Witaj
Gość

Wątek: Parę pytań do doświadczonych graczy .  (Przeczytany 1773 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Parę pytań do doświadczonych graczy .
« dnia: Marzec 27, 2011, 03:13:51 pm »
Witam

Napisałam tu na forum ponieważ wyszukiwarka google niestety mnie zawiodła . ;c
To tak :

1) Wykupie na początku jakieś skile w  bulidzie np.  Elven Scout to gdy rozwinę go na Plainswalker dostane nowe skile a znikną mi te stare?
2) Idę bulidem Elven Scout --> Plainswalker . To do póki nie wybiorę plainswalker'a będę musiała bić łukiem ?
3) Czy powinnam iść tym bulidem ? Zaczynając dopiero z lineage 2 . Gram na serwerze z ratami x 10 :)
4) Dacie mi parę porad odnośnie tej klasy ? Albo jakieś przydatne linki .


@ Edit

Mam jeszcze parę pytań :P

5) Gdzie znajdę tego NPC od skili ?
6) Zmieniając na kolejną ' klasę ' również sama sobie wybieram skile? Czy one po prostu dochodzą ?
7) Na której mapce znajdę dużą ilość graczy ? Chodzi mi tu o jakąś handlową bo w startowej pusto .
8 ) Da się tu ' zakupić ' fryzurę ?
9) Jakich zbroi mam używać? W sensie tych lekkich czy coś ( czytałam troszkę o tym ale nie znam nazewnictwa )
10 ) Rozdaje się tu statystyki ?

Gra ktoś na l2ex? Bo szukam kogoś do pomocy z ogarnięciem tej gry . Posiadam gg , skype , vt , ts . :)


Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 06:16:00 pm wysłana przez Vogue »


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Parę pytań do doświadczonych graczy .
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2011, 03:17:43 pm »
1. Stare skille nie znikną, niektóre będą dalej rozwijane, niektóre nie, a niektóre staną się całkiem bezużyteczne :P
2. Nie, a nawet lepiej jak będziesz biła sztyletem, łuk wychodzi za drogo.
3. Powininnaś, bo droga w kierunku daggera zawsze jest dobra :P Plains walker, abyss walker, treasure hunter to są jedne z najfajniejszych klas (dla mnie najlepsze).
4. Jest na forum poradnik od Itherusa, który fajnie opisał to i owo więc zajrzyj http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,40920.0.html

//Kamal -- poprawiłem zwroty i plus dla ciebie
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 04:01:56 pm wysłana przez Kamal »

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Parę pytań do doświadczonych graczy .
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2011, 06:20:47 pm »
Dziękuje . :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 06:24:28 pm wysłana przez Vogue »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Parę pytań do doświadczonych graczy .
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2011, 06:36:11 pm »
Witam

Napisałam tu na forum ponieważ wyszukiwarka google niestety mnie zawiodła . ;c
To tak :

1) Wykupie na początku jakieś skile w  bulidzie np.  Elven Scout to gdy rozwinę go na Plainswalker dostane nowe skile a znikną mi te stare?
2) Idę bulidem Elven Scout --> Plainswalker . To do póki nie wybiorę plainswalker'a będę musiała bić łukiem ?
3) Czy powinnam iść tym bulidem ? Zaczynając dopiero z lineage 2 . Gram na serwerze z ratami x 10 :)
4) Dacie mi parę porad odnośnie tej klasy ? Albo jakieś przydatne linki .


@ Edit

Mam jeszcze parę pytań :P

5) Gdzie znajdę tego NPC od skili ?
6) Zmieniając na kolejną ' klasę ' również sama sobie wybieram skile? Czy one po prostu dochodzą ?
7) Na której mapce znajdę dużą ilość graczy ? Chodzi mi tu o jakąś handlową bo w startowej pusto .
8 ) Da się tu ' zakupić ' fryzurę ?
9) Jakich zbroi mam używać? W sensie tych lekkich czy coś ( czytałam troszkę o tym ale nie znam nazewnictwa )
10 ) Rozdaje się tu statystyki ?
11) Wszystkie ( a przynajmniej te najważniejsze) skróty w l2. Jak by ktoś miał to bardzo poproszę linka do poradnika .
Gra ktoś na l2ex? Bo szukam kogoś do pomocy z ogarnięciem tej gry . Posiadam gg , skype , vt , ts . :)


Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

5. u Mastera
6. Po zmianie profesji masz dostepne nowe skille do nauki
7. Glownie to Giran oraz Aden. Znajdziesz tez sklepy w pozostalych miastach, ale w mniejszej ilosci. Zalezy to tez od serwera.
8. Fryzure wybierasz przy tworzeniu postaci. Mozna zdobyc roznego typu hair accessory. Wiem, ze przez lowienie mozna bylo cos tam dostac. Ale najlatwiejszym sposobem jest dotacja :)
9. zbroja typu light. Od 40lvl Plated Leather Set, pozniej od 61lvl majestic light set, itd
10. Nie. Statystyki mozna zmienic tylko poprzez dye (cos dodajesz kosztem czegos innego)
11. Jak bedziesz grac na nowym serwerze l2ex, ktory startuje 1 Kwietnia ja bede Ci mogl wszystko wytlumaczyc :) Jesli chodzi o skroty to gdzies na forum chyba cos takiego bylo, jak znajde to zedytuje tego posta.

Zalecam przeczytac ten poradnik - http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,37636.0.html

//Plus
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 07:09:52 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Parę pytań do doświadczonych graczy .
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2011, 06:43:59 pm »
Okej , dziękuje :) . Mogła bym zagrać . A jakie tam będą raty? ;d
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 06:47:08 pm wysłana przez Vogue »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Parę pytań do doświadczonych graczy .
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2011, 06:53:43 pm »
Rate x5. Ale tak jak Gnacik napisal:


I tutaj na wstępie mała informacja. W kronice Freya jak wszyscy wiedzą dostępne są dodatkowe bonusy do exp/sp. Po pierwsze jest to bonus z vitality (x3) oraz bonus za reco - Nevit's Blessing (x1.5) co powoduje iż z bonusami 'realne' rate serwera wynosi czasowo x22.5 - oczywiscie tylko w czasie gdy bonusy są dostępne, jednak system będzie taki sam jak na mid-rate - itemki na vitality są dostępne u nas z dotacji, z eventów jako nagrody, z customowych instancji, więc są one dostępne dla wszystkich graczy.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Parę pytań do doświadczonych graczy .
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2011, 07:12:48 pm »
Aaa.. to bardzo fajnie mogę zagrać . :P

Jeszcze jedno . Gdy wybrałam jakieś sklile to od razu ulepszać je na kolejne lvl? Czy może są takie które warto zostawić i wziąć wszystkie czy zostawić sobie punkty SP na potem .
A tak poza tym to które wybrać? ;>
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 07:40:24 pm wysłana przez Vogue »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Parę pytań do doświadczonych graczy .
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2011, 07:41:00 pm »
Bierz tylko te skille, ktorych bedziesz uzywac. Sa skille, ktorych sie nie oplaca brac, bo szkoda na nie SP. Jesli dopiero zaczynasz grac w l2 to naucz sie na przyklad te 3-4 lvle danej umiejetnosci, przetestuj ja i zdecyduj sie czy jest Ci ten skill potrzebny. Radze poczytac poradniki, tam masz opisy po polsku :)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Parę pytań do doświadczonych graczy .
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 27, 2011, 07:42:48 pm »
Okej , dziękuje . :)

A jako dagger mam nosić tarczę ? Czy ona tylko mnie spowolni ?


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Parę pytań do doświadczonych graczy .
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 27, 2011, 07:44:08 pm »
jako dagger nie powinienes nosic tarczy pozniewaz zmienjsza ona evasion (czyli "zdolosc "do unikow).
:D


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Parę pytań do doświadczonych graczy .
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 27, 2011, 07:46:47 pm »
Do 40lvla mozesz z tarcza jeszcze biegac, gdyz Evasion ma wtedy male znaczenie. Pozniej tak jak Vaerth napisal najlepiej biegac z samym daggerem.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Parę pytań do doświadczonych graczy .
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 27, 2011, 07:58:15 pm »
Jesteście niezawodni , dziękuje . Jak na razie koniec pytań :D