Witaj
Gość

Wątek: CP{61-71Lvls} LF EE/SE  (Przeczytany 38240 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 05, 2011, 04:40:58 pm »
SK dla party UD i tego bufka szkoda slota lepiej 2 tyranta tudzież jakiś dagger.
IMO jakbyś grał Palem albo SK zamiast SR'em to party miało by lepszy boost

Pal:Receives the will of the phoenix to drastically increase the fighting ability of party members. For 1 minute, increases resistance to de-buff attacks by 40%, P. Def. by 50%, M. Def. by 50%, Atk. Spd. by 30%, Accuracy by 6, Speed by 30, and resistance to buff canceling attacks by 40%. Decreases the effectiveness of received recovery magic by 80% . When a sword is equipped, increases Critical Rate by 100. When a blunt is equipped, increases Critical Damage by 100%.


SK: Receives the will of Shilen to drastically increase the fighting ability of party members. For 1 minute, increases P. Atk. by 30%, Speed by 30, Atk. Spd. by 30%, Critical Rate when a sword is equipped by 100, and Critical Damage when a blunt weapon is equipped by 100%. Recovers as HP 40% of standard melee damage inflicted on an enemy. Decreases the power of received HP recovery magic by 80%.

A z SR'a masz tylko counter dash :P gdzie SoS i FI dają tylko o 10 speeda mniej
A do tego party ud + ogar agro potrafi wku**ić
nie chiał bym Errora na SoS i limtach zobaczyc jako war taga :D


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Ja bym chciał, im lepszy przeciwnik tym lepiej :D
 :bump:

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 05, 2011, 11:12:05 pm »
SK dla party UD i tego bufka szkoda slota lepiej 2 tyranta tudzież jakiś dagger.
IMO jakbyś grał Palem albo SK zamiast SR'em to party miało by lepszy boost

Pal:Receives the will of the phoenix to drastically increase the fighting ability of party members. For 1 minute, increases resistance to de-buff attacks by 40%, P. Def. by 50%, M. Def. by 50%, Atk. Spd. by 30%, Accuracy by 6, Speed by 30, and resistance to buff canceling attacks by 40%. Decreases the effectiveness of received recovery magic by 80% . When a sword is equipped, increases Critical Rate by 100. When a blunt is equipped, increases Critical Damage by 100%.


SK: Receives the will of Shilen to drastically increase the fighting ability of party members. For 1 minute, increases P. Atk. by 30%, Speed by 30, Atk. Spd. by 30%, Critical Rate when a sword is equipped by 100, and Critical Damage when a blunt weapon is equipped by 100%. Recovers as HP 40% of standard melee damage inflicted on an enemy. Decreases the power of received HP recovery magic by 80%.

A z SR'a masz tylko counter dash :P gdzie SoS i FI dają tylko o 10 speeda mniej
A do tego party ud + ogar agro potrafi wku**ić

Całkowicie się z tym zgadzam. Na dodatek Palek z fenixem na melee debuffie (weźcie pod uwagę, że to jeszcze tribunal/judgment, co daję jeszcze większego kopa innym DPS-om w party jak tyrek/glad/dagger) też nie wykręca słabego DPS-u + to co pisał Arimas wyżej.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Polaków ciężko znaleźć więc party ma mieć charakter między narodowy, główny język angielski.
ja juz boje sie o ludzi ktorzy beda musieli z toba po angielsku rozmawiac


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Ja bym chciał, im lepszy przeciwnik tym lepiej :D
 :bump:
Chyba byś jednak nie chciał xD

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Międzynarodowy* :<

Zgadza się, fixed


LF LF




Polaków ciężko znaleźć więc party ma mieć charakter między narodowy, główny język angielski.
ja juz boje sie o ludzi ktorzy beda musieli z toba po angielsku rozmawiac


Zazdrościsz Mi, że chodzisz za mną krok w krok i piszesz bzdury? My się w ogóle znamy? - nie, Masz problem z poziomem mojego języka obcego?(Ja jestem z niego bardzo zadowolony) - Ciekawe jaki jest Twój, najwięcej bzdur piszą Ci co najmniej robią i tyle. free bump
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2011, 12:11:23 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Międzynarodowy* :<

Zgadza się, fixed


LF LF




Polaków ciężko znaleźć więc party ma mieć charakter między narodowy, główny język angielski.
ja juz boje sie o ludzi ktorzy beda musieli z toba po angielsku rozmawiac


Zazdrościsz Mi, że chodzisz za mną krok w krok i piszesz bzdury? My się w ogóle znamy? - nie, Masz problem z poziomem mojego języka obcego?(Ja jestem z niego bardzo zadowolony) - Ciekawe jaki jest Twój, najwięcej bzdur piszą Ci co najmniej robią i tyle. free bump
fiue
sky blue
quuens
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


Polaków ciężko znaleźć więc party ma mieć charakter między narodowy, główny język angielski.
ja juz boje sie o ludzi ktorzy beda musieli z toba po angielsku rozmawiac


Zazdrościsz Mi, że chodzisz za mną krok w krok i piszesz bzdury? My się w ogóle znamy? - nie, Masz problem z poziomem mojego języka obcego?(Ja jestem z niego bardzo zadowolony) - Ciekawe jaki jest Twój, najwięcej bzdur piszą Ci co najmniej robią i tyle. free bump
wiesz, jako studenta filologii angielskiej raczej razi mnie cos takiego jak "fiue" zamiast "few", a o ile dobrze pamietam to bylo twojego autorstwa

rzeczywiscie zadowalajacy poziom


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Polaków ciężko znaleźć więc party ma mieć charakter między narodowy, główny język angielski.
ja juz boje sie o ludzi ktorzy beda musieli z toba po angielsku rozmawiac


Zazdrościsz Mi, że chodzisz za mną krok w krok i piszesz bzdury? My się w ogóle znamy? - nie, Masz problem z poziomem mojego języka obcego?(Ja jestem z niego bardzo zadowolony) - Ciekawe jaki jest Twój, najwięcej bzdur piszą Ci co najmniej robią i tyle. free bump
wiesz, jako studenta filologii angielskiej raczej razi mnie cos takiego jak "fiue" zamiast "few", a o ile dobrze pamietam to bylo twojego autorstwa

rzeczywiscie zadowalajacy poziom

Cieszę się, że jesteś studentem filologii, a mój poziom jest baardzo zadowalający jak na mój wiek i czas w niego włożony, a "fiue" było pisane dawno dawno temu 1 krotnie w poście nad ranem, ale wybacz Ty pewnie też nie robisz błędów. Nie chce mi się nawet z tobą dyskutować, free bump.


+ 1 osoba w PT.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2011, 02:17:40 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


z forum asteriosa
Cytuj
+1, it's not hart to use wtt/wtb/wts(want to trade/buy/sell) :) nothing more rly




czemu ty wszystkie posty w jezyku angielskim piszesz rano?


no i gratuluje w tym roku 12tych urodzin skoro taki poziom angielskiego uwazasz za zadowalajacy jak na twoj wiek


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

BTW


Jak z tankiem zamiast SE w pt?
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2011, 02:35:52 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t

tyle w tym temacie
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4


tyle w tym temacie

Dobra fajnie wiem, ale wam też nie wyszło CP na ruoffa składać, rozumiem masz do mnie pewne "ale", ludzi nie powinno się oceniać po forum zwłaszcza, że już dawno temu przestałem pisać bajki.



LF info o tanku/magu zamiast SE(1recharger) ofc mówie na 83+

« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2011, 02:43:54 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk

tyle w tym temacie

Dobra fajnie wiem, ale wam też nie wyszło CP na ruoffa składać, rozumiem masz do mnie pewne "ale", ludzi nie powinno się oceniać po forum zwłaszcza, że już dawno temu przestałem pisać bajki.



LF info o tanku/magu zamiast SE(1recharger) ofc mówie na 83+

juz widze jak Pieczątka popierdziela po kotlecie 85/80/80/80
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4


tyle w tym temacie

Dobra fajnie wiem, ale wam też nie wyszło CP na ruoffa składać, rozumiem masz do mnie pewne "ale", ludzi nie powinno się oceniać po forum zwłaszcza, że już dawno temu przestałem pisać bajki.



LF info o tanku/magu zamiast SE(1recharger) ofc mówie na 83+

juz widze jak Pieczątka popierdziela po kotlecie 85/80/80/80

Jak ktoś quitnie i znajde zamiennik to czemu nie? Jestem już w takim wieku, że wiem kiedy mam czas a kiedy nie.
Pytanie o 83+ PT bo chodzi o skille, to wiadome, że na 40 lvlu cp lepiej jak ma rechargera za tanka bo będzie większy dps-jeszcze możesz wind strikiem bić po xxx
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
nie mam do nikogo żadnych "ale" po prostu mam pompe z was  :P
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0


tyle w tym temacie

Dobra fajnie wiem, ale wam też nie wyszło CP na ruoffa składać, rozumiem masz do mnie pewne "ale", ludzi nie powinno się oceniać po forum zwłaszcza, że już dawno temu przestałem pisać bajki.



LF info o tanku/magu zamiast SE(1recharger) ofc mówie na 83+

juz widze jak Pieczątka popierdziela po kotlecie 85/80/80/80

Jak ktoś quitnie i znajde zamiennik to czemu nie? Jestem już w takim wieku, że wiem kiedy mam czas a kiedy nie.
Pytanie o 83+ PT bo chodzi o skille, to wiadome, że na 40 lvlu cp lepiej jak ma rechargera za tanka bo będzie większy dps-jeszcze możesz wind strikiem bić po xxx
imo tylko tk albo palek bo co wam sos i cancelu ktorego juz macie


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
nie mam do nikogo żadnych "ale" po prostu mam pompe z was  :P
Feniks bije mocniej zakena niż tyrant z fistami boffesa x]

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

nie mam do nikogo żadnych "ale" po prostu mam pompe z was  :P
Feniks bije mocniej zakena niż tyrant z fistami boffesa x]


No to jak z tym tankiem w Mage PT, w AmberEye na Chronosie jest niby PT z Tankiem.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
sorc, necro sps/sh ee se bd sws ol cardi imo best setup
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

sorc, necro sps/sh ee se bd sws ol cardi imo best setup
Dzięki,


up Constant ma własnego Team Speaka III na 2lata z góry.


LF SE

*wysoce prawdopodobny start za 2tyg zakładając, że deklaracje wejdą w życie.

nowe forum:

http://www.dydek.boo.pl/blueskyteam/index.php
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2011, 05:25:39 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06]
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 06, 2011, 05:27:48 pm »
http://l2movie.ru/rusoff/desperion/1105-t-es-1ws3.html
pov palka z nuker party, ktore jedzie jak dobrze widze na 2 recharge
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06]
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 06, 2011, 05:30:20 pm »
http://l2movie.ru/rusoff/desperion/1105-t-es-1ws3.html
pov palka z nuker party, ktore jedzie jak dobrze widze na 2 recharge

No setup na valorze z wckiem i palem :D też fajny ale WC ekhm.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06]
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 06, 2011, 05:44:50 pm »
na bank jest SE w party i nukerzy jada na powi
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2011, 08:25:43 pm wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06]
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 06, 2011, 09:26:43 pm »
LF SE/BD
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON