Witaj
Gość

Wątek: Plainswalker [PW]  (Przeczytany 160117 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #550 dnia: Lipiec 31, 2008, 12:32:55 am »

Lerain z full buffed epic enemy? gdzie?!
Malo ambitna odpowiedz, myslalem ze bedziesz mial troche lepszy argument. Failed.
Nie wiem czy ambitna czy nie ale do tego sie odnosila dyskusja a Lerain raczej nie walczy z fullbuffed epic wrogami wiec w koncu kto "failed" ? :>
Lerain walczy z małą ilością epic enemy, ale buffed raczej już tak. A w dodatku wcale dobrze on nie gra. Zaruina to jest raptem na kilku filmikach i to z czasów C5/IL, a nie CT1(no albo ja nie widziałem), a Repsol nie gra daggerem, rotfl.

Dlugo mi zajelo znalezienie tego posta - nie pamietalem gdzie to...

Asmodaeus to inna osoba... Repsol poprostu zmącił mu filmik

W gwoli śćisłości:
http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=97997 - Pierwszy post.





  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #551 dnia: Sierpień 10, 2008, 09:51:57 am »
Gram PW na serverze EPI (C6) w tej chwili 58 lvl. I moje wrażenia różnią się trochę od niektórych tu.
Siedzę na tatoo +4 DEX -5 CON, Doom light set, DS z SA focus i bizu C. Jak dla mnie to ta postać jest świetna na PvM. W Apo 4 moby na raz i prawie mnie nie trafiają... Raz jeden AW chciał mi zrobić na złość i całą salkę na raz mi przyprowadził, wyszedłem z tego z 60% hp ;] 110 eva + sand bomb robią swoje... Co do PvP to jest cienko. DMG od moich blowów jest mizernie niskie...i tak jak TH 58 ma mnie na hita z BS (2k dmg, minimalnie więcej niż ja mam hp) tak ja mu z tego samego skilla pojadę max. 1000.
Mi się jednak ta postać podoba, ma genialny speed, evasion, crit. rate i m. def. atak speed troche słabszy niż u TH. Kazdy PW jeśli będzie miał łuk pojedzie takiego TH z palcem w D ;] miałem też TH na 52 i już wtedy mi się znudził, na tatoo +4 DEX miał tyle samo speeda co każdy elf warrior na 1 lvlu. No to jak wyciągnie na haste 162 speeda to od razu widać że przystosowany do pościgów nie jest ;] moj PW 196 speed na sprincie 204 na full buffie.
A umieszcze zalety PW i wady bo mi się nie chce opisywać
zalety:
-crit. rate ( u mnie około 260 bez buffa, 81 dodaje focus w DS)
-evasion
-speed (sprint)
-m.def (spirit barrier)
-binding blow
-Entangle (-efekt 3 do speed targetu, tylko na oflagowanych)
-Lure (przydatny do expienia solo w katach, AW tego nie posiada ;])
wady:
-niski poziom HP
-niski p.atk
-najniższe wśród sztyleciarzy obrażenia od blowów (dla porównania - w apo na mobach - ja na 54 + death whisper efekt 3 - 1300 - 1700, AW na 55 + death whisper efekt 3 - 2500)

Postać ta jest bardziej defensywna, ja chyba troche za dużo odjąłem od CONa ;] taki AW liczy na śmierć wroga po kilku uderzeniach, a przy grze PW trzeba troche myśleć...


Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #552 dnia: Sierpień 10, 2008, 12:43:25 pm »
Gram PW na serverze EPI (C6) w tej chwili 58 lvl. I moje wrażenia różnią się trochę od niektórych tu.
Siedzę na tatoo +4 DEX -5 CON, Doom light set, DS z SA focus i bizu C. Jak dla mnie to ta postać jest świetna na PvM. W Apo 4 moby na raz i prawie mnie nie trafiają... Raz jeden AW chciał mi zrobić na złość i całą salkę na raz mi przyprowadził, wyszedłem z tego z 60% hp ;] 110 eva + sand bomb robią swoje... Co do PvP to jest cienko. DMG od moich blowów jest mizernie niskie...i tak jak TH 58 ma mnie na hita z BS (2k dmg, minimalnie więcej niż ja mam hp) tak ja mu z tego samego skilla pojadę max. 1000.
Mi się jednak ta postać podoba, ma genialny speed, evasion, crit. rate i m. def. atak speed troche słabszy niż u TH. Kazdy PW jeśli będzie miał łuk pojedzie takiego TH z palcem w D ;] miałem też TH na 52 i już wtedy mi się znudził, na tatoo +4 DEX miał tyle samo speeda co każdy elf warrior na 1 lvlu. No to jak wyciągnie na haste 162 speeda to od razu widać że przystosowany do pościgów nie jest ;] moj PW 196 speed na sprincie 204 na full buffie.
A umieszcze zalety PW i wady bo mi się nie chce opisywać
zalety:
-crit. rate ( u mnie około 260 bez buffa, 81 dodaje focus w DS)
-evasion
-speed (sprint)
-m.def (spirit barrier)
-binding blow
-Entangle (-efekt 3 do speed targetu, tylko na oflagowanych)
-Lure (przydatny do expienia solo w katach, AW tego nie posiada ;])
wady:
-niski poziom HP
-niski p.atk
-najniższe wśród sztyleciarzy obrażenia od blowów (dla porównania - w apo na mobach - ja na 54 + death whisper efekt 3 - 1300 - 1700, AW na 55 + death whisper efekt 3 - 2500)

Postać ta jest bardziej defensywna, ja chyba troche za dużo odjąłem od CONa ;] taki AW liczy na śmierć wroga po kilku uderzeniach, a przy grze PW trzeba troche myśleć...
jak to mozliwe ze na full buffie masz wiecej speeda niz na ww2 ? chyba ze inaczej rozumiemy pojecie "full buff"

PvP na 58 lvl ... poczekaj do 78 i wtedy mozesz mowic czy jest cienko albo czy nie jest
Cytuj
-speed (sprint)
-m.def (spirit barrier)
w tej chwili o oly mowimy?
Cytuj
-niski poziom HP
jak chodzisz z -5CON to sie nie dziw ... na end game z btb6/vit/+5(4)con mialbys duzo wiecej ...

Cytuj
-niski p.atk
a po co dla sztyleciarza wysoki?

Cytuj
najniższe wśród sztyleciarzy obrażenia od blowów (dla porównania - w apo na mobach - ja na 54 + death whisper efekt 3 - 1300 - 1700, AW na 55 + death whisper efekt 3 - 2500)
nie prawda ... okolo 10% mniej niz GH, a troche wiecej niz Adv ...
Cytuj
Postać ta jest bardziej defensywna, ja chyba troche za dużo odjąłem od CONa ;] taki AW liczy na śmierć wroga po kilku uderzeniach, a przy grze PW trzeba troche myśleć...
ta postac jest BARDZO ofensywna, AW liczy na smierc wroga nie po kilku ale 2-3 "uderzeniach", moze 4 ... na to samo liczy i PW i TH ...



  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #553 dnia: Sierpień 10, 2008, 12:51:48 pm »
Na tym poziomie obrażenia z blowów powinny być prawie identyczne. Skąd wyszło ci 1k różnicy?


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #554 dnia: Sierpień 10, 2008, 01:05:26 pm »
A po to dla sztyleciarza wysoki P.atk żeby z mobami jako tako można było walczyć i nie tracić przy tym many na ciągłe blowy.
Cytuj
ta postac jest BARDZO ofensywna
No właśnie widze... heal, leczenie trucizny, krwawienia... niski p. atk. najniższe dmg od blowow... typowo ofensywne ^.^
Cytuj
jak to mozliwe ze na full buffie masz wiecej speeda niz na ww2 ? chyba ze inaczej rozumiemy pojecie "full buff"
No wiesz... w ww2 to też buff ^.^
Cytuj
nie prawda ... okolo 10% mniej niz GH, a troche wiecej niz Adv ...
HaHaHa więcej niż Adventurer? Po 3 profie może, a przed to mniej i kropka. I tego nie podważysz. Bo power taki sam, p. atk się nie wlicza, a TH ma jeszcze crit. power.
Cytuj
Na tym poziomie obrażenia z blowów powinny być prawie identyczne. Skąd wyszło ci 1k różnicy?
Mnie się nie pytaj. Sam się zdziwiłem o.O co ciekawsze na 58 nadal mam niższe obrażenia niż tamten na 55.


Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #555 dnia: Sierpień 10, 2008, 01:11:32 pm »
a pokaz mi gdzie ja pisalem o lol 6x PvP? o PvP zazwyczaj mowi sie w realiach end game ...


Cytuj
No wiesz... w ww2 to też buff ^.^
ale obydwaj o full buffie pisalismy ... wiec nie wiem jakim cudem na FULL masz wiecej speeda niz na selfach(selfach+songi)



  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #556 dnia: Sierpień 10, 2008, 01:27:47 pm »
Omg... Man... niby skąd mam wziąć songi? Już dawno nie miałem pt z żadnym sws a to nie jest jakiś high rate że można sobie kupić dwugodzinne buffy. A więcej speeda to chyba oczywiste że sprint lvl 2 to taki sam efekt jak wind walk lvl2 (+ berserker spirit od PP w full buffie)


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #557 dnia: Sierpień 10, 2008, 02:36:56 pm »
Wziąć to raz. A to Twój problem, że nie możesz znaleźć sobie sws'a :P.
Tak jak ktoś wyżej napisał- dobij lvl i nie opowiadaj nam tutaj o pvp 55+ oO.


A po to dla sztyleciarza wysoki P.atk żeby z mobami jako tako można było walczyć i nie tracić przy tym many na ciągłe blowy.
Cytuj
ta postac jest BARDZO ofensywna
No właśnie widze... heal, leczenie trucizny, krwawienia... niski p. atk. najniższe dmg od blowow... typowo ofensywne ^.^

To załóż mu heavy i broń z healtem, niech będzie Pr0p.deff dagger. oO


Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #558 dnia: Sierpień 10, 2008, 05:54:01 pm »
Omg... Man... niby skąd mam wziąć songi? Już dawno nie miałem pt z żadnym sws a to nie jest jakiś high rate że można sobie kupić dwugodzinne buffy. A więcej speeda to chyba oczywiste że sprint lvl 2 to taki sam efekt jak wind walk lvl2 (+ berserker spirit od PP w full buffie)
to dla ciebie full buff to CH buffy z CH w gludin?!


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #559 dnia: Sierpień 10, 2008, 11:02:39 pm »
TheBerserker... bez obrazy, ale pleciesz takie bzdury, jakbys gral 3 miechy, do tego glownie na privach..


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #560 dnia: Sierpień 11, 2008, 07:45:45 am »
Może masz racje... może własne obserwacje z gry swoją postacią to bzdury ^.^ no bo jak można mieć takie małe dmg daggerem!?! na pewno kłamię!! hahah ;]


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #561 dnia: Sierpień 11, 2008, 09:08:52 am »
z tym dmg w blowach to przed 3 profa różnica miedzy aw a th jest minimalna(maja praktycznie taka sama silę blowa) a pw odstaje o kilka % ale tez raczej mało tak samo jest z wchodzeniem blowów różnice miedzy tymi klasami sa minimalne(pw>aw>th)
a co do twoich opisów to albo epi jest poprostu zbugowany albo ci th z którymi walczyłeś używali Vicious Stance a ty nie bo taka różnica w sile jest nie możliwa
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #562 dnia: Sierpień 11, 2008, 09:10:59 am »
z tym dmg w blowach to przed 3 profa różnica miedzy aw a th jest minimalna(maja praktycznie taka sama silę blowa) a pw odstaje o kilka % ale tez raczej mało tak samo jest z wchodzeniem blowów różnice miedzy tymi klasami sa minimalne(pw>aw>th)
a co do twoich opisów to albo epi jest poprostu zbugowany albo ci th z którymi walczyłeś używali Vicious Stance a ty nie bo taka różnica w sile jest nie możliwa

do tego dochodzi crit dmg w sztylecie, roznice w buffie, czy wszedl cryt z blowa itd...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #563 dnia: Sierpień 11, 2008, 12:16:57 pm »
Crit power zwiększy siłę blowa o jakieś 0,1%, więc wiesz.... P. atc się liczy w sile blowów, ale jakoś tak, że z 10% p. atc to 1% do DMG.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #564 dnia: Sierpień 11, 2008, 03:27:01 pm »
Z tym vicious stance to możliwe... różnicy w buffie praktycznie nie było (przynajmniej w tych, które zmieniają siłę blowów) p.atk miał znacznie wyższy (coś koło 450, ja około 270)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #565 dnia: Sierpień 11, 2008, 10:59:40 pm »
Crit power zwiększy siłę blowa o jakieś 0,1%, więc wiesz.... P. atc się liczy w sile blowów, ale jakoś tak, że z 10% p. atc to 1% do DMG.
Dobrze, ze nie 0,00000000001%...lol
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #566 dnia: Sierpień 12, 2008, 10:12:16 am »
Crit power zwiększy siłę blowa o jakieś 0,1%, więc wiesz.... P. atc się liczy w sile blowów, ale jakoś tak, że z 10% p. atc to 1% do DMG.
Dobrze, ze nie 0,00000000001%...lol
to juz ida promile do 10^-20


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #567 dnia: Sierpień 19, 2008, 12:34:05 pm »
Ktoś wie mniej więcej jaki jest re-use skilla dodge? najlepiej jak by była to informacja z Interlude.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #568 dnia: Wrzesień 01, 2008, 01:15:28 am »
Przy 662 atk speed (dagger w reku + haste2, brak dye) = 140 sekund. Sprawdzałem na PTS CT1.5, ale reuse się raczej nie zmienił na przestrzeni kronik.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #569 dnia: Wrzesień 24, 2008, 02:19:10 pm »
Różnica jest taka ze PW nie posiada pasywnego skilla Crt.power a AW,TH ma ich az 6 lev. co w efekcie daje P.Atk. on a critical hit +384 do koncowej wartosci damage do tego dodaj buff DW ew Fire toggle VS i wielkość sie drastycznie zwiększa. Sam damage ma -_-'o do gadania. Str ma wpływ na częstotliwość "krytyków" z blow.

Edit:
Tak mi dzisiaj przyszło tez do głowy skoro już prowadzimy jakieś dywagacje na temat tego całego bałaganu wokół daggerów wiec jakiś mądry sie może znajdzie i powie od czego zależny jest lethal strike, ktos kiedyś mówił od bazowej statystyki ras, gdzieś kiedyś słyszałem coś o str. pomijamy w tym temacie skille zwiększające możliwość ich wejścia.

Bez double postów proszę ;)
/Frohike
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 06:57:33 pm wysłana przez Frohike »


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #570 dnia: Październik 09, 2008, 08:48:58 am »
Frohike jestem pełen podziwu dla twej czujności  :o

Wyczuwam ironię, ale dzięki. Rozumiem, że chciałeś odświeżyć temat, ale wiedz, że po edycji postu jest on wyświetlany dla użytkowników forum jako "nieprzeczytany", więc to, że nikt nie odpowiedział to nie moja wina ;)

A co do samego pytania:
Częstość lethali zależy przede wszystkim od różnicy lvl, mianowicie Backstab z 74 lvl będzie "siadał" częściej w osoby z 74 lvl i niższym, ale już gorzej w kogoś powiedzmy z 80 lvl'em. Dlatego enchantowanie skilli pomaga (BS+10 = skill z 79 lvl). Oprócz tego niejako umówiono się, że częstość lethali zależy też od posiadanego STR, ale bez jakiejś specjalnej formułki.
/Frohike

PS.
Byłbym wdzięczny, gdybyś następnym razem jednak powstrzymał się od pisania double (czy wręcz triple) postów.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2008, 05:43:35 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #571 dnia: Październik 13, 2008, 07:24:55 pm »
uwierz mi nie bedziesz narzekał jesli chodzi o lethale PW...


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #572 dnia: Styczeń 19, 2009, 01:42:36 pm »
Pytanko ile trwa dodge i dokładnie co daje? zwiększa evasion? cos na kształt ue? szukałem na forum ale jakoś nie mogłem się dogrzebać.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #573 dnia: Styczeń 19, 2009, 04:14:27 pm »
W Il trwa 6 albo 7s i jestes przez ten czas niewrazliwy na skille fizyczne... imo w przydatne dopiero w nowszych kronikach gdzie wydluzyli czas trwania.


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #574 dnia: Styczeń 28, 2009, 08:43:48 am »
Jak sie sprawuje PW w HB???(Czy nadal jest kosą na magów? etc.)