoly, tyle, ze nam sie nie chce zapierdalac na pensje yoja i sobie bez tego potrafimy poradzic

BTW kard widzę, że twoja ex box-postać wbiła 80, gz)
wiesz gdzie mnie mozesz pocalowac? :P

to moze ja sobie tez pogrubie br2yd4l zaliczyl faila i mu juz tylko placz na forum zostal
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 23, 2010, 08:49:02 pm »
Bo widzisz kard.. albo jesteście (jak to ganymede pisał wieeele razy) pro pvp klan: wtedy /declarewar einheit i zobaczymy jak sobie radzicie ;)
Albo jesteście po prostu nic nie znaczącym 25% ludzi na tym serwerze, którzy tylko przypadkiem potrafią coś osiągnąć, ale wtedy szkoda waszych prepaidów :)
hehe , na to czekalem, to przeciez wasz sposob gry, wypowiadanie wojny i za 5 min odwolywanie, taka roznica miedzy nami, ze my potrafimy przyznac to, ze T jest duzo silniejsze od nas, a wy scieme tylko waliliscie
chcialbys zeby wam zostawili wojne i poszli spac rozstawieni na spocie z autorezem co? :)

btw. hero chat:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 08:53:35 pm wysłana przez shevra »
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 23, 2010, 09:09:48 pm »
Bo widzisz kard.. albo jesteście (jak to ganymede pisał wieeele razy) pro pvp klan: wtedy /declarewar einheit i zobaczymy jak sobie radzicie ;)
Albo jesteście po prostu nic nie znaczącym 25% ludzi na tym serwerze, którzy tylko przypadkiem potrafią coś osiągnąć, ale wtedy szkoda waszych prepaidów :)
hehe , na to czekalem, to przeciez wasz sposob gry, wypowiadanie wojny i za 5 min odwolywanie, taka roznica miedzy nami, ze my potrafimy przyznac to, ze T jest duzo silniejsze od nas, a wy scieme tylko waliliscie
chcialbys zeby wam zostawili wojne i poszli spac rozstawieni na spocie z autorezem co? :)

btw. hero chat:


Pewnie że by chciał, wkońcu mieliby jakieś szanse nas zabić;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 23, 2010, 09:12:09 pm »
Albo jesteście po prostu nic nie znaczącym 25% ludzi na tym serwerze, którzy tylko przypadkiem potrafią coś osiągnąć, ale wtedy szkoda waszych prepaidów :)

Żartujesz. 10% to wszystko. Teraz tylko War może starać sie cokolwiek namieszać na siege. Lolki z DA mają bsoe na F1 i tak wygląda ich walka z T.

Kard trollu skończ płakać i do spania !!!


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 23, 2010, 09:33:22 pm »
chcialbys zeby wam zostawili wojne i poszli spac rozstawieni na spocie z autorezem co? :)
bo to raz tak ciemniaku zrobiles :P , myslisz ze inaczej na 10 lvl bysmy nazbierali? :P

btw. hero chat:

czytac sie plebanie naucz
mozesz pokazac jak sie smieja ze mnie, jakis screen?

a od Ganego wpierdal dostaja to i placza :P, jak by ich nie bolalo to by slowa o nim nie bylo, a tak to chyba jego nick jest najczesciej pojawiajacym sie na hero shoucie :)

Pewnie że by chciał, wkońcu mieliby jakieś szanse nas zabić;p
obudz sie, ciebie juz na lunie nie ma , pomietasz? jak nie to sobie poczte sprawdz, napewno na pamiatke sobie wiadomosc od NC softu zostawiles :), przegrales misiu, ty nawet grac nie zaczales, bo to komputer robil

Kard trollu skończ płakać i do spania !!!
czekam na te spoty na ktore mamy bana :P , jak z toba dyskutowac jak ty na najprostrze pytania nie potrafisz odpowiedziec? biedny niedowartosciowany trollik, ownator l2walker, kiedys ci tego walkera wylacza i nie bedziesz nawet wiedzial jak sie do L2 zalogowac :)

No trolle nakarmione, na dzis im starczy :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 23, 2010, 09:55:49 pm »
Nawet hero się z ciebie nie śmieją jak z reszty twojego lol klanu.
mozesz pokazac jak sie smieja ze mnie, jakis screen

Kard kmiotku z burakowa zapomniałeś o komentarzu do swoich dywagacji...
Jak sie dzisiaj bawiłeś? Znowu cie dzieci pobiły i sanki zabrały?

Graj se dalej legith. Niech cie wszyscy tłuką i płacz. Fajnie sie to czyta.

BTW od ganego to może pod Cruma łomot dostają bo na normalne spoty to ten jednostrzałowiec nie przychodzi.



  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 24, 2010, 01:07:24 am »
chcialbys zeby wam zostawili wojne i poszli spac rozstawieni na spocie z autorezem co? :)
bo to raz tak ciemniaku zrobiles :P , myslisz ze inaczej na 10 lvl bysmy nazbierali? :P

btw. hero chat:

czytac sie plebanie naucz
a powiedz mi, kiedy zostawilem wam pt na autorezie z warem? (bo ja pt nigdy nie wystawialem co najwyzej swoja psotac :) ).

co do hero chatu - nie wiem czy ty nie rozumiesz co tam jest napisane czy masz jakies problemy, ale tam wyraznie widac co jest napisane (jak nei znasz angielskiego to polecam zajecia dodatkowe, najlepiej z native speaker'ami)
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 24, 2010, 01:32:52 am »
Ehh a wy  ciągle ....

Ja może jestem naiwny ale jak ktoś wam mówi albo pisze to znaczy że mówi  ewentualnie pisze prawdę ? Hero czat służy do karmienia troli które łykają byle co i od byle kogo a potem w byle jakim szambie sie obracają.

odnosnie cudnego czata hero Widzisz gdzieś tu ganego? kard prosi o  screen na jego temat przperaszam Cię ale ten screen tu nie pasuje jak i 2/3 topików w tym dziale ...

Co do siege i klanu WAR może są silni może są lepsi i co z tego? czy kogoś z DA obchodzi czy jest głównym klanem rywalizującym z T raczej mało nas to rusza.
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 24, 2010, 02:48:35 am »
Cytuj
odnosnie cudnego czata hero Widzisz gdzieś tu ganego? kard prosi o  screen na jego temat przperaszam Cię ale ten screen tu nie pasuje jak i 2/3 topików w tym dziale ...
screen dalem dla pokazania, nie czytalem wszystkich postow w tym topicu i szczerze to w rzyć z tym o co prosi Kard (bo nei ma sie co oszukiwac, jest tak samo w obydwie strony). co do samego screena - mzoe nie ten topic, jak sie nei podoba to mod moze przeniesc do dzialu screen i flame, bo tam jest na to miejsce
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 24, 2010, 10:29:30 am »
Szatan Was spali a luna jest najlepsza bo jest najtańszym serwerem z wszystkich eu:P Tu się wzbogaczasz tu sie wyexpiasz i z tąd idzesz na teona

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:04:39 am »


MorfeasII hero? lol pamiętam go jeszcze z Phoenixa jak połowa serwera miała z niego polewe. Chyba że to jakiś inny morfeas. Storm Screamer?
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:11:57 am »
klasa się zgadza czy to on?  w sumie ma tedencie do porywania się sam jeden na party  kończy się to źle ale on wciąż próbuje  zastanawia ten upór albo myśli o sobie że jest taki  HERO(jak większość T chlopaków) albo wyśmiewano go za młodości( chodzi o lvl) to teraz próbuje wszystkim udowodnić że jest inaczej

Nie mniej po twojej informacji wszystko nabiera sensu
Jego zachowanie jest śmieszne acz widzą to tylko Ci z DA ;] nie pytaj why.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 11:15:01 am wysłana przez hrypek »
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:15:51 am »
klasa się zgadza czy to on  w sumie ma tedencie do porywania się sam jeden na party  kończy się to źle ale on wciąż próbuje  zastanawia ten upór albo myśli o sobie że jest taki  HERO(jak większość T chlopaków) albo wyśmiewano go za młodości( chodzi o lvl) to teraz próbuje wszystkim udowodnić że jest inaczej

Nie mniej po twojej informacji wszystko nabiera sensu
Jego zachowanie jest śmieszne acz widzą to tylko Ci z DA ;] nie pytaj why.

No charakter się zgadza :) Zapamiętałem go jako najczęściej leżącego SH z enemy zanim zrobił transer :)
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:20:45 am »
bo tak dla przypomnienia to wy walczyliscie z wszystkimi polskimi klanami, ciekawe dlaczego nikt was nie lubil... :P
No to kardziu jak już się przypieprzamy to dajesz: KTO dokładnie (z nazwy klanu) nas jeszcze nie lubi?

od 300 hoho to chyba T nam musi w tych petycjach pomagac, liczyc sie naucz potem pisz
80 osób, z waszym podejściem średnia to z 5 altów: 5*80=400, części się pewnie nie chce więc 5*80*75%=300 :) QED

a co do boterow to wielokrotnie pisalem, ze mam ich gdzies
yhy, ale jakoś odpuścić im nie potrafiłeś :) Czekaj czekaj.. jak to się fachowo nazywa.. hipokryzja? :D

hehe , na to czekalem, to przeciez wasz sposob gry, wypowiadanie wojny i za 5 min odwolywanie, taka roznica miedzy nami, ze my potrafimy przyznac to, ze T jest duzo silniejsze od nas, a wy scieme tylko waliliscie
Och chodzi Ci o tą sytuację sprzed 12 miesięcy jeszcze w wilczym stadzie?.. bo widzisz działało to u nas tak: wszyscy mieli jakieś swoje sprawy, i jakoś tak koło 1800 udawało nam sie zebrać mniej więcej 7 osób :P więc składaliśmy fajne party /declarewar wszyscy i jedziemy ;D
T zwykle dawało nam w dupe i tak :D ale kilka party przed tym wymietliśmy, z Enigmą i sentinelsami były w miarę wyrównane walki. Natomiast znalezienie DA to było zadaniem równie trudnym i satysfakcjonującym jak ubicie 3 party T na raz :D (bez kitu! żadnego!, wszyscy się chowali :P). Po ok 2h jak już się nawalczyliśmy: /stopwar, bo po co nam mają w nocy bota na punkty zabijać? :)

zazdroscisz? to jak gramy to nasza sprawa, co ci do tego, w L2 kazdy moze robic co mu sie podoba, ty botujesz
Nie potrafiłeś tego (co sam mówisz) uszanować jak grałem, więc pluję na twoje wymówki teraz :) Bez kitu już bardziej ogarniętych ludzi w massacred widziałem :P Ale przy was człowiek czegoś takiego doznaje, że ma ochotę robić krzywdę małym kotkom :P A najlepiej wsadzić cały ten pierdolnięty kraj w powietrze :P


to moze ja sobie tez pogrubie br2yd4l zaliczyl faila i mu juz tylko placz na forum zostal
Ahh.. i tylko kardziu mi odpowiada :D

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #196 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:45:10 am »
klasa się zgadza czy to on  w sumie ma tedencie do porywania się sam jeden na party  kończy się to źle ale on wciąż próbuje  zastanawia ten upór albo myśli o sobie że jest taki  HERO(jak większość T chlopaków) albo wyśmiewano go za młodości( chodzi o lvl) to teraz próbuje wszystkim udowodnić że jest inaczej

Nie mniej po twojej informacji wszystko nabiera sensu
Jego zachowanie jest śmieszne acz widzą to tylko Ci z DA ;] nie pytaj why.

No charakter się zgadza :) Zapamiętałem go jako najczęściej leżącego SH z enemy zanim zrobił transer :)
poziom na lunie jest denny i nei jest wielkim problemem zostac hero, dobrze nie wiem ale wiekszosc hero to idioci.
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:45:27 am »
No to kardziu jak już się przypieprzamy to dajesz: KTO dokładnie (z nazwy klanu) nas jeszcze nie lubi?
Masacred znasz inny Pl klan? głupio pytasz

Cytuj
80 osób, z waszym podejściem średnia to z 5 altów: 5*80=400, części się pewnie nie chce więc 5*80*75%=300 :) QED
Jak zwykle byle coś napisać jeszcze mnie nie stać na 5 altów a ja Cie zapewniam nie chce się 75.

a co do boterow to wielokrotnie pisalem, ze mam ich gdzies
Cytuj
yhy, ale jakoś odpuścić im nie potrafiłeś :) Czekaj czekaj.. jak to się fachowo nazywa.. hipokryzja? :D
Jak mam kogoś gdzieś to go  u swego boku nie toleruje nie wiem jak Ty.

Cytuj
T zwykle dawało nam w dupe i tak :D ale kilka party przed tym wymietliśmy, z Enigmą i sentinelsami były w miarę wyrównane walki. Natomiast znalezienie DA to było zadaniem równie trudnym i satysfakcjonującym jak ubicie 3 party T na raz :D (bez kitu! żadnego!, wszyscy się chowali :P). Po ok 2h jak już się nawalczyliśmy: /stopwar, bo po co nam mają w nocy bota na punkty zabijać? :)
\

DA to nocne chłopaki większość pracuje i maja co robić było nie stawiać  botów a szukać nas  wieczorami.

Cytuj
Bez kitu już bardziej ogarniętych ludzi w massacred widziałem :P Ale przy was człowiek czegoś takiego doznaje, że ma ochotę robić krzywdę małym kotkom :P A najlepiej wsadzić cały ten -_-'nięty kraj w powietrze :P
Jak sie wam pekuje party bota  kilka krotnie a ktoś z was musi  co chwile je ustawiac to takie dywagacje mogą f u c ktycznie sie pojawić:







Co do twoich wypowiedzi nie używaj tyle emotów
DA ma może wielu członków skoro jest nas wielu można spotkać wiele zachowań acz tylko dla was zachowanie jednego kształtuje obraz wszystkich tak to widzę ja tam za wami tęsknie.
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 24, 2010, 12:18:16 pm »
Gaav to ty jesteś ten śmieszny kamael w S80 co na olimpiadzie dostaje łomot od spoila i wc a grade???
GZ pro miszczu.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 24, 2010, 12:29:18 pm »
klasa się zgadza czy to on  w sumie ma tedencie do porywania się sam jeden na party  kończy się to źle ale on wciąż próbuje  zastanawia ten upór albo myśli o sobie że jest taki  HERO(jak większość T chlopaków) albo wyśmiewano go za młodości( chodzi o lvl) to teraz próbuje wszystkim udowodnić że jest inaczej

Nie mniej po twojej informacji wszystko nabiera sensu
Jego zachowanie jest śmieszne acz widzą to tylko Ci z DA ;] nie pytaj why.

No charakter się zgadza :) Zapamiętałem go jako najczęściej leżącego SH z enemy zanim zrobił transer :)
poziom na lunie jest denny i nei jest wielkim problemem zostac hero, dobrze nie wiem ale wiekszosc hero to idioci.
Własnie jest wielkim bo t chodzi na oli tylko tymi przefarmionymi ludka a dorwać kogoś kto nie jest 85 i nie ma 300 w broni jest trudno wtedy :P Jak by takie klany jak da i inne masowo atakowaly oly to automatycznie poszły by ci do pokonania z t i ja bym mial na kim punkty farmić i był bym hero a tak to lipa;P W tamtym miechu mialem tylko 40 i 40 a wszystko przez to że mało ludziów bylo na oly :p w tym miechu będzie słabiej :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926