Witaj
Gość

Wątek: Czy po wykupieniu spoila i zbiciu lvl spoil wchodzi dalej?  (Przeczytany 3772 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Czy po wykupieniu spoila i zbiciu lvl spoil wchodzi dalej?
« dnia: Marzec 17, 2008, 07:44:48 am »
Witam. Mam taką sytuację. Zrobiłem sobie spoila dla sopów, do branded. Samemu spoiluje się ciężko, więc wpadłem na pomysł, żeby wbić np. 60lvl, wykupić wszystkie skille i zbić level do 45-47. Powinno mi się grać troszeczkę łatwiej. Jest mały problem. Przyjemniej by mi się grało, gdybym mógł w trakcie expienie spoilować. Planowałem wykupić wszystkie skille oprócz spoila. Czy jeśli wykupię tem skill z powiedzmy 60lvl to czy po zbiciu levela na 45 będzie mi ciągle wchodził spoil w branded?


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Czy po wykupieniu spoila i zbiciu lvl spoil wchodzi dalej?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2008, 10:03:05 am »
Jesli wbijesz 60 i wykupisz wszystkie skile oprucz spoila a nastepnie dlvl do 48 to nie bedzie ci wcale latwiej^^, bowiem pokasuja ci sie wszystkie wykupione skille, max mozna zrobic chyba dlvl do ok 8-9 lvl bez utraty skili. Wiec powinienes dojsc max do lvl 56i wtedy dlvl do 48 (chodz zeby te skile ci zostaly na 100% to moim zdanie max lvl to 54). Czyli nawet jesli wykupisz spoil z lvl ok 60 to i tak ci spadnie ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2008, 10:04:44 am wysłana przez Barabash »


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Czy po wykupieniu spoila i zbiciu lvl spoil wchodzi dalej?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2008, 01:16:53 pm »
Moim zdaniem jak dojdziesz do 60lv nie nie będzie ci się chciało zbijac do 48lv,po drodze jest tyle fajnych miejsc na spoilowanie że odpuścisz/nie samym Branded człowiek żyje :) /przykładowo na 50lv piękny spoil w GoE tyle że tam samemu nie dasz rady ale wystarczy 1 mocny kolega.
Ja kombinowałem kiedyś tak jak ty a mam prawie 79lv i powiem ci że ty siedząc w branded cały dzień nie zarobisz tyle co ja w 1h spoilując recki i ostrza czy keye na biżuterie.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Czy po wykupieniu spoila i zbiciu lvl spoil wchodzi dalej?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2008, 01:32:54 pm »
Cytuj
Moim zdaniem jak dojdziesz do 60lv nie nie będzie ci się chciało zbijac do 48lv,po drodze jest tyle fajnych miejsc na spoilowanie że odpuścisz/nie samym Branded człowiek żyje Smile /przykładowo na 50lv piękny spoil w GoE tyle że tam samemu nie dasz rady ale wystarczy 1 mocny kolega.
Fakt, nawet spoiląc teraz EWC koło cmentarza bardziej (mimo, że EWC wypada dosyć rzadko) mi się podoba niż monotonność branded :)

Od razu mówię, że gram na EPI (Hakumba, pewnie nick z wczorajszego party pamiętasz). Więc mam pytanie: czy na każdym lvl od 52 w górę są miejsca, gdzie można zarobić przynajmniej tyle co w branded samemu, ewentualnie niewiele mniej (powiedzmy, że mam BW i yaksę+3+h)? Bo słyszałem, że opłacalny spoil zaczyna się od 70 lvlu, a wcześniej to tylko branded ;) Wiem, że strasznie denerwują Cię pytania o miejsca spoilu, ale może odpowiesz na jedno pytanie? Gdzie można fajnie spoilować na 52-60lvl, tak w miarę opłacalnie samemu? Nie mam klanu na razie, a ze znajomych mogę spoilić tylko ze Sławkiem, a jak wiadomo dostęp do internetu ma odcięty.


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Czy po wykupieniu spoila i zbiciu lvl spoil wchodzi dalej?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2008, 01:42:38 pm »
Żeby się nie rozpisywać,wszystko prtaktycznie jast na tym forum opisane
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,4028.0.html
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,10319.0.html
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,4305.0.html

No tu chyba będzie all a jako że jesteś kolegą Sławka to pomożemy tobie z expem :P





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+