Witaj
Gość

Wątek: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp  (Przeczytany 75930 razy)

  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 23, 2011, 01:04:46 am »
lokalizacja znaczy tyle samo co tłumaczenie  :oops:

wpisz w wikipedii jak nie wierzysz i zobacz na lokalizacje oprogramowania albo na www.lineage2.eu/pl/

Cytuj
Powstaną serwery dedykowane, a gra zostanie zlokalizowana w kilku etapach na następujące wersje językowe: angielska, niemiecka, francuska, polska i turecka.
czyli można grać po angielsku, niemiecku, francusku, polsku albo turecku i imo będzie 1 klient bo nie wierze że wypuszczą 5 różnych a język imho będzie można zmienić w opcjach... więc nie widzę po co tyle krzyku ja osobiście na pewno pogram sobie trochę (bo chyba nie dam rady cały czas) na polskim tłumaczeniu gdyż jednak trzeba docenić pracę ludzi co włożyli trochę wysiłku w to tłumaczenie... czy u was nie wywołuje uśmiechu pełna nazwa BEAS po polsku ? albo że idziecie expić na bagna krzyków albo idziecie na AoE do KB (kuźni bogów) ? czy tylko mi podoba się to że gra będzie przetłumaczona? nawet jak z tego nie będę korzystał za często, bo jednak bardziej jestem przyzwyczajony do angielskich nazw...
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 23, 2011, 01:27:01 am »
czy u was nie wywołuje uśmiechu pełna nazwa BEAS po polsku ?

co najwyżej uśmiech politowania. Wiesz, może gdybym gdybym grał w L2 pierwszy raz, ale człowiek, co jest przyzwyczajony do ang nazw (ew ruskich : D ) to tak ten tego trochę nie bardzo...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 23, 2011, 01:37:09 am »
lokalizacja znaczy tyle samo co tłumaczenie  :oops:

wpisz w wikipedii jak nie wierzysz i zobacz na lokalizacje oprogramowania albo na www.lineage2.eu/pl/

Cytuj
Powstaną serwery dedykowane, a gra zostanie zlokalizowana w kilku etapach na następujące wersje językowe: angielska, niemiecka, francuska, polska i turecka.
czyli można grać po angielsku, niemiecku, francusku, polsku albo turecku i imo będzie 1 klient bo nie wierze że wypuszczą 5 różnych a język imho będzie można zmienić w opcjach... więc nie widzę po co tyle krzyku ja osobiście na pewno pogram sobie trochę (bo chyba nie dam rady cały czas) na polskim tłumaczeniu gdyż jednak trzeba docenić pracę ludzi co włożyli trochę wysiłku w to tłumaczenie... czy u was nie wywołuje uśmiechu pełna nazwa BEAS po polsku ? albo że idziecie expić na bagna krzyków albo idziecie na AoE do KB (kuźni bogów) ? czy tylko mi podoba się to że gra będzie przetłumaczona? nawet jak z tego nie będę korzystał za często, bo jednak bardziej jestem przyzwyczajony do angielskich nazw...

Mi też się podoba tłumaczenie, pod warunkiem, że w każdym momencie będzie można zmienić język na angielski. Może po polsku będzie mi się chciało czytać opisy questów, a nie tylko biegać za strzałkami :p


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 23, 2011, 06:20:50 am »
bedziemy mieli tak samo jak ruscy, u nich to sie sprawdzilo to dlaczego nie u nas?
chociaz denerwuje mnie to bo bedzie naplyw 14 letnich neokidow do bicia na wszystkie servery
podejzewam ze te servery wszystkie beda multi-jezykowe.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 07:39:40 am wysłana przez Thombstone »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 23, 2011, 06:50:33 am »
Turn Undead - obracanie nieumarłego - nekrofile się ucieszą :D


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 23, 2011, 08:27:13 am »
bedziemy mieli tak samo jak ruscy, u nich to sie sprawdzilo to dlaczego nie u nas?
chociaz denerwuje mnie to bo bedzie naplyw 14 letnich neokidow do bicia na wszystkie servery
podejzewam ze te servery wszystkie beda multi-jezykowe.
To akurat duży plus. Ja robie sobie główną postać na ENG serwerze i drugą na serwerze PL żeby ponapierdalać dzieci neo i zabawa będzie przednia.  :afro:


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 23, 2011, 09:55:10 am »
ooww nie dawalo rady na kazdym privie na jakim grali wiec pewnie na ofa idą dla "spokojnej gry" a  nie zeby ownic
odezwal sie random ktory nawet nie npisze z jakiego klanu jest.
powiedz mi kolego gdzie  nie dawalismy rady ? z tego co pamietam ooww klasyfikowalo sie zwykle w top na kazdym serweze gdzie gralismy

Skoro tak dobrze wam wszędzie szło na priv to zobaczymy jak sobie poradzicie w prawdziwym L2.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 23, 2011, 10:11:28 am »

To akurat duży plus. Ja robie sobie główną postać na ENG serwerze i drugą na serwerze PL żeby ponapierdalać dzieci neo i zabawa będzie przednia.  :afro:

Poziom wypowiedzi i wybór nazwy nicka sugerują, iż jesteś jednym z nich. W jaki sposób chcesz " napierdalać " samego siebie ?
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 23, 2011, 10:16:19 am »

To akurat duży plus. Ja robie sobie główną postać na ENG serwerze i drugą na serwerze PL żeby ponapierdalać dzieci neo i zabawa będzie przednia.  :afro:

Poziom wypowiedzi i wybór nazwy nicka sugerują, iż jesteś jednym z nich. W jaki sposób chcesz " napierdalać " samego siebie ?
Wybacz, że uraziłem twą wielką dumę używając słowa ponapierdalać. Może powinienem zastąpić je słowem poprzytulać? Gram w L2 od C1 i taki studencik jak ty może co najwyżej popłakać nad moim słownictwem, które czasami bywa ostre, ale nie zamierzam tego zmieniać.


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 23, 2011, 10:31:23 am »
Z Tobą jest gorzej niż myślałem.
Rozbawiłeś mnie do łez słowem " studencik ".
Grasz od C1 i jak widać niczego sie nie nauczyłeś dzieciaku.
Najlepszy argument to że grasz w L2 od C1 a co to -_-' ma do rzeczy ??  L O L

Myślę ze nick powinieneś zmienic na TomaszZimoch będzie bardziej adekwatnie, jeśli rozumiesz oczywiscie w co wątpię.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 10:33:53 am wysłana przez skrzydlaty »
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 23, 2011, 11:13:16 am »
Mam prośbę do Acida - mógłbyś już otworzyć temat F2P ?

I pytanie do forumowiczów - czy na serwerach Innowy beda jakies PA ? A jesli tak co bedzie mozna z nich miec?


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 23, 2011, 11:22:30 am »
NA 9x% będą takie same jak na RuOFF

czyli x2 do exp/sp + mozliwość zalogowania się na 500 dodatkowych slotów jak serwer jest full i odpalenie boxa +1 konto na każde PA.


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 23, 2011, 11:26:56 am »
Ponoc dzisiaj startuje f2p na serwerach ncsoftu. Konto mam zalozone na stronie głónej to teraz tylko zrobic update klienta gry i czekac az serwery ruszą ?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 23, 2011, 11:27:56 am »
NCwest dal juz date, mozna bylo to przeczytac na fb np. A jak innova wyznaczy date, wiecie moze gdzie to mozna sledzic? Strona czy cus, nigdy nie gralem na serwerach innovy, nawet nie wiem jaka strone maja i gdzie takie info daja.

Btw. skoro innova chce otworzyc (nie)ruskie serwery, to jest juz angielska strona?

Nie czytalem/gralem w l2 od pol roku, wiem ze jest XX tematow juz na ten temat, ale co post to cos innego. :p


@robbo

Tutaj jest info co do Ncsh1towskich serwerow: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46047.0.html

nvm. wlasnie przeczytalem topick ze wlasnie dzisiaj ma byc F2p na dwoch serverach Ncsoftu. ;d
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 11:34:14 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 23, 2011, 11:29:51 am »
cos mi sie wydaje ze servery male i troszke te wieksze utraca na tym ze l2 bedzie f2p w EU i US
wybierajac kronike god(off) / h5(priv) / freya(priv) - low rate - wybral bym goda oczywiscie, wiadomo dlaczego.
chociaz znajdzie sie duzo antyfanow goda i beda spamowac jaki to god nie jest

co do US
Servery sa przenoszone do USA (naia i chronos) 10h maintence jak ktos napisal.
Update do goda raczej nie bedzie teraz tylko za tydzien, bo po co mieli by dawac goda teraz? Officialny start servera i god 30. -ego na Nc West
Jest to zabieg kosmetyczny majacy na celu odkopanie swoich starych kont na lineage2.com, przeciez mogli by wszystko dac z 29 na 30 listopada.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 11:32:13 am wysłana przez Thombstone »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 23, 2011, 11:35:17 am »
cos mi sie wydaje ze servery male i troszke te wieksze utraca na tym ze l2 bedzie f2p w EU i US
wybierajac kronike god(off) / h5(priv) / freya(priv) - low rate - wybral bym goda oczywiscie, wiadomo dlaczego.
chociaz znajdzie sie duzo antyfanow goda i beda spamowac jaki to god nie jest

co do US
Servery sa przenoszone do USA (naia i chronos) 10h maintence jak ktos napisal.
Update do goda raczej nie bedzie teraz tylko za tydzien, bo po co mieli by dawac goda teraz? Officialny start servera i god 30. -ego na Nc West
Jest to zabieg kosmetyczny majacy na celu odkopanie swoich starych kont na lineage2.com, przeciez mogli by wszystko dac z 29 na 30 listopada.


Mam pytanie, czy jest na forum jakas opcja ignore, by mozna bylo nie widziec postow osoby ktorej sie nie chce czytac?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 23, 2011, 11:36:11 am »
co do US
Servery sa przenoszone do USA (naia i chronos) 10h maintence jak ktos napisal.
Update do goda raczej nie bedzie teraz tylko za tydzien, bo po co mieli by dawac goda teraz? Officialny start servera i god 30. -ego na Nc West
Np. po to żeby ludzie mogli sobie spokojnie zassać przez tydzień potrzebne pliki, i z momentem startu serwera na GoD nie tracić czasu na zasysanie update.... W Aionie jest dokładnie tak samo.


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 23, 2011, 11:40:04 am »
co do US
Servery sa przenoszone do USA (naia i chronos) 10h maintence jak ktos napisal.
Update do goda raczej nie bedzie teraz tylko za tydzien, bo po co mieli by dawac goda teraz? Officialny start servera i god 30. -ego na Nc West
Np. po to żeby ludzie mogli sobie spokojnie zassać przez tydzień potrzebne pliki, i z momentem startu serwera na GoD nie tracić czasu na zasysanie update.... W Aionie jest dokładnie tak samo.

Lineage 2 to nie Aion - w L2 gdy by udostępnili update klienta do GoD teraz nikt kto by go zrobił nie zalogował by się do H5 który jak wiemy będzie na Naii i Chronosie do 30 Listopada. Nie mylcie robienia fix-packów z update do wyższej (nowej) kroniki.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 23, 2011, 02:13:26 pm »
Z Tobą jest gorzej niż myślałem.
Rozbawiłeś mnie do łez słowem " studencik ".
Grasz od C1 i jak widać niczego sie nie nauczyłeś dzieciaku.
Najlepszy argument to że grasz w L2 od C1 a co to -_-' ma do rzeczy ??  L O L

Myślę ze nick powinieneś zmienic na TomaszZimoch będzie bardziej adekwatnie, jeśli rozumiesz oczywiscie w co wątpię.
Chodzi o to, że  C1 to oldschoolowe czasy nie mające nic wspólnego z falą dzieci neo, która niebawem zaleje PL serwery gdy tylko powstaną i która przysporzy starym wyjadaczom wiele radości w postaci pvp i forumowych dramatów (które są poniekąd bardzo zabawne). Sądząc po tym jak czujesz się dotknięty słowami "dzieci neo", "studencik" i "ponapierdalać" wnioskuje, że ty bedzięć raczej w grupie D N, o ile rozszyfrujesz skrót.   :afro:


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #119 dnia: Listopad 23, 2011, 02:19:51 pm »
To sie moze pochwal swoimi sukcesami oldskullu,  " stary wyjadaczu "  :o :afro:
Czemu dopiero teraz odpisujesz? Acha klasówka z religii była dzisiaj i trzeba było iść do szkoły.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 02:21:34 pm wysłana przez skrzydlaty »
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 23, 2011, 02:37:25 pm »
To, że ktoś będzie newbie w l2 to dobrze, a nie znaczy, że jest dzieckiem neo itp. Jakoś nie widzę tego, żeby tłumy biły na l2 gra już swoje ma i reklamą nie grzeczy. Widzicie wasz poziom rozmowy i co za skrót może z niego wynikać?:D
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 23, 2011, 02:42:13 pm »
Ja tez mysle ze maniacy Tibii i Metina czy innych Cabali pozostana przy swoich grach. Nawet jesli chodzi o priwy bo gra na retailu to brak godzinnych buffów, gdzie czesto mozna bylo sobie zalozyc ich ponad 30 juz od 1 lvl, brak teleportow w kazde miejsce itp itd

A głupiej dyskusji mówie stanowcze NIE i ucinam ją przynajmniej ze swej skromnej ( bo gram dopiero od C3 ) strony.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 23, 2011, 02:58:49 pm »
Do pewnego lvla sa godzinne buffy... moze nie wszystkie ale jednak sa ;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 23, 2011, 03:48:18 pm »
najszybciej to sie wykruszą ludzie z officiala, którzy przychodzac na serveer beda mysleli co to oni nie sa i zjedzą priv nobków na sniadanie, a realia beda takie ze gdy zobaczy takie party alariona grając 3h dziennie co robią dzieci z privów tnąc po 20/24 uciekna szybciutko na swoj stary dobry offcial gdzie gra toczy sie spokojniei i tam mogą ownic  :bump:


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 23, 2011, 03:58:11 pm »
HAHAHAHAHA, nie ćpaj tyle ziomek.