Witaj
Gość

Wątek: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)  (Przeczytany 266405 razy)

  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1525 dnia: Wrzesień 28, 2011, 08:50:08 am »
@Pisownia w necie
Jeśli chodzi o pisanie etc. to w internecie obowiązuje coś takiego jak Netykieta, o czym wspomniał Felek. W Netykecie jest wręcz zakaz używania znaków tzw. polskich oraz nie trzeba stosować interpunkcji, gdyż ludzie z którymi piszesz lub czytają twoje wypociny są innego pochodzenia i oni nie wiedzą jak się piszę po polsku. Tak więc, to jak ktoś piszę na Necie, to tak naprawdę jego wyłączna sprawa. Może używać znaków, interpunkcji, ale nie musi.
I tu się mylisz. Piszesz na forum polskim a skoro to forum polskie obowiązują zasady gramatyki oraz wszystkie inne. A tłumaczenie się netykietą na czysto polskim forum to bzdura. Oczywiście moim skromnym zdaniem.
A co do serwera, coś się cholera nie mogę zalogować.
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1526 dnia: Wrzesień 28, 2011, 09:45:52 am »
Nie widzisz ze jest maintence? robia shop zone. Hurraaa


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1527 dnia: Wrzesień 28, 2011, 09:56:05 am »
Pozwolę sobie offtopowo rozwinąć post Russe


@Pisownia w necie
Jeśli chodzi o pisanie etc. to w internecie obowiązuje coś takiego jak Netykieta, o czym wspomniał Felek. W Netykecie jest wręcz zakaz używania znaków tzw. polskich

DOść stara netykieta bo update z 2006 roku jaką znalazłem i:

Używając polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonki np. "ą"), wybierz kodowanie ISO-8859-2, ew. UTF-8. W innym przypadku - wcale nie korzystaj z polskich literek.
Forum ma zrobione tak kodowanie by wyświetlały się znaki polskie, więc możesz ich używać. Coś tam szumi w głowie ale nie wiadomo co Polopiryn.

oraz nie trzeba stosować interpunkcji, gdyż ludzie z którymi piszesz lub czytają twoje wypociny są innego pochodzenia i oni nie wiedzą jak się piszę po polsku.

 Tak więc, to jak ktoś piszę na Necie, to tak naprawdę jego wyłączna sprawa. Może używać znaków, interpunkcji, ale nie musi.

Wydawało mi się, że to forum jest prowadzone przez Polaków, i 98% aktywnych userów to właśnie Polacy. I ten kawałek internetu nie jest międzynarodówką. Dodatkowo dla zwykłego usera nadrzędną sprawą jest regulamin a ten mówi:

Cytuj
12. Piszemy poprawną polszczyzną, zarówno gramatycznie jak i pod względem ortograficznym.

Jest to dość ogólne stwierdzenie i to zależy od interpretacji, ale można uznać, że pełna poprawność gramatyczna to również te przecinki.
(mniejsza o to jak jest to egzekwowane)

Więc następnym razem sugeruje najpierw zapoznać się z tematem a potem coś pisać.

Przy okazji, jaki jest średni online tych polskich klanów i jakie ceny (orientacyjnie oczywiście) są matsów? (cbp, sop, cl, varnish, cokes, s cokres, ori ore itp)
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1528 dnia: Wrzesień 28, 2011, 09:58:37 am »
http://www.youtube.com/watch?v=PgvWz5FF-es - ... ... ... nice dywan

@skrzydlaty - znajdź mi coś o interpunkcji w języku polskim w netykiecie to pogadamy k ? Przecinki co najwyżej mogę w stawiać w pracy jak coś pisze.
z takimi kwalifikacjami znalazles prace ???

btw. zasady polskiej pisowni obowiązują wszędzie, nieważne czy piszesz do Wyborczej, czy w necie , czy na ścianie w kiblu

Mam prace , kobietę i dziecko a ty ? :)

@Junek już to pisałem w innym temacie , jakbyście to zrobili na offie to by było fajnie lub chociaż na paru serwerach , dla ciebie jest ok bo abyss stał 4 lata , dla mnie po pierwszym roku na privie już niema bo przechodzą na inne serwery taka polityka , na offie stoją w miejscu a abyssa do offa porównywać ani poziomem ani plikami się nie dało w tamtych czasach :).

@Ulquiora , no cóż mój clan jaki był taki był na pewno osiągnęliśmy to co chcieliśmy na wielu serwerach gdzie się nie udało to trudno ale na serwerach typu theonline / rpg club / graciaonline.ru które mają te same pliki i ten sam poziom community źle nam nie poszło chodź nigdy nie mieliśmy do tego armii botów i murzynów .
chodź  czy choć ?:D            to juz nie blad interpunkcyjny


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1529 dnia: Wrzesień 28, 2011, 01:30:05 pm »
Nie widzisz ze jest maintence? robia shop zone. Hurraaa
W końcu, od samego początku powinno być  :)


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1530 dnia: Wrzesień 28, 2011, 02:57:24 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=PgvWz5FF-es - ... ... ... nice dywan
Jak zwykle ;p ll maja tylko 2 dobre pt w calym klanie.

lol co w tym dziwnego? polowa byla na afku i fame farmila a druga polowa logowala w tym czasie na boxie chary na aq...  jest sie czym chwalic tak samo jak na baiumie LL czy tam infraredow jest po okolo 80  a vermilionow 3x tyle wiec tez nie jest sztuka dla ruskich to wygrac :P


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1531 dnia: Wrzesień 28, 2011, 02:59:30 pm »
@Pisownia w necie
Jeśli chodzi o pisanie etc. to w internecie obowiązuje coś takiego jak Netykieta, o czym wspomniał Felek. W Netykecie jest wręcz zakaz używania znaków tzw. polskich oraz nie trzeba stosować interpunkcji, gdyż ludzie z którymi piszesz lub czytają twoje wypociny są innego pochodzenia i oni nie wiedzą jak się piszę po polsku. Tak więc, to jak ktoś piszę na Necie, to tak naprawdę jego wyłączna sprawa. Może używać znaków, interpunkcji, ale nie musi.
I tu się mylisz. Piszesz na forum polskim a skoro to forum polskie obowiązują zasady gramatyki oraz wszystkie inne. A tłumaczenie się netykietą na czysto polskim forum to bzdura. Oczywiście moim skromnym zdaniem.
A co do serwera, coś się cholera nie mogę zalogować.

Masz rację, popełniłem błąd. Zapomniałem dopisać, że nad netykietą stoi regulamin danej strony, forum tak jak w tym przypadku. Oświeciło mnie dopiero rano :P
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1532 dnia: Wrzesień 28, 2011, 03:01:24 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=PgvWz5FF-es - ... ... ... nice dywan
Jak zwykle ;p ll maja tylko 2 dobre pt w calym klanie.

lol co w tym dziwnego? polowa byla na afku i fame farmila a druga polowa logowala w tym czasie na boxie chary na aq...  jest sie czym chwalic tak samo jak na baiumie LL czy tam infraredow jest po okolo 80  a vermilionow 3x tyle wiec tez nie jest sztuka dla ruskich to wygrac :P

No tych tutaj nie było 3x tyle a czy tamci byli afk to nie mam pojęcia jak stwierdzić :)

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1533 dnia: Wrzesień 28, 2011, 03:05:38 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=PgvWz5FF-es - ... ... ... nice dywan
Jak zwykle ;p ll maja tylko 2 dobre pt w calym klanie.

lol co w tym dziwnego? polowa byla na afku i fame farmila a druga polowa logowala w tym czasie na boxie chary na aq...  jest sie czym chwalic tak samo jak na baiumie LL czy tam infraredow jest po okolo 80  a vermilionow 3x tyle wiec tez nie jest sztuka dla ruskich to wygrac :P
nie zebym byl antyLL ale wg tego co ludzie pisza na forum serwera to baium z ktorego byl fraps tego "dobrego" necro z verm to bylo jakies 8x LL vs 9x ruskies, gdzie tu 3x?


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1534 dnia: Wrzesień 28, 2011, 03:24:47 pm »
Insomnia powstała w marcu 2006 na serwerze Dune. Byli to gracze którzy opuścili klan HOFD liderem był chyba VAE grało tam też Iluminati gdzie liderem (nie pamiętam lidera). Ja zacząłem grać na Paradise grałem tam chyba miesiąc kiedy serwer padł  ( piękne początki, kiedy człowiek nie wiedział co to są szoty i zastanawiał się dlaczego innym miecze błyskają ;) ) Insomnia przeszła na Abysa chyba w czerwcu 2006 roku.  Ja wtedy jeszcze nie znałem Insomni zacząłem grać, w ImmortalHeros (słynny lider z wąsami Anza) pograłem miesiąc i wyjechał do USA. Wróciłem w listopadzie ale IH się podzieliło więc poszedłem do ludzi których znałem czyli klanu Ghosts ( razem ze słynnym ruoff Alarionem ;) ) gdzie liderem był Polo, byli w  ally z Insomnią. Po jakimś czasie i braku zgodności w wielu sprawach z liderem przeszedłem do Insomnii ze mną jakieś 8-10 osób.  Tam niekwestionowanym liderem był corvax ( LeyMonkey). Po jakimś czasie rok czy coś. Corvaxowi rzycie przestawało pozwalać na grę i klan trochę podupadł. Wtedy jakoś tak wyszło że Ja z Dupajem ( SoulofSaint potem Saint)zostaliśmy liderami, już od jakiegoś czasu zajmowałem się Polityką i takimi tam pierdołami. Jeśli chodzi Polskie klany na abyssie to grało tam Ilumianti, NewerFear (lider VAe) IH ( Anza) Bukakke ( Oles) Potem doszli AxxisShadow ( liderem był SugarStar potem Nermaya) i na końcu Reoladet (PejaPL). Z każdym z nich mieliśmy ally albo wojnę zależy od czasu i miejsca. Reoladet i Axxisom pomagaliśmy, ale po jakimś czasie odeszli z serwera. Grę z Axxis ocenia bardzo fajnie. (Kiedyś -_-'łem ich Bd że jak ma zamiar stac w miescu to wole Duala. Żeby się nie zachowywał jakby miał jedna rękę. A ten mi na to że mu prasa fabryce 2 dni temu rękę zmiażdżyła;))
Z czassem liderowanie nas troche znurzyło, wystarczyło się zalogować i zanim się pojawiłem już miałem 4-5-6 pm . Dlaczego gracz X dostał Bauma nie ja? Dlaczego to, dlaczego tamto? Jak zacząłem, gre traktować jak obowiązek to dałem sobie na wstrzymanie. Potem liderowanie przejęła Asiasta i Tomasius ( Węgier ).  Od jakiegos momentu uzmysłowiliśmy sobie, że nowych polskich graczy nie przybywa na Ru serwie, więc otworzyliśmy rekrutacje na inne narodowości. Zanim jakiś Polak wykoksał się na tyle aby zastąpić tego co przestał grać mijało 6 miechów. Z eng graczami tez było trudno. U top Ru Kalnów na jedno miejsce było 4 chętnych.  Moja przerwa trwała krótko i potem obaj z Saintem wróciliśmy do gry. Tak, więc na końcu było 4 liderów i jakoś sobie radziliśmy. Potem nasi przeciwnicy i sojusznicy powoli powoli zaczęły opuszczać serwer graczy eng nie przybywało( Roa RiseofAbyss na Ru offie  (to ludzie z 3-4 klanów na abyssie). My się zestarzeliśmy a abyss nic nie robił, aby zmienić się z trochę z serwera c5prawiieC6minimumGF w coś lepszego. Dlatego postanowiliśmy zakończyć działalność.


Przepraszam za tekst niezwiązany z serwerem. Jeśli ktoś nie chce męczyć oczu moimi pozbawionymi sensu i chronologii niech po prostu nie czyta.
OMG
chodzi Ci o tych ROA ? http://www.youtube.com/watch?v=0SYNbR-mvfU
to prawdziwe zabijaki na Cadmusie szacun ze w ogóle chcieliscie z nimi startować


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1535 dnia: Wrzesień 28, 2011, 03:43:53 pm »
Większość tego party grało  na abyssie w klanie RealiRise (cl Vizitka)
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1536 dnia: Wrzesień 28, 2011, 04:10:52 pm »
Insomnia powstała w marcu 2006 na serwerze Dune. Byli to gracze którzy opuścili klan HOFD liderem był chyba VAE grało tam też Iluminati gdzie liderem (nie pamiętam lidera). Ja zacząłem grać na Paradise grałem tam chyba miesiąc kiedy serwer padł  ( piękne początki, kiedy człowiek nie wiedział co to są szoty i zastanawiał się dlaczego innym miecze błyskają ;) ) Insomnia przeszła na Abysa chyba w czerwcu 2006 roku.  Ja wtedy jeszcze nie znałem Insomni zacząłem grać, w ImmortalHeros (słynny lider z wąsami Anza) pograłem miesiąc i wyjechał do USA. Wróciłem w listopadzie ale IH się podzieliło więc poszedłem do ludzi których znałem czyli klanu Ghosts ( razem ze słynnym ruoff Alarionem ;) ) gdzie liderem był Polo, byli w  ally z Insomnią. Po jakimś czasie i braku zgodności w wielu sprawach z liderem przeszedłem do Insomnii ze mną jakieś 8-10 osób.  Tam niekwestionowanym liderem był corvax ( LeyMonkey). Po jakimś czasie rok czy coś. Corvaxowi rzycie przestawało pozwalać na grę i klan trochę podupadł. Wtedy jakoś tak wyszło że Ja z Dupajem ( SoulofSaint potem Saint)zostaliśmy liderami, już od jakiegoś czasu zajmowałem się Polityką i takimi tam pierdołami. Jeśli chodzi Polskie klany na abyssie to grało tam Ilumianti, NewerFear (lider VAe) IH ( Anza) Bukakke ( Oles) Potem doszli AxxisShadow ( liderem był SugarStar potem Nermaya) i na końcu Reoladet (PejaPL). Z każdym z nich mieliśmy ally albo wojnę zależy od czasu i miejsca. Reoladet i Axxisom pomagaliśmy, ale po jakimś czasie odeszli z serwera. Grę z Axxis ocenia bardzo fajnie. (Kiedyś -_-'łem ich Bd że jak ma zamiar stac w miescu to wole Duala. Żeby się nie zachowywał jakby miał jedna rękę. A ten mi na to że mu prasa fabryce 2 dni temu rękę zmiażdżyła;))
Z czassem liderowanie nas troche znurzyło, wystarczyło się zalogować i zanim się pojawiłem już miałem 4-5-6 pm . Dlaczego gracz X dostał Bauma nie ja? Dlaczego to, dlaczego tamto? Jak zacząłem, gre traktować jak obowiązek to dałem sobie na wstrzymanie. Potem liderowanie przejęła Asiasta i Tomasius ( Węgier ).  Od jakiegos momentu uzmysłowiliśmy sobie, że nowych polskich graczy nie przybywa na Ru serwie, więc otworzyliśmy rekrutacje na inne narodowości. Zanim jakiś Polak wykoksał się na tyle aby zastąpić tego co przestał grać mijało 6 miechów. Z eng graczami tez było trudno. U top Ru Kalnów na jedno miejsce było 4 chętnych.  Moja przerwa trwała krótko i potem obaj z Saintem wróciliśmy do gry. Tak, więc na końcu było 4 liderów i jakoś sobie radziliśmy. Potem nasi przeciwnicy i sojusznicy powoli powoli zaczęły opuszczać serwer graczy eng nie przybywało( Roa RiseofAbyss na Ru offie  (to ludzie z 3-4 klanów na abyssie). My się zestarzeliśmy a abyss nic nie robił, aby zmienić się z trochę z serwera c5prawiieC6minimumGF w coś lepszego. Dlatego postanowiliśmy zakończyć działalność.


Przepraszam za tekst niezwiązany z serwerem. Jeśli ktoś nie chce męczyć oczu moimi pozbawionymi sensu i chronologii niech po prostu nie czyta.
OMG
chodzi Ci o tych ROA ? http://www.youtube.com/watch?v=0SYNbR-mvfU
to prawdziwe zabijaki na Cadmusie szacun ze w ogóle chcieliscie z nimi startować
no tak, prawdziwe zabijaki na cadmusie! i od samego poczatku byli prawdziwymi zabijakami z cadmusa, szacun ze ktokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek w ogole chcial z nimi walczyc!

srsly, chociaz troche ... realizmu?


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1537 dnia: Wrzesień 28, 2011, 05:29:07 pm »
Insomnia powstała w marcu 2006 na serwerze Dune. Byli to gracze którzy opuścili klan HOFD liderem był chyba VAE grało tam też Iluminati gdzie liderem (nie pamiętam lidera). Ja zacząłem grać na Paradise grałem tam chyba miesiąc kiedy serwer padł  ( piękne początki, kiedy człowiek nie wiedział co to są szoty i zastanawiał się dlaczego innym miecze błyskają ;) ) Insomnia przeszła na Abysa chyba w czerwcu 2006 roku.  Ja wtedy jeszcze nie znałem Insomni zacząłem grać, w ImmortalHeros (słynny lider z wąsami Anza) pograłem miesiąc i wyjechał do USA. Wróciłem w listopadzie ale IH się podzieliło więc poszedłem do ludzi których znałem czyli klanu Ghosts ( razem ze słynnym ruoff Alarionem ;) ) gdzie liderem był Polo, byli w  ally z Insomnią. Po jakimś czasie i braku zgodności w wielu sprawach z liderem przeszedłem do Insomnii ze mną jakieś 8-10 osób.  Tam niekwestionowanym liderem był corvax ( LeyMonkey). Po jakimś czasie rok czy coś. Corvaxowi rzycie przestawało pozwalać na grę i klan trochę podupadł. Wtedy jakoś tak wyszło że Ja z Dupajem ( SoulofSaint potem Saint)zostaliśmy liderami, już od jakiegoś czasu zajmowałem się Polityką i takimi tam pierdołami. Jeśli chodzi Polskie klany na abyssie to grało tam Ilumianti, NewerFear (lider VAe) IH ( Anza) Bukakke ( Oles) Potem doszli AxxisShadow ( liderem był SugarStar potem Nermaya) i na końcu Reoladet (PejaPL). Z każdym z nich mieliśmy ally albo wojnę zależy od czasu i miejsca. Reoladet i Axxisom pomagaliśmy, ale po jakimś czasie odeszli z serwera. Grę z Axxis ocenia bardzo fajnie. (Kiedyś -_-'łem ich Bd że jak ma zamiar stac w miescu to wole Duala. Żeby się nie zachowywał jakby miał jedna rękę. A ten mi na to że mu prasa fabryce 2 dni temu rękę zmiażdżyła;))
Z czassem liderowanie nas troche znurzyło, wystarczyło się zalogować i zanim się pojawiłem już miałem 4-5-6 pm . Dlaczego gracz X dostał Bauma nie ja? Dlaczego to, dlaczego tamto? Jak zacząłem, gre traktować jak obowiązek to dałem sobie na wstrzymanie. Potem liderowanie przejęła Asiasta i Tomasius ( Węgier ).  Od jakiegos momentu uzmysłowiliśmy sobie, że nowych polskich graczy nie przybywa na Ru serwie, więc otworzyliśmy rekrutacje na inne narodowości. Zanim jakiś Polak wykoksał się na tyle aby zastąpić tego co przestał grać mijało 6 miechów. Z eng graczami tez było trudno. U top Ru Kalnów na jedno miejsce było 4 chętnych.  Moja przerwa trwała krótko i potem obaj z Saintem wróciliśmy do gry. Tak, więc na końcu było 4 liderów i jakoś sobie radziliśmy. Potem nasi przeciwnicy i sojusznicy powoli powoli zaczęły opuszczać serwer graczy eng nie przybywało( Roa RiseofAbyss na Ru offie  (to ludzie z 3-4 klanów na abyssie). My się zestarzeliśmy a abyss nic nie robił, aby zmienić się z trochę z serwera c5prawiieC6minimumGF w coś lepszego. Dlatego postanowiliśmy zakończyć działalność.


Przepraszam za tekst niezwiązany z serwerem. Jeśli ktoś nie chce męczyć oczu moimi pozbawionymi sensu i chronologii niech po prostu nie czyta.
OMG
chodzi Ci o tych ROA ? http://www.youtube.com/watch?v=0SYNbR-mvfU
to prawdziwe zabijaki na Cadmusie szacun ze w ogóle chcieliscie z nimi startować
no tak, prawdziwe zabijaki na cadmusie! i od samego poczatku byli prawdziwymi zabijakami z cadmusa, szacun ze ktokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek w ogole chcial z nimi walczyc!

srsly, chociaz troche ... realizmu?

Nie zdziwiłbym się jak by kagan i junek byli z tego samego clanu... ten kagan tak na siłe fanboyuje że lolz

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1538 dnia: Wrzesień 28, 2011, 05:29:24 pm »
ok ok ale imo w l2 liczy sie cpu i net na pvp w wiekszej mierze co z tego ze ktos ogarnia jak ma lagi    a co do pisowni to kogo to obchodzi czy ktos uzwya pl znakow i tak wiadomo ocb :P
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1539 dnia: Wrzesień 28, 2011, 06:38:43 pm »
Ja pierdole ale wy jesteście poważni, jakby l2 to nie wiem co było, kurs na prawo jazdy czy jaki huj? Dla was to już chyba nie jest zabawa tylko praca coś na kształt operatora maszyny tak mi się wydaje :P Widać, że poza l2 to wy chyba nic nie macie, ogarnijcie się. Na siegu wygrali największe zergi, a nie ogary. I tak samo co do "konkretności" klanów, konkretniejszy bo więcej w nim ludzi, tak?? I zdobyli zamek, prawda?? Buahahaha, huj mnie to, ja się bawię dalej, pozdro nieogary.


Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1540 dnia: Wrzesień 28, 2011, 06:41:43 pm »
Ja -_-' ale wy jesteście poważni, jakby l2 to nie wiem co było, kurs na prawo jazdy czy jaki -_-'? Dla was to już chyba nie jest zabawa tylko praca coś na kształt operatora maszyny tak mi się wydaje :P Widać, że poza l2 to wy chyba nic nie macie, ogarnijcie się. Na siegu wygrali największe zergi, a nie ogary. I tak samo co do "konkretności" klanów, konkretniejszy bo więcej w nim ludzi, tak?? I zdobyli zamek, prawda?? Buahahaha, -_-' mnie to, ja się bawię dalej, pozdro nieogary.
KURS NA PRAWO JAZDY BIG DEAL

HELLO GIMNAZJUM?


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1541 dnia: Wrzesień 28, 2011, 07:14:42 pm »
@Felek, Bula
Koleś ewidentnie sobie jaja robi a wy wierzycie. No i sprostowanie nie znam gościa nie czaje Nicku .

Co do gry w l2 to jasna rzeczą jest, że zerg zawsze wygra. Oczywiście, jeśli klan ma 90 online i sprzęt odstający od innych to i 140 da rade. Dopiero, kiedy to się wyrównuje decydują inne elementy takie jak ilość ilu BP Ol i takie tam. Brak lagów jest bardzo ważny jak nie najważniejszy. Ja dla przykładu na mass pvp nadawałem się do dupy jak tylko na ekranie było więcej ludzi niż 200-300. Człowiek niby stał, a tak naprawdę dostałem już 3 rezy ;)

Co do cp, to teraz ciężko zrobić klan na starych zasadach.  Cp weszło już głęboko w tę gre. Oczywiście ten system jest bardziej efektywny. Lepsze zgranie i inne plusy. Ja osobiście wolałem stare l2 każdy z każdym pograł nie to co dziś. My bez graliśmy bez cp . Wystarczyło, że na party przypadało 1-2 ogarniętych ludzi, którzy kierowali party i jakoś szło.
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1542 dnia: Wrzesień 28, 2011, 07:40:24 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=PgvWz5FF-es - ... ... ... nice dywan
Jak zwykle ;p ll maja tylko 2 dobre pt w calym klanie.

lol co w tym dziwnego? polowa byla na afku i fame farmila a druga polowa logowala w tym czasie na boxie chary na aq...  jest sie czym chwalic tak samo jak na baiumie LL czy tam infraredow jest po okolo 80  a vermilionow 3x tyle wiec tez nie jest sztuka dla ruskich to wygrac :P
afk na siege mnie nie przekonuje, i znajac wczesniejsze sytuacje gdzie afl zabijali bobsow/ll w proporcjach 1:3 i 2:/4 dla mnie ten fraps jest normalny.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1543 dnia: Wrzesień 28, 2011, 07:41:10 pm »
ale CL miał serię takich kłopotów, że to jakieś jaja były.Teraz może się on skupić na dowodzeniu klanem, a w tym celu wydawać polecenia/dyskutować z kilku(nastoma) party leaderami, a nie z całym zergiem ++100 osobowym, gdzie każdemu się wydaje, że on jest najważniejszy.

Struktura w porządku. Na dodatek rodzi często mobilizującą konkurencję między różnymi party, o ile nie pójdzie ona za daleko w chorym kierunku. Karykatury są jednak wszędzie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1544 dnia: Wrzesień 28, 2011, 08:22:28 pm »
Ja -_-' ale wy jesteście poważni, jakby l2 to nie wiem co było, kurs na prawo jazdy czy jaki -_-'? Dla was to już chyba nie jest zabawa tylko praca coś na kształt operatora maszyny tak mi się wydaje :P Widać, że poza l2 to wy chyba nic nie macie, ogarnijcie się. Na siegu wygrali największe zergi, a nie ogary. I tak samo co do "konkretności" klanów, konkretniejszy bo więcej w nim ludzi, tak?? I zdobyli zamek, prawda?? Buahahaha, -_-' mnie to, ja się bawię dalej, pozdro nieogary.

Ja tam gram więcej w lola niż w l2 ale ok .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1545 dnia: Wrzesień 28, 2011, 08:31:34 pm »

Ja tam gram więcej w lola niż w l2 ale ok .

Chyba nie o to mu chodziło w końcu jeden chuj L2 czy LOL.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1546 dnia: Wrzesień 28, 2011, 08:42:23 pm »

Ja tam gram więcej w lola niż w l2 ale ok .

Chyba nie o to mu chodziło w końcu jeden -_-' L2 czy LOL.
ok

ALE SIE MUSIALEM NAROBIC, BY TAK SPIERDZIELIC CYTAT... nawet nie wiedzialem, ze tak sie da. :/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2011, 08:47:41 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1547 dnia: Wrzesień 28, 2011, 09:19:43 pm »
@Felek, Bula
Koleś ewidentnie sobie jaja robi a wy wierzycie. No i sprostowanie nie znam gościa nie czaje Nicku .

dlatego czepialem sie jego slow a nie Ciebie albo klanu :)


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1548 dnia: Wrzesień 28, 2011, 09:27:15 pm »
ale CL miał serię takich kłopotów, że to jakieś jaja były.Teraz może się on skupić na dowodzeniu klanem, a w tym celu wydawać polecenia/dyskutować z kilku(nastoma) party leaderami, a nie z całym zergiem ++100 osobowym, gdzie każdemu się wydaje, że on jest najważniejszy.

Struktura w porządku. Na dodatek rodzi często mobilizującą konkurencję między różnymi party, o ile nie pójdzie ona za daleko w chorym kierunku. Karykatury są jednak wszędzie.

I właśnie dlatego podział na mniejsze jednostki nastąpił w wojsku i nie ma już setników etc :P


L2 EU off @ TapMadls


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1549 dnia: Wrzesień 28, 2011, 09:48:26 pm »
czytajac was i wasze odpowiedzi na ppytania ktore nastepuja co 10 sekund (macie jakies powiadamiacze?) wracam na l2ru QQ
/care

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama