Witaj
Gość

Wątek: SK czy BD  (Przeczytany 8600 razy)

  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: -1

SK czy BD
« dnia: Maj 10, 2007, 11:31:09 pm »
Szukam postaci ktora bedzie sie gralo wygodnie i milo, ktora niebedzie nudna!!!
Zastanawiam sie czy lepszy bedzie BD czy SK. Wiem ze SK jest mocniejszy w pvp od BD, ale za to BD ma dobry suport i jest swietny w party. Prosze o jakies rady ktora postacia sie lepiej gra. Dodam tylko ze serwer na ktorym gram to dragon x15


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2007, 11:45:59 pm »
Nie ma postaci którymi się lepiej gra i takich którymi gorzej. Wszystko zależy co lubisz robić i jakie oczekiwania masz przed postacią a to chyba wiesz lepiej od nas czyż nie?



  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: -1

Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2007, 11:53:43 pm »
Szczerze mowiac denerwuja mnie takie odpowiedzi...(bez obrazy oczywiscie).
Nie gralem jeszcze zadna z tych posatci, wiec nie wiem jakie one sa. W tym temacie chce sie dowiedizec od Was co jest lepsze. Napisz kim Tobie sie lepiej gra a kim gorzej. Powiedz kogo mogl bys polecic i dlaczego.
Truskawka Twoja odpowiedz niepomogla mi, bo ja chce znac wasze zdanie zebym mogl w miare mozliwosci i po pograniu troche ta postacia wyrobic swoje zdnie na ten temat.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2007, 12:01:28 am »
No wiesz jakich odpowiedzi się spodziewasz skoro są podpięte tematy o tych klasach gdzie napisane jest dosłownie wszystko od buildów do stylów gry, opisów skilli itd... Sk 44 strony, bd 20 stron czy na prawde trzeba to wszystko jeszcze raz powtarzać skoro jest już napisane?



  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: -1

Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2007, 12:22:41 am »
Widze ze chcesz byc upierdliwy. Czytalem te tematy i chce sie dowiedziec czym sie lepiej gra, i jakie sa  Wasze(Twoje) opinie na temat tych posatci bo po ich przeczytanu troche mi sie namieszalo.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2007, 12:26:44 am »
BD jest do dupy bo moim SK go rozsmarowuje.

Masz opinie...


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2007, 01:49:45 am »
SK jest do dupy, bo jak moim BD rzuce tance w pełnym party łuczników to ten nawet nie zdaży podejść.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2007, 10:25:01 am »
BD wymiata... i jest "prawie" oryginalny, prócz konkurencji ze strony sws, mimo to dance+dual+jakieś party = duzo frajdy czyli tego co jest wg mnie w grze najważniejsze. Sk natomiast jest nudnawy... skile podobne do BD ( lub skile BD podobne do SK ;p ) tyleż że BD ma tańce. Tanków jest sporo.. a takie skile, i taką uniwersalność ma tylko BD. A jeżeli grasz na Dragonie to polecam BD sub SK ;p i problem z głowy;] btw ja tak zamierzam zrobić.

--- każdą postacią da się wygrać z każda... zależy od "operatora" drugiego ludka i swoich własnych umiejętności we władaniu postacią.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2007, 10:46:33 am »
taaaa bd tez ma ls'a,sf i gs  na wysokim levelu i sheild basha czy ToD ^^ zaiscie zabiles mnie tym postem...
a co do pytajacego:proste i logiczne:chcesz "bloczyc",pobawic sie troche w pvp?SK
chcesz byc suportem,lubisz duale,pogodzisz sie z tym ze jako bd bedziesz zwykle ostro dostawal po du...ie w pvp?bierz BD
nad czym sie tu chlopie zastanawiac? :D wejdz na abbys 300x i przetestuj oie postacie ;)


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: -1

Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2007, 11:12:02 am »
http://www.youtube.com/watch?v=ENmQ5dcu1zk&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=7H6sVvKgnZI&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=DSM912h8MXI&mode=related&search=
po obejrzeniu tego chyba jestem bardziej za sk, bo nawet bez buffow wymiata:) szkoda tyle ze stuna niema;/
ale z drugiej strony lubie duale i dobre party a tutaj lepszy bedzie chyba bd


Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 11, 2007, 02:05:45 pm »
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=ENmQ5dcu1zk&mode=related&search=

gf....archer wali tanka na UD.....n/c


Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=7H6sVvKgnZI&mode=related&search=

mieczem machac to kazdy potrafi...czy on chociaz raz uzyl basha??


Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=DSM912h8MXI&mode=related&search=

dziwne jakies....plecami do goniacego cie daggera sie odwracac?....a z gladami to gf :D tylko tez jacys uposledzeni byli albo lagi mieli^^

Jak chcesz dobre filmiki z SK zobaczyc to obejrzyj filmiki WF/Excelliona/Slicera/Morphosa  :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 11, 2007, 02:20:02 pm »
Cytuj
SK jest do dupy, bo jak moim BD rzuce tance w pełnym party łuczników to ten nawet nie zdaży podejść.

To wejde do PT necrosow wylece pierwszy oni beda mnie drapac a nekrosi zmiata archerow...tak mozemy srac do bolu...

Cytuj
--- każdą postacią da się wygrać z każda... zależy od "operatora" drugiego ludka i swoich własnych umiejętności we władaniu postacią.

Jezeli spotka sie doby SD i dobry ST to ci powiem ze SD sobie moze... jezeli ja SK rozwalam SD mimo ze wchodza DoTy i gorgona i wygrywam to z ST nawet bym mu nie dal rzucic Gorgony...

Cytuj
Sk natomiast jest nudnawy...

Hahah SK nudny? Grales magiem kiedys? Surrender,Nuk,Nuk,Nuk...podnosisz.Nie no BD dobry dla maga 3 tance i tylko podnosisz kase tyle z przydatnosci :P Niby fajnie ale ja lubie BD + SK +SE kombo masz zajebiste i tak exp leci jak glupi.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 11, 2007, 02:42:50 pm »


gf....archer wali tanka na UD.....n/c


No i co w tym zlego ? Zawsze jakis tam dmg bedzie....


Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 11, 2007, 02:54:27 pm »
a w zamian jaki dmg tank zrobi lucznikowi? Archer nie ma 20k hp zeby moc walczyc z tankiem na UD....
taa jakis dmg bedzie...100 normalny hit 250 crit...na Interlude jeszcze mniej bo dochodzi Deflect Arrow wyzszy lvl.


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 11, 2007, 03:37:45 pm »
a w zamian jaki dmg tank zrobi lucznikowi?

Nie zrobi żadnego bo jego czary mają zasięg 600 :P

A archer walił w sk na UD bo SK walnął UD na środku areny i biedny archer nie miał gdzie uciec. Więc co niby miał robić?


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 11, 2007, 04:01:10 pm »
BD może nie jest najlepszy w PvP ale da sie nim wygrywać . Przy odpowiednim buildzie na self bufach można spokojnie jechać luczników z gladem też nigdy nie miałem większych problemów , spokojnie można też wygrać z Spsem tylko trzeba nim troche pograć żeby coś wygrywać . SK nie ma takiego problemu bo mało kto może go pojechać a raczej on może jechać wszystkich z wyjątkiem Nukerów chociaż z nimi też sobie radzi.


Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 11, 2007, 04:03:53 pm »
Jak walnal UD na srodku areny to lucznik mogl uciec w kat....a poza tym ze jego czary maja zasieg 600 to Agression ma zasieg 800..wiec moze kuby ruszyc, a jak wejdzie wind shackle to po luczniku...poza tym  zanim odbiegnie od tanka na UD dostanie 2/3 czary wiec tez tank bedzie na + .


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: -1

Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 13, 2007, 11:46:20 pm »
co to sa za scrole ktore ten sk ma w miejscu na buffy?

http://www.youtube.com/watch?v=7H6sVvKgnZI&mode=related&search=


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 13, 2007, 11:52:02 pm »
Support or Tankowanko?
      ^             ^
     |||           |||
     BD            SK


Wybierz jedno & wybierz postać.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 14, 2007, 12:52:50 am »
Cytuj
co to sa za scrole ktore ten sk ma w miejscu na buffy?

Odpowiedniki buffow typu focus,DW itp.

A ten filmik to nie PvP tylko konkurs kto szybciej spamuje  potami...


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 14, 2007, 01:13:48 am »
Niezgodzę sie że BD dostaje od wszystkich po zadzie, ja osobiście nie mam żadnych problemów z sztyletami i łukam <gram jednak na C4 w C5 możliwe że to już nieobowiązuje>. Co do Ryltara, może wpadniesz kiedyś na arene Sk i sie pobawimy?. Zgadzam sie że SD z ST ma małe szanse bo Doty ST z 78 poziomu miażdżą, ale wcześniej wcale nie powiedział bym że Sk tak straszliwie jedzie Bd.Obstawiam 60% do 40% na korzyść Sk. W tej grze bardzo dużo zależy od sprzętu, biżuterii i poziomu ale umiejetności tez sa ważne < co podczas pojedynku pierwsze rzucić> często małe niuanse decydują o wygranej. Wypowiedzi w stylu "jestem mega hiper masta blasta i swoim Sk zabijam wszystkich, Bd jadę jak chcę, a nukerów to na pęczki" są dla mnie śmieszne, widocznie nie trafiło sie "odpowiedniego" przeciwnika który w końcu pośle nas na glebę. Pozdrawiam i życze zdrowej dyskusji.

Malik---Allseron.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 14, 2007, 01:19:10 am »
P.s Tak sie składa że mieliśmy niedawno wojnę i pewien Tyrant wyzwał mnie przed bramą Aden na pojedynek, przyjąłem i walka wyglądała tak ze nim dobiegł miał już na sobie FS....zarzuciłem potem trutkę i drainy, potem kiedy kulkami zjechał mi nieco Hp wyjąłem łuk i zacząłem strzelać, zajechałem go bieganiem a z łuku krytyk po 600 wchodził na hexie <łuk A-Carnage>. Zostało mi 3500Hp. I co Bd taki bardzo cienki jest? :)


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 14, 2007, 01:53:35 am »
P.s Tak sie składa że mieliśmy niedawno wojnę i pewien Tyrant wyzwał mnie przed bramą Aden na pojedynek, przyjąłem i walka wyglądała tak ze nim dobiegł miał już na sobie FS....zarzuciłem potem trutkę i drainy, potem kiedy kulkami zjechał mi nieco Hp wyjąłem łuk i zacząłem strzelać, zajechałem go bieganiem a z łuku krytyk po 600 wchodził na hexie <łuk A-Carnage>. Zostało mi 3500Hp. I co Bd taki bardzo cienki jest? :)
Ja dwarfem zabiłem sh i co dwarf taki cienki jest? Cuda się zdarzają może miałeś wyższy lv może lepszy sprzęt a może tyrant był newbie tak czy siak to o niczym nie świadczy i nie udowadnia że bd jest cos wart w pvp.



  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 14, 2007, 02:15:42 am »
Tyrant miał pazury A tak jak ja duale i Dc lekkie<ja Tallum cieżki>. Miał około 70-72 lv, ja 76, ale przecież Tyrant to typowy DD a Bd to support. Nie chciałem tym postem udowadniać że BD jest super ekstra, tylko to że da sie nim coś zrobić oprócz wspierania drużyny. A co do walki Bh z Sh to ten Sh musiał być z 20lv do tyłu, albo koleś co nim grał był mega pijany.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: SK czy BD
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 14, 2007, 08:16:13 am »
ta juz widze jak tyrant pada od bd. To musiał być mega newbie ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired