Witaj
Gość

Wątek: Kiedy??!!  (Przeczytany 5305 razy)

  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 06, 2007, 09:39:42 pm »
Spoko to juz zaczynam grac ale nie wiem kiedy bo mi brat dwuletni dzisiaj zniszczyl kabel od neta :D
i jeszcze jedno pytanie, jakich klas jest na shadow najwiecej? nekrow?, th?, lucznikow? bo nie chce grac ta klasa ktora oprocz mnie bedzie gralo jeszcze 543845 innych osob :P
infinite........................


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 06, 2007, 09:49:28 pm »
stuffu pojawilo sie duzo bo thorns zaczal robic po 3 DLE lub soulbow  na raz ha ha :-)  nudzilo mi sie a tak serio.. to fakt  troche tego było.. ogólnie SHADOW jest (był) naprawde niesamowitym serwem ..  gdzie sa max 3-4 bronie +16  co do klas to roznie ale dominuja raczej magowie .. łucznicy... TH  wiec chyba standard..   chcesz byc orginalny zacznij grac ORKIEM.. :-)  mało ich...

Co do klanow to fakt   np. os/tl  duzo osób (noobki co nie maja pojecia) zarzuca im donatorstwo.. a.. oni po prostu tak jak matim mowi  Antki i mass RB  stad tyle S grade sprzetu..
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2007, 09:52:45 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 06, 2007, 10:37:51 pm »
pamietam ze zawsze jak widzialem łuk z czerwoną poświatą to robilem wielkie oczy na shadow
w momencie gdy przeniioslem sie na dragon... no coz różowy kolor nawet już mnie teraz nie dziwi
zawsze to jakies nowe doświadczenie ;)


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 07, 2007, 01:43:17 pm »
bleee.. orkiem nie chce grac :P chialbym sobie zrobic th/da tylko nie wiem czy najpierw zaczac od th czy od da :)
infinite........................


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 12, 2007, 07:40:26 pm »
Cos dla ppl z NIGHTMARE:

ABOUT NIGHTMARE:


Since we have some huge issue with Nightmare community, here are the news:

-All data of Nightmare is saved
-Server WILL COME UP
-And problems is we are waiting  SCSI HDD-s to be shipped, we are trying to do that for 3 weeks from now but only we get is message is in progress,
also last message we got from them on 8.03.2007. and they are expecting (read it well EXPECTING) during this week or next week.So as u can see this issue its not up to us, we are on hold because of technical problems (reason mentioned above) , we know that you lost all your patience but we are pushing hard to put them up; when we got hdd-s arrived i need 16hours to put all UP and working.

so take much patience as u can find, we are hope it will be really soon!

spaming forum,game,irc...will not bring things any faster; also threating about dn to be closed is really really silly how you will ever play then..think about it?

stay tuned, more new info will come (we hope so) really fast, just a little more patience.

DN

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 12, 2007, 07:43:02 pm »
Czytałem....i jak zawsze "nic nowego".


n/c...jak wastanie NM w kwietniu, zgwalce wszystkie wiewiorki ^_^ :P
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 12, 2007, 08:40:51 pm »
thorns mógłbyś po PL raz coś napisać ^^
ja to łapie co 17 słowo :P oprócz hello ^^

czyli kiedy ma NM wstać w kwietniu?


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 12, 2007, 08:55:53 pm »
Czytałem....i jak zawsze "nic nowego".


n/c...jak wastanie NM w kwietniu, zgwalce wszystkie wiewiorki ^_^ :P
moge ci pomoc z tymi wiewiorkami ;]
infinite........................


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Kiedy??!!
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 12, 2007, 10:41:34 pm »
Cos dla ppl z NIGHTMARE:

ABOUT NIGHTMARE:


Since we have some huge issue with Nightmare community, here are the news:

-All data of Nightmare is saved
-Server WILL COME UP
-And problems is we are waiting  SCSI HDD-s to be shipped, we are trying to do that for 3 weeks from now but only we get is message is in progress,
also last message we got from them on 8.03.2007. and they are expecting (read it well EXPECTING) during this week or next week.So as u can see this issue its not up to us, we are on hold because of technical problems (reason mentioned above) , we know that you lost all your patience but we are pushing hard to put them up; when we got hdd-s arrived i need 16hours to put all UP and working.

so take much patience as u can find, we are hope it will be really soon!

spaming forum,game,irc...will not bring things any faster; also threating about dn to be closed is really really silly how you will ever play then..think about it?

stay tuned, more new info will come (we hope so) really fast, just a little more patience.

DN

Co do NM:

Oto wiadomości odkąd mieliśmy spore kłopoty z NM

-database zachowana
-serwer wstanie (znaczy że na bank wstanie...kiedyś)
-problem w tymże czekamy na HDD, próbujemy 3 tygodnie do teraz ale ciągle.... (tutaj chyba pisze żę zamówili i obecnie zamówienie jest realizowane)
także ostatnią wiadomością jaką otrzymaliśmy od dostawcy (8.03.2007) jest że SPODZIEWAJA sie  dysku w ciagu tego lub następnęgo tygodnia. Tak więc jak widzicie to nie zalezy od nas, stoimy w miejscu z powodów technicznych (wymienionych wcześniej). WIemy że straciliscie cierpliwość, cały czas i wywieramy na nich (dostawce HDD) nacisk. Gdy dostanę HDD potrzebuje 16 godziny żeby odpalić serwer

tak więc musicie sie uzbroić w  cierpliwość, mamy nadzieje że NM wstanei jak najszybciej

spamowanie na forum,w grze, na ircu... nie przyspieszy sprawy. Także zakładanie topiców żęby zamknąć DN jest naprawde głupie.. jak będziecie wtedy grali? pomyślcie o tym

pozostańcie cierpliwi, wkrótce (prawdopodobnie) więcej informacji. Poprostu troche więcej cierpliwości ...

koniec :) dostane plusaaaaa  :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2007, 10:44:27 pm wysłana przez Daab »