Witaj
Gość

Wątek: System L2 DEX  (Przeczytany 2897 razy)

  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
System L2 DEX
« dnia: Marzec 19, 2007, 08:31:52 pm »
Ktoś tam miał problemy z pobraniem patcha i z instalacją DEXa.
Jak coś to spakowany folder system na którym śmiga u mnie:
[link przedawniony]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2007, 08:10:28 pm wysłana przez Dohid »


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: System L2 DEX
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2007, 08:58:04 pm »
dzieki Dohid za ten folder.mysle ze podziala.
EDIT
niedziala :? czy ktos moze jeszcze jakos poratowac???
mam pytanie
czy server ABYSS jest porownywalny do DEX???[CHODZI MI CZY W DUZYM STOPNIU PRZYPOMINA OFFICJALNY]
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2007, 09:11:14 pm wysłana przez Kryko1 »


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: System L2 DEX
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2007, 08:36:22 am »
No wlasnie :] co zobaczycie po wejsciu na teren TheAbyss ( przyznam sie ze gram na x3 i z tej perspektywy to przedstawie - i tak wsio co nowe najpierw trafia tutaj )
Pierwsze co was uderzy w lokacjach startowych to :..... ludzie ^^ Paradokaslnie jednak - ludzie, tlumy,sterty,kopy ludzi - tutaj startowki wygladaja tak jak na niejednym servie nie wyglada Giran , sklep na sklepie,skupy,manufaktury - tak tak, manufaktory(jak zaczynalem server chodzil jeszcze na C3 i ich manu faktury byly dla mnie szokiem gdyz wczesniej nawet na Paradzie ich nie bylo )
Co jeszcze ?? CYRULICA -taaaaaa , nie myslcie ze jestescie w swiecie Aden , jestescie w srodku Mateczki Rasyji, Server (x3;x300) znajduje sie w Moskwie wiec nic w tym dziwnego ze mowia swoim jezykiem, poszczegulne jednostki mowia po angielsku, lub mysla ze mowia^^ Jednak przy odrobinie uporu mozna sie dogadac a z czasem rozumiec spora czesc tego co bedziecie widzieli na shoutach.
Qwesty na profy- jakto na serverach hardcore (niskoratowcy) trzeba je robic samemu,powoli i mozolnie jednak kazdy wie ze sie to oplaca.
Wbrew pozorom nie kazdy rosjanin to idiota/Pk, nie nie, trafiaja sie calkiem fajne ludki, poza tym jest troche Czechow,Wegrow- ogolnie ekipy ze srodkowej Europy + reszta Rosji. Polacy ??? :] jak mrowek, czy jak kto woli- jak stonki ziemniaczanej ale o tym wiecej w temacie o sytuacji polityznej lub dyplo.
Dzialajace bajery ?? Nie mozna nie wspomniec o conajmniej 2 :
-Manor- jest ,dziala poparawnie i daje kopa pod katem matsow czy adeny dla kazdej profesji,w miastach gdzie padly zamki(Gludio,Dion,Giran,Oren,Inadrill/Heine) wladcy zamkow maja prawo wystawic na sprzedaz ludnosci postronnej nasiona- te nasiona "sieje" sie na mobach w podobny sposob do spoila, tylko ze zbiera sie owoce ktore pozniej wymienia sie na materialy- jakie matsy?? Ile matsow?? To juz zalerzy odwladcy danego miasta i ceny oraz limitow ktore on ustali.
-mining(Kopalnie)- no to juz jest kop tylko dla 2 ras- krasi oraz orkow- czamu?? otorze tylko te dwie rasy maja mozliwosc wydobywania soul ore oraz spiryt ore we wszelkiego rodzaju jaskiniach- od Mithryl Mine w startowce krasi az po FoG na nowych terenach C4 na polnoc od Goddard - ale soul ore oraz spiryt ore to nie jedyne co mozan wydobyc- podczas kryszenia skal wypadajaczasem takze kawalki rudy- teoretycznie smiec ale w praktyce mozna ta rude dodatkowo mieli urzywajac "rafinera" , co jakis czas przy odrobinie szczescia z takiej rudy mozna dostac takie matsy jak enria czy thorns - mile prawda?? Kras wychodzacy ze startowki na 20 lvl (kowal) moze miec przy sobi juz dosc spora gotiowke na dalsze interesy^^
- 7S- no oczywiscie jest i dziala poprawnie, mamon system rowniez co bywa sporym udogodnieniem poniewarz ten pan naprawde ma sporo do zaoferowania na swoim skladzie za AA

Im dalej idziesz tym wiecej ludzi, czasem trudno o moba, walka??? Oczywiscie- zawsze i wszedzie- nie tylko servery x300+ maja statusPvP- tu bedziecie mieli tego pelno,czasem az sie ulewa juz ale wkoncu L2 to nie RPG a gra ukierunkowana na pvp oraz mass PvP.
-Raid Boss?? - duze i brzytkie -ale jest ich sporo i nawet ktos bezklanowy moze sie na niego zalapac- w miastach takich jak Gludio czy nawet Gludin co chwila zwoluja sie ludzie na jakiegos RB- ludzie ktorzy widza sie po raz pierwszy na oczy.
tradycyjnie zbugowane tereny takie jak okolice Heine - zapomnijcie- tu wszystko jest ok, wiadomo ze cos zawsze moze sie znalesc ale tak naprawde to jest tego znikomy % .
kiedys musicie trafic do Giran - i tu kolejny szok- bosheeeee ale tu ludzi handluje- handel jest na takim poziomie ze niejedna gielda papierow wartosciowych chciala by miec taki ruch - od GK po Taurina, po Luxry , w druga strone- no ciezko przejsc- zaleta?? Jesli masz adene - tu kupisz wszystko lacznie z poszczegolnymi reckami na A grade bron czy armor (tak tak - sa ludzie co w tym biegaja juz jakis czas)Odrobina czasu oraz dobrych checi moze uczynic z ciebie magnata;]
-ToI - jasne- pikne ,sliczne, bez wpadajacych przez sciany mobow itp :]

Wysokie skille- dzialaja !!!! przynajmniej 99%, oczywiscie osobiscie nie sprawdzilem wszystkich jednak obserwuje forum i ostatnimy czasy jest coraz mniej info o jakis bugach pod tym katem- nawet Gladio zaczyna miec sie niezle :]

Gra na takim servie ciagnie za soba pewne problemy- wchodzi tu czasem wiele dominujacych na mniejszych serverach klanow - i tu sie rozpadaja w pyl- czemu?? tu sie nie dominuje , tu sie stara przetrwac .Nie polecam ludkom poczatkujacym- nie nie, lepiej jakies mniejsze, bardziej hermetyczne i sympatyczniejsze miejsca do nauki gry oraz poznawania zasad klanowych- za to weterani stwierdza byc moze ze tafili do raju :]

Zapomnialem dodac ze oczyiscie 3 profesja i subklasy sa dostepne.

By DyanS

Tak to mniej wiecej wyglada...
AyGo


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: System L2 DEX
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2007, 09:33:19 am »
newmateusz ale o czym ty tu w ogóle piszesz ? Czy ktoś może mi powiedzieć co się dzieje czy ja jestem z deka jebnięty ?
Cień Mistrza


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: System L2 DEX
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2007, 11:59:21 am »
newmateusz ale o czym ty tu w ogóle piszesz ? Czy ktoś może mi powiedzieć co się dzieje czy ja jestem z deka jebnięty ?
mam pytanie
czy server ABYSS jest porownywalny do DEX???[CHODZI MI CZY W DUZYM STOPNIU PRZYPOMINA OFFICJALNY]

A tym jaki jest Abyss zeby @Kryko1 mogl sobie przeczytac o tym seriwe i porownac do DEXa

AyGo


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: System L2 DEX
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2007, 12:50:24 pm »
Kryko1 na tym forum masz dział abyss wiec zajzyj tam, poczytaj i popytaj.
Cień Mistrza


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: System L2 DEX
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2007, 02:09:47 pm »
Sambor spojrz na mego posta,i co zauwazyles??ze te pytanie jest na koncu posta czyli jest przy okazji.
sorry jak Ciebie urazilem


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: System L2 DEX
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 24, 2007, 03:57:48 pm »
Wracając do tematu to ja gram właśnie z tym systemem. Nie wiem dlaczego nie działa, ja mam kilka systemów pod różne serwery w folderze gry i tylko zmieniam im nazwy. Wszystko śmiga.
Może reinstal gry?


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: System L2 DEX
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 24, 2007, 04:00:02 pm »
na to chyba bedzie potrzebny format  :evil:


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

  • We're all living in amerika....
Odp: System L2 DEX
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 01, 2007, 12:26:45 am »
Spróbuj  pare razy spaczowac tym paczem. Ja musialem to zrobić chyba 4 razy :P, aż wszystkie pliczki się zciągly.
A wcześniej usuń calą zawartość "System" :P
And I, I do not dare deny
The basic beast inside
It's right here
It's controlling my mind
And why do I deserve to die
I'm dominated by
This animal thats locked up inside