Witaj
Gość

Wątek: Swordsinger [SWS]  (Przeczytany 160500 razy)

  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #500 dnia: Kwiecień 20, 2008, 08:48:24 pm »
troche ciezko robic duze dmg majac 1,9k p attack w cel z ~2k def z chant of protection (a teraz dojdzie jeszcze antybowsong)
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #501 dnia: Kwiecień 20, 2008, 08:59:14 pm »
P.Atk.   2594      M.Atk.   326
P.Def.   1724      M.Def.   985
Accuracy   118      Evasion   114
Critical   427      Speed   113
Atk. Spd.   607      Casting Spd.   299

SwS z +5str-5con, IC, DB, fb na p.atk

1.5k-1.7k w pp 80 lvl, na tarcze 900-1k dmg


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #502 dnia: Kwiecień 20, 2008, 09:19:39 pm »
zerk/GM/warior ktorego nikt nie uzywa w pvp?
poza tym l2calc jest stary(crit dmg chyba ciagle jak w <IL) nie wiadomo jakie buffy ma ten test target do tego nie doliczyles chantu na -crt dmg
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #503 dnia: Kwiecień 20, 2008, 09:43:32 pm »
gm/warrior tak, zerk nie :P

no niestety taki jest dmg supporta i wiecej sie raczej nie wyciagnie, ale L2 nie sklada sie tylko z pvp 100vs100+ w ktorych support tanczy/spiewa rezuje bisha/ee, czasami zdarzy sie cos mniejszego gdzie mozna zrobic dmg :D


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #504 dnia: Kwiecień 20, 2008, 11:11:50 pm »
zerk/GM/warior ktorego nikt nie uzywa w pvp?
poza tym l2calc jest stary(crit dmg chyba ciagle jak w <IL) nie wiadomo jakie buffy ma ten test target do tego nie doliczyles chantu na -crt dmg

l2calc mial ostatni update pod interlude, dw i dof maja juz wliczonego nerfa. Swoja droga, ciezko mowic ze support ma gowniany dmg jak dmg jest bardziej uzalezniony od sprzetu niz od klasy.


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #505 dnia: Kwiecień 21, 2008, 12:40:22 am »
Cytuj
gm/warrior tak, zerk nie Razz

no niestety taki jest dmg supporta i wiecej sie raczej nie wyciagnie, ale L2 nie sklada sie tylko z pvp 100vs100+ w ktorych support tanczy/spiewa rezuje bisha/ee, czasami zdarzy sie cos mniejszego gdzie mozna zrobic dmg Very Happy

już na 9 na 9  suport ma ograniczone pole działania, a na większym pvp to już w ogóle ciężko coś zabić takim sws-em, co do gm/warrior/zerk to rzeczywiście nikt tego nie używa nawet na priwach... już najprędzej zerk.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2008, 12:42:18 am wysłana przez comeback »
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #506 dnia: Kwiecień 21, 2008, 04:47:03 pm »
Moze noobowskie pytanie ale zapytam sie czemu nie uzywa sie gm (greater might)? Co do warriora sie zgodze ale gm? :P


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #507 dnia: Kwiecień 21, 2008, 04:56:23 pm »
bo gs ma lepszy bonus niz gm
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #508 dnia: Kwiecień 26, 2008, 08:23:23 am »
Cytuj
a potem bedzie /cry ze arrest +0 jest :D nie kus go :P

spalilem :P
zmieniałem server więc i tak mi nie zależało :)
co do tematu ze sws nie potrafi zabijać, moc elfów polega na krytykach, a gdy mamy jeszcze epiki [ja miałem] to krytyki są niezłe.
server: Celes
clan: OceanOfWhite
AW


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #509 dnia: Maj 01, 2008, 11:03:01 am »
Na c5 nie mozna enchantowac skili z c5 czyli nie poszaleje, jest jakis inny sposob zeby zwiekszyc szanse wchodzenia arresta w pvp? Z tego co zauwazylem to bd prawie zawsze wchodzi arrest, a swsowi duzo rzadziej (moze wina slabszego eq). Czy moze szansa wejscia zalezy od p ataku.


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #510 dnia: Maj 01, 2008, 11:23:34 am »
zalezy od P.Def'a




  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #511 dnia: Maj 01, 2008, 11:27:46 am »
Heh to nukerzy jakich spotykalem musieli miec cos duzo p defa  :P


Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #512 dnia: Maj 01, 2008, 12:03:19 pm »
arrest od p.defa? O.o raczej od tego czy cel ma mental shielda chociaz tez nie jestem do konca pewien


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #513 dnia: Maj 01, 2008, 01:20:51 pm »
arrest od p.defa? O.o raczej od tego czy cel ma mental shielda chociaz tez nie jestem do konca pewien

nigdy nie gralem na retailu wiec nie wiem na 100%




  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #514 dnia: Maj 01, 2008, 02:52:27 pm »
No dobra, ale w ten sam cel na jednym pvp mi nie wszedl arrest w nekro 4 razy z rzedu, a bd za 1 razem wszedl.


Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #515 dnia: Maj 01, 2008, 02:57:19 pm »
No dobra, ale w ten sam cel na jednym pvp mi nie wszedl arrest w nekro 4 razy z rzedu, a bd za 1 razem wszedl.
sh1t happenz


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #516 dnia: Maj 02, 2008, 11:34:28 am »
Tylko MentalShield i mentalo podobne bajery, np. w epicach, pomagają resistować :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #517 dnia: Maj 06, 2008, 08:43:38 pm »
Mógłby ktoś powiedzieć co zrobić na pvp ? Jak się zachowywać ? Bufować co 5 minut najważniejszymi bufami (a jakie to ? :P ) i stać z tyłu i nawalać z łuku ? Dobry sposób ?
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #518 dnia: Maj 06, 2008, 08:59:00 pm »
Mógłby ktoś powiedzieć co zrobić na pvp ? Jak się zachowywać ? Bufować co 5 minut najważniejszymi bufami (a jakie to ? :P ) i stać z tyłu i nawalać z łuku ? Dobry sposób ?
Spiewac co 2 minuty i w sumie to najwazniejsze, mozna sie bawic w jakies song of silence itd., ale resong/redance jest najwazniejszy, wiec uwazamy, by nie pasc bez sensu w jakiejs akcji kamikaze. Tak to jeszcze jak padna healerzy to rola swsa jest zrezowac ich scrollem.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #519 dnia: Maj 06, 2008, 09:41:51 pm »
Mógłby ktoś powiedzieć co zrobić na pvp ? Jak się zachowywać ? Bufować co 5 minut najważniejszymi bufami (a jakie to ? :P ) i stać z tyłu i nawalać z łuku ? Dobry sposób ?
Spiewac co 2 minuty i w sumie to najwazniejsze, mozna sie bawic w jakies song of silence itd., ale resong/redance jest najwazniejszy, wiec uwazamy, by nie pasc bez sensu w jakiejs akcji kamikaze. Tak to jeszcze jak padna healerzy to rola swsa jest zrezowac ich scrollem.
Mozesz na mass  jeszcze sobie luka wyjac  i strzelac do ludziow jak ci sie nudzi

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #520 dnia: Maj 06, 2008, 11:04:46 pm »
Zawsze mozna zdebufowac psycho symhpony z arrestowac kogos zdjac cel z healera. A no rzucic na kogos slowa, ale to na mniejszych pvp (9vs9) na wiekszych raczej by sie to nie sprawdzilo.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #521 dnia: Maj 14, 2008, 01:23:10 pm »
Witam ;) Prosiłabym o komentarze i porady odnośnie mojej postaci.
Mam SWSa na lvlu 6x.
Ubrałam go w set DC heavy [ze względu na bonusy dla tarczy i heala oraz +con kosztem siły, która nie jest pierwszorzędna]
Zamierzam wstawić dye +4con/-4str (stuny w dc pieknię wchodzą, a hp się przyda ;) )
Broń tallum blade + haste/dark legion + health/soul bow + quick recovery oraz oczywiście tarcza do setu DC.

Zaczęłam się zastanawiać nad drobnymi zmianami pod kątem pvp. A mianowicie myślę nad mj heavy, który dałby stun resist, +str. Dzięki ochronie przed stunem mogłabym sobie pozwolić na zmianę tatuaży na +4dex/-4con. Chcę również sprawić sobie Halberda z SA crit stun, oraz soul separatora z crit dmg.

Z góry dziękuję za komentarze i sugestie ;)

btw nie wiem również jak podejśc do dye na INT/WIT . . . WIT zwiększy szansę na Arrest i entagle, a z kolei INT przyspieszy heala

« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2008, 01:37:10 pm wysłana przez Chiquitka »


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #522 dnia: Maj 14, 2008, 02:07:24 pm »
naodwrot :P INT zwiekszy wchodzenie a WIT przyspiesza :>

Co do DC heavy i buildu... zrobilas z siebie roslinke  :P nie znam sie zbytnio na SWSach ale mysle ze robienie z siebie roslinki za bardzo nie pomaga... wg. mnie powinnas zrobic dye + str/dex - con bo zawsze mozna napierdzielac nawet po te 200 dmg w healera zeby przerywac cast albo po prostu dobijac... :P
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #523 dnia: Maj 14, 2008, 02:28:34 pm »
Witam ;) Prosiłabym o komentarze i porady odnośnie mojej postaci.
Mam SWSa na lvlu 6x.
Ubrałam go w set DC heavy [ze względu na bonusy dla tarczy i heala oraz +con kosztem siły, która nie jest pierwszorzędna]
Zamierzam wstawić dye +4con/-4str (stuny w dc pieknię wchodzą, a hp się przyda ;) )
Broń tallum blade + haste/dark legion + health/soul bow + quick recovery oraz oczywiście tarcza do setu DC.

Zaczęłam się zastanawiać nad drobnymi zmianami pod kątem pvp. A mianowicie myślę nad mj heavy, który dałby stun resist, +str. Dzięki ochronie przed stunem mogłabym sobie pozwolić na zmianę tatuaży na +4dex/-4con. Chcę również sprawić sobie Halberda z SA crit stun, oraz soul separatora z crit dmg.

Z góry dziękuję za komentarze i sugestie ;)

btw nie wiem również jak podejśc do dye na INT/WIT . . . WIT zwiększy szansę na Arrest i entagle, a z kolei INT przyspieszy heala



Imo jako broń dwuręczny miecz z focusem (np. infernal master) - focus jako SA jest poprostu lepszy od haste. Co do polearma wideblow jest chyba lepszy od crit stun, czyli możesz sobie sprawic Tallum Glaive - generalnie Tallum Glaive jest najpopularniejszym wyborem wśród polerów.  Armor majestic to dobry wybór. Dye na odwrót: +STR,  ewentualnie +DEX jak wolisz (ale polecam STR). Co do int/wit, to jak zrobisz noblesse (chyba że już masz) z +WIT będziesz szybciej produkować potki i rozdawać blessing i to będzie z tego największy pożytek. Wejście arresta czy entangle i tak w większym stopniu zależy od różnicy między levelami postaci, niż tej drobnej różnic w mattack.
Do DLE też lepiej wrzucić focus niż health, SWS nie potrzebuje aż tak dużej przeżywalności, bo żadko jest targetowany.. Daj sobie spokój z daggerem, dwuręczny miecz robi to samo, tylko lepiej i mniej wydasz na shoty.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2008, 02:55:11 pm wysłana przez Falconek »


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #524 dnia: Maj 14, 2008, 08:00:28 pm »
Dwureczny miecz jest tylko dobry na koks (zuzywa malo ssow, dziek czemu mozemy dluzej expic a i tak pt zadaje najwiecej dmg chociaz krytyki za 1k tez widac). Na pvp luk, dager to imo tylko blody orchid z focusem i miecz jednoreczny z focusem, ciekawie moglby wygladac dle z rsk focus (60%hp = +130 ryt), ale do tego potrzebny bylby homek z conversion - aby utrzymac te 60% hp.