L2Genesis

Zaczęty przez L2Genesis, Luty 15, 2026, 03:22:25 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

L2Genesis



Cześć! Jesteśmy Genesis– małym zespołem pracującym nad nowym projektem Lineage 2. Naszym celem jest stworzenie świeżego miejsca do gry — opartego na realnym feedbacku społeczności, bez agresywnego pay-to-win w dotacjach oraz z przemyślanymi zmianami jakości życia (QoL), balansu itd.

Wierzymy, że mimo iż wszyscy kochamy tę grę, każdy ma przynajmniej jedną czy dwie rzeczy, które chciałby w niej zmienić, żeby była jeszcze przyjemniejsza. Dlatego to właśnie opinie społeczności mają kształtować nasz serwer.

Najważniejsze informacje o serwerze:

• Wersja: Interlude Classic
• Rate'y: EXP x4, SP x2, Loot x2, Spoil x2 (nie są jeszcze ostateczne, mogą ulec zmianie)
• Lokalna oraz serwerowa ochrona przed dualboxem
• Przejrzysta, kompletna strona internetowa z wbudowanym panelem konta (tworzenie konta gry, bezpośredni kontakt z supportem, zgłaszanie błędów, system głosowania i nagród)
• Launcher – zewnętrzny system logowania do gry: zarządzanie wszystkimi kontami w launcherze, przycisk ,,Play" loguje bezpośrednio na serwer

Kilka zmian, które już dodaliśmy / planujemy dodać:

• Przerobiony klient dopasowany do ery Interlude z ulepszonym Classic UI
• Autorski system antybot
• Autorski system AntiDualBox
• Sklepy offline
• Sklepy offline z buffami (dostępne tylko w miastach)
• Dodany Mass Sweeper
• Buff dla nowicjuszy dostępny aż do 76 poziomu (bez przesady, ale za darmo)
• Delikatne zmiany balansu: obrażenia Destroyera z bronią typu Polearm oraz zmiana działania czaru Cancel u SPS
• Strefy PvP przy każdym respie Epic Bossa
• Zablokowane overbuffowanie
• I wiele więcej!

Ponieważ duży nacisk kładziemy na opinie i sugestie społeczności, szukamy osób do wewnętrznych testów. Chcemy wspólnie omówić, czy obecne zmiany ,,pasują" do gry oraz zebrać propozycje kolejnych usprawnień.

Jeśli to, co przeczytałeś, brzmi dla Ciebie interesująco i chcesz pomóc stworzyć serwer dopasowany do graczy — dołącz do naszego Discorda. Pomóż nam zrozumieć, czego gracze Lineage 2 w 2026 roku naprawdę oczekują i potrzebują — żebyśmy mogli te oczekiwania spełnić i nie stać się kolejnym serwerem, który szybko umiera.

Nawet jeśli nie planujesz teraz grać, ale jesteś wieloletnim graczem Lineage 2 — dołącz do społeczności. Twoje doświadczenie i opinia będą dla nas bardzo cenne przy rozwijaniu projektu.

Dołącz do rosnącej społeczności L2Genesis:
https://discord.gg/mcuHsQzNCm

Sprawdź też naszą stronę:
https://l2genesis.com/

L2Genesis

Przychodzę do Was z małą aktualizacją — obecnie trwają testy wewnętrzne. Wyłapujemy drobne błędy i poprawiamy je przed startem serwera 😉

W najbliższym czasie planujemy testy publiczne, na które wszyscy będziecie zaproszeni.

Równocześnie będę przedstawiał kilka zmian typu Quality of Life, które pojawią się w L2 Genesis.

Nawet jeśli teraz nie planujesz grać, ale jesteś wieloletnim graczem Lineage 2, śmiało dołącz do naszej społeczności. Bardzo docenimy Twoje doświadczenie i opinie, które pomogą nam rozwijać i ulepszać projekt.

Dołącz do rosnącej społeczności L2Genesis:
https://discord.gg/mcuHsQzNCm

Sprawdź też naszą stronę:
https://l2genesis.com/

🛒 System Sklepu Offline

Prowadź swój sklep bez konieczności bycia online.



✨ System Sklepu Buffów

Grasz bufferem? Gdy nie ma Cię w grze, sprzedawaj buffy!



🎮 Przerobiony klasyczny interfejs (Interlude)

Dostosowany do wersji Interlude — tutaj pokazany na przykładzie menu ekwipunku.



💎 Nowy podgląd dropu i spoil'a mobów (custom)



🔐 System Weryfikacji DualBox

Każdy gracz może używać tylko jednego aktywnego konta w tym samym czasie.



📚 Genesis Wiki

Zbiór wszystkich najważniejszych informacji o przedmiotach, NPC, dropach, spoilach i questach.



Dev

Pograłbym, gdyby były dwa warunki spełnione:

1. Autofarma wbudowana i jednocześnie zakaz dualboxa
2. Kategoryczny brak antycheatów z dziwnych słowiańskich źródeł - te oprogramowania grzebią we wszelaki sposób w PC, a sam Antycheat to tylko ich podstawowa funkcja - nie wiadomo co jeszcze robią po cichu :P

Gdyby kiedykolwiek powstał jakikolwiek serwer na takich zasadach to w dwie sekundy quituje offa :D
Lineage 2 Official (Crow Server - NCSoft US Aden) - Crow lvl 89
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Ghost Hunter lvl 91 (przerwa)
Lineage 2 Reborn (Origins x1) - Adventurer lvl 77 (nieaktywne)
Throne and Liberty - Dagger/Longbow lvl 55 - Judgement Server (nieaktywne)

L2Genesis

#3
Dołącz do rosnącej społeczności L2Genesis:
https://discord.gg/mcuHsQzNCm

Sprawdź też naszą stronę:
https://l2genesis.com/

Ponieważ społeczność Genesis jest jeszcze bardzo mała, postanowiłem zapytać o opinię większą społeczność Lineage 2 — dlatego jestem tutaj

Wracam do was z drugą wersją propozycji zmian dotyczących balansu Destroyera w Interlude.
O pierwszej propozycji możecie przeczytać tutaj:
https://www.reddit.com/r/Lineage2/comments/1rb9da7/l2genesiscom_seek_for_feedback_destro_balance/

Użytkownik DanPWN3D podsunął nam całkiem ciekawy pomysł, który udało się wdrożyć w ramach testów dla naszych testerów, jednak potrzebujemy też opinii z zewnątrz.

Czy waszym zdaniem nerf Destroyera w Interlude jest potrzebny, żeby zrównać go z Warlordem w farmie AoE?

Jeśli tak, która forma byłaby lepsza?

Opcja 1 – blokada Frenzy + Guts przy używaniu Polearmów
Skille nadal działałyby normalnie z wszystkimi innymi broniami, więc Destroyer nie straciłby swojej siły w PvP ani w single-target PvE.

https://www.youtube.com/watch?v=tedOGNOeHQY

Opcja 2 – nerf obrażeń splash
Wszystkie moby (poza głównym celem) otrzymywałyby procentowo mniejsze obrażenia.
(Konkretna wartość byłaby jeszcze do ustalenia — dowolnie od 1 do 99.)

https://www.youtube.com/watch?v=FDf4fdZ6Ik0