Witaj
Gość

Wątek: Destroyer [Destro]  (Przeczytany 303856 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #850 dnia: Styczeń 09, 2009, 12:27:46 am »
Witam. Widzę, że forum dość profesjonalne więc postanowiłem wziąć udział i zaczerpnąć "garść" wiedzy.
Przekopałem forum pod kątem subklasy dla destro ale niewiele było postów związanych.

Co poradzicie jako subclass dla destro ?

Jestem na 99% za tyrantem ale może są inni (lepsi) ?


Dzięki SknerusKK.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 10:41:05 pm wysłana przez Mjollir »
So it shall be written, so it shall be done !!!


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #851 dnia: Styczeń 09, 2009, 11:49:22 am »
warrior dla chance haste rox, na kolejne możesz wziąć buffera dla bariery, tanka dla counter ud, albo znów warriora dla +cp

tutaj masz to ładnie opisane


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #852 dnia: Styczeń 18, 2009, 06:34:07 pm »
tak czytam te dziesci stron i mam pytanie prosilbym o konkretna odpowiedz osobe , ktora ogarnia destro  w ct1,5... a mianowicie czy destro dalej b dobrze sie expi i czy warto nim grac w HB gdyz zastanawiam sie  o wzieciu go na subklase, bede bardzo wdzieczny jezeli mi ktos odpowie konkretnie(bo ewentualnie mysle jeszce o DA) prosze o odpowiedz
z gory dziekuje


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #853 dnia: Styczeń 18, 2009, 07:20:27 pm »
cały czas się dobrze expi, a z elemele o niebo lepiej


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #854 dnia: Styczeń 18, 2009, 07:42:41 pm »
Fakt, bariera też jest niczego sobie :)
jeśli chodzi o skille z suby jestem totalnie początkujący. Póki co moja suba ma 71 - wziałem 2x +p.atk (więcej juz raczej nie bede brał, nastepny + doda mi juz tylko 18pkt).
http://l2warfare.com/images/kamaelplus/subclass_skill_tree.jpg
mam rozumieć, że wbijając 75 na swsie (sub) mogę wybrać następujące skille dla destro (main):
Greater MP boost, Boost MP regeneration, Counter Invulnerability
?
MP boost i regen zdają mi się zupełnie useless dla titana, ten ostatni - celestial - wydaje mi sie najbardziej sensowny. Orientuje się ktoś jaki to ma reuse?

PS. Wprowadzili HB i oczywiscie mam problem jaka sube teraz brac... chcialem summonera, ale np rouge dalby mi znacznie lepsze skille.


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #855 dnia: Styczeń 18, 2009, 08:00:17 pm »
Wybierasz jeden z tych skilli, ten cellestial to counter jest- moze sie odpalic jak ktos cie bije. Zajebiste na oly/STRONG aoe
:O


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #856 dnia: Styczeń 18, 2009, 08:18:19 pm »
a no, mój błąd - właśnie o to mi chodziło, że wybieram jeden z 3ech :) że to jest counter to też wiem. Zastanawia mnie jak wygląda z reusem tego. Czy działanie tego można przyrównać do counter dash (sagi)? tzn. czasem się włączy od nowa nim zniknie a czasem sie nie wlacza przez dlugi czasu.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #857 dnia: Styczeń 19, 2009, 12:23:37 pm »
cały czas się dobrze expi, a z elemele o niebo lepiej


a moglby mi ktos cos wiecej o destro powiedziec   w kontekscie co zyskal a co starcil bo  do tej pory czytalem tylko wymiane zdan moje jest wieksze ,,,, nie ale moje jest silniejsze.. a jakby ba to cosby . ale jakby babcia miala wasy to by byla dziadkem.. wiec prosze krotko i konkretnie  ofc o ile ktos juz HB ogarnął z gory dziekuje
PS
tak jak pisalem wczesniej  mysle jeszcze nad DA wiec jesli ktos moze mi doradzic to chetnie poczytam... mode prosze nie pisac mi tu ze od DA jest oddzielny temat  gdyz  w moim zapytaniu jest  podtext  lub wiec  odnosi sie to do tego  tematu ...dziekuje

/Fro
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2009, 04:36:39 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #858 dnia: Styczeń 19, 2009, 12:50:12 pm »
cały czas się dobrze expi, a z elemele o niebo lepiej


a moglby mi ktos cos wiecej o destro powiedziec   w kontekscie co zyskal a co starcil bo  do tej pory czytalem tylko wymiane zdan moje jest wieksze ,,,, nie ale moje jest silniejsze.. a jakby ba to cosby . ale jakby babcia miala wasy to by byla dziadkem.. wiec prosze krotko i konkretnie  ofc o ile ktos juz HB ogarnol z gory dziekuje
PS
tak jak pisalem wczesniej  nysle jeszcze nad DA wiec jesli ktos moze mi doradzic to chetnie poczytam... mode prosze nie pisac mi tu ze od DA jest oddzielny temat  gdyz  w moim zapytaniu jest  podtext  lub wiec  odnosi sie to do tego  tematu ...dziekuje

Opcja szukaj nie boli.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,21752.0.html
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #859 dnia: Styczeń 19, 2009, 01:02:29 pm »
Jeszcze takie pytanie mam co do skilli z suby, te skille działaja też na subie ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #860 dnia: Styczeń 19, 2009, 01:40:48 pm »
Jeszcze takie pytanie mam co do skilli z suby, te skille działaja też na subie ?

nie
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #861 dnia: Styczeń 19, 2009, 01:42:20 pm »
A jak to wygląda po zmianie maian z subą na evencie, gdy juz wezme skille ? (troche smieszne pytanie xD)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #862 dnia: Styczeń 19, 2009, 03:15:27 pm »
Normalnie, masz na  mainie tanka na subie bd. Zamieniasz BD na maina to masz sub skille z tanka :p

Obecnie nie ma mozliwosci zmiany suby z mainem anyway :) poza tym, gdy taka mozliwosc byla mogles sobie zamienic booki i wziac jakikolwiek skill z suby.
:O


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #863 dnia: Styczeń 19, 2009, 06:43:05 pm »
Topic fixed.

Od teraz chcę mieć tutaj dyskusję na poziomie. Jak chcecie się obrażać to macie opcję PM.

Każdy następny post kontynuujący treści jakie przed chwilą usunąłem (flame) będę karał minusem bez dodatkowych wyjaśnień.

Rozumiemy się panowie?


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: -1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #864 dnia: Styczeń 19, 2009, 06:47:35 pm »
no dobra... -.-    aa tak w ogole niech ktos mi powie jaka jest najlepsza taktyka na oly gdy sie spotka dwoch destro z prefrenzy na oly
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2009, 09:17:25 pm wysłana przez Sp4m3R »
P
O
O
0
F
P
O
O
0
F


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #865 dnia: Styczeń 19, 2009, 08:01:16 pm »
Modlić się, żeby to nam wszedł cryt a nie jemu. :P


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: -1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #866 dnia: Styczeń 19, 2009, 09:18:57 pm »
a jak sie walczy z es lub innymi summonerami to walic konia czy typa ?
P
O
O
0
F
P
O
O
0
F


Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #867 dnia: Styczeń 19, 2009, 09:57:54 pm »
summona :>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 12:28:54 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: -1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #868 dnia: Styczeń 19, 2009, 11:06:09 pm »
ale jak walic konia by on nie dal rady wyhilowac? czy raz sobie zwalic konia a raz gonic jego bo juz nie ogarniam -,-
P
O
O
0
F
P
O
O
0
F


Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #869 dnia: Styczeń 19, 2009, 11:21:50 pm »
oh my ... padlem

najpierw zabij summona a potem gon elfa(wiadomo - elfy to pedaly wiec nawet specjalnie nie bedzie uciekal) ...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 12:29:31 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: -1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #870 dnia: Styczeń 19, 2009, 11:31:08 pm »
no ok wiec zwale konia a pozniej spusci sie lanie elfkowi ;>
P
O
O
0
F
P
O
O
0
F


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #871 dnia: Styczeń 20, 2009, 11:21:57 am »
ale jak walic konia by on nie dal rady wyhilowac? czy raz sobie zwalic konia a raz gonic jego bo juz nie ogarniam -,-

Wrzuc lionheart coby stuna od konia nie dostac, bij tylko summonera. Mozesz tez zestunowac konia coby ciebie nie dotykal ale ja sie w to nie bawie.

Cytuj
no dobra... -.-    aa tak w ogole niech ktos mi powie jaka jest najlepsza taktyka na oly gdy sie spotka dwoch destro z prefrenzy na oly

Jak umiesz wejsc na <30% hp to wygrywasz :> Wchodzenie na gutsie jest troche ryzykowne z racji tego ze jak on wejdzie na frenzy bedziesz go bil po 2k i walka bedzie wygladac na twoja wygrana do czasu az zbijesz mu hp do 30%, dostaniesz kryta za 8k i kkthxbye.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2009, 11:25:09 am wysłana przez pix3l »
:O


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #872 dnia: Styczeń 20, 2009, 12:18:42 pm »
a co myslicie o takim czymś? (czysta teoria, jeszcze noblesse nie mam). Byłby to troche zwałowy sposób, ale teoretycznie może działać.
Wchodzimy na guts, zealot, otb zakładając, że drugi destro wrzucił fr, zealota, otb. Przez 1,5minuty biegamy w DC robe set żeby nie oberwać (a nawet jak oberwiemy to mamy guts więc aż tak tragicznie nie powinno być). W pewnym momencie jemu się kończy fr, nam guts. Przechodzimy normalnie do walki w zwarciu (zakładamy heavy set) i normalnie bijemy. Jak tamten drugi osiągnie 30% nie pozostanie mu nic innego jak guts, my mamy wciąż w rękawie fr i battle roar (którego zresztą nie musimy używać - będzie przynajmniej większy p.atk ;)) i tym razem to my gonimy kolesia znów mając na sobie DC robe :)

PS. jeśli taki manewr jest już znany i powszechnie stosowany to sorry, nigdzie czegoś takiego nie wyczytałem. Sam tak sobie wymyśliłem ;)
PSP. w takim przypadku jeszcze dochodzi ryzyka - ruletka czy na samym początku zużył zealota (jeśli on nie dał zealota to niepotrzebnie my daliśmy żeby przed nim uciekać poza tym ucieknie nam w przypadku gdy to on zapoda guts)


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #873 dnia: Styczeń 20, 2009, 03:00:09 pm »
Nie przejdzie z kilku powodow: Zalozysz DC robe, bedizesz mial malo pdefa. 8 speeda to niewielka roznica i drugi destro i tak bedzie cie w stanie co jakis czas dogonic i zajebac ci 'fryte' z miecza, do tego wez pod uwage ze moze nawalac z luku....
I dolicz sobie mozliwosc ze na wejscu walnie ci stuna a wtedy kkthxbye :P
:O


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #874 dnia: Styczeń 20, 2009, 04:55:02 pm »
A po meczu, trzeba czekać na re-use, czy można bez problemów tłuc kolejnych rywali? :>