Witaj
Gość

Wątek: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...  (Przeczytany 11000 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« dnia: Lipiec 28, 2008, 01:02:21 am »
Witam, mam takie mały problem. Widziałem tylko 1 wątek o tym, dlatego piszę nowy :). A mianowicie, co jest według Was lepsze? Warsmith czy Spoil? Pytam się ponieważ, ja jako zazwyczaj grający wojownik mam ochotę pograć w końcu już na maksa krasiem. Jednak, jak tylko wybierałem krasia to się zastanawiałem czy grać może spoilem? W tedy będę miał kasę, walkę i coś się będzie działo. Czy może jednak wybrać sobie warsmitha, który też może zarobić, który tworzy, i który także może walczyć. I to pytanie jest skierowane już do graczy grających krasiami, b. długo ;) Co byście polecili? Jakby co grałem już Spoilem trochę i Warsmithem i obydwie profesje mi się podobały. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam ;)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2008, 08:29:11 am »
jak masz duzo czasu na gre to bierz spoilera, bo spoil zeby cos zarobic musi najpierw troche mobkow zabic, Warsmith nie musi ciagle bic mobkow zeby zarobic kase. Ja np gram ws-em z tego powodu wlasnie ze nie mam w ciagu dnia tyle czasu zeby spoilem duzo fajnych rzeczy znalezc a ws-a sadzam w miescie z ssa/ssb/cc/cd/cb lub jakas manufaktura i kasa leci. Do tego aktywny spoiler predzej jakis sensowny klan znajdzie niz ws (wiekszosc lepszych klanow ma juz jednego albo nawet kilku craftow wyexpionych na alternatywnych kontach zeby mogli s grade skladac i niezbyt chetnie przyjmuja nawet "zywego")


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6


Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2008, 10:37:22 am »
Ale mi chodzi o temat w którym porównuje się te 2 profesje ;) I z tych linków co dałaś, widzę tylko 2 a mój jest trzecim, i przeczytam sobie tą prezentacje. Dzięki Meyko...

Edit:

Wiem, że to nie do tego temat ale jakie raty są na Abyys x3? Chodzi mi o spoil i drop? Czy także x3? Oraz na jaką On jest kronikę (Ten serwer)?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2008, 10:41:28 am wysłana przez Sebal94 »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2008, 11:16:44 am »
ratki za spoil i drop takoż są x3
a Abyss na Interludzie stoi
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 28, 2008, 11:29:08 am »
Dzięki, ściągam se Interlude ;) Oraz dzięki Meyko oraz DIO za pomoc, wybrałem sobie spoila :D

Pozdrawiam
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 28, 2008, 11:46:48 am »
The Abyss x3

Informacje dotyczace serwera, strona: http://la2.theabyss.eu/?status&server=1:

Server Status

Database Server:
CPU: 2xAMD Opteron 250 (2x2400 Mhz)
Memory:6x1Gb DDR ECC REG Kingston (PC3200, 400MHz)
Hard drive: 6x73.5 Gb Seagate 15000rpm SCSI
SCSI controller: Adaptec ASR-2130SLP SINGLE Ultra320
Motherboard: s940 ATX AMD-8000 Series chipset SM H8DA8
Корпус: SuperMicro 6xHotSwap SCSI, 550W

Game server:
CPU: 2xAMD Opteron 254 (2x2800 Mhz)
Memory: 6x2Gb DDR ECC REG Kingston (PC3200, 400MHz)
Hard drive: 3x73.5 Gb Seagate 10000rpm SCSI
SCSI controller: PCI 64 RAID BBU Module for LSI 320-1
Platform: SUPERMICRO AS1020A-8


Server version: C4, Rates: x3
Server Birthday: 2006/01/07
Administrator: la2_NO_@_NO_theabyss.ru
Last Update Time: 13:20 28.07.2008 (GMT +03:00)


Statistics
Accounts   905776
Characters   211562
Clients   3252

Server Online   13 hours 53 minutes

Teraz dalej konkretnie ;):

- Wszystkie Raty x3, tylko nagrody za questy x1
- Kronika C4 - modyfikowana na Interlude - z wiadomych wzgledow ;) - mozna spokojnie powiedziec, ze to Interlude

Wybor pomiedzy WS i BH nie jest w sumie taki trudny.
Najwazniejsze, to wyczuc praktyczna roznice pomiedzy tymi postaciami.

WS to kowal, odwazny wojownik dosyc czesto wspierajacy sie wykuta przez siebie beczka - rycerzem na jednym kolku.
Lubi podlubac, posiedziec w kuzni i przerabiac zdobyte w pocie czola i na sprytnym handlu materialy w gotowe przedmioty.
Musi czesto niezle poglowkowac, aby jak najtaniej uzbierac potrzebne skladniki, dosyc czesto wybiera sie w rozne dziwne krainy,
aby po pokonaniu wielu przeciwnosci losu zdobyc upragnione receptury i tajne przepisy umozliwiajace prace.
Czesto decyduje sie podjac odwazne wyzwania - po to, aby zaopatrzec sie w czesci zbroi / broni / bizuterii.
Ogolnie rzecz biorac dosyc ciezko pracuje na swoje bogactwa - ma jednak niezaprzeczalnie olbrzymia satysfakcje podziwiajac stworzone przez siebie dobra.
Jedna z ciekawostek jest umiejetnosc stworzenia (przyzywania) niesamowitych machin oblezniczych niezbednych podczas podbojow zamkow, fortec i umocnien.

BH to istny skarbek - poszukiwacz przygod nieustannie przemierzajacy najodleglejsze zakatki wszelkich krain.
Jest jednym z najodwazniejszych smialkow zapuszczajacych sie w tak nieznane tereny, ze nie znajdziesz ich nawet na mapie.
W trakcie wedrowek po krolestwie Aden poznaje praktycznie cala kraine - wzdluz i wszerz.
Nie wierzysz?? Zajrzyj do jakiejkolwiek karczmy - od Gludio do Rune, do jakiegokolwiek portowego szynku ... uslyszysz tam opowiesci mrozace krew w zylach, dostaniesz gesiej skorki slyszac same nazwy przeciwnych potworow ... a jezeli zaprzyjaznisz sie z jakims Lowca Skarbow - dowiesz sie o ukrytych miejscach zupelnie niedostepnych zwyklam smiertelnikom ... uslyszysz o skarbach znajdujacych sie w najbardziej niedostepnych miejscach...
To jednak nie wszystko ... najsprytniejsi z "Lowcow Skarbow" zostaja "Lowcami Bogactw" ... a to jest juz legeda w sobie ;)




  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 28, 2008, 11:54:17 am »
Koszałek, I za takie coś + powinien według mnie być ;D Dzięki za info, tylko, ze po tym opisie nie wiem co wybrać :P Ale póki mi się L2 nie ścianie i na abyssa nie wejdę, mam czas do zastanowienia się :) Oraz mógłbym prosić o Twoje gg, na mojego PW? Byłym wdzięczny.

Pozdrawiam
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 28, 2008, 12:16:21 pm »
Grajac WS nastawiasz sie na kowalstwo - to jest glowne zajecie kazdego WSa - kombinacje, handel, skladanie itemkow.
Jezeli lubisz taki styl gry - WS jest idealny dla Ciebie. Oczywiscie musisz go jeszcze wyexpic, aby cieszyc sie odpowiednim poziomem kowalstwa i krystalizacji.

BH jest przede wszystkim wojownikiem ... wlasnie poszukiwaczem skarbow -> Spoil,
chociaz z uwagi na znakomicie optymalny dostep do matsow i key'ow bardzo czesto crafce u znajomych kowali ;)

To glowna roznica.

Wczesniej gralem WSem, przyznam sie, ze nie wykorzystywalem jego umiejetnosci.
W tej chwili walcze Spoilem (lvl 71+) i jestem po prostu szczesliwy - to najlepszy Char, jakim gralem.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 30, 2008, 07:01:45 pm »
DIO - mozesz napisac ile dziennie wyciagasz tym kowalem na DEX-ie?


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 30, 2008, 07:31:36 pm »
tak szczerze ci nie powiem bo nigdy nie liczylem ;>

moge ci powiedziec ze 3 dni temu po zakupie doom crushera mialem w portwelu 20kk + 30kk w soulshotach gotowych lub matsach na nie do przerobienia. Mialem 2 dni ze niewiele czasu na gre bylo ale moglem postawic 2 postacie w miescie i zagladac do nich co godzine i dzisiaj na godzine 16 (oba chary siedzialy po okolo 6h-7h dziennie) Exia (krysz dealer blisko Coina zapraszam :D ceny niskie czeste dostawy ) miala w krysztalach i adenie okolo 60kk na Cagali 30kk adeny, 100k ssa w wh, ~500 CA ~1200 CB, 15 dual sword craft stamp kazdy wart 1.5kk, do tego kupilem przez te 2 dni 2 life stony po 30kk, beret za 20kk i okolo 10kk wydalem na rozne recepty A grade (maj ring, earing, maj plate, nm shield i cos jeszcze chyba )

od calosci mozna odjac okolo 10kk z dropu z expa i jakis gownianych recek na b grade co mi w gc leca ;>
a sory jeszcze od kasy zarobionej tylko dzieki umiejetnosciom kowalskim mozna odliczyc 2 ewb z dropu ze skrzynek w gc ;>
btw nie mam rechargera wiec na szotach wielkich kokosow nie zarabiam

ogolnie na dexie to jest tak ze niby wielkich kokosow sie na pojedynczej rzeczy nie zarabia, na takim kryszu D zarabiam 13 aden, na cc 30 itp, ale jak zssumowac wszystko razem czyli jakies dropy z koxu (enchanty, szoty conajmniej w 2 rodzajach, krysztaly w 3, fishing shoty, profki z rybek, quest itemy z kilku roznych na raz robionych questow) to wychodzi na to ze ze sprzetem dla kurdupla problemow nie ma, teraz mam 63 lvl i sie zastanawiam czy najpierw kupic saint spear + SA czy saint spear +dragon hunter a potem sie zastanawiac nad SA ;>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2008, 07:41:04 pm wysłana przez DIO »


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 30, 2008, 09:37:36 pm »
nie da sie ukryc ze Spoilem wiecej zarobisz , WS ma wiekszy klimat; ] tylko zeby dobrze zarabiac spoilem musisz albo dorwac newbie playera i dac mu party bez include na spoila albo solowac . WS ma iwekszy klimat bo jestes taki bardziej krasnoludzki trejder skupujesz recepty tworzysz sprzedajesz etc a spoilem bijesz moba i poprostu wyciagasz w pyte warte itemy that's all
btw ja mam spoila i ws'a ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 31, 2008, 12:01:34 am »
fakt spoilem to jest duzo latwiej, idziesz, bufujesz sie, wyciagasz co trzeba, sprzedajesz, cieszysz sie z nowego mercede..... stridera :D

craftem to idziesz, kupujesz 30x revo, rozbijasz czesc na krysze, czesc na dual revo, znajdujesz frajera u ktorego utargujesz dual craft stamp polowe taniej niz w innych miejscach "bo hurtem bierzesz", robisz troche duali b, krystalizujesz, czesc sprzedajesz jako krysze, czesc jako soulshoty i wtedy sie cieszysz ze nastepnym razem kupisz nie 30 revo tylko 40 :D i troche oszczedzi ci to biegania po miastach

w skrocie zabawy ws-em w bieganie jest mnostwo (example na gorze :D ), powazniejszy problem ws-a to to ze zadko ktory klan interesuje warsmith .... wiekszosc juz ma te swoje dualbox krasie z wczytanymi s gratami i malo kto chce przyjac a aktywnego spoila wezmie kazdy


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 31, 2008, 12:12:21 am »
Cytuj
wiekszosc juz ma te swoje dualbox krasie z wczytanymi s gratami i malo kto chce przyjac a aktywnego spoila wezmie kazdy

Heh, nie wiem po co takie coś jest. Według mnie Dual-box powinien być zabroniony. Ja zawsze marzyłem o stworzeniu klanu z historią, z klimatem itd... ale nie wiem czy mi się to uda  :?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 31, 2008, 10:33:25 am »
I spoil i warsmith maja swoje klimaty. Jeden i drugi maja swoje metody na zarabianie.
Mysle, ze nie mozna potraktowac obu profesji na tyle ogolnie, zeby stwierdzic, ze BH zarabia lepiej, WS ma wiekszy klimat.
Troche to nie tak moim zdaniem ;).
Fakt, sa roznice, ale przy klimatycznym podejsciu do krasnoludow zupelnie niewielkie.

Z doswiadczenia moge powiedziec, ze poczatkowo latwiej jest zarobic spoilem, dlatego, ze juz od poczatku kosimy matsy,
ktore na rozwinietych serwerach osiagaj dosyc dobre ceny.
Pozniej sytuacja sie zmienia - Craft daje wiecej Adeny w sakwie i wieksza satysfakcje z zarabiania.
Spoilem od pewnego momentu nie jestes w stanie zarobic tyle, co Craftem.
Oczywiscie jeden jest zalezny od drugiego. Gdyby nie Crafter - nie zarobilbym spoilem ani 1 Adena - gdzies, komus trzeba sprzedac te recki, matsy i keye ;).
Crafter beze mnie nie ruszylby z miejsca - od kogo kupilby skladniki? Z dropow nie leci ich az tak duzo ...
Idealnym polaczeniem jest wspolpraca - w moim przypadku - znajomi Crafterzy, dzieki ktorym moge z uzbieranych skladnikow
stworzyc ciekawe rzeczy, ktore pozniej sprzedaje z zyskiem o wiele wiekszym niz ze sprzedazy skladnikow zuzytych przy produkcji.

Pisalem wyzej o koniecznosci zapuszczania sie w najdalsze zakatki krolestw w poszukiwaniu ciekawych skladnikow.
To jest dopiero klimacik - poznawanie nowych, nieznanych krain ... Dla ambitnego BH, czy pozniej FS granice nie istnieja ...
Znam tylu Craftow, ktorzy po za Exp Spotami nic nie widzieli - nie bylo takiej potrzeby ...
Znam tez wielu Spoilerow, ktorzy nigdy nic nie skrafcili ...

Nie mozna tak ogolnie stwierdzic, ze dana profesja ma wiekszy klimat - mysle, ze jest to uzaleznione od sposobu gry,
od tego, czego szukasz w krolestwie Aden (i sasiednich oczywiscie ;)).

Z drugiej strony znam tez jednego Mrocznego Elfa, ktory tak wyspecjalizowal sie w Crafcie,
ze zna juz wiele Receptur niemalze "na wyrywki" ...
Albo Orka, ktory potrafi powiedziec Ci, gdzie w danej chwili najtaniej nabyjesz dane skladniki,
albo jaki quest i gdzie musisz skonczyc, aby zdobyc dane przedmioty ...

To my tworzymy klimat postaci naszych postaci.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 31, 2008, 10:51:08 am »
warsmith od poczatku zarabia nie gorzej niz bounty hunter, kwestia jest tego rodzaju ze jedyne inwestycje BH to jest lepszy sprzet, ws musi nie tylko inwestowac w sprzet ale takze w rozne recepty ktore niekoniecznie moze latwo zdobyc, quest w gc mozna robic i solo +bufer na boxie (2 dni rano 3 h, wieczorem 2h i mam tallum plate, mj plate, dc brest i gacie i gacie tallum robe i dc light ;> ) ale juz na robe a grade quest jest srednio oplacalny bo trzeba kogos z purify za soba ciagnac (w loa anchorem sypia mobki) do tego do srodka loa trzeba sie udac przez stado agro mobkow co wszystko utrudnia i wtedy trzeba szukac bh ktory nam tanio sprzeda potrzebna recepte. calosc sprowadza sie do tego ze wiekszosc zyskow ws musi przeznaczyc na inwestycje w siebie zeby zapewnic sobie przyszle wysokie zyski a bh moze sobie pozwolic na pijanstwo w jakiejs podrzednej karczmie w Dion ;>


Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 31, 2008, 10:57:48 am »
WS inwestuje w Recki - i czerpie z tego zysk, BH inwestuje w wyprawy ...

Moze gram nietypowo Spoilem dlatego, ze sam duzo Crafce ;)
Nie zmienia to jednak faktu, ze w wyprawach o ktorych piszesz borykam sie dokladnie z tymi samymi problemami.

WS zdobedzie jedna recke - wpisze ja sobie w ksiege i moze odrobic jej koszty Crafcac na rynku.
Ja musze tez za kazdym razem zdobyc ta druga (Gratki B i wyzej) recke - albo spoilem, albo handlem.

A do karczmy w Dion chetnie zagladam, zeby przy Garnuchu dobrej, orczej Gorzalki ogladac
Elfickie, rozdziawione od nosa do ziemi Geby, gdy snuje kolejna opowiesc o ostatniej wyprawie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2008, 11:00:06 am wysłana przez Koszałek Opałek »


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 31, 2008, 11:11:05 am »
Przez tą Waszą rozmowę mam kolejny dylemat, czy jednak nie grać WS'em :P Ja już nim grałem, i szczerze jarało mnie to, ze mogłem tworzyć, było to dla mnie miłe przeżycie. A jako spoil, czasem było nawet fajnie, aczkolwiek mam jeszcze czas, więc się zastanowię :)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 31, 2008, 11:33:29 am »
Jesli miales tyle radochy z WS'a - to rob WS'a ;) - mam wiekszosc poczatkowych recek - dostaniesz "na rozwoj".
A pozniej wejdziemy w "komitywe" i rozwiniemy business !
Nie ma nic lepszego niz dobra wspolpraca pomiedzy Spoilem i Craftem!


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 31, 2008, 12:29:00 pm »
tia, do współpracy między spoilem a craftem potrzebny jest jeszcze w miarę niska różnica leveli...a powiedzże-li mnie Koszałku, kto w naszym klanie ma level o conajmniej-maksymalniej mniejszy od twojego o 5? :P

a tak imo to na początkową postać polecam spoila - znam jedno miejsce, gdzie w 20 minut się 1kk zarabia...pospoilujesz sobie, pospoilujesz... i craftera zorbisz! :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2008, 12:30:31 pm wysłana przez Asta Entreri »
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 31, 2008, 12:35:11 pm »
To Koszałek se poczeka xD A może i polecasz, ale mi bardziej podchodzi ws, jest ciekawszy :p
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 113

  • Pochwał: -1

Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 31, 2008, 08:05:56 pm »
będąc spoilem bedziesz czesto wykorzystywany przez nawet nowo zapoznany kan zebys matsy wzucal, czego oczywiscie nie bedziesz robil, albo beda Cie dreczyc zebys poszedl z kims gdzies spolic moldy itp.. będąc craftem, latwiej Ci sie bedzie koksac o niebo, i imo w klanie bedziesz lubiany za wystawianie manufakturek, przyjdzie piatkowy wieczor pojdziesz sie najebac z kumplami wystawisz shopa i dorobisz na tym ladnie, poza tym pobawisz sie w skladanie itp. Mozliwosci jest wiele :)

A napewno przyjemne jest to jak koksasz sobie o 2 w nocy i ktos pisze do Ciebie PM ze potrzebuje zlozyc jakis item, wrecz proszą czasem i to jest najlepsze w graniu craftem. :)


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 31, 2008, 08:10:32 pm »
To mi też się podobam... i jednak WS jest według mnie ciekawszą postacią :P
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 31, 2008, 08:19:50 pm »
Koszalek jak zwykle sie rozpisal :)
zrób sobie obie postaci duzo czasu nie trza,ja destro właśnie w 2 tygodnie na 72lv wbiłem.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Warsmith czy Spoil? Oto jest pytanie...
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 31, 2008, 08:24:08 pm »
Koszalek jak zwykle sie rozpisal :)
zrób sobie obie postaci duzo czasu nie trza,ja destro właśnie w 2 tygodnie na 72lv wbiłem.


Na low rate?? :o
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬