Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1183964 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6725 dnia: Marzec 22, 2011, 02:21:28 pm »
Msciciel w dzien gra a w nocy pracuje w jakimś tajemniczym miejscu. W pt krąża ploty ze chapie dzidy w jakiejś mongolskiej fabryce i tak juz drugi tydzień...


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6726 dnia: Marzec 22, 2011, 02:24:44 pm »
ale pitolicie
ja nie mogę
terefere
 :?
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6727 dnia: Marzec 22, 2011, 03:53:44 pm »
Deep, wobec tego tez wolalbym cardiego 82/75/75/75 niz cardiego 84/75, ale tylko z 1 prozaicznego powodu:

Wbicie 1-2 lvli na +80 jest 5 x latwiejsze niz wykoksanie 2 subek.

W pozostalych aspektach jednak cardi, a szczegolnie EE (bo sublime jest dosyc sytuacyjny i szczegolnie przydatny na rajdach i wiekszych pvp) na 84-85 jest lepszy. Ja majac 84 widze jak laduja debuffy we mnie, a jak wpadaja w ludzi 80-83. Na dodatek na 84 gdybym mial hajsu wiecej, to wbicie skilli na +10-12 nie jest powaznym klopotem (mowie o tych z 3 profki) podczas gdy na 80-81 za duzo tym enchantem nie poszalejesz. Majac 85 to juz w zasadzie formalnosc by kilka kluczowych skilli dobic do +15 (mass block ww/shield / divine lore etc.)

Co daja skille z subek? Oprocz wzglednie fajnego bonusu do m defa, to jeszcze 2 trigery (bo porownujemy to do postaci w twoim przykladzie, ktora jzu 1 subke ma i bedzie nia celka u healer'a). Opisze moje spostrzenia na podstawie celki:

Sa dni kiedy PvP-ujac sie na DV/LoA odpala mi sie 1-2 razy w ciagu prawie kazdego pvp i nie bede ukrywal, ze potrafi to zycie uratowac. Z drugiej jednak strony zdarzaja sie dni, ze celka odpali sie raz na kilka pvp i to w beznadziejnym momencie (np. gdy bije mnie sam SWS, albo mam full cp/hp/mp na poczatku PvP). Zakladajac, ze trigger ud i spirit dzialaja podobnie, to nie spodziewam sie wielkiego szalu i tendencja bedzie zapewne podobna.

Fajnie miec te skille, ale na to potrzeba od groma czasu (mi sie po prostu od dluzszego czasu nei chce koksac poza constowkami) i nie czarujmy sie, ze to jakis win button do PvP.

Wystarczjaco wiele znam osob twierdzacych, ze do PvP mozna startowac majac 85/75/75/75, skille, sprzet, epici etc. W koncu co ja sie tam znam, przeciez w PvP 90% to sprzet, 10% to luck, bo to no skill game : >
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 03:56:42 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6728 dnia: Marzec 22, 2011, 04:49:01 pm »
ja wbilem ud i musze powiedziec ze trigeruje sie ono baaardzo czesto, duzo czesciej niz celka - i na dodatek nie widac kiedy sie ztrigerowalo bo nie ma animacji takiej jak celka
retired


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6729 dnia: Marzec 22, 2011, 05:09:35 pm »
wiecie w ile ja zrobilem kurczaka 82/75/75/75? HA :P :oops: :bump: :noob:
sam zrobiłeś czy z defr0? :>
tbh widziałem tryliard razy "expiącego" NoMoreQQ, który poza tym że był zalogowany i siedział na tyłku nie wnosił nic do expa dla subki defr0 :P

Wydaje mi się, że lepiej mieć maina +83 z 1 subką i pobawić się trochę w kierunku end game (a przynajmniej nie składać co rusz na hita na DV/LoA/siege itd.) niż 76/75/75/60++ no ale jak kto lubi.
chance haste nie wnosi nic do przeżywalności slh, chyba że mówisz o tych 2 śmiesznych passywach na m.def :P

rożnica pomiędzy postacią z subami i bez jest ogromna: z punktu widzenia pvp 1000 razy bardziej wolałbym bisha/ee 80/81/82 z 3 subami niż bisha/ee 83/84/85 z 0/1 subą... przy w zasadzie każdej klasie można to łatwo zauważyć w trakcie oly, gdzie te 3% w tym i 15% w tamtym na 3 sec przesądza o wyniku walki

no nie zartuj xD defro nigdy nie koxal mojego kurczaka...to ja go odpalalem i siedzialem w gc tudziez stakocie


Ja siedząc w Fogu i expiac łucznika siedziałem na WLu Msciciela zazwyczaj pomagał mi Riestonek ewentualnie Defro :) więc Mściciel miał tyle wspólnego co jego postać(oczywiście chwała mu za to że udestępnia swoją postać :) ), kto chce się expić to znajdzie dobry sposób na to tak btw do fogu już nie chodzę znalazłem lepszy spot :).

Ty niewdzieczna parowo!!!!!!! ja pie***** a kto ci dobil ten 80+? kto cie koxal na frozen ? posiedziales troche solo w fogu i nagle "msciciel mi nie pomaga" nie wspomne juz o tym ze w fogu tez siedzialem! emo i uj!!!! SKONCZYLO SIE
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 05:21:22 pm wysłana przez Mscici3l »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6730 dnia: Marzec 22, 2011, 05:36:01 pm »
Deep, wobec tego tez wolalbym cardiego 82/75/75/75 niz cardiego 84/75, ale tylko z 1 prozaicznego powodu:
cieszę się że sie zgadzasz ze mną :D

Fajnie miec te skille, ale na to potrzeba od groma czasu (mi sie po prostu od dluzszego czasu nei chce koksac poza constowkami) i nie czarujmy sie, ze to jakis win button do PvP.
bardzo się mylisz.... miałeś celke i ud na healerze?? wiesz to z doświadczenia?? widziałeś ud i celkę na BluEyedFriend??
jeśli nie to popytaj Shandisa ile razy teraz spada w pvp a ile razy spadał kiedy nie miał certów z subek... z doświadczenia melee playera doskonale wiem jak ciężko ubić heala na tych "świństwach", a Ty jedyne co robisz to uzasadniasz sobie tym brak chęci na kolejny exp od 40

Wystarczjaco wiele znam osob twierdzacych, ze do PvP mozna startowac majac 85/75/75/75, skille, sprzet, epici etc. W koncu co ja sie tam znam, przeciez w PvP 90% to sprzet, 10% to luck, bo to no skill game : >
kto tak twierdzi?? ja?? nie rozśmieszaj mnie :]


@MScici3l, na 100% jestem pewien że gadałem o tym z defr0, m.in. kiedy koksał subę tanka... jeśli jednak mylę się to sorki z całego serca za przytyk ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 05:44:17 pm wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6731 dnia: Marzec 22, 2011, 05:44:30 pm »
DAMN IT!
dostałem Crysisa a mogę go odpalić dopiero w piątek  :beksa: :beksa: :beksa: :beksa:
Archeage <3


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6732 dnia: Marzec 22, 2011, 05:53:36 pm »
Mscicielku :)) co do frozen to faktycznie od 40 do 52 byles na helerze potem sam to ogarniałem bo się dało, co do fogu to w sumie masz rację ;) z tym 80 , ale w sumie siedzę tam już prawie nonstop 3 tygodnie, że już zapominałem :) a pamiętaj że w fogu siedzi się głównie po kamyczki :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6733 dnia: Marzec 22, 2011, 06:05:13 pm »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6734 dnia: Marzec 22, 2011, 07:30:06 pm »

bardzo się mylisz.... miałeś celke i ud na healerze?? wiesz to z doświadczenia?? widziałeś ud i celkę na BluEyedFriend??
jeśli nie to popytaj Shandisa ile razy teraz spada w pvp a ile razy spadał kiedy nie miał certów z subek... z doświadczenia melee playera doskonale wiem jak ciężko ubić heala na tych "świństwach", a Ty jedyne co robisz to uzasadniasz sobie tym brak chęci na kolejny exp od 40
wiekszosc teori alariona jest oparta na przymysleniach wysnutych z artykułów znalezionych w internecie lub wypowiedzi innych osob (w tym miedzyinnymi osob z priwow), malo ktore swoje zdanie moze zargumentowac wlasnym doswiadczeniem (mimo ze czasem mu sie zdarza)
zbyt bardzo sugerujesz sie Einstainem Alarionie
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6735 dnia: Marzec 22, 2011, 08:01:40 pm »
Tak Deep, mam celkę i pisałem ci nawet moje spostrzeżenia wobec niej. To, że trigger UD ma kilka % więcej na aktywowanie się, jest spowodowane tym, że bonus jest imho gorszy (to raptem okolo 200-300 p defa, zaleznie od profki, ktore wierz mi, ze nie podniosa niebotycznie mojego survi. Skad to wiem? Chociazby widzac jaki damage zgarniam z flame iconem i bez niego, a bonus z FI jest wyzszy niz z trigger UD.

Są PvP gdzie fartownei odpali ci się w naprawdę dobrym momencie, ale będzie też wiele akcji, gdzie albo się nei odpali, albo moment triggera będzie nieprzydatny i już to pisałem.

Pisałem również, że jest to porównanie co wolałby kto mieć i jaka jest tego użyteczność:
1) bisha/ee 84-85 z 1 suba
2) bisha/ee 82 z 3 subami

Nigdzie nei kwestionuję przydatności subek ( o czym również pisałem), robiliśmy tylko pewnego rodzaju porównanie i ustalenei priorytetów.


@Darth

Wolę moje Teorie jak ty to ująłeś z privów (O_o?), niż twoje pokroju "Ja z tego łuku robię większy DPS niż ty ze swojego daggera" - powiedział Darth do Rapida grającego AW i wiele innych różnych ciekawych.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6736 dnia: Marzec 22, 2011, 08:37:49 pm »
@Darth

Wolę moje Teorie jak ty to ująłeś z privów (O_o?), niż twoje pokroju "Ja z tego łuku robię większy DPS niż ty ze swojego daggera" - powiedział Darth do Rapida grającego AW i wiele innych różnych ciekawych.
albo jak powiedzial Alarion w GC - robie healem wiekszy damage niz ty daggerem - plz czepiles sie jednego tekstu rzuconego dla zartu jak dziecko, jakbysmy sie nigdy nie smiali ze dagger sluzy w party tylko do zbijania deski/tyrka na limity

poza tym nie rozumiem dlaczego sie smiejesz z WCka z łukiem? Soulcry zwiekszajacy patk daje z lukiem ponad 2,5k patk, dorzuc do tego crit rate w okolicach 450 (z dynasty lukiem na full buffie) i mimo ze dmg nie jest powalajacy (1k+ z normali ok 2k z kryta ktore wchodza bardzo czesto) to zawsze jest lepsze niz bieganie za szmata ktorej nie mozesz dogonic (omg czyzby wucek osiagal 200 speeda?). Czesto rekompensuje to nawet maly zasieg luku ale np. na oly nie tylko wcki uzywaja luku do walki. Co do setupu mojego wcka (heavy armor+dagger z cancelem) luk byl uzyteczny baardzo rzadko i kupilem go tylko do oly a na pvp uzywalem jedynie na szmaty i to tez bardzo rzadko (szczegolnie od momentu kiedy mialem great fury ktorego nie da sie aktyowowac lukiem).
Wiec skoncz pierdzielic bo znowu opierasz sie na teoriach zamiast na faktach.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 08:45:32 pm wysłana przez Vraghor »
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6737 dnia: Marzec 22, 2011, 10:19:35 pm »
Jak dla mnie to nie ma nic bardziej wku*wiającego od celki która się odpala na enemy healerze w momencie kiedy wiesz, że 1-2 hity i już by padł

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6738 dnia: Marzec 22, 2011, 10:50:32 pm »
a mnie cioty z clf co na toi11 pomagają expić jakiemuś pt łuczników, bo mi zawsze przeszkadzają, a dzisiaj spekowali moje pt, ruskie cioty
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 11:30:11 pm wysłana przez Paskudny »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6739 dnia: Marzec 22, 2011, 11:25:28 pm »
a mnie cioty z clf co na toi11 pomagają expić jakiemuś pt łuczników, bo mi zawsze przeszkadzają, a dzisiaj spekowali nie pt, ruskie cioty
ja i robimy ty dom stanislawa zielony paskudnego

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 0

  • Rolling Star
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6740 dnia: Marzec 23, 2011, 08:08:06 am »
a mnie cioty z clf co na toi11 pomagają expić jakiemuś pt łuczników, bo mi zawsze przeszkadzają, a dzisiaj spekowali moje pt, ruskie cioty

Takie party z SK ?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6741 dnia: Marzec 23, 2011, 01:54:22 pm »
tanka, albo coś do zganiania mobów zawsze biorą  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6742 dnia: Marzec 23, 2011, 10:01:52 pm »
jak jest vesper caster po rusku?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6743 dnia: Marzec 23, 2011, 11:17:11 pm »
jak jest vesper caster po rusku?

Заклинатель Венеры
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6744 dnia: Marzec 24, 2011, 11:06:31 pm »
Co to jest grań (Грани czy jakoś tak u tego npc co solo kama) w ile osób tam się chodzi, na jakich levelach i co można dostać etc?:p

We ride together, we die together.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6745 dnia: Marzec 24, 2011, 11:49:04 pm »
hokus pokus czary mary ...



wiec, co za bron trzyma moj kamalol i ++ ile ?!

nagroda jest ban na forum!
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 11:51:04 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6746 dnia: Marzec 25, 2011, 12:13:24 am »
Nakutasnik  boga smierc analiona +665

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6747 dnia: Marzec 25, 2011, 12:31:15 am »


Uploaded with ImageShack.us

Mała Duża podpowiedź :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6748 dnia: Marzec 25, 2011, 12:33:38 am »
Co to jest grań (Грани czy jakoś tak u tego npc co solo kama) w ile osób tam się chodzi, na jakich levelach i co można dostać etc?:p

wchodzisz tam od npc na solo kame. Idziesz na poludnie czy gdzie tam. Jest jedna kama duza, dla calego PT i mala dla kilku osob. Ogolnie mozesz wejsc tam iloma osobami chcesz(2+) ale optymalny skald na mala to bd+wc+bish/ee + dobry dd, na duza to juz bd sws 2/3 dd bish wc ogolnie to full ;). Dropy rozne, listki, eas ews bewsi mozliwe tez bronie.

ten +9?





//Acid -- Scalam...
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2011, 06:24:01 am wysłana przez Acid »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6749 dnia: Marzec 25, 2011, 08:01:25 am »
nuda Pany, więc pytanie zaczepne:
czemu Amberzy znowu biegają bez cresta? oO
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)