Witaj
Gość

Wątek: Sk pvp  (Przeczytany 2588 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Sk pvp
« dnia: Kwiecień 17, 2009, 02:14:17 pm »
Mam tutaj pytanie czy Sk ma jakieś szanse na pvp z innymi charami?? Wiekszość osób ciagle pisze "tank ssie" "tak niepotrzebny" Czy on w pvp z kimś wygra???


P.S. Mam dylemat gram na Azure i się tak zastanawiam kogo lepiej zrobić na pvp PR czy SK??
Jakies małe porady ;p??



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Sk pvp
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2009, 02:18:28 pm »
Na oli ma szanse i to duze dosyc. W open pvp uzywa sie raczej bowa, ale mieczem tez mozna narobic troche "bólu". Jako tako nikogo nie zabijesz (na lowbie lvlach da rady archera i daggera polozyc, ale gdy wchodzi element, nie ma szans QQ), ale podenerwujesz, a juz na pewno uniemozliwisz przyrost CP (czy przez bicie, jak rownież TOD). SK to raczej tank-debuffer, zwazywszy na jeko skille, jest bardziej postacia do supportowania party jego klatwami. Takie jest moje zdanie, ale do endgame contientu mi daleko )))
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Sk pvp
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2009, 03:51:36 pm »
Kazdy tank to debuffer tylko jest melee debufferem :P Ludzie maja mniej tych debuffow ale maja lepsze CC.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Sk pvp
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2009, 04:41:59 pm »
Mam tutaj pytanie czy Sk ma jakieś szanse na pvp z innymi charami?? Wiekszość osób ciagle pisze "tank ssie" "tak niepotrzebny" Czy on w pvp z kimś wygra???
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,4136.3540.html

P.S. Mam dylemat gram na Azure i się tak zastanawiam kogo lepiej zrobić na pvp PR czy SK??
Jakies małe porady ;p??
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,18187.1500.html



Zamykam temat.