ES czy PS?

Zaczęty przez Ameno, Marzec 04, 2006, 02:41:59 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kogo wybrac?

ES
13 (39.4%)
PS
20 (60.6%)

Głosów w sumie: 32

Głosowanie skończone: Marzec 04, 2006, 02:41:59 PM

Ameno

Witam :!: Tak wlasnie po przeczytaniu duzo tematow na zagranicznych forach i polskich doszedlem do wniosku, ze chce zagrac Summerem....tylko jakim? Nie chce grac Warlockiem, bo jego summery wygladaja jak pokemony :P Czyli zostal ES i PS....no wiec jakim z nich :?: Chcialbym aby byl dobry do party z OL.....jezeli jescie byscie chcieli to by mogl ktos napisac mi role takiego summera. Czym sie specjalizuje dany summer i w czym powinnien chodzic :D
                                                                                     Pozdrawiam :D

NightBird

ja bym wybral elementala ... masz cubiki jeden leczący drugi atakujący a summon wypasiony. Ma obszarowego hydro blasta i buffki dla niego zwiekszajace m.atk. Ogolnie bardzo dobra postac do expienia a w pvp jak ktos nie ma dorbej bizuteri tez spx. poza tym postac naprawde miazdząca w siegach i roznego typu walkach kilkuosobowych ;]
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]

eSkel

A ja bym wzial PS :P Glownie dlatego ze wiekszosc summonerow to wlasnie elemental/warlock.. a ja lubie grac kims innym niz pozostali ;)

Anclen

Ja bym bral PSa fajnie wyglada cien i przyjemnie sie nim expi. Co do konika jego obszarowka niby fajna ale to taki bajer do expienia sie nie przydaje na PvP tez raczej nie. No i cien wyglada bardziej serio ;)
dowiedzialem sie ze moj avatar wprawdzie odzwierciedla dobra postac ale z takiego anime ze plakac mi sie chcial .... co za niefart ;/

Ryltar

Cytatsummonerow to wlasnie elemental/warlock..

Ale kawal ja widze 28 ps,18 es i 9 wl.Ciezko wybor bo:
ES jest dobry na siege i o tyle dobry w pvp ze ma life ale jego aqua jest troche kijowaty zbyt czesto nei laduje.Jednorozce sa o tyle dupne ze briliance sie nei przydaje zbyt w pve(glownie latasz boxerem) chyab ze na aoe party to najlepszy jest merrow.

PS o tyle dobry ze jego cuba sa wypasione i warte krysztalow.Summony sa dobre a szczegolnie shadow ktory ma pasywnego vampire rage(nie musisz go tak leczyc).Jego might servitor jest zarabisty zawsze sie przyda.

W pve najlepszy jest ES w PvP Warlock a po srodku PS.

NightBird

Cytat: AnclenJa bym bral PSa fajnie wyglada cien i przyjemnie sie nim expi. Co do konika jego obszarowka niby fajna ale to taki bajer do expienia sie nie przydaje na PvP tez raczej nie. No i cien wyglada bardziej serio ;)

sluchaj obszarowka do expienia sie nie przydaje ? bierzesz w party da ktory ci trainy robi albo sam w klika mobow koniem wbiegasz i wszystkich leje nasz konik po rowno :]
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]

Anclen

no tak w sumie rozwazalem tylko expienie pojedynczo  :) Jakos nie moge sie przelamac do tego typu expienia i to samo mam z warlordem  :D moze nie doceniam tego ale trudno
dowiedzialem sie ze moj avatar wprawdzie odzwierciedla dobra postac ale z takiego anime ze plakac mi sie chcial .... co za niefart ;/

Bacar

Zdecydowanie ES .Jego obszarowka rzadzi szczegolnie jak sie robi pociagi w LoA(dzis stracielm juz 25% :D) Do party z OL beedzie on najlepszy OL rzuci mas rota a ty obszarowwka walisz .Tu mozesz zobaczyc ES w akcji http://l2pets.com/forums/viewtopic.php?t=1356


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD

eSkel

Cytat: RyltarAle kawal ja widze 28 ps,18 es i 9 wl.

I tu sie nigdy nie dogadamy, na kazdym serwie moze byc inaczej.

//cokolwiek by nie wybral, 70lv summoner jest niezly w pvp.

Ryltar

W porownaniu do kaplana? bo na globalu jest dosc ciezko zinnymi klasami ktore dostaja naturalne odpornosci a po wejsciu 4 klas to nie komentuje.

Dymek69

Ja bym wybrał warlocka, ale ze nie widzisz takiej możliwosci, to na drugim miejscu PS, fajne summony, chyba najwiekszy p.atk z summonerow maja jego maskotki :)
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone

Ameno

A napisze mi ktos jakiego konika gdzie wysylac :P
I jakie maja czary te koniki :?:  :D
                                                                         Pozdrawiam :D  :D

Ryltar

Boxer-Odnawianie many
Mirage-Silny Wind Strike
Merrow-Frozen Wall
Serpahian-Buffy i leczenia.

harnas

Jeszcze zależy na jakim serwerze grasz, czy jest to C3 i C4.... grałem na paradise (teraz C4) PS i powiem tak: Vampire Rage u Shadowa nie działa, z czarów Soulessa działą tylko 1. summoony PS fajniej wyglądają, ale jego cubiki żadko działają.Summony PS można bardziej wykorzystywać jako DD/tank (w C4 PS dostaje Servitor Ultima Defense lol).ALe zauwarzyłem że ES lepiej wymiata na sigach i mass pvp.No i łatwiej si enim exepi.Już więcej robić PS nie będe, prędzej warlocka.Wybierz ES, PS ci odradzam.
nick Harnas zawsze i wszędzie....

Bacar

CytatA napisze mi ktos jakiego konika gdzie wysylac

Merrow-pociag i:D i party oraz mas PvP i siege
Mirrage-PvP
Boxer-jesli bijesz moby pojedynczo
Ja jednak uzywam do expienia tylko Merrow bo robiac trainy szybciej leci exp(np. CT1 gdzie bierzesz caly pokoj zbierasz w kupe i zabijasz kilkoma strzalami z obszarowki)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD

Ryltar

Cytatale jego cubiki żadko działają.Summony PS można bardziej wykorzystywać jako DD/tank (w C4 PS dostaje Servitor Ultima Defense lol).

Jego cubici dzialaja najczesciej ale jak uzywasz  luku i masz an sobie "buffa" wind shackle to sie nei dziw ze ci sie rusza raz w roku.A UD nie dostal w C4 tylko w C3 z tym ze w C3 nazywam sie Serwitor Empower.

Blanche

Czesc, zadam jedno z glupszych pytan na tym forum ale prosze o wyrozumialosc (L][ to pierwsza gra w jaka gram) co to sa dokladnie cubiki?

to mozesz jeszcze jedno- co znaczy nuker?

ixi

Summony nad ktorymi nie masz kontroli. (takie kulki, lataja postaci nad glowa)
Hindemith - SE - Full C5


Blanche


Ryltar

Cytatale jego cubiki żadko działają.

PS? joke

Cytat(w C4 PS dostaje Servitor Ultima Defense lol)

Ta tylko ze to jest od C3

Cytatmas PvP i siege

Ta 30 uderzen zabije mojego SK...

Cytatnp. CT1 gdzie bierzesz caly pokoj zbierasz w kupe i zabijasz kilkoma strzalami z obszarowki

Ta sproboj tego na globalu.Kratorow nie ma ale wszystko jest social wiec tego konia dopadna i spaluja.