Witaj
Gość

Wątek: Najciekawsza klasa  (Przeczytany 46503 razy)

  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 20, 2007, 07:59:38 pm »
Napewno SK można długo koksać samemu, ja BD koksam samemu na forgotten plains na 63 ew. pola rzezi jeszcze i całkiem ładnie wchodzi exp. a SK pewnie może jeszcze lepiej koksać samemu.


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 20, 2007, 08:09:01 pm »
Ja lubie warsmitha siedze godzinami na rynku z kalkulatorem :P fajna zabawa i postać jak dla mnie też ma swój niepowtażalny klimat :) co nieznaczy że nie gram innymi klasami, czasem trzeba wyjść i sie powyżywać.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 21, 2007, 10:57:29 am »
Zylka biznesmena hehe - dla kazdego co innego. Zaczalem (po prawie roku) dostrzegac dokladniej o co w tej grze chodzi (jak oblecialem niemal kazda postac na middle rate x7 i x10, a teraz przesiadlem sie na x4... Szkoda ze tak pozno :P)


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 31, 2007, 01:28:02 pm »
Moze gral ktos i SK i BD zeby porownac te postacie, ale nie na to ktory lepszy PVP czy PVE tylko porownac je pod wzgledem przyjemnosci plynacej z gry nimi...niewazne ktory w czym lepszy tylko ktorym sie gra przyjemniej i jest wiecej fun-u z gry??


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 31, 2007, 01:53:35 pm »
bd bo masz bez problemu party, a gra w dobrym party daje najwiecej fun z gry

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 31, 2007, 02:32:00 pm »
Moze gral ktos i SK i BD zeby porownac te postacie, ale nie na to ktory lepszy PVP czy PVE tylko porownac je pod wzgledem przyjemnosci plynacej z gry nimi...niewazne ktory w czym lepszy tylko ktorym sie gra przyjemniej i jest wiecej fun-u z gry??

To zalezy od ciebie a nie od tego komu co sie podoba...Ja nie lubie latac z dualami ala pan pedal Drizzt i byc lubianym za buffy tylko wole byc magiem-wojem i nie byc lubianym.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 31, 2007, 03:52:27 pm »
bd bo masz bez problemu party, a gra w dobrym party daje najwiecej fun z gry

BD to daje fun chyba tym co mają go w pt... aby dobrze dance dobrał...
A do solo to raczej SK jest ciekawszy :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 31, 2007, 04:00:30 pm »
Ciekawszy :D ja bym sie pochlastal gdybym musial go expic na retail

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 31, 2007, 05:38:57 pm »
Chyba jednak ten SK bedzie lepszy dla mnie bo nastawiam sie teraz glownie na gre solo gdyz nie mam zbyt wiele czasu zeby sie na pt umawiac i latac 2 godziny w katach czy gdzies tam:P
BD mi sie tez podoba ale podobno sam to on nie poexpi zbytnio...choc nie wiem bo nie gralem...ale troszke czytalem:)
Dlatego czekam na odpowiedz czlowieka ktory gral OBIEMA klasami do lvl minimum 60:)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 31, 2007, 09:05:05 pm »
Party to najciekawsza sprawa i w ogólnym rozrachunku to BD jest ciekawszy, bo w party może być wiele ciekawych sytuacji. A potem na gankach też, np. jak walisz AOE debuffy, albo Rooty i Meduse :)
Lookas84, Jesteś ten Lookas84 z forumrowerowego :?: :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 31, 2007, 09:08:52 pm »
No to ja ci powiem że teraz mam SK, ale jednak przyjemniej grało mi się moją 1 postacią w L2 BD. Grałem na allseronie ratex2 i expiłem BD głównie sam do 64, później to już zabardzo samemu nie ma gdzie, nie wiem jak jest na sprzęcie A grade, bo ja nosilłe SLS*TSURUGI +4 i heavy set.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 31, 2007, 09:57:10 pm »
Party to najciekawsza sprawa i w ogólnym rozrachunku to BD jest ciekawszy, bo w party może być wiele ciekawych sytuacji. A potem na gankach też, np. jak walisz AOE debuffy, albo Rooty i Meduse :)
Lookas84, Jesteś ten Lookas84 z forumrowerowego :?: :)

Nie jestem z forum rowerowego :) Widac ktos sie podszywa pode mnie :P


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 31, 2007, 10:01:09 pm »
No to ja ci powiem że teraz mam SK, ale jednak przyjemniej grało mi się moją 1 postacią w L2 BD. Grałem na allseronie ratex2 i expiłem BD głównie sam do 64, później to już zabardzo samemu nie ma gdzie, nie wiem jak jest na sprzęcie A grade, bo ja nosilłe SLS*TSURUGI +4 i heavy set.

No i teraz z nowu nie wiem...:/ To jak jest z tym expem BD solo...da sie expic czy nie bo rozne opinie slyszalem.Wiem ze BD jest do party ale ja ze wzgledu na ograniczony czas bede zmuszony glownie grac solo.I czy BD faktycznie musi czesto siadac zeby HP regenerowac czy moze troche czasu poexpic bez siedzenia??


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 31, 2007, 10:21:07 pm »
No to ja ci powiem że teraz mam SK, ale jednak przyjemniej grało mi się moją 1 postacią w L2 BD. Grałem na allseronie ratex2 i expiłem BD głównie sam do 64, później to już zabardzo samemu nie ma gdzie, nie wiem jak jest na sprzęcie A grade, bo ja nosilłe SLS*TSURUGI +4 i heavy set.

No i teraz z nowu nie wiem...:/ To jak jest z tym expem BD solo...da sie expic czy nie bo rozne opinie slyszalem.Wiem ze BD jest do party ale ja ze wzgledu na ograniczony czas bede zmuszony glownie grac solo.I czy BD faktycznie musi czesto siadac zeby HP regenerowac czy moze troche czasu poexpic bez siedzenia??

Nie tyle siadać po HP, a co po MP, bo aby efektywnie expić np. na 70+ musi mieć wsadzone dance na: atk. speed, crit power, p.atk i vampirka... a to żre duużo many ^^
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 31, 2007, 10:22:50 pm »
L2 to gra zespołowa i nie jest stworzona do latania solo. Prędzej czy później będziesz musiał znaleźć party, a czym szybciej tym lepiej. Od siebie polecam BD, ponieważ u tanków możesz zapomnieć o random party (w takich przypadkach za tanka robi BD/SWS lub inny melee).


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 31, 2007, 10:53:30 pm »
Wiem jaka gra jest L2 bo nie gram od wczoraj tylko juz kawalek czasu.Mimo to jednak ze gra sie opiera na party to jednak powtarzam...musze wybrac postac ktora poradzi sobie bez wiekszych przeszkod solo przynajmniej do tego 60 lvl.Nie napisalem ze w pt nie bede biegal w ogóle tylko ze chcialbym zeby ta postac potrafila sama troszke poexpic i zebym nie osiwial przy koksaniu jej solo:P Wybieram tylko miedzy SK i BD.Tak w ogóle to troche zbilem z trasy bo ten temat jest o najciekawszej klasie a nie o tej ktora jak koksa:) Wiem ze obie te postacie maja swoj klimat ale nie wiem ktora mi wiecej sprawi frajdy z gry.Z tego co wiem wygrana pvp BD z jakas klasa bardziej cieszy niz wygrana SK wiadomo z jakich wzgledow:)Ale dla mnie pvp nie jest najwazniejsze.Najbardziej chodzi o zabawe i mile spedzenie czasu przy postaci.Wiekszosc sugeruje mi gre BD bo niby ciekawszy...fajniejszy.Gdybym to wiedzial na 100% to nie pisalbym tutaj takich tekstow i dawno robilbym questy na profke BD:P A moze ktos madry i doswiadczony napisalby w punkcikach dlaczego wybrac tego a nie tamtego??:)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 31, 2007, 11:27:23 pm »
Ciekawszy :D ja bym sie pochlastal gdybym musial go expic na retail

Poczekaj az wejde na off ^^


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 01, 2007, 12:12:13 am »
Ciekawszy :D ja bym sie pochlastal gdybym musial go expic na retail

Poczekaj az wejde na off ^^

Czuje reroll koło 60+ :P
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 01, 2007, 12:27:57 am »
tak 60 bedzie odpowiedni. Ryl cos ci wytlumacze, ja gram magiem i w 20 minut nie wbije 10% (fajnie by bylo) biegajac od moba do moba kladac kazdego na 2 hity majac emp acu i zerk.
Tank bije jak zolw zameczysz sie expem, do party cie nie wezma
ps: nie musze siadac bo biega za mna out of party zaprzyjazniony bufer kolegi, albo mam bufki z ch, elixiry, btm, herby
ps2: jesli wyexpisz Sk bez uzywania botow na 76 lvl to skladam poklony i gratuluje cierpliwoscie

wiesz co sie stanie gdy tego dokonasz, zauwazysz ze twoja postac tak naprawde do niczego sie nie nadaje i potniesz sobie zyly :D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 01, 2007, 12:34:22 am »
Cytuj
Tank bije jak zolw zameczysz sie expem, do party cie nie wezma

Wanna bet ^^? Ta magiem exp jest ciekawy...surrende,nuke,surrender,nuke...

Cytuj
ps: nie musze siadac bo biega za mna out of party zaprzyjazniony bufer kolegi, albo mam bufki z ch, elixiry, btm, herby

Mi starczy BD.

Cytuj
ps2: jesli wyexpisz Sk bez uzywania botow na 76 lvl to skladam poklony i gratuluje cierpliwoscie

Nie ma sprawy...

Cytuj
wiesz co sie stanie gdy tego dokonasz, zauwazysz ze twoja postac tak naprawde do niczego sie nie nadaje i potniesz sobie zyly

I to mi mowi gosciu co zrobil maga :P


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 01, 2007, 12:47:37 am »
Ze mna i gra SH to inna historia, to jest jedyna postac, ktora nigdy mi sie nie nudzi, pierwsza jaka zrobilem w l2. Dla mnie bardzo klimatyczna, najlepszy mag w tej chwili :D
Exp magiem wyglada nuke,nuke target czasem nuke nuke btm target. Ja inaczej solo nie umiem, postacia walczaca wrecz to mogie ale tylko w party, bo po 20 minutach bicia mobow x sec dostaje szalu.
Ryl ja cie tylko ostrzegam po co robic niepotrzebnie rerolla, no chyba ze masz zelazna cierpliwosc i naprawde lubisz tak grac.


L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 01, 2007, 01:07:41 am »
Cytuj
Ze mna i gra SH to inna historia, to jest jedyna postac, ktora nigdy mi sie nie nudzi, pierwsza jaka zrobilem w l2. Dla mnie bardzo klimatyczna, najlepszy mag w tej chwili

Ja to samo sadze o SK.

Cytuj
Ryl ja cie tylko ostrzegam po co robic niepotrzebnie rerolla, no chyba ze masz zelazna cierpliwosc i naprawde lubisz tak grac.

Czytaj wyzej.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 01, 2007, 02:04:47 am »
Będzie rerol...ew. koniec grania na offie bo zmięknie :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 01, 2007, 10:51:18 am »
Będzie rerol...ew. koniec grania na offie bo zmięknie :)

Bym sie musial nazywac Narayan :D


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 01, 2007, 11:19:56 am »
:D Ryl to twardziel,w dziecinstwie nalykal sie Viagry :D
PS:Wsio naj z okazji dnia dziecka malolaty :D